Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μακάρι❤️ Τώρα περιμένω να μου έρθει περίοδος και στην επόμενη θα κάνω εμβρυομεταφορά.Εχω και ένα στην κατάψυξη και θα βάλω η ένα η δύο μαζί.Εσυ πότε θα κάνεις ?

      Στα μέσα του Οκτώβρη περιμένω κι εγώ περίοδο και ξεκινάμε ελπίζω!!! Κάθε μέρα ανυπομονώ όλο και περισσότερο προσπαθώ να σκέφτομαι άλλα πράγματα για να περάσουν οι μέρες..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αχ τι τραβάω, έπεσα για ύπνο στις 9 μαζί με το μπέμπη, έκανα και τη θεραπεία μου μπας και δω άσπρη μέρα και με ξύπνησε ο Νικος γιατι ο σπάρκ σωριάστηκε κάτω για λίγο (του χε κάνει ολική νάρκωση η κτηνίατρος) και χεστήκαμε, ευτυχώς συνήλθε αμέσως αλλά σήμερα το βράδυ τον βλέπω να κοιμάται στο διπλό ανάμεσά μας....παιδάκι μας είναι κι αυτό τι να κάνουμε...ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩ


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εγω εχω μπερδευτει με το βιβλιαριο... απο το ιασω μας ειπαν να παμε σε δεκαπεντε μερες να το παρουμε αλλα οταν πηγαμε στο ταμειο μου να την γραψουμε μας εδωσαν και βιβλιαριο και συνταγολογιο.... (Τελικα την εγραψα στο δικο μου ταμειο και οχι στο ικα..) . Αρα απο το Ιασω τι θα παρουμε?

Μummycool παλι στο περιμενε.... δεν πειραζει.. μια βδομαδουλα ειναι...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι λεμε για το βιβλιαριο υγειας του παιδιου που γραφεις για την αναπτυξη του τα εμβολια τα διαφορα, εσυ πηρες του ασφαλισμενου απο ΙΚΑ αλλο αυτο δεν εχει καμοια σχεση, απο το ΙΑΣΩ θα παρεις το Υγειας


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω μπερδευτει με το βιβλιαριο... απο το ιασω μας ειπαν να παμε σε δεκαπεντε μερες να το παρουμε αλλα οταν πηγαμε στο ταμειο μου να την γραψουμε μας εδωσαν και βιβλιαριο και συνταγολογιο.... (Τελικα την εγραψα στο δικο μου ταμειο και οχι στο ικα..) . Αρα απο το Ιασω τι θα παρουμε?

Μummycool παλι στο περιμενε.... δεν πειραζει.. μια βδομαδουλα ειναι...

νομίζω καλά έκανες, τα εμβόλια τα δικαιολογεί όλα το ΤΣΜΕΔΕ και μας το γραψε κατευθείαν στο συνταγολόγιο, πας στο φαρμακειο και δεν πληρώνεις τίποτα και για την επίσκεψη που είχε 60 ευρώ μας έκοψε 3 αποδείξεις των 20 για να τα πάρουμε όλα πίσω, δεν ξέρω αν θα γίνεται αυτό κάθε φορά και πόσε επισκέψεις δικαιολογεί το μήνα.

Κι εμείς μάλλον τις επισκέψεις θα τις πηγαίνουμε στην Εθνική Ασφαλιστική και τα υπόλοιπα στο ΤΣΜΕΔΕ από εδώ εκεί...

Ο μπέμπης ξύπνησε με κέφια και κελαηδάει...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalimera koritsia!!! tha sas diabaso amesos omos prota prepei na ektonotho dioti den antexo allo! DEN TIN PALEUO ALLO......ta neura mou.....apo tin mia Doxa To Theo pou irthe i giagia mou na boithisei, tosous mines to paleuame monoi mas me ton sizigo (paidi-egkymosini-spiti-psonia ktl) alla pleon niotho toso baria kai AKAMPTI pou den antexo allo. O mikros einai mesa stin gkrinia ka istin tsita pou den xero an euthinete to embolio Ilaras pou tou kaname to Sabbato i an apla ta exei paixei to paidi kai exei balei skopo na mou kanei ta neura tsantalakia. Ax DEN ANTEXO allo arxizo na tromazo para poli. Ta neura mou einai tentomena kai anarotieme pos tha antapexeltho otan tha erthei kai to deutero.....o protos einai ena para poli glyko, exypno, kalokardo paidi omos den afinei tipota xoris na to akoumpisei, metakinisei, metaferei kai paei legontas....den mporo omos na sikonomai oli tin ora, den exo kouragio epeidi mou kobete i anasa na ton bazo timoria kai ton blepeis oti kokoreuete....i kaimeni i giagia mou prospathei i gynaika kai ta paei super alla ek ton pragmataon sta 70 tis den ton prolabainei...auta.....sorrry alla eixa anagki na gkriniaxo kai na klafto ligo dioti exo apogoiteutei me ti simperifora tou....

Επεξεργάστηκαν by Τινακι

ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

to Sabbato tou kaname to embolio Ilaras, to Sabbato irhte i giagia mou na meinei mazi mas gia 3 ebdomades oste na boithisei (na tin exei kala o Theos) kai o mikros einai TOSO.....kokkoraki, fonaklas, anisixos, gkriniaris apo tote pou den katalabaino pleon ti tou ftaiei. Ton anastatose to embolio? tou fenete periergo i allagi me tin giagia? (by tge way metaxi tous ta pane super), to gegonos oti i mama den paizei mazi tou? mipos apla einai ta dika mou neura stin tsita dioti den antexo allo na eimai mia akampti me ponous se olo to kormi ageladitsa tis Fage? pantos oti kai na tou ftaiei den akouei oute me sfaires to paidi!!!! kai me anagkazei na sikonomai...mou kobete i anasa kai mou spane ta neura....


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia,

pwpw ti kourasi kai nista einai auth. parolo pou koimithike kala xthes vradi kai ksipnisame mono 3 fores apla gia na fame.

tinaki kouragio kopela mou. pou na arxisoun kai ta ksenixtia. ekei na deis neura.

exw kai ton antra mou mesa sth gkrinia simera na mou leei den mporw allo les kai ksipnaei autos mesa sth nyxta na taisi to mwro. mia xara koimate o kirios to 8oro tou kai vgazei kai glwssa grrrrrrrrrrrr.

exei kai mia skatomera simera ola mou ftaine.

Link to comment
Share on other sites

Νυσταζωωωωωω!Και αυτη η σκατουλιτσα δε θελει να κοιμηθει στην καλαθουνα της γκρινιαζει, πρεπει να αβγαλω γαλα πριν ξυπνησει ο μπεμπης και επιτελους δε μπορω να ασχολουμαι συνεχεια μαζι της η παλιογκρινιαρα!!!!!Τιποτα δεν την ικανοποιει.Για την κορη μου λεω, που θελω να ταισω και το αλλο μου το παιδακι και αυτη θελει να την εχω αποκλειστικοτητα.Τωρα της φωναξα και με κοιταγε με γουρλωμενα ματια.

Τινακι κουραγιο.Γιαυτο ειμαστε εδω για να ξεδινουμε!!!!

Καρδουλα τι καιρο εχει εξω?Χαλια ε?Σημερα θελω να βγω εξω να παω να ψωνισω τιποτα.Οταν θαρθει ο αντρας μου. Αν και το μονο που σκεφτομαι ειναι να κοιμηθω.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει που χτες η μανα μου μου λεει ¨<φερτα εδω αν δεν αντεχεις>Της λεω νομιζεις πως ειναι παιχνιδακι?Ειστε τωρα εσεις για ξενυχτια?Που η μανα μου αν δεν κοιμηθει το μεσημερι κουτουλαει?Επειτα η πεθερα μου κι αυτη το ιδιο, ναρθει λεει να τα ταιζει το βραδυ.για να κοιμομαστε. Χαχα εγω θελω να δω τι θα κανει οταν θα κλαινε και τα δυο μαζι, οταν ο μικρος θα βγαζει ρουγουλιες και η μπεμπα θα θελει αγκαλιες!!!!Ποσο ευκολο φαινεται στη θεωρια, να λες αχου τα μωρε γουτσου γουτσου.Αντε να τους κανεις εκπαιδευση βαριεμαι αφανταστα.Του λεω του αντρα μου, πες της ναρθει ναρθουν και οι δικοι μου να κοιμουνται εδω να τα νταντευουν να παμε εμεις εκδρομη να δουν τη γλυκα!!!!!Κοριτσια δεν πιστευω πως αλλοι απο τη μανα και τον πατερα μπορουν να τα βγαλουν περα και να αντεξουν κιολας


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το ένα μόνο του παλεύεται, ειδικά αν ασχολείται και ο μπαμπάς, εσείς που έχετε κι άλλο παιδάκι και ειδικά εσύ ελίτα που είναι και τα δύο ίδια ηλικία, φαντάζομαι θα στε στα όριά σας...

τινάκι το μόνο παρήγορο είναι ότι όταν γεννησεις δε θα χεις την κοιλούμπα...για ΦΤ πάς;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ax koritsia eimai ksipnia apo tis 5...apo tote taizw, allazv kai kounaw stin agkalia..twra deixnei na koimatai, ftou-ftou ti na pw..kai exw kai ton Nikola "mama mickey, mama donald" na toy bazw binteakia!

Alla to apofasisa apo simera to brady to prwino taisma tha to analabei o antras mou..niwthw tipseis epeidi aytos exei kai tin douleia toy, alla kai egw spiti krataw noikokirio kai megalwnw 2 paidia OLOMONAXI!!ante... toulaxiston mexri na pame sto 1 bradino taisma, tha analabei kai aytos..etsi eixame kanei kai ston Nikola...to pisteyete oti mexri na erthei to mesimeri oute toyaleta den paw???

Kserw mporei na fainontai iperbolika, sigoura kapoies fores einai irema ta pragmata alla to thema einai otan den einai irema..!!

Elita, simfwnw mazi sou, mono oi goneis mporoun na antapxelthoun...

ksipnise pali@@@


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Μουρχοταν να βαλω τα κλαμματα πριν. Την εβαλα στο ρηλαξ και βλεπει την πατερα τα ζωδια:confused::confused::confused:Ξερω ακουγεται βαρβαρο αλλα μεχρι στιγμης πιανει. Ο μπεμπης κοιμαται αποτις 8. Κριμα που δεν κοιμαται και η μπεμπα θα κοιμομουν κι εγω.:-(:sad:


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα τοχω παθει κι εγω αυτο με την τουαλετα, οπως και μια φορα ειχα τρεις μερες να κανω μπανιο, και πολλες φορες παει νυχτα για να φαω.Τωρα ξεκλεψα λιγο για να πιω ενα χυμο.Καθε δυο μερε χανω και ενα κιλο. Να πως χανονται τα κιλα!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα τοχω παθει κι εγω αυτο με την τουαλετα, οπως και μια φορα ειχα τρεις μερες να κανω μπανιο, και πολλες φορες παει νυχτα για να φαω.Τωρα ξεκλεψα λιγο για να πιω ενα χυμο.Καθε δυο μερε χανω και ενα κιλο. Να πως χανονται τα κιλα!!!

etsi akribws.!!!eytyxws ksanakoimithike kai twra mageireyw..allo fagito gia emas allo gia ton Nikola..thelw kai politeleies tromara mou!!

kala gia mpanio den to sizitw. mono otan einai edw o Basilis kai ayto sta grigora..bre gia na katalabeis. to prwi eida ton eayto mou ston kathrefti kai tromaxa!!!exw ksexasei na bgalw ta fridia mou!!!xaxaxaxaxa...


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...