Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

φοβερή περιγραφή ραμονίτσα!! άντε βουρ για το επόμενο...

ελίτα μόνο εσύ με έπιασες, η φέλια είπε για παπ τεστ κ η καρδούλα ότι θα φάω πάλι χέρι!!! χα χα χα

έχω τρελές ορέξεις...βέβαια θα θελα να χάσω κανένα κιλό ακόμη αλλά δε βαριέσαι (μείναν 6 της εγκυμοσύνης και 3-4 από πριν) η χλαπάτσα χλαπάτσα

ραμονίτσα κ εγώ φοράω λαστέξ αλλά τώρα τελευταία το ξεχνάω


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

δε μπορω ειναι τοσο ζουμερα!!!χαχα!!!!

αχ μπραβο βρε ελενα σε ευχαριστω για την πληροφορια, θελω να βγω μια βολτα αυριο ισως.

Ραμονιτσα εγω καθε μερα βαζω καινουριες,Εβγαλα κατι ωραιες χτες αλλα δεν τις παιρνει το αρχειο δεν ξερω γιατι. Αντε να δουμε το ζυμαρουλη σου!!!!!Περιμενω προσφορες για την κορη ε?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μόλις κοιμήθηκαν και τα 2 μου παιδάκια...καληνυχτάκια αγαπούλες μου ,να έρθουν οι νεράιδες στον ύπνο σας και να σας φέρουν ηρεμία, γαλήνη και όμορφα όνειρα...

αχ βρε κορίτσια, σκεφτόμουν πως αυτό εδώ το φόρουμ και εσεις είσαστε η παρεούλα που δεν έχω λόγω κλεισίματος μέσα..αν δεν μπώ να δώ τα νέα σας, έχω αγωνία πραγματικά!Να είσαστε καλά βρε κορίτσια, και τα μπεμπάκια σας να είναι ακόμα καλύτερα, είστε η πιο καλή μου παρέα!!

Καλό βράδυ να έχουμε, Φέλια με το καλό και μην σε ανησυχεί τίποτα, όλα είναι στην τελική ευθεία τώρα...

Καλή μας νύχτα!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνώμη κοπέλες!

Είμαι από άλλο μήνα, εισβάλλω γιατί ψάχνω απεγνωσμένα τη Ραμονίτσαααααααααααααααααααααα!

Μαρή 100πμ σου χω στείλει γμτ, τι στο καλό??


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

φοβερή περιγραφή ραμονίτσα!! άντε βουρ για το επόμενο...

ελίτα μόνο εσύ με έπιασες, η φέλια είπε για παπ τεστ κ η καρδούλα ότι θα φάω πάλι χέρι!!! χα χα χα

έχω τρελές ορέξεις...βέβαια θα θελα να χάσω κανένα κιλό ακόμη αλλά δε βαριέσαι (μείναν 6 της εγκυμοσύνης και 3-4 από πριν) η χλαπάτσα χλαπάτσα

ραμονίτσα κ εγώ φοράω λαστέξ αλλά τώρα τελευταία το ξεχνάω

Εννοειτε φιλεναδα!!!!!Εγω το πρωτο που σκεφτομουν οταν πηγα στο γιατρο ειναι το σεξ!!!!!

Καλα ελενα δεν παιζεσαι, φτιαξε σουφλε καλε το ιδιο κανει, εγω ειχα κανει και μπακλαβα!!!Αλλα δε στο προτεινω. Μαλιστα ετοιμαζα και μελιμακαρονα αλλα μεινανε στον πάγκο γιατι γεννησα. Θυμαστε που ταχα φτιαξει 15 μερες αφου γεννησα οταν ηρθε ο γιος στο σπιτι?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ονειρα γλυκα Ιωαννα στα μπεμπακια σου. Ετσι ειναι ευτυχως που τα λεμε εδω η παρεουλα. Κια ξεδινουμε λιγο απο την πολυ κλεισουρα.Αν και μερικες φορες δεν με πειραζει νιωθω τοσο γαληνια οταν τα εχω αγκαλια και τα μυριζω που δεν το αλλαζω με τιποτα.Μου πηρε ο αντρουλης μου μια τουρτιτσα καρδουλα για την επετειο μας και φαγαμε σουβλακια χχαχα!!!!Τι να κανουμε, ειμασταν ολη η οικογενεια μαζι.Σβησαμε και ενα κερακι!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita, na zisete!!!!

ramonitsa grigoros o zimaroulis bravooooooo!!!!

mammycool!!!oe oe oe oe ...sexaki!!!!!telia!!!!!

elena,opou na ne genas ki esy koritsaki!!!!!me to kaloooooooooo!!!!

kale giati na mi ta filame sta magoula;ego tin filao poly kai sto stoma!!!!den kanei ;giati;

mia xara simera..ton glitosa ton marathonio...100ml eixa stock..kai tis to edosa meta apo 45 thilasmou....


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις εφτιαξα σπιτικες πιτσες γιατι αυριο ξεκιναω διαιτα και ειπα να το καψω αποψε αχ να χαμε και ενα σουφλε σοκολατα... αλλα σιγαμην παει ο Δημητρης να μου παρει αυτα συνεβαιναν πριν γεννησω χιχιχι

η μικρη κοιμαται του καλου καιρου ξυπνησε μονο να φαει και ξαναξεραθηκε ελπιζω να μην κανουμε παρτυ το βραδυ

Καλε ραμον γιατι να μην τα φιλαμε ?? εγω καθε μερα της φιλαω τα γλυκα της μαγουλακια και εχουν φουσκωσει τοοοοοσο πολυ τελευταια θελω να τα δαγκωσω σας ειπα οτι ξεπερασαμε τα 4 κιλα!!!!

Εγω παντως και τις 2 φορες που πηγα στο Ιασω την μια με συσπασεις τοκετου και την αλλη που γεννησα γεμιστα ειχα φτιαξει:tongue:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elita να ζήσετε!!!!!!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να γεράσετε μαζί!!!

Συνέχεια τον φιλάω...τον έχω κατσιάσει...του δίνω και κάτι σβουρηχτά και ταράζεται...αν δε φιλήσουμε το παιδί μας καλέ ποιό θα φιλήσουμε;; καλά η μυρωδιά τους είναι όλα τα λεφτά!!

όντως ρε κορίτσια έτσι είναι, ήσαστε η παρέα μου τις μέρες που ήμουνα κλεισμένη μέσα στο σπίτι, είναι τρομερή η αλληλεγγύη και το κουράγιο που νιώθουμε η μια για την άλλη, πώς χαίρομαι όταν μαθαίνω καλά νέα και πώς πέφτω όταν μαθαίνω κάτι άσχημο για σας

Έλενα...εγώ τη μέρα που γέννησα παρακαλούσα να φάω goodys, τίποτα δεν είχα μαγειρέψει η ανεπρόκοπη!!!

Ερώτηση: αντιηλιακό βάζουμε και αν ναι από πότε;;

Γιαγιά:

- Τι σου πε η γιατρός; πότε θα αρχίσεις το συμπλήρωμα;;

- Γιατί να αρχίσω καλε το συμπλήρωμα;;

- Μήπως δεν του φτάνει

- Άμα δεν του φτανε θα βαζε ενάμιση κιλό σε ένα μήνα ρε γιαγιά;;

- Καλά λες, και η κουνιάδα μου ήταν έτσι...είχε λίγο γάλα αλλά θρεπτικό

- Γιατί καλέ σου κανε παράπονα το μωρό ότι δεν έχω γάλα;;

- Επειδή έχεις μικρό στήθος το λέω...........

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Πάω να την πέσω, οι άντρες κοιμούνται και οι τρεις!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

den kanei leei na tous filame ta magoulakia ta xerakia kai ta xilakia logo mikrovion. auto mou eipan toulaxiston. filate afova metopakia kai patousaki. an kai egw filaw kai magoulakia. den mporw na antistatho se auta ta fouskota rodala magoulakia.

ax vre ramonitsa ti oraia pou ta periegrapses. thimithika pali th diki mou genna kai klaiw. na to xerese to zimarouli sou.

elena kane ypomonh. plhsiazi kai i diki sou seira. oso gia to pastitsio kane kai makaronia me kima. plisiazei ligo poly i sintagi xixi.

Link to comment
Share on other sites

Ελίτα έχει ακόμα .Τέλος του μήνα τελειώνουν!!!

Εγώ ήθελα να πάω στα esprit είχε 60%...με την όρεξη έμεινα....αύριο τακτοποιώ τελευταίες λεπτομέρειες,κάτι ψώνια για το σπίτι και για μαζί,μπάνιο, ξούρα (αυτό είναι το πιο δυσκολο) και.......


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...