Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAX mamycool ετσι ετσι χαχαχααχαχ.εχουμε τρελα προσοντα!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να δηώσεις συμμετοχη θελεις;;;;;;;;;;;;;;; κ βεβαια εννοειται...:lol::lol::lol:

αχ κ νομιζα οτι τραβαω εγω αυτο το μαρτυριο..χαχα

τελικα εχω συμπαρασταση....σορυ κοριτσια που θα το πω...αλλα με ανακουφιζεται λιγακι..χαχα

λοιπον παω να γραψω την εμπειρεια μου...υπο της γκρινιτσας του ζυμαρουλη μου...λοιπον

.,.....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

emeine kamia egkuos edw??? egw mallon gia martio to paw...den kanei xari i beba na vgei....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

η φέλια μόνο νομίζω

α γέννησε και η νουτέλα σήμερα μέσα σε 6 ώρες με πρόκληση μια μπουμπού 3500

τα σταμάτησες τα χάπια; πονάκια έχεις;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τα lidl έχουν φοβερές πάνες ...είναι και πολύ πιο οικονομικές...

μου το χουν πει κι άλλοι, τις παιρνεις απο την αρχή ή μετά από κάποια ηλικία, σα να νομίζω ότι δεν έχουν για νεογέννητα, πάντως κ εγώ σκοπεύω να πάρω απο κει


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλενα στο ξαναθυμίζω..έχουμε την ίδια ΠΗΤ το ξέρεις;;;Εγώ βέβαια μεθαύριο 6 το πρωί θα κάνω την καισαρικούλα μου και πάω στη δουλειά μου!!!

Μην αγχώνεσε θα έρθει και σένα η ώρα!!!

mummycool τεστ παπ αύριο δλδ;;;άντε καλά αποτελέσματα!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα..εγω θα ειμαι η τελευταια...:(.... τα χαπια εχω σταματησει εδω κ μια βδομαδα κ απο πονους τπτ!!! μονο που κ που πονους περιοδου!!! λες κ μου το κανει επιτηδες η μπεμπα!!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Βραδυ τεταρτης...φτιαχνω μακαρονια με κιμα..για να το κανω την Πεμπτη παστιτσιο..

αμ δε ...

με την ορεξη μειναμε...

Το πρωι της Πεμπτης ξυπνησα με πονακια....κατα τις 07.00...ποναγα μεχρι τις 8 κ κατι....ειχαν αρχισει να γινονατι εντονα..ε..λεω θα τα νατεξω..εχει ξαναγινει αυτο...δεν τα αντεξα ομως...κ πηρα τον γιατρο..μου λεει...ιασω τωρα..

κανω ντουζακι....ντυνομαι...κατεβαζω τον ραμον κατω..κ φευγουμε...στο δρομο τρελη κινηση..εγω να ποναω ακομα πιο πολυ...

Τελικα φτανουμε ...με παιρνουν, με βλεπει η μαια..μου λεει γεννας!!

Εγω σοκ επαθα...μου κανει ενα ωραιοτατο κιλσμα...θυμαστε που το ρωταγα;;;;;;ααχ τελικα τα ειδα κ μονη μου..τεσπα..ετοιμαζομαι..κανω ντουζακι...με παιρνουν κα με πανε στις ωδυνες....εγω να ζηταω τον αντρα μου..τον βρισκουν τον φερνουν μεσα..

ποναγα πολυ!...Με βλεπει η μαια με το ωραιοτατο χερι της διαστολη 3... μου παιρνουν αιμα για τις εξετασεις ..μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα κ για επισκληριδειο εγω να ποναω....σε καποια φαση παιρνω τον αντρα μου απο τον γιακα κ του λεω..΅θα προσεχεις απο εδω κ περα ναιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;΅:D

ναι μου λεει εκεινος κ γελαγε..

ερχονται οι εξετασεις μετα απο 1 ωρα..μου κανουν την επισκλ. τελικα δεν ποναει καθολου που φοβομουν.... ο μπεμπης ηταν λιγο ψηλα..οποτε με γυρνανε στο πλαι προς μπρουμυτα..κ μου λενε να σπρωχνω.....μου σπαει η μαια τα νερα...εκει την ακουσα λιγακι στερεωφωνικα..ο μπεμπης επειδη πιεζοταν ειχε κανει κακακια...

μου λενε να συνεχιζω να σπρωχνω....μου βαζουν χερι ..Ωωωωωω χερι....σε καποια φαση με πιανει η επισκλ..ηρεμω απο τους πονους...συνεχιζα να σπρωχνω ..κ να μου λενε με πιο πολυ δυναμη..εγω νιμιζα οτι εβαζα αρκετη γιατι λογω της ενεσης δεν καταλαβαινα κ πολυ..

μετα απο αρκετα σπρωξιματα διατολη επιτελους 9...φαινοντουσαν επιτελους μαλλακια...

με βαζουν στην αιθουσα τοκετου..μεσα κ ο αντρας μου ηθελε πολυ να μπει....με ετοιμαζουν...

με ..ενα ..δυο....τρεια...τεσσερα σπρωξιματα..τσουπ.....νιωθω κατι υγρο ....γυαλιστερο κ καυτο να βγαινει απο μεσα μου..ουτε καταλαβα ποτε βγηκε...μπορεσα να δω ενα πατουσακι..κ μετα ακουω ενα κλαματακι..μεχρι να μου τον πλυνουν κ να τον ετοιμασουν....2 λεπτακια δηλαδη..αγωνιουσα να τον δω..ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ...!

μου τον δινουν αγκαλιτσα....κ εκει ελιωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο αντρας μου βουρκωσε πολυ..κ να μου λεει εχω παθει σοκ..εχω παθει σοκ...

εγω παραδομενη τελειως στον 4 κιλα ζυμαρουλη με διπλες μεχρι κ στα χερακια..και ψιλοξανθουλη. .....τα φρυδακια μας ειναι καταξανθα..κ τα μαλλακια μας ξανθο σαντρε...οπως ειπε η θεια μας η κομμωτρια..χαχα

Αυτη ηταν κ η δικια μου εμπειρεια..μεσα σε 3.5 ωριστες ειχαμε βγει στον κοσμο.....κ η μαμα επλεε σε πελαγη ευτυχιας..

Αν μου ελεγε καποιος οτι ετσι θα γεννουσα παλι..θα εκανα αλλα 4 παιδια..

Κ τωρα ειμαι μια μαμα ενος υπεροχου Ζυμαρουλη...!:D

Καλα να ειναι ολα τα παιδακια μας..ευτυχισμενα..χαρουμενα..με υγεια..κ μεις να τα καμαρωνουμε!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Αντε mummycool και θα αρχισεις και το σπορ!!!!!!

Ινκακι οχι τελευταια φορα πουχα ζυγιστει ειχα παρει 13 αλλα πρεπει ναχα παει15 οταν γεννησα απλα δεν ειχα ζυγιστει οταν πηγα να γεννησαω κνα δυο βδομαδες.

Λετε για αγκαλιες, ασε εμενα η μπεμπα δε μπορει να κοιμηθει αν δεν την αραξει πρωτα στην αγκαλια,Πάντα θελει στηθος και μετα χαδια και αγκαλιες. Εβγαζα γαλα με το θηλαστρο γιατι ειχε πρηστει και κανενα απο τα δυο δε μου το ρουφαγε γιατι ηταν πρισμενο και δεν τα βολευε ετρωγαν και τα δυο απο το δεξι μονο. Και επειδη την αφησα κατω και δεν ευχαριστηθηκε αγκαλια αρχισε να κλαιει με λιγμους, την αφησα να δω ποσο θα το παει και μιλαμε χωρις πλάκα εβγαλε και δακρυ η κυρια. Δε σταματαγε, εβγαλα αρον αρον το θηλαστρο και οταν τη σηκωσα σταματησε και αρχισε τους αναστεναγμους ξερετε απο το πολυ κλαμμα. Τελικα ειναι πολυ πεισματαρα!!!!!

Καρδουλα μην ανησυχεις και μενα η μπεμπα τρωει πολλες φορες σε ενα τεταρτο αλλα με ρυθμο σταθερο χωρις πολλες παυσεις και χορταινει μια χαρα και παιρνει και βάρος.Μη σε ανησυχει ξερει αυτος αν πειναγε δε θα σταματαγε.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα..εγω θα ειμαι η τελευταια...:(.... τα χαπια εχω σταματησει εδω κ μια βδομαδα κ απο πονους τπτ!!! μονο που κ που πονους περιοδου!!! λες κ μου το κανει επιτηδες η μπεμπα!!!!

Αντε βρε Λενακι..

κ εγω ετσι ημουν..με πονους που κ που περιοδου..κ μωλις εκλεισα την 39η βδομαδα τσουπ..

Φελια με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα....κ θα τον δεις τον γιοκα σου... θα περασουν πολυ γρηγορα οι 5 μερουλες..;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ραμονιτσα τι ομορφη εμπειρια, τι καλα που ηταν και ο αντρουλης σου μεσα. Ειδες κοριτσια μακρια απο παστιτσιο κι εγω δυο μερες πριν γεννησω παστιτσιο ειχα φτιαξει!!!!!

Να τον χαιρεσαι τον ομορφουλη σου. Βαλε καμοια φωτο να τον δουμε. Ασε κι εγω μεγαλο ερωτα με τον γιο εχω μου σκαει και χαμογελα!!!!1

Πειραζει που τα φιλαω στα μαγουλα?Τελικα το εσπασα το μπιμπικακι πουχε στη μυτη δεν αντεχα!!!!μου λεει ο πατερας μου πως μαρενονται αν τα φιλας χαχα!!!και του λεω τοσες φορες που τα φιλησα δεν ειδα να μαρενεται τιποτα ισα ισα πουναι ροδαλα ροδαλα!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ σε μιση ωριτσα αρχιζει ο Μαραθωνιος...:tongue:

παω να τσιμπησω κατι να παρω δυναμεις...;)

Καληνυχτα κ να εχουμε ολες ενα υσηχο κ καλο βραδυ!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Αχ ραμονιτσα τι ομορφη εμπειρια, τι καλα που ηταν και ο αντρουλης σου μεσα. Ειδες κοριτσια μακρια απο παστιτσιο κι εγω δυο μερες πριν γεννησω παστιτσιο ειχα φτιαξει!!!!!

Να τον χαιρεσαι τον ομορφουλη σου. Βαλε καμοια φωτο να τον δουμε. Ασε κι εγω μεγαλο ερωτα με τον γιο εχω μου σκαει και χαμογελα!!!!1

Πειραζει που τα φιλαω στα μαγουλα?Τελικα το εσπασα το μπιμπικακι πουχε στη μυτη δεν αντεχα!!!!μου λεει ο πατερας μου πως μαρενονται αν τα φιλας χαχα!!!και του λεω τοσες φορες που τα φιλησα δεν ειδα να μαρενεται τιποτα ισα ισα πουναι ροδαλα ροδαλα!!!

παστιστιο κ εσυ;;;;;;;;;;;

χαχααχ

ελενα ακους;;;;;;;;;;;;;;;;; ββββββββββρου για πατσιτσιο...

καλε μην τα φιλας ακομα στα μαγουλακια.....εγω κρατιεμαι για να μην τον ρουφηξω...χαχα

Παει κ το μπικπικακι;;;;;;;;;;; χαχαχαχ τρελη μανα!:D

ναι θα βαλω να τον δειτε..να τις περασω στο πσ...πρεπει πρωτα..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...