Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κ εμενα τα κανει ..πολλες φορες κατα την διαρκεια του γευματος...κ αναγκαστηκα τον αλλαζω... λερωνουμε κ κανα 2 φορμακια..ετσι για να εχει να πλενει η μαμα ραμονα..;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

koritsia den ginete auto to pragma tou exw alaksi rouxa 6 fores simera. milame gia poly katouro. kai olo ksipnaei kathe 15 lepta kai olo klaiei kai me to pou ton pernw agkalia koimate. ena magiko zwmo re paidia gia na koimounte ta mikra mas den anakalipsane? den antexw simera ponane ola mou ta kokkalakia:(

Link to comment
Share on other sites

αυτο τον ζωμο θελω και εγω καρδουλα απο το πρωι γκριιιιινια και ακομ,α και στον υπνο της τωρα ειναι ανησυχη θελω να κοιμηθω και σκεφτομαι οτι σε λιγο θα ξυπνησει οποτε..μηπως να αλλαζες πανες δεν ειναι φυσιολογικο να εχει τοσες διαρροες ήμεγαλυτερο νουμερο θελει ή μηπως δεν τις κλεινεις καλα?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

katerina eixe kairo na ginei auto. to na mhn tis kleinw kala to skeftika kai egw afou den kathete kai isixos na ton alaksw. alla tha mou sinevene kathemera an htan auto. apo thn allh ti noumero na parw forame to 3-6 kai einai 4500gr den yparxei allo noumero. oso gia tis panes tou exw valei diafores alla sou auto mou ksanatixe tis prwtes meres pou akoma mathena kai pou tou foraga pampers. den kserw alla den ginete den antexw sas lew. toulaxisto ena magiko zwmo gia mas na mhn theloume oute na koimomaste oute na niothoume kourasi kati re koritsia ax

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερίνα μου τί να σου πώ, νομίζω η κάθε ιωση είναι και διαφορετική. Και εγώ τρέμω να μην κολλήσει την μικρή ,αλλά συστυχώς δεν έχω την επιλογή να τον πάω κάπου. Καλά χαμός γίνεται με τις ιώσεις εδω πέρα πάντως...

Τα γαλακτομικά να ξέρετε πως κάποιες φορές επηρεάζουν τα μωράκια που θηλάζουν, ιδιαίτερα το αγελαδινό γάλα..ρωτήστε την/τον παιδίατρο σας ..

Φελια, με το καλό να έρθει η μπουμπού σου..

Δεν ξέρω, νιώθω κουρασμένη, αλλά δεν το βάζω κατω όσο μπορώ. σκεφτόμουν οκ ο άντρας μου βοηθάει και πάρα πολύ μάλιστα, αλλά αυτός φεύγει το πρωί, πάει στη δουλειά του, ξεφεύγει από το τρίπτυχο μαμ-κακά-νάνι..θέλω να βγώ έξω ρε γμτ!!ουααα..γιατί οι μάνες να τα αναλαμβάνουμε όλα??????????

Βλέπω και τον Νικόλα μου, νομίζω ότι βαριέται απίστευτα συνέχεια μέσα στο σπίτι..κάθε ημέρα περνάμε σχεδόν όλα τα παιχνίδια του και παίζω όσο μπορώ μαζί του, αλλά νιώθω τύψεις πως δεν του προσφέρω όσα πρέπει!Και αντίσοιτχα για την μπέμπα, ότι δίνω προσοχή στον Νικόλα και αυτή την παραμελώ..ουφ τί σκέψη πέφτει μερικές φορές, τρελαίνομαι!

Αχ να περάσουν γρήγορα άλλοι 2 μήνες και μετά να πάει ο Νικόλας παιδικό, και αυτός να ξεφύγει λίγο και εγώ να έχω λίγο περισσότερο χρόνο..ελπίζω!

ασχετο, κοιτάξτε αυτή την σελίδα

www.yoox.com


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...