Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Neverstop είπε:

      Ευχαριστώ! Όχι δεν κοίταξα καθώς έκανα εγώ τή διαδικασία υπέθεσα πως θα ερχόταν στη θυρίδα μου. Λογικά εννοεί τη διαδικασία στον εφκα,το έχω υπόψη...

      Ps ούτε σε αυτού ήρθε η ληξιαρχική🥺

      🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

      Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια σημερα ειχα επισκεψεις τον ξαδερφο ου αντρα μου. Τα μωρα κατι παθαινουν οτν νιωθουν ξενο κοσμο, ειναι ξυπνια για να τα δουν, μετα κοιμουνται, μετα τρωνε και δε βγαζουν το γαλα τουςν οταν ξυπνανε δεν κλαινε και μολις φυγει ο κοσμος, ξυπνανε, κλαινε, και βγαζουν γουλιες!!!!!!!!!!!!!!!!Φοβερο ετσι!!!!

Μαρακι να σου ζησει να το χαιρεσαι.

Νατασσα εχεις τη θετικη μας σκεψη και συμπαρασταση.

Ραμονιτσα μην ανησυχεις ειναι φυσιολογικο να ρουθουνιζουν, να μπουκωνουν και γενικα να φταρνιζονται, να ρευονται και να πορρδιζουν!!!!!Χα χα!!!!!

Αντε σας αφηνω να παω να κοιμηθω. Κοιμηθηκε και η μπεμπα μετα απο μιαμιση ωρα πιπιλισμα και ρουφηγμα στο στηθος


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια....οι τελευταιες αυπνιες με παιδευουν...

Mummycool και ιωάννα ευχαριστω για τις απαντησεις σας θα ριξω μια ματια να δω τι ειναι πιο βολικο... Εχω χειρουργημενο ωμο (τον δεξι) και φοβαμαι να παρω το ring-sling μηπως ειναι πολυ κουραστικο...εχω και τον κλασικο μαρσιπο απ τον γιο μου στον οποιο δε μπηκε ποτε γιατι με κουραζε και γιατι η παιδιατρος μου ειπε οτι δεν κανει στην αρχη για την σπονδυλικη του στηλη να ειναι ορθιος.. Τωρα ψαχνω κατι ελαφρυ που να ξαπλωνει και να μπορω να θηλασω..

Αν εχετε δοκιμασει κατι και ξερετε τι ειναι πιο βολικο μου λετε..

Ευχαριστωωωωωω.... :)


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, χθες είχαμε το πιο τραγικό απόγευμα/βράδυ...αν δεν είμασταν 2 με τον άντρα μου δεν ξέρω αν θα το άντεχα...έκλαιγε και γκρίνιαζε συνέχεια με μικρά διαλείμματα για φαί και ελάχιστο ύπνο....τι βόλτες τον πήγαμε, τι μπάνιο κάναμε, τι χαμομήλι του δώσαμε, τι πιπίλα, τι καρότσι, τι αυτοκίνητο, τίποτα!!

κοιμήθηκε αποκαμωμένος στις 1 μετά από πολύ πολύ κόπο και πολύ σεσουάρ, ξύπνησε για λίγο στις 4 και μετά στις 8

΄

τώρα τον λυπάμαι που θα τον ξυπνήσω αλλά πρέπει να τον πάμε εκκλησία

Σήμερα μπαίνει με πρόκληση και η Nutella!! Γαλήνη μου καλή επιτυχία, ευχές για ένα γρήγορο τοκετό και ένα γερό και όμορφο μωράκι!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα χτές το πρωί στις 9 και μισή ήρθε στον κόσμο το κοριτσάκι μας. Γεννήθηκε 3.350 kg με ύψος 50 cm. Στις 4 και μισή έσπασαν τα νερά πήγαμε στο νοσοκομείο και στις 9 και μισή γεννήσαμε. Σε λίγες μέρες θα σας πω περισσότερα


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμας κοιμηθηκαμε 12.30 με 5.30 εκανε ολοκληρο πενταωρο και δεν το πιστευα!!!

Σιλβη να σου ζησει!!!!

mymmucool απο οτι βλεπω διανυεται κι εσεις την 6η εβδομαδα απο οτι μου ειχε πει η παιδιατρος ειναι η εβδομαδα που κορυφωνονται οι κολικοι υπομονη εμενα αυτο που βοηθαει οταν την πιανουν την βαζω μπρουμητα με την κοιλιτσα να ακουμπαει στα ποδια μου και της χαιδευω την πλατουλα και ηρεμει δοκιμασε το


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera koritsia!

Natassa, oles mou is eyxes gia ton mikro agwnisti sas, oi periptwseis aytes sigoura apaitoyn ipomoni alla kai epimoni. Min xaneis to kouragio soy, des pws paleyei to mikro sou agoraki kai na eisai dinati kai agwnistria kai esy!Prospathise na skefteis pws tha kaneis ta adinata dynata gia na ginei kala to mwro sou kai na pareis dinami apo ayti tin skepsi!Agwnisou kai esy mazi toy, ayto to mikro plasmataki pou deixnei tosi dinami, prepei kai esy na faneis dinati!Sigoyra to exeis mesa soy..

Silbi, na sou zisei kai panta kalotyxo na einai to mwraki soy!

Mummycool, kouragio!Merikes fores ta mwrakia dokimazoun tis antoxes mas..kai ayto pou leei i Elita, pws otan erxontai xenoi einai kiriioi kai kiries isxyei. Thimamai otan itan o Nikolas enos mina irthan ta petherika mou episkespi..eee oli imera etrwge, exeze, koimotan!Molis efigan to brady, kaname mpanio ton taizv kai ton bazw gia repsimo kai mou kanei mia rouketaaaaaaa..gemisan rouxa, kalimmata ola!!Eixa balei ta klammata- pali!apisteyta ta mwrakia...

Nutella me to kalo!

Swity, to ring sling mporeis na to foras se opoio wmo theleis..des kai ayto

http://www.bimbomarket.it/fascia-porta-bebe-babywrap-grigio-P15984.htm


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω εχω παρει ενα ring sling απο το αστερακι slings αλλα δεν ξερω πως να το φορεσω το βαζω και μου φαινεται οτι θα φυγει η μικρη και θα πεσει τι τις οδηγιες κοιταω τιποτα μα καλα τελειως χαζη ειμαι?:confused:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμας.Ουτε κι εμεις κοιμομασταν χτες.Η μπεμπα αφου ειδε και αποειδε τωρα κοιμηθηκε. Ο μπεμπης εχει πονακια του δωσα τωρα χαμομιλακι, φαινεται ηρεμος.

Σιλβη να σου ζησει. Ανοιξαμε ποστ?Καλα αν ειναι θα ανοιξω εγω.

Σαν σημερα περσι καναμε τον πολιτικο γαμο με τον αντρα μου κοινως κλεινουμε ενα χρονο παντρεμενοι.

θελω τοσο πολυ να παρουμε τα μωρα και να βγουμε βολτα, Αλλα εχει αυτη τη σκονη σημερα περισσοτερο απο αλλες μερες και φοβομαστε να τα βγαλουμε.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elita να ζησετε παντα ευτυχισμενοι να χαιρεστε και τα παιδακια σας!!!

Που μενετε και εχει σκονη? εμεις στο Χολαργο και σημερα φαινεται πολυ καθαρη η ατμοσφαιρα εξω ενω εχτες ηταν χαλια σημερα μονο φυσαει λιγο για να δουμε μπορει και εμεις να παμε βολτα στην μαμα μου στην Βουλιαγμενη και να πιουμε και κανενα καφεδακι διπλα στην θαλασσα:D


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

πΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΝΟΥΜΕ.Βεβαια φαινεται καθαρος ο ουρανος αλλα ειπαν πως σημερα ειναι χειροτερα. Λες να εχει καθαρισει η ατμοσφαιρα. Δεν ξερω τι να κάνω η αληθεια ειναι πως και εμενα μεχει πιασει φταρνισμα αυτες της μερες γιατι μια μικρη αλλεργια την εχω γενικα απο πάντα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω αλλεργικη ρινιτιδα την ανοιξη υποφερω , εχθες εμεις την βγαλαμε την μικρη αλλα ηταν χαλια καποια στιγμη δεν εβλεπες ουτε στα 2 μετρα απο την σκονη σημερα μια χαρα μου φαινεται εξω εχει και εναν ηλιο απιστευτο αλλα σαν να κανει λιγο κρυο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Ισως φυσιξε βοριαδακι τοτε και καθαρισε. Εχω να βγω εξω απο.......την καθαρα Δευτερα.Που πηγαμε στο γαμπρο μου!!!

Αντε παω να την πεσω τωρα που κοιμηθηκαν.Και ο αντρας μου κοιμηθηκε


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...