Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καρδούλα, όταν κλείνεις την πάνα, τα αυτοκόλλητα πιάνουν ψηλά ή κοντά στην μέση? Να πιάνουν στην μέση..και επίσης στα μπουτάκια του να προσέχεις την εφαρμογή, να μην γυρ'ιζει προς τα μέσα η πάνα...

δες αυτό

http://www.liberoclub.gr/Pages/Products/ProductCategory.aspx?id=38219


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια!!!! ακομα κοιμαται ...ωχ τι εχω να τραβηξω το βραδυυυ!!!!!!!!!!

Αυτον τον ζωμο που συζητατε τον θελω και εγω και οτι να ειναι ..ειτε για μαμαδες ειτε για τα παιδακια καρδουλα !

Φελια με το καλο κοριτσακι ! Εχω χασει τις μερες και νομιζα πως σημερα γεννας ..η αμοιρη η μανα !!!

mummy πηγες γιατρο ??? τι σου ειπε???

ινκα αυτο με το γαλα μπορει να παιζει γιατι θυμαμαι εμενα μου ειχε πει η παιδιατρος να μην το παρακανω με τα γαλακτομικα , μπορει δλδ να ευθυνεται για πονακια ισως ! Τωρα που το λες το θυμηθηκα γιατι εγω δεν πινω γαλα

Οσον αφορα τις γουλιτσες εμας ειναι σχεδον ρουτινα πια οι γουλιτσες και ο λοξυγκας! δεν του αρεσει και το πλυσιμο γενικα και τον αλλζω πριν για να μην εκνευριζεται και να ειναι χειροτερα αν και η παιδιατρος μου ειπε μετα αλλα ρε παιδια δεν γινεται !!! μιλαμε για τσαντιλα μεγαλη και ατελειωτοοοοοο κλαμα ! Σ εσας τους αρεσει ??

Το δε καθαρισμα μυτης ......δραμα !! και βαζουμε και κολλιριο εμεις στα ματια !! αφηστε γκρινιαααααααααααα

Κ plz ας μου πει καποια με το βιβλιαριο τι κανατε !

Link to comment
Share on other sites

Με τα βιβλιάρια υπάρχει έλλειψη γιατί σκέφτονται να το αλλάξουν, αλλά μέχρι να ωριμάσει η σκέψη δεν τυπώνουν καινούργια- ελλάδα!!έμας μας έδωσαν φωτοτυπία- καλό????- από το μαιευτήριο και μας είπαν να πάμε από το υγειονομικό σε κανένα 6μηνο για να πάρουμε καινούργιο..και η παιδίατρος το ίδιο μας είπε!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

φαγαμε αλλαξαμε...κ τωρα προσπαθουμε να κοιμηθουμε...

jend εμενα του αρσει το μπανιο....αλαλ τον νκανω πριν το φαγητο..λογω ρουκετας!

ο ορος στην μυτη ειναι ενα θεμα οντως...κλαιει κ πολυ τον λυπαμαι..!

Με το βιβλιαριο κ εμας δεν αμ ςτο εχουν δωσει ακομα...καποια καθυστερηση λεεν εχουν..κ θα μας το στειλουν...για να δουμε!

Προσπαθω να βαλω φωτο στο προφιλ μου...για να δουμε θα τα καταφερω; να δειτε τον ζυμαρουλη μου! τον πειναλα μου! τον λεβεντη μου!αχχααχαχαχαχ ααααααααααααααα εχω τρελαθει!

καρδουλα ..ποοοοοοοοοοοοσο πολυ σε καταλαβαινω,..εχουμε το ιδιο θεμα...για να δουμε σημερα τι θα γινει...

παω για φωτο


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elitaaaaaaaa sos! πως βαζουμε φωτο στο προφιλ ειπαμε;

οχι αβαταρ ..οπως εχετε εσεις


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

φαγαμε αλλαξαμε...κ τωρα προσπαθουμε να κοιμηθουμε...

jend εμενα του αρσει το μπανιο....αλαλ τον νκανω πριν το φαγητο..λογω ρουκετας!

ο ορος στην μυτη ειναι ενα θεμα οντως...κλαιει κ πολυ τον λυπαμαι..!

Με το βιβλιαριο κ εμας δεν αμ ςτο εχουν δωσει ακομα...καποια καθυστερηση λεεν εχουν..κ θα μας το στειλουν...για να δουμε!

χαχα ραμονιτσα θυμασαι που και εσενα δεν σου πολυαρεσε να βαζεις ορο στην μυτη σου οταν ησουν μπουκωμενη???

μηπως λεω μηπως ....σου μοιαζει λιγοοοο?????

ευχαριστω για τα βιβλιαρια για να ξεαγχωθω....λενε θα μας το στειλουν αλλα δεν ηξερα αν πρεπει να τους εμπιστευω...και το θελουμε για το εμβολιο

και εμας κατι φωτοτυπιες μας εδωσαν !!!!

Link to comment
Share on other sites

Με τα βιβλιάρια υπάρχει έλλειψη γιατί σκέφτονται να το αλλάξουν, αλλά μέχρι να ωριμάσει η σκέψη δεν τυπώνουν καινούργια- ελλάδα!!έμας μας έδωσαν φωτοτυπία- καλό????- από το μαιευτήριο και μας είπαν να πάμε από το υγειονομικό σε κανένα 6μηνο για να πάρουμε καινούργιο..και η παιδίατρος το ίδιο μας είπε!

ετσι ιωαννα ωραια πραγματα ...λιτοτιτα και περικοπες λες να συμβαινουν και εδω ?????

και το υγειονομικο ποια υπηρεσια ειναι ?? αυτο που στην επαρχια λεμε δ/ση δημοσιας υγειας ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα ραμονιτσα θυμασαι που και εσενα δεν σου πολυαρεσε να βαζεις ορο στην μυτη σου οταν ησουν μπουκωμενη???

μηπως λεω μηπως ....σου μοιαζει λιγοοοο?????

ευχαριστω για τα βιβλιαρια για να ξεαγχωθω....λενε θα μας το στειλουν αλλα δεν ηξερα αν πρεπει να τους εμπιστευω...και το θελουμε για το εμβολιο

και εμας κατι φωτοτυπιες μας εδωσαν !!!!

τα νευρααααααααααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

παλι γκρινια..

δεν ξερω τι θελει πιααααααααααααααααααα

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

οντως..δεν μου αρεσε καθολου!!!!!!!!!ΠΟΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

το χα ξεχασει..χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

τις εβαλαααααααααααααααα...τις φωτο μας.!!!!!!!!!!:D:D:D

δεν ειναι μονο ζυμαροφατσουλα ειναι τελειοςςςςςς ramonitsa

αν και με τετοια φατσουλα ησυχη και ομορφη δυσκολα θα πιστεψουμε πως γκρινιαζει χαχα

ειναι πανεξυπνος σου λεει κατσε στην foto να ειμαι καλος να μην εχει η μαμα πειστηρια !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...