Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπερα κορισακι αμου τι κανετε!! Και μεν καρδουλιτσα ειναι η δευτερη φορα που το κανει αυτο που λες η μπεμπα ηρεμει λιγο και μετα ξυπναει παλι και γκρινιαζει χτες παλι κοιμοταν ολη μερα!!

Να ρωτησω κατι τις παλιες μαμαδε ππου θηλασανε κπρλες βοηθηστε με δε θηλαζω αλκαι εχω σταματησει να βγαζω το γαλα που εχει λιγοστεψει παρα πολυ (βγαζει σταγονες αμα το πιεζω) πρεπει να παρω χαπια να σταματησει τελειως???? η δεν υπαρχει προβλημα??? ολο λεω θα παρω το γιατρο να τον ρωτησω και δεν εχω παρει ακομα βλακειες κανω κι εχω και ινικυστικη μαστοπαθεια!!!! Βριστεμε!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

DSC04334.jpg

Τι παιδι εισαι εσυ χαρα μου αχου μωρε κουκλε μου εσυ!!!

(παρακαλω να μεταφερθει στο παιδι με το αναλογο υφος )

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλωσε ο μπομπιράκος μου!!!! Ευχαριστώ κορίτσια!!! Ο σύζυγος σήμερα είναι καλύτερα και η μικρή με ένα 37,5... Ο μπέμπης έχει ακόμα βήχα αλλα ευτυχως μόνο αυτό! Επιστρεφω σε λίγο γιατί θηλάζω...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε Παρος τι ΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΚΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ειναι αυτος;;;;;;;

Να το χαιρεστε το παιδακι σας!!!!!!!!!!!!

Εμεις πονεμενο θεμα του υπνου το βραδυ απο τα πονακια.....πολυ ποναει το ζυμαρακι μου..κ μενουμε αυπνοι ολο το βραδυ σχεδον...κ κοιμομαστε την ημερα...

Πως τα αντιμετωπιζετε εσεις τα πονακια;

Τι τιλιο κ χαμιμηλι του δινω ..μαλλον τιποτ δεν κανουν....

ΜΑρακι ..υπομονη κοπελα μου...αν εναι να μην βοηθαει κ να σε φερνει σε τετοια θεση..να παει σπιτι της καλυτερα..αλλα νομιζω οπτι ειμαστε κ εμεις λιγο παραξενες τωρα με τα λογχεια ε;

Νομιζω οτι βοηθανε οι μανουλες μας....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ ramonitsa!!! Εμένα βρε κορίτσια πονάκια δεν έχει και απο ύπνο μια χαρά τα πάμε δεν έχω παράπονο... Υπομονή θα περάσει και αυτό βρε κορίτσια...

Εγώ είμαι μέσα στα νεύρα γιατί εδώ και 2 εβδομάδες δεν έχω χάσει γραμμάριο.. Έχει κολλήσει η ζυγαριά... Παρόλο που τρώω κανονικά και όχι γλυκά... Επίσεις εχθές σαράντήσαμε και έχω ακόμα λοχεια... Πολύ λίγο ροζ έχω, αλλά έχω...

Ινκα εγώ πρέσα έχω πάρει αυτή http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10331

και με έχει βολέψει παααααρα πολύ!!!

Μαράκι υπομονή με την μητέρα σου, άμα δεν ακούει βάλε φωνή!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Hello..

Ο Νικόλας κοιμάται από τις 9 και η μικρή μας δοουλεύει..την έχω δώσει στον άντρα μου και την κάνει βόλτες να κοιμηθεί..εγώ σερφάρω. Θέλω να πάω για ύπνο..

κοιτάξτε τί βλέπω, δεν είναι τέλεια??????????

http://www.monnalisadreams.com/product_info.php?cPath=85_91&products_id=102032


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια κ απο μας...

Geohar popo ρε συ κοριτσακι περαστικουλια..τι ειναι κ αυτο τωρα; ελεος..ειστε καλυτερα τωρα;

Ινκα..ναι εγω ρωτησα..ευχαριστωωωωωω...ακομα ομως δεν του εχει πεσει....ποτε θα γινει αυτο;....οσο για συμπληρωμα κ εμεις το καθιερωσαμε το βραδυ ...ενα γευμα ομως..μηπως κ κοιμηθουμε λιγο παραπανω..αλλα μπαααααα..στο 2.5αωρο ξυπναει παλι..ειμστε πολυ πειναλες βλεπεις...

οσο για πιπιλα κ εγω του δινω λιγακι οταν εχει λιγη γκρινιτσα..ή οταν ετοιμαζομαι για το γευμα του...ευτυχως ομως δεν την πολυ θελει..κ στον υπνο του την πεταει απο μονος του..

Ρε κοριτσια; εμεις την μερα ειμαστε πολυ ησυχοι..το βραδυ αρχιζουν τα πολλα πονακια...

τι κανετε εσεις; εχω την εντυπωση οτι το χαμομηλι δεν κανει κ πολλα..

Σιλβη μου ..οσο μπορεις να την βαζεις στο στηθος σου για να σου κατεβασει το μωρο το γαλα....μην το αφησεις προσπαθησε το....μονο ετσι θα κατεβει...εχε κ ενα συμπληρωμα στο ψυγειο..αλλα βαλτην στο στηθος...

Ποια ειναι η Αγλαια που λετε; κ που ειναι;

http://parents.org.gr/forum/forumdisplay.php?f=109

Στο φόρουμ το κανονικό είναι κούκλα μου εκεί έχει πολλές πληροφορίες ρίξε μια μάτια


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Γυρίσαμε και μεις...χθες κιόλας.δν άντεξα αλλη μέρα χωρίς τον γιό μου..

Λοιπόν γεννηθήκαμε 23/2 ωρα 08:05 με καισαρικη επισκληριδιο...πήγαν όλα μια χαρα...

Η μπουμπου βγήκε 3310 και 52 εκ....μινιόν...θηλάζουμε αποκλειστικώς χωρις ιδιαίτερα προβλήματα ...

δεν Πρόλαβα να σας διαβάσω....έχουμε θεμα με τν προσαρμογη ,καθως η μικρη έχει ωράριο νυχτοφύλακα και έχω και τον Γιώργο που τόσο καιρο απούσα μου έχει θυμώσει λιγάκι...

Σας φιλώ !!!

Τα λέμε αργότερα!!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα!!!

Φέλια να σου ζήσει!!! Και μπήκα σήμερα το πρωί και αναρωτιόμουν αν επέστρεψες!!

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=194772#post194772

Όταν μπορέσεις να μπεις να μας γράψεις κι άλλα!!!

Χθες είχα ένα άλλο παιδί σας λέω, ήρεμο, κοιμήθηκε αρκετά και τη μέρα και το βράδυ, και όταν ήταν ξύπνιος όλο με κοιτούσε στα μάτια...πώς το είπαμε ερωτογιοκίαση;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια!!

παρος κουκλοοοοοςςς!!! αχ τι ωραια που εχουμε τα μωρακια μας!!!

mummycool και μενα τα ιδια το βραδυ! αγγελουδακι χθες!!!! το πρωι ειδα οτι του εχει ξεκολλησει και ο αφαλος αλλα ακομα καπου κραταει λιγακι..φανταζομαι μεχρι το βραδυ θα του εχει πεσει!! εφτιαξα καφεδακι και με την ευκαιρια αφου κοιμαται παω να ξεχωρισω ρουχα κ να βαλω πλυντηρια!

σας φιλω καλημερα!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα μανούλες και μπεμπακια!!!

Σας ευχαριστώ για την στήριξη ειμαι πολυ πιο ήρεμη σημερα.. :)

πάρος κούκλος ο γιοκας σου δεν το συζητώ!!!

Φέλια καλως ήρθες, να σου ζήσει η κοράκλα σου!!!! Πως νιώθεις με την καισαρική; Εγω ακόμα να συνέλθω τελείως, καποιες φορές ειμαι τελείως καλά και κάποιες άλλες με πιάνουν κάτι πονοι και τραβήγματα που καταφεύγω στο μπισκοπαν!! Ο γιατρός μου μου ειπε ως δεν πειραζει την μικρή αλλα δεν θελω να παιρνω τιποτα!!!

Κορίτσια για πεντάωρα ύπνου διαβάζω και ζηλευω!! Ελπίζω οταν μεγαλώσουμε λίγο να κοιμόμαστε και εμείς ενα πεντάωρο!! Προς το παρον κοιμόμαστε απο 2-4 ώρες το μέγιστο!! Μόνο που η 4 ώρες ειναι το πρωι!! Η παιδίατρος μου ειπε να μην την ξυπνάω και πως θα κάνουμε το πρόγραμμα μας μετα το 40ημερο!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στο πάνω μέρος της θηλής μου περα απο κάποια σημάδια ξεραμένου αίματος που εχω, είναι πιο σκληρό και πιο εξογκωμένο απο την υπόλοιπη θηλή!! Σας έχει παρουσιαστεί κάτι τέτοιο;

Πόση ώρα τα αφήνεται στο κάθε στήθος;

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...