Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Ερώτηση για όσες έγιναν πρόσφατα μανούλες.. έκανα αυτή την εβδομάδα την ονοματοδοσία μέσω gov, δήλωσα και τη βαφτιση. Ήρθε ενημερωτικο email πως ολοκληρώθηκε. Η καινούργια ληξιαρχική γέννησης με το όνομα δεν έρχεται κατευθείαν στη θυρίδα? Χρειάζεται κάτι άλλο? Δεν φαίνεται ακόμα το όνομα του μωρού.

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ινκα εστειλες με μειλ το βυζι στον γιατρο??????????

αχαχαχαχαχαχαχα πολυ καλο

ειμαι στεναχωρημενη ο Αλκης μου απυρετος εχθες και σημερα το μεσημερι 38,1 τι εχει το παιδακι μου και ανεβαζει πυρετο χωρις αλλο συμπτωμα??? Ιωαννα μηπως ξερεις βγαζει τον τελευταιο κυνοδοντα μπορει να ειναι αυτο?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

eeee telika afou den evgaza akri ..estila photo me mail to vizi mou ston giatro ...mou edose antiviosi pou einai simvati me ton thilasmo!!!epitelous na isixaso pia !!!!

jend ,ta spirakia einai kokina me aspro kefalaki kai exoun agria ifi ?ti sapounaki sou edose?

ramonitsa ,perimenoume photooooooooooooooo!!!!!

kardoula bravo o priigipas sou !!!!!ola kala !!!!!..pio ragisma ston omo den eixa idea ...

mammycool,o ventouzas sou nomizo thelei manoula !!!!thelei pareoula ..kai variete na kimate ...

!!!!

ego tin exo katavrei me to karotsi molis paei na klapsei (kai kala den boro na koimitho ...)tin vazo sto karotsi tin tsoulao ligo ..den koimate alla iremei...ti periergo e?tora tin exo dipla mou kai kanei gimnastiki kounaei ta xeria tis san na dioxnei miges kai kanei grimatses ....aaaaaaaaaaaa den sas eipa tin zigisa simera 3.070!!!!!! pire 200 gr ayti tin evdomada ...ego exo xasei 8kila kai exo na xaso alla 8!!!!

Kαλα εστειλες με μειλ το βυζι στο γιατρο ??? Bravooooo πολυ μ αρεσεις...εμ τι την εχουμε την τεχνολογια ....καλα που το σκεφτηκες παντως για να μην ταλαιπωρησε !!!!

Τα σπυρακια ηταν καπως ετσι ..κοκκινα με ασπρη κορυφη οχι ολα ομως και στα μαγαουλακια κατα βαση ..μου ειπε πως ειναι βρεφικη ακμη και μου εδωσε ενα σαπουνακι της sebamed για μωρα να τον πλενω μ αυτο και να του το βαλω και αν κανει νινιδα ....πραγμα που αρχιζει να εμφανιζεται νομιζω και του πλενω και τα μαλλακια μ αυτο . Παντως εξαφανιστηκαν αμεσα μπορω να σου πω !!!

Για τα κιλακια της μπουμπους μπραβο αλλα και για της μαμας επισης !! αντε γιατι εχουμε και καλοκαιρι και μπανια με τα μωρακιααααα!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια μόλις κάναμε το πρώτο μας μανικιούρ. Του λίμαρα λίγο τα νυχάκια γιατί είχε γδάρει και το πρόσωπό του και εμένα.

Inka είχε ένα ράγισμα στη δεξιά κλείδωση από τη γέννηση. Μου είπε η παιδίατρος ότι συμβαίνει σε μεγάλα μωρά γιατί δεν χωράνε να βγουν εύκολα, αλλά φτιάχνει από μόνο του. Απλά δεν μας είχαν πει τπτ στο Μητέρα για να το προσέχουμε και ευτυχώς που ήρθε η γιατρός από τη πρώτη μέρα που βγήκαμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο inka viewpost.gif

eeee telika afou den evgaza akri ..estila photo me mail to vizi mou ston giatro ...mou edose antiviosi pou einai simvati me ton thilasmo!!!epitelous na isixaso pia !!!!

είσαι θεά. Έτσι να χρησιμοποιούμε τη τεχνολογία.

Μεγαλώσατε και εσείς μπραβο σας:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

inka γελάω μόνη μου είσαι απίστευτη!!!!

ελιτα κι εγώ παλιά έτσι το κανα το χαμομήλι και τα τσάγια κ όλα αλλά γύρισα στα παλιά, όπως το κάναν οι μαμάδες μας, θα το ξαναλλάξω

switty το δικό μου το ρίνγκ είναι home made και δεν είμαι ευχαριστημένοι γιατί οι κρίκοι είναι μικροί και με δυσκολεύουν,δεν ξέρω που μπορείς να βρεις εκτός από mothercare prenatal και τέτοια, η πάρος και η ιωάννα παρήγγειλαν από το ίντερνετ

ιωάννα τρελή φάτσα η μικρή, νομίζω σου μοιάζει

ευτυχώς η σκόνη δε φτάνει με την ίδια ένταση εδώ πάνω νομίζω... το απόγευμα μπορεί να πάμε καμιά βόλτα κ από την εκκλησία

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια!!!

Πριν λίγο γυρίσαμε απο τον γιατρό ..τελευταίο ραντεβού....την Δευτέρα μεσα και Τρίτη 6 το πρωί γεννάωωω....

Ραμόν καλοσόρισες και να σου ζήσει και πάλι ο γιόκας!!!

ίνκα έχω ακούσει για cyber sex,αλλά cyber βυζοδιάγνωση,πρώτη φορά :lol:

Εγώ είχα πάρει μει ται για τον Γιώργο στο οποίο δεν μπήκε ποτέ...δν ήθελε σφιξεις με τίποτα ο κύριος...τσάμπα τα λεφτά.......


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα, έχω ακούσει πως μπορεί το δοντάκι να κάνει μικρό πυρετό..αλλά οι παιδίατροι συνήθως δεν το αποδέχονται..επίσης 38,1 μπορεί να είναι και λάθος θερμομέτρου, το πρωί έβαλα στον Νικόλα 2 φορές υδραργύρου, στην μασχάλη έδειχνε 36,8 στον πωπό 38,6 και το ηλεκτρονικό στην μασχάλη 38,1..δεν είναι να τρελαίνεσαι?

Mummycool, thanks για την μπεμπα, αλλά νομίζω είναι ίδια ο μπαμπάς της!!:D

Switty, εγώ το παρήγγειλα από νετ, αν βάλεις "μάρσιππος αγκαλιάς" στο google βρίσκεις πολλά sites, εγώ το πήρα από το αστεράκι σλινγκς- ελπίζω να μην είναι διαφήμιση...

Felia, με το καλό!!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

τι να πω βρε ιωαννα εμεις εχουμε 3 θερμομετρα μετωπου, αυτιου και υδραργυρου το καθε ενα λεει τα δικα του εγω στην μασχαλη το βαζω και γινεται μαχη στον ποπο αποκλειεται να κατσει, πηρα και την παιδιατρο τωρα μου ειπε αφου ηταν 24ωρες απυρετος μαλλον ειναι το τελευταιο πυρετικο κυμα της ιωσης αν ξανακανει πρεπει να το ψαξουμε και μου ειπε πολλη προσοχη στην μπεμπα γιατι αν κολλησει θα εχουμε προβλημα και πως να προσεξω ολοι αρρωστοι ειμαστε εδω μεσα:confused: μου ειπε γινεται χαμος με ιωσεις

Φελια με το καλο να παρεις αγκαλια την μπεμπα σου

Επεξεργάστηκαν by katerina23

tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ Κατερινακι πολυ ομορφο, ειχα βρει κατι σχετικα για γαμοβαπτιση σενα σαιτ.

Ινκακι, εισαι θεα, με μειλ στιο γιατρο ε?

Καρδουλα πολυ ομορφο το νανουρισματακι.

Felia αντε με το καλο κι εσυ.

Εφτιαξα πορτοκαλοπιτα βρηκα συνταγη και μοσχοβολαει το σπιτι. Μεταξυ ταισματος και νταντεματος. Μονο που ειναι και τα δυο ξυπνια τωρα ευτυχως δε γκρινιαζουν καθονται και χαζευουν γυρω τους μονο.Καλυτερα τωρα παρα το βραδυ πάντως.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα περαστικά!!!

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!!Έχω αγχωθεί πολύ στην ιδέα του χειρουργείου....σε σημείο ταχυκαρδίας και αναγούλας.........τι έχω πάθει τώρα βρήκα να κωλ^*σω...ουουουουφφφφ δεν μπορώ να ηρεμήσω!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Φέλιααααααααααααααα...τί τρελαίνεσαι???Εσύ που "ακούγεσαι" τόσο δυναμική? Δεν το πιστεύω..όλα θα πάνε τέλεια και μετά θα συζητάμε μαζί για το πώς μας τρελαίνουν οι κορούλες μας!!!:D:D:D:D


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Φέλιααααααααααααααα...τί τρελαίνεσαι???Εσύ που "ακούγεσαι" τόσο δυναμική? Δεν το πιστεύω..όλα θα πάνε τέλεια και μετά θα συζητάμε μαζί για το πώς μας τρελαίνουν οι κορούλες μας!!!:D:D:D:D

Έλα ντε εγώ η Μπουμπουλίνα;;;;χαχαχαχα

δεν ξέρω τι μ έπιασε ... μάλλον είναι αυτό που μου είπε ο γιατρός,ότι αν ανεβάσω πίεση λόγω άγχους θα μου κάνει νάρκωση και άς εχω επισκληρίδιο...και πίστεψε με η ολική είναι χαλια!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...