Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ελίτα έχει ακόμα .Τέλος του μήνα τελειώνουν!!!

Εγώ ήθελα να πάω στα esprit είχε 60%...με την όρεξη έμεινα....αύριο τακτοποιώ τελευταίες λεπτομέρειες,κάτι ψώνια για το σπίτι και για μαζί,μπάνιο, ξούρα (αυτό είναι το πιο δυσκολο) και.......


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κσλά το ηλίθιο 2 φορές το τύπωσε...ούστ

6 το πρωί μου είπε ο γιατρός,αν τον πάρει ο ύπνος θα πάει αργότερα...

Έλενα όπως καταλαβαίνεις πρέπει να μάθεις να φτιάξεις γεμιστά με παστίτσια για να γεννήσεις ..

mummycool sex ;;;;;;;;;τι ειναι αυτό;;;;;;;;τρώγετε;;;;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ξύπνησα στις 3 να ταίσω την μπέμπα και από τότε..δεν ξαναείδα κρεββάτι!!Μόλις τελειώσαμε στις 4 παρά το τάισμα, την βάζω για ύπνο και πάω και εγώ. Ε στις 5 ξυπνάει με κλάμα. Λέω ε οκ μην την ταίσω πάλι, μπορεί να είδε κακό όνειρο :D

Δεν ηρεμούσε με τίποτα όμως..της φτιαχνω γάλα, πίνει 20 μλ και ξανακοιμάται.. λεω και εγώ οκ..κατάλαβα βέβαια πως δυσκολευόταν να κάνει κακάκια, γι αυτό είχε ανησυχία.. στις 6 ξυπνάει πάλι και τότε τρώμε κανονικά, γεμίσαμε και την πάνα με κακάκια και μέχρι να κοιμηθούμε πάλι- γιατί θέλει ΚΑΙ αυτή αγκαλιά για να κοιμηθεί και όχι καθιστή αλλά να κάνουμε βόλτα σε όλο στο σπίτι- πήγε 7:15..την βάζω στο κρεββάτι, λέω να κάνω έναν καφέ πριν ξυπνήσει ο Νικόλας. Φτιάχνω τον καφέ και με το που τον αδειάζω στο φλυτζάνι..."μανούλααααααααα..γάλα!!"..ο Νικόλας μου!αχ τα παιδάκια μου, δοκιμάζουν τις αντοχές μου..


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!

Εδω ειμαι και εγω.. χαθηκα αυτες τις μερες αλλα προσπαθουσα να βρω ρυθμους και να κοιμηθω για να ξαναβρω δυναμεις... Σημερα ειμαι που καλυτερα παντως!!

Η μικρη εχει ηδη φτασει τα 2830 (απο 2680 που γεννηθηκε....), τρωμε πολυ καλα δηλαδη... Γαλα της μαμας αποκλειστικα , αλλα απο το θηλαστρο... Σημερα θα δοκιμασω παλι να την βαλω στο στηθος και θα δουμε.. Μας επεσε και ο αφαλος και τωρα θα μπορω να την κανω πιο ευκολα μπανιο που τοσες μερες μου ηταν εφιαλτης μην τυχον και πεσει πολυ νερακι εκει και κανω ζημια...

Οσο για εμενα κοριτσα εχω χασει ηδη περιπου 6 κιλα!! Μου μενουν αλλα 2-2.5!! Φυσικα στα ρουχα μου δεν μπαινω γιατι εχω ακομα κοιλια!! Θελω να ρωτησω και εγω τον γιατρο αν κανει να βαλω λαστεξ (λογω της καισαρικης) ...

Αααααααααααααααααα και σημερα παιρνω τα τελευταια μου χαπια!! Ακουσατε κοριτσια!!!!!!!!! Μετα απο τοσους μηνες (σχεδον ενα χρονο) που χαπακωνοπουν τρελα (μεχρι και 20 την ημερα τον πρωτο καιρο) δεν θα ξαναπιω χαπια!!! Δεν το πιστευω..... Μονο την τομουλα πρεπει να φροντιζω για κανενα μηνα ακομα και μετα εντελως FREE!!!!!

Και εγω δινω φιλακια ρε γμτ.. δεν μπορω να κρατηθω.. στο κεφαλακι, οχι μαγουλα και χερια , φοβαμαι... αλλα χωρις φιλια γινεται???? δεν γινεται..;)

Felia με το καλο ................


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκές μου μανουλίτσες!!! Μπήκα να σας συγχαρώ όλες και απο εδώ να σας ζήσουν τα θαυματάκια σας και να τα δείτε στο μέλλον οπως επιθυμείτε!!! Πάντοτε γερά και καλότυχα!!

Επίσης να σας ενημερώσω οτι το Μαράκι είναι πολύ καλά, πανευτυχής που ήρθε επιτέλους στον κόσμο η ζουζούνα της! ¨Ημουν χθες εκει την κράτησα και αγκαλίτσα ειναι πανέμορφη ειλικρινά με μπόλικο μαυρο μαλλάκι!!! Πονάει βέβαια ακόμα απο την καισαρική γιατί δεν κατέβαινε η μικρή και την πίεσαν αρκετά στην κοιλιά αλλά ειναι πολύ νωρίς ακόμα! Σε γενικές γραμμές όμως ειναι πολύ πολύ καλά :) Την εχει συνέχεια δίπλα της γιατι εχει αποκλειστικό θηλασμό! Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες εσας και τα μωρουδέλια σας!! :P


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααααα!!!!

Τι κανετε συναδελφοι στην τρελα και στο ξενυχτι ???? Δηλωνω και εγω συμμετοχη στον μαραθωνιο !!!

Τωρα καπως ηρεμησε και ειπα να δω τα νεα σας !! Και με την ευκαιρια να ευχηθω και σ οσες δεν ειχα ευχηθει να χαιρονται τα μωρακια τους !! Σιγουρα μου εμειναν και αλλες......

Ο μπεμπακος μας κλεινει μηνα σημερα και αντι να φτιαξει το προγραμμα του το χαλαει νομιζω ! Εν τω μεταξυ συμβαινει το εξης παραδοξο ...κοιμαται τα απογευματα και γκρινιαζει ασταματητα και με πολλες τσιριδες τις νυχτες πια !! Η μονη μας λυση ειναι το στηθος αλλα αρχιζει και με κουραζει να σας πω την αληθεια !! Το Σ/Κ που θα ηταν και ο πατερας του εδω και ενιωθα μια ασφαλεια να τον κρατησει τ απογευμα με τα κλαματα κοιμοταν και ξεκινουσε τα βραδυα...λες και το εκανε επιτηδες!!!

Θα το ανεχτω ομως τι να κανω....βρε τι τραγουδια εχω μαθει , τι νανουρισματα , και να εχω και τις ατακες το εμαθες στο στηθος , το εμαθες αγκαλιες ......και τι να κανω ?? να το αφησω να σπαραζει και να βγαζει δακρυ???

Ασε που ακουσα και το κορυφαιο ( σαν την Ινκα ) μην ακουτε τους γιατρους ...δωσε νερακι και μολις σαραντησει βαλε και το χερι σου στο φαγητο που τρωτε και βρεξτου τα χειλη να μαθαινει τις γευσειςςς!! Το πως κρατηθηκα !! Αλλα κρατηθηκα !!!! και αυτο ειναι για εμενα το βασικο ! Αποκτω αντιστασεις πια χιχι !!

Πηγα και μια βολτιτσα τωρα με το τουτου μου μετα απο καιρο και ενιωσα αλλος ανθρωπος !! Τον μικρο τον κρατησε ο μπαμπας του !! Καλα μιλαμε τρελη βοηθεια !! Ειχε και ενα αγχος να του δωσει μπιμπερο αλλα το ξεπερασε και μπορω να κινουμαι πιο ευκολα πια ! Γιατι του δινω καμια φορα και συμπληρωμα για να κοιμηθει οταν με εχει ρουφηξει τελειως !! Τρωει και λαιμαργα ο ατιμος και φουσκωνει και θελει μετα απο μια ωρα παλι να φαει !! Τεσπα ...την τριτη σαραντιζουμε ( την αλλη) και επιτελους θα τον βγαζω και εξω να ηρεμει λιγακι !! Ακομα περιμενουμε βεβαια το καροτσι μας ..την την παρασκευη ερχεται !!!

Σας ζαλισα αλλα ειπαμε οπως καταλαβαινουμε η μια την αλλη εδω μεσα δεν μας καταλαβαινει κανεις !! Να ειστε καλα ρε κοριτσια και εσεις και τα μπεμπακια σας !! Ειστε πολυτιμη παρεα !!

Να σας ρωτησω κατι ?? Με τα βιβλιαρια υγειας των παιδιων αντιμετωπιζεται προβλημα ?? Θελω να πω τα εχετε ?? Εμας στο Μητερα δεν μας εδωσα γιατι δεν ειχαν λεει και θα μας το στειλουν ! Να τους εμπιστευτω ??

Εχασα 10 κιλακια μεχρι τωρα ...βεβαια εχω αλλα 5 της εγκυμοσυνης αλλα μπορει και 15 απο πριν ..τωρα ομως με το μωρακι μου δεν εχω αλλη επιλογη ..πρεπει να ειμαι μια ομορφη μαμα !! ΧΑΧΑ

Και για το τελος!! Τα λοχεια τελιωσαν ....λεω να αρχισω "γυμναστικη".............αναρωτιεμαι αν θα το θυμηθω το σπορ ....

Απο την felia εχουμε κανενα νεο ???

Αντε εκθεση εγραψα παλι αλλα ειχα πολλα να πω ....sorry αν σας κουρασα !!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και απο εμας!!!

Δυο μερες τωρα κοιμαται το βραδυ 12.30 και σηκωνεται γαι φαγητο 5.30 λετε να στρωσουμε??? φτου φτου να μην το ματιασω

Πηρα το χαπι για να κοψω το γαλα και εχω δεθει κιολας με επιδεσμο στο στηθος και εναν εκνευρισμο τον εχω η αληθεια ειναι. Βγηκαμε και μια μικρη βολτιτσα με την μπεμπα πηγαμε μεχρι την frattina που εχει κοντα στο σπιτι μου να αλλαξω κατι δωρα που μας εφεραν αλλα δεν ειχε τους κωδικους μου ειπαν και πρεπει να παω στο Ψυχικο δεν πειραζει ομως γιατι πηραμε τουλαχιστον τον αερα μας

jend υπομονη τι να κανεις φαση ειναι θα περασει κι εμενα ειχε ενα θεμα το βραδια και γκρινιαζε συνεχεια μεχρι τις 4 το πρωι και κοιμοταν ολο το απογευμα αλλα οπως ειπα παραπανω εχει 2 μερες τωρα που εχει στρωσει αντε και να δουμε..

Αξεχασα σημερα σαραντισαμε!!!!!!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ετσι μου ειχε πει ο γιατρος ή πολυ σφιχτο σουτιεν ή να το δεσω σφιχτα με επιδεσμο εσυ δεν το εδεσες?

Να ρωτησω βρε Ιωαννα εσυ που εχεις μικρο παιδακι ο Αλκης μου 3 24ωρα ειναι απυρετος αλλα του εχει γυρισει σε πολυ συναχι εδω και 3 μερες ποσο καιρο κολλαει η ιωση? κολλαει τωρα που εχει συναχι ή οχι επειδη σταματησε ο πυρετος, τον εχω στην πεθερα μου γιατι φοβηθηκα μην κολλησει την μικρη αλλα θελω να τον παρω σπιτι δεν μπορω αλλο 3 μερες εχω να τον δω λες να κολλαει ακομα?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως εμεις ακομα εχουμε πολυ καλο προγραμμα... Κοιμαται περιπου 3.5 ωρες, ξυπναει, τρωει και σχεδον αμεσως κοιμαται παλι... Βεβαια ειναι ακομα 10 ημερων... ξερω πως τα δυσκολα ερχονται... αλλα τουλαχιστον θα εχω ξεκουραστει μεχρι τοτε... ελπιζω δηλαδη ;)


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

vre koritsia grafete mikrotera keimena na prolavenoume na diavazoume post by post toulaxiston xixi.

angeliki mou se euxaristoume. sou euxome sintoma na exeis kai esy ena mpempaki sthn agkalia sou giati to aksizeis:)

emeis simera afou katourisame apo tis 6 to proi treis fores ta rouxa mas kai enoite oti den afisame th mama mas na koimithi kataferame kata tis 10 na kimithoume mia oritsa. apo tis 11 pali tora koimithikame. den peirazei toulaxistwn na ta kanei tora pou einai mera kai to vradi na koimate.

xthes to vradi ton ekana mpanaki kai meta tou kana masazaki me ladaki kai o kirios aplose kai to apolamvane. oute pws pinage 5 lepta prin xaxa. Thelame na vgoume eksw alla mexri na taktopiithoume pali sinefiase. pou tha paei tha ta kataferoume.

Pantos xalali tous re koritsia. Mporei na gkriniazoume kai na leme den koimame olo klaine kai xezoun ta xavouzakia mas alla mono pou se koitane me ekeino to vlema tous parolo pou ksereis oti den vlepoun kathara akoma sou pernoun pisw olh th kourasi.

Leme na epixeirisoume na koimithoume sto krevati mas mesa sth vdomada afou den xorame pleon sto port bebe. Mia palami keno mas emeinekai olo varaei ta xeria tou kai to kefali tou sta toixomata.

Episis ithela na rwtisw an kai den tou vazw akoma. To fisiologiko oro pws to vazete? Ksaplonete to mwro kai vazete 1 stagona se kathe routhouni? To sikonete meta i to afinete ksaplomeno na paei katw o oros?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...