Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καρδουλα προσεχε οχι εντελως ξαπλωμενος οταν βαζεις ορο δεν κανει ειναι επικινδυνο για ωτιτιδα καλυτερα να τον κρατας στην αγκαλαι σου σε σταση σαν να του δινεις μπιμπερο βαζεις τον ορο στο ρουθουνακι πιεζεις ελαφρα και οταν τον βγαλεις τον σηκωνεις λιγο ορθιο για να βγουνε οι μυξουλες


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου σας αποχαιρετώ (εγώ και η κοιλούμπα)!!!:-P

Σε λίγη ώρα αποχωρούμε ....σας ευχαριτσώ πολύ για την παρέα μου μου κρατήσατε όλους αυτούς τους μήνες!!!Είσαστε όλες υπέροχες!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες και τα μωράκια σας!!!

Αύριο το πρωί 7-8 η ώρα θα κρατάω την μπούμπού αγκαλιά μου (ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ)!!!

Τα λέμε το Σαββάτο.........

ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακι ξενυχτησμενα!!!!Τι ωραια νεα αυτα απο τη Μαρια μπραβο της.

Felia με το καλο κοριτσακι, ολα καλα εχεις τη θετικη μας σκεψη.

Καρδουλα παιδαρος ο μπεμπης ε?Ασε κι εμενα ο αντρας αρχισε να θελει φαει καθε μιαμιση ωρα.Πειναλας. 3400 εχει παει.Αν του δωσω παραπάνω το βγαζει.

Η μπεμπα δε χτες δεν ηθελε πουθενα αλλου να κοιμηθει περα απο το στηθος μου.Ασε ετρωγε κοιμωταν και μολις την εβαζα στην καλαθουνα ξυπνουσε και γκρινιαζε μεχρι που εκλαιγε γαι να δοκιμασεις τις αντοχες μας.Τελικα αφου ξεθεωθηκε κοιμηθηκε το πρωι πια διπλα μου στο κρεββατι. Και τωρα κοιμαται ξερη.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Φελια με το καλοοοοοο!Περιμενουμε νεα σου θελεις να μας στειλεις με πμ το τηλεφωνο σου να ταμαθουμε νωριτερα απο το Σαββατο??

Και εμενα γκρινια απο το πρωι απο τις 11 ητανε ξυπνια τωρα ξεραθηκε..


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελιτα μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι καλυτερα τα μπουκαλακια μιας χρησης απο το μεγαλο μπουκαλι φυσιολογικου ορου δεν ξερω γιατι κατι για την αποστειρωση μου ειπε αλλα δεν θυμαμαι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

felia me to kalooooooooooooooooooooo!!!!

angeliki !!!!kai sta dikA SOU!!!!!!

kardoula i paidiatros mas eipe...girizome diksi plevro to moro piezoume sto aristero routhouni tin ampoulitsa kai vgenei apo to deksi...sikonoume amesos psilo ..kai kanoume to idio ...

pao ....klaime...

mammycool i giagia ola ta lefta !!!!alla ki esy den yparxeis!!!!!!

jend to pos se niotho.....ti pername i lexones!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσιααααααααααααα ειμαι μια ξενυχτησμενη μανα!!!!!!!!

Απο τις 1.30 μεχρι τις 6 .00 ειχαμε γκρινια κ ολο τρωγαμε...κατουρηθηκαμε κιολας..αχχχχχ καρδουλα..αχ!

το ματι γαρδια το ζυμαρουλακη μου....

τελικα κατα τις 6.30 καταφεραμε να κοιμηθουμε ...δοξα το θεο μεχρι τις 12 το μεσημερι...

Ριξαμε κ ενα καβγα με τον αρρεν το βραδυ...γιατι αν δε ξερουν να μην μιλανε...

δωστου κ συμπηρωμα μου λεει..του δινω καλε μου του λεω αλλα...τιποτα...

τεσπα....για να δουμε αποψε..

Jend moy σαν να ακουω εμενα...κ εμενα ετσι...τα απογευματα ομηρικους υπνους..κ το βραδυ αρχιζουν τα οργανα...γιατι αραγες τι παθαινουν το βραδακυ; να πονανε περισσοτερο αραγε;

κ που να βγαλουμε δοντια τι εχει να γινει ε;;;;;;;;;;; ωχ αμαν αμαν..κ ποποπο!:confused::tongue:

Φελια με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα να πανε τελεια!;)

κατερινα αυτο με την ωτιτιδα δεν το ηξερα...εγω του βαζω τον ορο γυριζοντας τον στα πλαγια...κ βγαζει το ζυμαρακι μου πολυ μυξουλα...

εσας κλαινε οταν τον βαζετε;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

εμενα παιζει απο 100 μεχρι 140 αλλα ποτε δεν θελει πριν τις 3 ωρες μπορει να πειναει συχνοτερα επειδη βγαζει γουλιτσες και καποια ποσοτητα βγαινει

Κατερινα κ εμενα βγαζει γουλιτσες....κ καποιες φορες ειναι πολυ..μηπως επειδη τον κουναω ε;.

ναι...αλλα οταν τρωει..μετρα πρεπει να τον αλλαξω απο καποια ωριτσα....εκει δεν γινεται να μην κουνηθει...κ ριχνει τις ρουκετες του..

ωωωωωωωωχ ψιλοτσιναμε...

λετε να αρχιζει ο Μαραθωνιος;;;;;;;;;;;;;;;

επιστρεφω..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ραμονιτσα στα πλαγια δεν πειραζει ανασκελα ξαπλωμενο δεν κανει εμενα και κλαιει και οταν της πλησιαζω το ρουθουνακι με τον ορο προσπαθει να τον αποφυγει χιχιχι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

αν τον αλλαξεις πριν το γευμα? εγω αναγκαστηκα την αλλαζω μετα γιατι παντα την ωρα του γευματος τα κανει αλλα ευτυχως η δικια μου βγηκε γερο στομαχι και δεν βγαζει ποτε ο γιος μου ομως εβγαζε μεχρι 14 μηνων πολυ και τον αλλαζα παντα πριν τον ταισω


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...