Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Neverstop είπε:

      Ευχαριστώ! Όχι δεν κοίταξα καθώς έκανα εγώ τή διαδικασία υπέθεσα πως θα ερχόταν στη θυρίδα μου. Λογικά εννοεί τη διαδικασία στον εφκα,το έχω υπόψη...

      Ps ούτε σε αυτού ήρθε η ληξιαρχική🥺

      🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

      Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera koritsiaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

ego xtes ta ida ola!!!!!apo tis 9 mexri tis 12 thilaza...mexri pou evala ta klamata ...ti itan ayto ...sto telos tis edosa kai sibliroma kai kserathike...ki ego!!!!!

apo tis 12 kai meta kyria...kathe 4 ores ...ti na po ...

simera tha travikso ki allo me to thilastro gia na glitoso to kseno ...to terataki tis tazmanias genisa ....kapia stigmi mou arpakse to xeri kai mou to roufage!!!!!!

kardoula ,gimnastiki oxi akoma den exoun epanelthei i syndesmoi ..meta tis 40 meres oti sou pei o giatros.

varakia sta xeria poly elafria boreis ,oxi poly omos giati ...thilazeis .

pros to paron boreis na roufas tin koilia sou !!!!!

natasa mou !!!!!ypomoni ola tha pane kala!!!!!oti xriasteis na mou to zitiseis ..giati ego den ksero pos na na voithiso moni mou.

molis tsakothika me ton adra mou....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalimera kai apo mas,

silvi mou na sou zhsei.

inka euxaristw gia th pliroforia. ante giati den mporw allo oute ta mpoutia mou oute th pladari mou koilia. kale h kourasi ftaiei gia tous tsakomous. prospathiste na eiste oso pio poly mporeite iremoi.

elita na zhsete ante kai na ta 100tostisete.

exei katharisi ontos eksw alla gia logous asfalias lew na vgoume aurio na fygei telios i skoni giati oso kai an den thn vlepoume sigoura yparxei akoma sthn atmosfaira.

emeis pleon menoume ksipnioi th mera kamia oritsa meta apo kathe fagaki kai th katavrikame me to relax mas. eutixos einai iremos.

re koritsia emena den mou vgazei katholou goulitses parolo pou reuomaste san ntalikerides. einai normal?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιλβή να σου ζήσει η μπουμπούκα σου!!!

πήγαμε εκκλησία σήμερα, περιμέναμε μια ώρα να τελειώσει γιατί είχε περιφορά (κυριακή της Ορθοδοξίας γαρ) μας διάβασε την ευχή και ελπίζω να τον φωτίσει λίγο ο Θεός να ηρεμήσει....

μετά ήπιαμε και ένα καφεδάκι κουτσά στραβά και επιστρέψαμε

αχ ίνκα σε καταλαβαίνω..περάσαμε κ εμείς τέτοιες μέρες...

κ εμείς μαλώνουμε πολύ κι αν ο άντρας μου δε με έπαιρνε συνέχεια στο χαβαλέ θα μαλώναμε ακόμα περισσότερο...τα παιδιά δοκιμάζουν κ εμάς και τη σχέση με τον άνθρωπό μας, απορώ με αυτούς που κάνουν παιδιά για να σώσουν το γάμο τους!!!

εδώ σήμερ έχει ήλιο, τρελό αέρα και ευτυχώς πεντακάθαρη ατμόσφαιρα


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

κατερίνα μου δωσες κουράγιο...ελπίζω να ηρεμήσουμε σύντομα, τον λυπάμαι που υποφέρει και ζορίζεται κι όλας

και μπρούμυτα δεν του αρέσει και πάρα πολύ, για λίγο και μετά τσιρίζει πάλι, το στήθος είναι η παρηγοριά του, ούτε πιπίλα ούτε χαμομήλι πίνει, πιπίλα πιάνει όταν θέλει να κοιμηθεί μόνο τελικά

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

irthe i giatros !!!mas vrike mia xara !!!!pirame 3 cm se 25 meres kai megalose kai 1,5 cm to kefali !!!kai stirizei ton ayxena xoris na tis fevgei deksia aristera pio noris apo tis 40 meres!!!na deis tha mou to parei i nasa!!!!xaxaxaxa!!!!tin vrike poly dinati kai diekdikitiki!!!!

kardoula i askiseis pros to paron eiai i eksis. roufame tin koilia ..afinoume ..roufame ...afinoume.

anaskela me ta podia ligismena sikonoume lekani

kai sfigoume kai afinoume ..oles tis trypes mas...mi gelas!!!!!aytes tis askiseis oses fores theleis...ego kano mono tin proti ..eidika kathe fora pou pernao apo ton kathrepti!!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Xaxxa pl;aka exeiw inkaki!!!!ρουφαμε - αφηνουμε ε?

Κοριτσια εχουν ξεραθει και τα δυο!!!!Εφαγε στηθος η μικρη ξεραθηκε και τον μικρο τον ξυπνησα εγω στις 4 ωρες δεν ξυπνεγε, ποιος ο πειναλας. Τον ταισα στηθος, εφαγε και ξεραθηκε.Απιστευτο. Ο αντρας μου ακομα κοιμαται και μαλον κι εγω θα συνεχισω. Τι αλλο να κανω, αφου δεν προβλεπεται να πάμε πουθενα!!!!!Τωρα φυσομαναει τρελλα. Θελω παρα πολυ να βγω ομως, δεν αντεχω αλλο θα μου στρειψεις και ειμαι χλωμη.

Αληθεια εχει ακομα εκπτωσεις?Ειχα δει ενα παλτουδακι καπου που μου αρεσε. Ποτε τελειωνουν αν ειναι να αφησω τον αντρα μου να βγω κι εγω λιγο εξω. Τα παλτα που εχω δε μου κουμπωνουν μαντεψτε που!!!!Παμελα Αντερσον

Ινκακι μια και λες για κοιλιες και φιτ, εχω καλα νεα,εχασα αλλα 3 κιλα. Βασικα θελω αλλα 5 με 6 για ναμαι ευχαριστημενη. Συνολικα απο οταν γεννησα εχω χασει μεχρι στιγμης, 10. Απλα επειδη ειχα παρει και πριν να μεινω εγκυος 3 με 4 και θελω και αυτα να τα χασω. Λοιπον αργοτερα θα δοκιμασω τη φουστα που δεν μου εμπαινε πρεπει να μπαινει πια.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο Γιώργος μόλις κοιμήθηκε...σήμερα τον πήγανε βόλτα και γύρισε τέζα....έφτιαξα μπακαλιάρο σκορδαλιά και έφαγα σαν αρκούδα..μετά δεν κάνει να φάω αν θηλάσω...

ελίτα να ζήσετε!!!

Εμείς χθες πήγαμε με τον Γιώργο να μεταλάβουμε και μας τσαλαπατήσανε ... δεν με έβλεπαν με την κοιλιά τούρλα και το παιδί στα χέρια...και να θες ν αγιάσεις δεν σ΄αφήνουν...

ινκα αυτό με τις τρύπες είανι οι ασκήσεις κέκγελ αν το λέω σωστά...βοηθάνε πάρα πολύ...και κάνουν καλό γενικά και αφού επανέλθει το σώμα :wink:

Αύριο βράδυ μπαίνω μέσα και το πρωί της Τρίτης ραντεβού με την μπουμπού....να δω πως θα περάσει η αυριανή νύχτα..ευτυχώς θα είμαι με τον άντρα μου...ο οποίος δεν πολυθέλει γιατί φοβάται και δεν θέλει να το δείξει......


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως πας με μήνες...τα τικερ μετράνε με εβδομάδες ..αύριο θα σου λέει 1 μήνα και 4 εβδομάδων.Όταν πάει 25 τότε θα δείξει 2 months.

Να σου ζήσουν και να διλποχιλιάσουν τους μήνες τα ζουζούνια σου!!!:-)


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...