Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

      🤔. Πάντως αυτό με το ΑΜΚΑ με τον εφκα δεν είχα βγάλει άκρη είχα πάει στα ΚΕΠ Κ σε ένα λεπτό μου το είχαν φτιαξει . Στον εφκα αλλά τους έλεγα αλλά καταλάβαιναν. 

      Κανονικά αν είχε ολοκληρωθεί απτό δημαρχείο θα την είχες την ληξιαρχική πράξη.... Μπέρδεμα 

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αυτο με την αγκαλια το εχουμε και εμεις !! Τι να πω ! λετε να ειναι τα παιδακια του χειμωνα αγκαλιτσες η μηπως μας εχουν παρει τον αερα ηδη?? και οσο μου λεει και η παιδιατρος παρτον αγκαλιτσα μου ερχεται ωρες ωρες να της πω ....θα στον φερω να τον κρατας εσυ .... και οσο τον κραταω τελικα τοσο με πονα και η πλατη μου ....εχει βαρυνει κιολας !

Τεσπα ..περασαμε αλλη μια μερα μεσα στην γκρινια και ειδικα αυτο το 7-10 ηταν το χειροτεροοοοο!! Μιλησα και με την μαρια ..ηταν πολυ καλα και οντως ανυπομονει να κρατησει την κορουλα της αγκαλιτσα!! Εχουμε καμια αλλη που να γεννα αυριο ?? εχω χασει το μπουσουλα ....με το ουα ολη μερα !! ηθελα να ηξερα απο που αντλει τοσηηηηηη δυναμη !!

Εκανα ενα μπανακι, εφτιαξα τα μαλλακια μου (λες και θα παω πουθενα...) αλλα ενιωσα αλλος ανθρωπος χιχι

Καληνυχτα και ευχομαι σ ολες μας μια ησυχη!!!!!!!!!!!!!!!!! και ξεκουραστη νυχταααααααα!!!

Φιλακια πολλαα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

An ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

τοοοοοοοοοοοοοση ωρα εγραφα τα νεα μου κ την εμπειρεια μου..κ κατι πατησα κ σβηστηκαν !!!!!!!!!!!!!!!!!!γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παω ομως τωρα για ζυμαρουλοαγκαλιες γιατι εχουμε λιγα πονακια....

θα μπω αυριο να τα ξαναμαναγραψω..γκρρρρρρρρ..

Κ να σας διαβασω κ λιγο!!!!!!!!!!!!!!Πολυ μου λειψατε!!!!!!!!!!!!

Αχ αν μπορειτε διαφωτιστε με για το πως θα βαλω φωτο στο προφιλ μου!!

καληνυχτα !!!!!!!!!!!!!!!Φιλια πολλα...κ μωρουδενια!!!!!!!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Λιτσακι ειναι πολυ καλο το swing.Μην το βαζεις κατω πάντως να της το θυμιζεις το στηθος. Ακομα κι αν δειχνει πως δεν ανταποκρινεται, χαιδευε τη, αλλαξε θεμα και μετα ξαναβαλτης το. Κι εμενα ο μπεμπης γουσταρει μπιμπερο αλλα πολλες φορες αν δεν εχω βγαλει η δεν τοχω ετοιμο τον βαζω στο στηθος, καμοια φορα γκρινιαζει αλλα εγω επιμενω μεχρι πυ αφου δει πως δεν εχει αλλη επιλογη το ρουφαει.

Σημερα μαλον προβλεπεται μεγαλη νυχτα ειδικα η μπεμπα το ματι γαριδα και δεν της αρεσει πουθενα μονο στο στηθος και αγκαλια,

Ραμονιτσα θες το avatar για να εμφανιζεται εκαι πουχεις το αρκουδακι, η να φτιαξεις αλμπουμ μες το προφιλ σου, πας τοτε στον πινακα ελεγχου, αλμπουμς και φωτος και φτιαχνεις ενα αλμπουμ μεχρι 15 φωτος. Μπορεις να κανεις οσα αλμπουμ θες.

Μαρακι με το καλο για αλλη μια φορα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!

Πώς περάσατε το βράδυ σας? Εμείς σχετικά καλά, η μπέμπα κοιμήθηκε αργά, γύρω στις δωδεκάμισι ενώ ο Νικόλας κοιμόταν από τις 9:30..!!

Της άλλαξα την δοσολογία στο γάλα, μείωσα το πιο ελαφρύ- έτσι μου είπε η παιδίατρος- και αμέσως πάλι δυσκολεύεται να ενεργηθεί...με αποτέλεσμα να γκρινιάζει η κακομοιρούλα γιατί δυσκολεύεται..αχ το παιδάκι μου!

Εστειλα τον άντρα μου για ψώνια και μετά θα κάτσει με την μπέμπα και θα πάω βολτούλα με τον Νικόλα. Θα έβγαζα και την μπέμπα αλλά η ατμόσφαιρα είναι πολύ χάλια...

Σήμερα γεννάει η Μαρία???Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοο...!!!

Φέλια, όλα καλά? Μην αγχώνεσαι βρε, αφού περίπου ξέρεις τί θα αντιμετωπίσεις..πάνω τους μπουμπουλίνα!!!

Τσεκάρετε αυτήν την σελιδούλα..www.mini-raxevsky.com


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

χθες κοιμόταν απο τις 7 μέχρι τις 8 σήμερα το πρωί, δεν έχω παράπονο, μόλις τελείωσε το φαγητό άρχισε η γκρίνια, πονάει ή με κοροιδεύει για να τον εχω αγκαλιά;;

μαρία με το καλό κ με ένα πόνο!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χθες κοιμόταν απο τις 7 μέχρι τις 8 σήμερα το πρωί, δεν έχω παράπονο, μόλις τελείωσε το φαγητό άρχισε η γκρίνια, πονάει ή με κοροιδεύει για να τον εχω αγκαλιά;;

μαρία με το καλό κ με ένα πόνο!!!!!

Χιχι ... σε κοροιδευει για να τον εχεις αγκαλια!!!:tongue:


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια τι νεα?Γεννησε η Μαρία?Ησυχα τα μπεμπακια μου.Ενταξει το σταθερο καθε τρεις ωρες σημερα ξυπναγαν και τα δυο μαζι.Τι συγχρονισμος ηταν αυτος!!!!Φαγαν 12 μετα 3.30 μετα 7 παρα, μετα 10 και τωρα νιαουριζει πάλι ο μπεμπης προς το παρον.Ουφ.

mummycool ταν λες 7 ταπογευμα με 8 το πρωι?Δεν ειναι πολλες ωρες?Δεν πειναγε?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kai apo mas,

Nomizw oti ta mwra mas einai pio eksipna apo mas kai mas exoun kanonika sto doulema. Ta exoume kanei ola agkalitses. Giota sorry gia prin alla me douleve kai o dikos mou. Koimotan kai me to pou ton evaza sto krevati sirina o kirios. Epitelous koimithike. Genika menoume pio polles ores pleon ksipnios kai kathete sto relax tou kai xazeuei ta fotakia:) Poly xerome pou tou arese.

Ante gia na doume me th Maria ti ora tha gennisi. Exw megalh agwnia.

Me th Silvi ti egine koritsia? Exoume kana neo? Pote mpainei na gennisi?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!

Εμένα ο μπέμπης έφαγε στις 12:00 και μετά στις 5:30!!!! Απλά έχει μυξούλες όπως και εγώ.. Βέβαια πήρα απο το φαρμακείο τη συσκευή που τις ρουφάς και είναι απίστευτη!!! ξεμπούκωσε αμέσως ο γλυκούλης!!!!

Ινκα και στο Mall και στο Golden έχει δωμάτιο θηλασμού!!! Εγώ τα μόνα που παίρνω μαζί μου είναι πάνες, μωρομάντηλα και ένα πετσετάκι για τις γουλίτσες! Επίσεις αν εκεί που βρίσκομαι δεν έχει χώρο για να θηλάσω, μπαίνω στο αμάξι!!! Πάντως έχω δεί και μανούλες που ρίχνουν ένα σεντονάκι και σκεπάζουν τον ώμο τους και το μωρό και δεν φαίνεται τπτ!!!! Δεν είναι κακό, το μωρό τους ταίζουν!!!!

Εγω ακομα και πριν αγορασουμε μπλουζακια θηλασμου, θηλαζα οπου τυχει και οπου κατσει. Απλα εριχνα ενα πανακι πανω απο τον ωμο μου. Ειναι το πιο φυσικο-φυσιολογικο-ομορφο πραγμα στον κοσμο και δεν πρεπει να ντρεπετε καμια γυναικα να θηλασει. Τα MOTHERCARE οπως και τα H&M ξερω σιγουρα οτι εχουν φανελακια και μπλουζακια θηλασμου τα οποια διευκολυνουν ακομα περισσοτερο την ολη διαδιακασια...ασε που οι περισσοτεροι παντα πιστευουν οτι το μωρο το νανουριζεις στην αγκαλια σου και οτι απλα κοιμαται...χα χα


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μην γελασετε ταιζω το μπεμπη και βλεπω ενα μπιμπικι με κεφαλακι στη μυτη του με το ζορι κρατιεμαι να μην το ζουλιξω. Κανει ομως?

χα χα δεν παιζεσαι!!!

παω να ξαπλωσω λιγο :)


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia !!!!

maria kai silvi me ena pono !!!!!!!

den ksero koritsia alla ego liono ....otan tin exo agalia kai mirizei to stithos mou kai kanei thilastikes kiniseis petheno !!!!as ta exoume kakomathimena me agalia ...poso simantiki einai i agalia ..akoma kai gia mas tis moulares!!!!xaxaxaxxaxaxaxxaxa!!!!mia stalitsa plasmatakia einai dinaton na mi theloun manoula e???

litsaki !!!!ti karamelitsa i koroula sou ??kale ti kouklakia exoume ..!!!!!!pethenoooooo!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa den irthe i giatros xtes ...epathe lastixo ...tha errthei triti .

smouch!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα και πριν αγορασουμε μπλουζακια θηλασμου, θηλαζα οπου τυχει και οπου κατσει. Απλα εριχνα ενα πανακι πανω απο τον ωμο μου. Ειναι το πιο φυσικο-φυσιολογικο-ομορφο πραγμα στον κοσμο και δεν πρεπει να ντρεπετε καμια γυναικα να θηλασει. Τα MOTHERCARE οπως και τα H&M ξερω σιγουρα οτι εχουν φανελακια και μπλουζακια θηλασμου τα οποια διευκολυνουν ακομα περισσοτερο την ολη διαδιακασια...ασε που οι περισσοτεροι παντα πιστευουν οτι το μωρο το νανουριζεις στην αγκαλια σου και οτι απλα κοιμαται...χα χα

exete dikio koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!tha pao na vro tetia blouzakia ..giati tora ta sikono kai den leei....pos einai ayta ?apla exoun koubakia ?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...