Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Πραγματικά και εγώ αν τα έβαζα σε κατάταξη, πιο δύσκολη είναι η αναμονή της εξέλιξης έχεις δίκιο! Όλα πηγαίνουν καλά..  μπράβο! Εγώ στην αναμονή 6 μέρες και σήμερα.. 

      • Ευχή 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΟριτσακια μου!!!!!!!!!!!!

εμεις το κοψαμε το 3ωρο κ πειναμε στο 2ωρ ο πια..αντε 2.5αωρο!

αχχχχχχχχχχχ το ζυμαρακι μου πολυ πειναλας λεμε..

σημερα το πρωι μου τον κρατησε η μαμα μου να βγω νακανω κατι δουλεις..πηγα κ ενα ωραιοτατο κομμωτηριο για ενα χτενισματακι...

3 ωριστες ελειψα..κ μου ελειψε πολυ το ζυμαρακι μου..ταλαπωρα..ταλαιπωρα αλλα μου λειπει οταν δεν ειναι μαζι μου...

Ρε κοριτσιαμπολυ με αγχωνει ο αφαλος..ακομα να πεσει...

η μαμα μου οπυ τον ειδε ..λεει οτι δεν εχει ωριμασει ακομα μεσα πολυ καλα...

μηπως δεν κανω κατι σωστα; δεν βαζω πολυ οινονευμα..3 με 4 φορες την ημερα τον καθαριζω..

κοριτσια που εχετε σκυλακια...τι σας εχει πει ο παιδιατρος; πειραζει να ειναι στον ιδιο χωρο με το μωρο; εμενα μου εχει πει απλα να μην ερθει σε αμμεση επαφη....αλλα δεν μου το ξεκαθαρισε κ πολυ καλα...

εγω ακομα τον εχω πανω στο δωματιο του..δεν τον κατεβαζω κατω..ψιλοφοβαμαι ακομα.....:confused:οποτε ειμαι στο πανω κατω...

το αιματακι καλε ποτε σταματαει επιτελους;τσουρ τσουρ συνεχεια τρεχει..βαρεθηκααααααααα

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa den exei na kaneis kati lathos tha pesei otan tha einai orimos meres sas einai. sinithos kanei 10 -15 meres. oso gia to skilaki emas i paidiatros mas eipe oti an exei kanei o skilos ta emvolia tou den yparxei kanena ma kanena thema. kai h paidiatros mas exei skilia opote fantazome kati tha kserei:)

inka to siderwma to kanw otan koimate. den afinw na mazeutoun rouxa. kai idika ta dika tou vazw akoma kai 3 kommatia na einai. etsi misi oritsa ginete:)

Link to comment
Share on other sites

matou sou apantisa ...enoite oti oti xriasteis tha se voithisoume oles ...e koritsia???

me to kalo to koritsaki sou !!!!!

ramonitsa emena to aimataki eixe stamatisei tin 8h mera kai ksanaksekinise 12h apo tote exo mia stampa tin imera ektos apo dyo meres pou eixa poly!!!!avisos !!!!!!

episis ..ksekola me ton afalo !!!!!tha pesei!!!monos tou!!!..ase gia to skyli ki ego avrio tha rotiso ...kati mou leei oti ayto tha einai o epomenos kavgas me ton adra mou ...po po tha exoume thema ...

prepei na psakso kai sto internet na exo apantiseis ...

ramonitsae ego tin foufoula den exo afisei akoma ...to sabbato ...ax panagia mou!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

inka yparxei thema sto forum gia katoikidia kai mwra kai links epistimonika pou parathetoun ta koritsia. einai sto palio forum.

kala re koritsia den palebete einai poly varis pleon ponane ta kokalakia mou na ton kouvalaw kai idika simera pou den koimithike sxedon katholou kai htan olh mera agkalia. einai san na kouvala 5 kila varos olh mera. dld se ena mhna ti tha ginei?

kala ta loxia anarotieme kai egw pote tha teleiwsoun eleos kleinoume sxedon mhna.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάρες και μπεμπούλια!!!

Σήμερα είμαστε πολύ καλύτερα!!! Τη μπέμπα την έχουμε σπίτι από χτες!!! Μ'άρεσε που όταν πήγαμε να την πάρουμε ο πεθερός μου συγκινήθηκε λες και δε θα την παίρναμε ποτέ...ναι έχετε το ίδιο επίθετο αλλά ο μπαμπάς της είναι άλλος!!!!!

Φάγαμε στις 6 και τώρα ξεκουράζουμε τα μάτια μας ως τις 8 και κάτι που θα πάμε για μπανάκι και μετά πάλι μαμ-κακά-νάνι!!! Σήμερα ρουφήξαμε για πρώτη φορά τα 90ml και η μαμά είναι πολύ περήφανη!!! Δεν καταφέραμε να θηλάσουμε γιατί 3 μέρες δεν είχα καθόλου γάλα στο μαιευτήριο και το παιδί έμενε νηστικό όποτε το έπαιρνα και μετά έβγαζα πολύ λίγο(ούτε 20ml κάθε φορά). Τώρα βγάζω 20ml τη μέρα...δεν πειράζει όμως!!! 7 μέρες τουλάχιστον τη θήλασα για να πάρει το πρωτόγαλα!!!

Με τα λόχεια κι εγώ τα ίδια!!! Πάνω που είπα τέλειωσε... θα "γυμναστούμε", άντε ξανά πάλι!!! Αν προσθέσετε και τη γαστρεντερίτιδα...άστα να πάνε!!!

Και το άσχετο της ημέρας: Το 4ο μωρό της Πετρουλάκη είναι πάλι κορίτσι!!! Ο Ίβιτς στο δρόμο που χάραξε ο πατέρας μου...5 προς 1 οι γυναίκες στο σπίτι!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Αχ να κοιμοντουσαν και το βραδυ οπως τωρα!!!Το μεσημερι καταφερα να κοιμηθω ενα τριωρο τελικα και πηρα δυναμεις και συκωθηκα και μαγειρεψα , εκανα μια τυροπιτα, γιατι ειχα πολλα τυρια και θα χαλαγαν, και κοτοπουλο του αμπελουργου που ειδα στο κουζινα ολοταχως , α και επειδη ειχα κατι μηλαρακια που θα χαλαγαν και ηταν λιγο ανοστα εκανα μια γεμιση και γεμισα κατι σφολιατακια, εβαλα και δυο πληντυρια.Τωρα κοιμουνται αλλα ταχω στα ρηλαξ με φωτα και τηλεοραση δυνατα για να νιωθουν τη διαφορα. Τι αλλο να κανω δεν ξερω.Οταν ξυπνησουν θα τα κανω μπανακι και νανι ελπιζω!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι μόνο το βράδυ κοιμάται, όλη τη μέρα ή θα πονάει ή θα θέλει παρέα, ξύπνησε στις 10 και όλο το πρωί ξύπνιος, στις 3 τον πήρα να δούμε ένα σπίτι τέζα ο κύριος, γυρνάμε σπίτι το μάτι γαρίδα, στις 6 πάμε επίσκεψη ξανά τέζα, ευχαριστήθηκα τουλάχιστον το καφεδάκι με τις φίλες μου :P τώρα κάναμε μπάνιο αλλά ακόμη το μάτι γαρίδα

ίνκα δεν υπάρχει πρόβλημα με το σκυλάκι σου, ε δε θα κοιμούνται και μαζί αγκαλιά ακόμη...εμένα κάθεται κάτω από το ρηλάξ και τον φυλάει, κι όταν κλαίει ο μπέμπης κλαίει κ ο σπάρκ, 2-3 φορές τους πήγα και μαζί βόλτα, ο μπέμπης στο μάρσιπο. όταν ήρθε μια φίλη μου με το 10 μηνών παιδάκι της και τους βάλαμε δίπλα δίπλα για φώτο, του δωσε μια του βεντούζα βρέθηκε στην άλλη άκρη του καναπέ...Για αυτό δεν πιστεύω ότι τα σκυλάκια ζηλεύουν..

Τον βεντούζα τον αλλάζω στο μπάνιο πάνω στο πλυντήριο και την έχω καταβρεί, δεν κάνω δρομολόγια κ επίσης αν θέλω να πάω τουαλέτα τον αφήνω για λίγο εκεί, βολεύει τρελά.

Ραμονίτσα θα πέσει ο αφαλός καλέ...

Μαράκι καλως όρισες!!!!! Θέλουμε φωτογραφίες!!!!!!!!

Ελίτα χαρά στο κουράγιο σου, εγώ σήμερα έφαγα σαλάτα βαριόμουν να μαγειρέψω.....εξάλλου χθες έφαγα ΤΑ ΠΑΝΤΑ

Καρδούλα κ εμείς όταν πονάμε έτσι κάνουμε, κοιμόμαστε για λίγο και ξυπνάμε

georghar περαστικά βρε κοριτσάκι, τι πάθατε κι εσείς

Κι εγώ το σιδέρωμα μόνη μου το κάνω....μαύρο σιδέρωμα βέβαια κάνω αλλά δε με νοιάζει....

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

μολις εριξα εναν καυγα με τον συζυγο, ηρθε ο κυριος εδω να γινεται ενας χαμος η μπεμπα να κλαιει και την εχω αγκαλια ο αλλος να εχει αφηνιασει και να κρεμεται απο το ποδι μου και να τον σερνω απο δω και απο εκει παει λοιπον στην κουζινα και ερχεται και μου λεει για μενα δεν εχει φαγητο? οχι ρε φιλε σκεφτομαι απο μεσα μου δεν εχει με ρωτας εμενα αν εχω προλαβει να φαω ή να κατουρησω ολη μερα? δεν απαντησα ομως και του λεω κοιτα λιγο την μικρη να παω να φτιαξω οκ μου λεει και τι κανει?παει κλεινεται στο δωματιο βαζει φουλ στην τηλεοραση τον Παναθηναικο και παραταει το μωρο στο ριλαξ στο σαλονι που της επεφτε η πιπιλα καθε 2 λεπτα και εκλαιγε και φυσικα ετρεχα εγω απο την κουζινα να της την βαλω

ε φυσικα εγινε χαμος

Τα νευρα μου!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ante mvre me to kvlopodosfairo.Εγω τον εχωσα τωρα να απλωσει το δευτερο πληντυριο γιατι εχω ωρες να βγαλω γαλα και με ποναν και σταζουν. Επειτα ειχε πει πως θα φτιαξει ενα ρηλαξ που πηραμε απο το μεσημερι και ακομα δεν τοχει φτιαξει. Καλα εγω για να με πεισει να τον αφησω να δει το ματς και τα σχολια μου ταζει λεφτα χαχα. Στον προηγουμενο αγωνα τσακωσα πενηνταρικο, τωρα μουπε για 20 αλλα δεν τσιμπησα προτιμουσα να απλωσει τα ρουχα για την ωρα γιατι εχω να σιδερωσω.Ετσι αμα παρω δυναμεις κανω ολες τις δουλειες μαζι για να ξεμπερδευω.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια, το σπιτι σας βρομιζει ευκολα?Εμενα στις τρεις μερες το πατωμα ειναι σα να εχω να το κανω μηνες, χνουδια, οι σκονες δε καθε δυο μερες ειναι τρομερο. Δεν το αντεχω, επειτα εχω μια απορία, οι γυναικες που ερχονται σπιτι τα κανουν καλα?η Τα ψευτοπερνανε?Σκεφτομαι να ευρθσκα καμοια για γενικη για τα χοντρα. Τα κανουν καλα?Μου λεει ο αντρας μου ναρθει η μανα του αλλα δε ξερω μωρε αν ειναι θα μπλεκομαι και εγω και δεν εχει νοημα. Θα πρεπει να της λεω τι να κανει και ντρεπομαι ενω αν ειναι ξενη δε θα με νοιαζει


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ε μα τι νομιζει οτι καθομαι ολη μερα? ουτε μια φορα δεν τον εχω αφησει να ταισει την μικρη ή να ξενυχτισει το βραδυ γιατι δουλευει πολυ και δεν θελω αλλα οχι και τετοια γαιδουρια για να δει κ&^*ποδοσφαιρο..

ελιτα καιεμενα βρομιζει πολυ κυριως ομως εξαιτιας του Αλκη που πεταει παντου παιχνιδια , φαγητα κλπ εγω εχω γυναικα που καθαριζει αλλα η αληθεια ειναι οτι αν θες καθαριοτητα σε βαθος πρεπει να εισαι απο πανω και να της λες τι να κανει αλλιως κανουν οτι βλεπει η πεθερα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Axxx βρε κορίτσια κουράγιο.. Κατερίνα υπομονή.. Με τους άντρες δεν βγάζουμε άκρη... Μην δίνεις σημασία... Εμένα ο δικός μου πήγε την μικρή στον παιδίατρο και της έδωσε αντιβίωση, αντιβηχικά και αντιπυρετικά.. Αντε να δούμε, γιατί το καημένο έχει 5 μέρες 39 πυρετό.. Α, είναι ταύλα και ο σύζυγούλης έχει και αυτός 39 πυρετό και είναι χάλια.. Τι να πώ ρε γμτ... Τι γκαντεμιά είναι αυτή οεο??? Ελπίζω τουλάχιστον να την γλυτώσουμε εγώ και ο μπέμπης...

Και εγώ το σίδερο μόνη μου το κάνω, τουλάχιστον έχω και εγώ πρέσα και έχω σωθεί!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το σπίτι και εμένα θέλει 2 φορές την εβδομάδα τουλάχιστον +τα έξτρα που κάνω αν περιμένω κόσμο... Πάντως μια φορά που φώναξα γυναίκα να μου καθαρίσει δεν έκανε τπτ αφού μόλις έφυγε τα ξανάκανα απο τα νεύρα μου...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...