Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α καταλαβα, τοτε επισημα σε 4 μερες μην τους τρωω και τις μερες, χιχι. Σευχαριστω, σου ευχομαι και σε σενα το ιδιο. Να χαιρεσαι τα παιδακια σου. Ποιες θα κλεισουν το Φλεβαρη. Σε μια βδομαδα εχουμε Μαρτη. Ο αγαπημενος μου μηνας. Μπαινει η ανοιξη και εχω γενεθλεια.

Και φετος ξεκιναει και η μεγαλη βδομαδα λιγο μετα την επετειο της 25 η Μαρτιου, κουλο ε?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα και αλλες χτες τα αδερφακια και μια που εχουν αποκοιμηθει διπλα δοπλα θα της βαλω αργοτερα να δειτε πως μεγαλωνουμε. Σευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.

Εχω παρατηρησει πως οταν τα βαζω διπλα ειδικα η μικρη νιωθει ασφαλεια και ζεστασια και αποκοιμιεται


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ax fagame kai koimithikame kai emeis.

pwpw re elitaki pote perase etsi o kairos. tha mou peis edw se ligo tha kleisoume mhna.

inka euxaristw tha tis dokimasw tis askisoules. mpas kai doume pio noris aspri mera. niotho akoma san falaina. apla pleon mikri falaina. kai erxete kai kalokairi. pws tha vgoume stis paralies.

apsogi i mpempa sou. bravo sas. posa kilakia eisaste twra?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera koritsia!

Natassa, oles mou is eyxes gia ton mikro agwnisti sas, oi periptwseis aytes sigoura apaitoyn ipomoni alla kai epimoni. Min xaneis to kouragio soy, des pws paleyei to mikro sou agoraki kai na eisai dinati kai agwnistria kai esy!Prospathise na skefteis pws tha kaneis ta adinata dynata gia na ginei kala to mwro sou kai na pareis dinami apo ayti tin skepsi!Agwnisou kai esy mazi toy, ayto to mikro plasmataki pou deixnei tosi dinami, prepei kai esy na faneis dinati!Sigoyra to exeis mesa soy..

Silbi, na sou zisei kai panta kalotyxo na einai to mwraki soy!

Mummycool, kouragio!Merikes fores ta mwrakia dokimazoun tis antoxes mas..kai ayto pou leei i Elita, pws otan erxontai xenoi einai kiriioi kai kiries isxyei. Thimamai otan itan o Nikolas enos mina irthan ta petherika mou episkespi..eee oli imera etrwge, exeze, koimotan!Molis efigan to brady, kaname mpanio ton taizv kai ton bazw gia repsimo kai mou kanei mia rouketaaaaaaa..gemisan rouxa, kalimmata ola!!Eixa balei ta klammata- pali!apisteyta ta mwrakia...

Nutella me to kalo!

Swity, to ring sling mporeis na to foras se opoio wmo theleis..des kai ayto

http://www.bimbomarket.it/fascia-porta-bebe-babywrap-grigio-P15984.htm

ευχαριστω και σενα Ιωαννα...ισως περιμενω λιγο ακομα να γεννησω και να το δοκιμασω με το μωρο μεσα να μη δινω τζαμπα λεφτα αν δω οτι μου φαινεται βαρυ ή οτι επιβαρυνει τον ωμο...


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!:D

Αχ να στε καλα ..για τα φτερνισματακια κ τις μυξουλες γιατι νομιζα οτι μου κρυωσε το παδι μου!...

Ινκαααααααααα ποοοοοοοοσο σε καταλαβαινω..αστα να πανε Μαραθωνιος Θηλασμος....κ ειναι κ πολυ φαγας ..μεχρι κ τα μανικια του τρωεει....κ οταν παω να του δωσω συμπληρωμα καποιςε φορες.γιατι αλλλιως δεν την παλευω...κουνασει σαν τρελος τα χερια του ..με μια δυναμη;;;;; κ την σαλιαρα δυσκολευομαι να του την βαλω..ταυρι ειναι το αγορι μου!..χαχα

Σουπερ η γιατρος ειπε ειναι η μπεμπα ε;;;;;;;; Μπραβοοοοο..Μανουλα αξιζει τον κοπο τοτε ε;;)

Βουδα ..εγω τον κανω καθε βραδακυ μπανακι...κ πριν το φαγητο...για να μην μου κανει εμετο με το κουνημα....Αν κ απο φορμακια αλλαζυμε ποοοολυ συχνα ..μπορει κ 4 την ημερα..μια με τις γουλιτσες.κ μια με τα τσισα που τοιυ φευγουν στο πλαι....γιατι διπλωνονω μου ειπε η μαια τον μπειμπιλινο πανω λιγακι για να μην ακουμπαει στον αφαλο...

Κατερινακι...κ εμενα μου ειπαν να τον βαζω μπρυμυτα κ να του χαθδευω την παλτουλα....τον ανακουφιζει αραγε;

Ελιτα; απο ρεψιματακι...κακακια κ πριτσες ποοοοοοοοοοοοοολυυυυυ...

κ τα κανει κ δυνατα...χαχαχααχχα...Αντρες αγαπη μου,,αντρες...;)

Η Huida τι κανει; ξερει καμια κοπελα;

Η Ελενα;

ωωωωωωχ μαλλον ξυονησαμε για μασαδουρα...

επιστερφωωωωωωωωωωωωω..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ramonitsa kala einai i huida. thn palevei kai auth. mporoume na kanoume kai allios? xaxa

oso gia ta tsisa pou sas feugoun to pathena kai egw kai meta apo simvouli ths mummycool kanw to poulaki tou pros ta katw prin kleisw th pana kai etsi einai kapws kalitera ta pragmata:) dokimase to giati einai poly tragiko na allazeis 3-4 fores th mera rouxalakia kai sentonakia.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξυπνησαμε ακομα τελικα....εχουμε μπανακι μαμ παιχνιδακι..κ νανακια παλι μετα..

Ινκα ποιο συμπληρωμα δινεις στην μικρουλα;

Εγω ειχα παρει το αλμιρον που μου ειπαν κ στο νοσοκομειο..αλλα δεν εχω ακουσει κ τοσο καλα για αυτο..σε αντιθεση με το Ναν...που αυτο πηρα τελικα.Θα δειξει..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Αχ Καρδουλα μου κ αυτο κανω..μου ειπε η μαμα μου να το κανω...αλλα ρε γαμωτο ..βγαινουν παλι..κ μονο στο πλαι...αφου ετσι τον βαζω να κοιμηθει..τι στο καλο ποσο του σηκωνεται πια; χααχα

Ναι ειναι πολυ εκνευριστικο τοσα αλλαγματα..κ τοοοοοοοοσα πλυντηρια...

τωρα παλι κατουρημενος ειναι..περιμενω να ξυπνησει να τον κανω μπανιο κ να τον ταισω..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ραμονίτσα τι πάνες του βάζεις;;;

Το πουλάκι οι γιατροί λένε προς τα πάνω όταν κλείνουμε την πάνα....

Το λίγο συμπλήρωμα που έδωσα στον Γιώργο όταν γεννηθηκε ήταν το S26 gold ...

Επεξεργάστηκαν by Felia

line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Felia ase na megalwsoun akoma ligo kai tous to kanoume pros ta panw. den ginete na pleneis kathemera kai na siderwnis 4-5 rouxa kai sentonia. edw 1-2 plenw tora kai den thn palevw. den siderwsa xthes kai simera den exei rouxa na foresei. skepsou na ta katourage kai sinexeia.

Ramonitsa auto to sinexeia to pathena me ta pampers. tora tou foraw libero kai to pathenoume ligotero. den kserw fisika isos eksartate kai apo to mwro. pantos kai egw sto plai ton vazw alla kouniete poly o atimos idika otan ksipnisi kai peinaei.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...