Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλησπέρα!!

κούκλος ο ζυμαρούλης!! τρελή ζυμαρόφατσα!!!

έχω πεθάνει στην κούραση σήμερα, 2 πλυντήρια σίδερο και 1 του μπέμπη, φαγητό, πήγα στη γιατρό, περίμενα 1 ώρα να με δεχτεί, ήμουνα με το μπέμπη κάτω στο αυτοκίνητο του μπαμπά μου και περίμενα, πήγα το σπάρκ για καθαρισμό δοντιών και κούρεμα, όλη μέρα στο πόδι, ευτυχώς ο μπέμπης κύριος!

με εξέτασε η γιατρός, όλα καλά, έφαγα και χέρι αλλά δεν πόνεσα πάλι (ρε σεις να ανησυχήσω;; ) μου δωσε κάτι υπόθετα έχω μια ελαφριά κολπίτιδα, τεστ παπ μετά τον απογαλακτισμό μου είπε

κ σεξ όταν τελειώει η θεραπεία...από βδομάδα δηλαδή

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

α ωραια φαινονται!!1 Λοιπον οπως πατας απαντηση στο πανω μερος ειναι ενα συνδετηρακι το πατας και σου βγαζει ενα παραθυρο και απο εκει μπορεις να ανεβασεις ειναι πανευκολο!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Ζουζου μου μου τέλειωσε η κάρτα σουπερ ο ζημαρουλης είναι παίδαρος κούκλος πολύ μεγάλος και υπναράς βλέπω

Κούκλος σαν την μαμά και παιδαράς σαν τον μπαμπά

ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΩΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ ΦΙΛΙΑ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kale τι ομορφα μωρακια ειναι αυτα καλε;;;;;;;;;;;;;;

κατερινακι κ ελιτακι κουκλες οι κορες σας!!!!!!!!!

ποια μας θελει για γαμπρο;;;;;;;;;;;;;;;;;:D:D:D;);)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!!

Εγω τελικά καταφέρνω και μπαίνω μόνο βραδάκι που είναι και ο μπαμπάς μας στο σπίτι και προσέχει την μπέμπα...

Προσπαθώ να σας διαβάσω αλλά δεν σας προλαβαίνω...

Φέλια με το καλο κοριτσάκι μου να υποδεχτείς το ζουζούνι σου!

Με το βιβλιάριο εμείς δεν είχαμε πρόβλημα, μας έδωσαν κανονικά απο το μαιευτήριο... (δεν ξέρω μήπως παίζει ρόλο οτι είναι Πανεπιστημιακό και όχι Ιδιωτικό).


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε λογοδωθει ηδη με τον γιοκα της ελιτας ;);)

αλλα βλεπω τον ζυμαρουλη να τον ζητανε πολλες γυναικες γιατι τον ειδα στην φωτο πολυ ματσο αντρα:D:D:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

kale τι ομορφα μωρακια ειναι αυτα καλε;;;;;;;;;;;;;;

κατερινακι κ ελιτακι κουκλες οι κορες σας!!!!!!!!!

ποια μας θελει για γαμπρο;;;;;;;;;;;;;;;;;:D:D:D;);)

Σας θέλουμε εμείς για γαμπρό!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...