Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ioanna αφού μεγάλωσε κάπως καλύτερα να πάρεις μει ται εκτός αν θέλεις να το χεις για θηλασμό σε δημόσιο χώρο

και ρινγκ σλίνγκ μου δανεισανε αλλά δε μας βόλεψε στο θηλασμό, καταπιεζόταν, δεν ξέρω αν το βαζα λάθος


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια. Τελικα βρεθηκε το μωρακι έ?Εμεις σημερα μην τα ματιασω μια χαρα μονο για φαι ταυτοχρονα οποτε ταιζει και ο μπαμπας με μπιμπερο το μπεμπη και εγω τη μικρη στηθος.Ξυπνησαν 3.30 και μετα 7. Παντως συνηθως αν ακουσει το ενα το αλλο ξυπναει και γκρινιαζει και αυτο. Εγω εχω τις πρεναταλ αλλα δεν ταχω δοκιμασει γιατι ακομα ειναι μικρουλια τα μωρα. Αλλα ειχα παρει και ενα σλινγκ απο εδω http://www.pumps4mums.co.uk/babasling.htm μαρεσουν πιο πολυ για τωρα. Του μπεμπη του αρεσε η μπεμπα χανοταν λιγο μεσα.Αλλα δεν εχουμε βγει ακομα πολυ εξω. Κοριτσια ακουσατε για τη σκονη απο σαχαρα. Να προσεχετε μην πολυβγαζετε τα μπεμπε σας εξω ειπαν ειναι επικυνδυνα για τα μωρα να την αναπνεουν.

Κατερινακι πως ειναι ο μικρος?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

kalispea koritsia!!!

ringsling exo ki ego ,mou to ekanan doro..den to exo xrisimopiiasei akoma..exo tin entyposi oti prepei na kratas kai me to xeri to moro...oxi ;boreis na pas super market kai na ftiakseis pastitsio me ayto;...gia ton thilasmo kali idea e;

mammycool ti einai to mei tai;

georgia ,den exo katalavei ayto me tis panes ...den mporeis na to deneis;i na valeis skrats;ti exei to moro;evgales aktinografia;

ego eimai kalitera simera ...kai to foufoulaki mou einai poly kalo!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειναι ωραιο και βολικο. Μπορεις να παρεις και τιποτα μπιμπερο για πιο μεγαλη παραγγελια.24 ΕΥΡΩ ΕΔΩΣΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ αλλα εχει και απλη αποστολη.Βεβαια εγω πηρα και αλλα, το θηλαστρο, μπουκαλακια , κρεμες λασινολ.

Κοριτσια ταισα το μπεμπη και επειδη εμεινε ξυπνιος ειπα να του κανω παιχνιδακια. Του εβαλα ενα κουκλακι που παιζει μουσικη και μια κουδουνιστρα και μου αρχισε τα χαμογελα. Νομιζω πως ηταν τα πρωτα του αληθινα χαμογελα. Με εστειλε κανονικα, τη χαζομαμα!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita, inka, mummycool, paros99,georgiab, ioanaK, Bouda kai ypoloipa koritsia kalispera :) pigame simera na kanoume epanaliptiko Doppler. To aggeloudi mas exei ftasei ta 3.040kg kai eimaste 37ebdomadon kai 5imeron. To mono einai oti o plakountas mas einai leei "gerasmenos" . Den einai tipota to anisixitiko mias kai eimaste sta teleutaia tis egkymosinis apla tha prepei na prosexo ligo tora me ton mikro na min ton sikono kai poli. Thelo kai ego na paro sling kai brika ena pou mou aresei sto parakato link, gia peite mou tin gnomi sas an exete xrono:

http://www.ecofamily.gr/index.php?target=products&product_id=29876

http://www.ecofamily.gr/MOBY_Nursing_GR.pdf

edo grafei pos mporeis na thilaseis


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ωραιο και βολικο. Μπορεις να παρεις και τιποτα μπιμπερο για πιο μεγαλη παραγγελια.24 ΕΥΡΩ ΕΔΩΣΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ αλλα εχει και απλη αποστολη.Βεβαια εγω πηρα και αλλα, το θηλαστρο, μπουκαλακια , κρεμες λασινολ.

Κοριτσια ταισα το μπεμπη και επειδη εμεινε ξυπνιος ειπα να του κανω παιχνιδακια. Του εβαλα ενα κουκλακι που παιζει μουσικη και μια κουδουνιστρα και μου αρχισε τα χαμογελα. Νομιζω πως ηταν τα πρωτα του αληθινα χαμογελα. Με εστειλε κανονικα, τη χαζομαμα!!!!

panta tetoia!!!!!! einai yperoxo sinaisthima :)


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

elita, inka, mummycool, paros99,georgiab, ioanaK, Bouda kai ypoloipa koritsia kalispera :) pigame simera na kanoume epanaliptiko Doppler. To aggeloudi mas exei ftasei ta 3.040kg kai eimaste 37ebdomadon kai 5imeron. To mono einai oti o plakountas mas einai leei "gerasmenos" . Den einai tipota to anisixitiko mias kai eimaste sta teleutaia tis egkymosinis apla tha prepei na prosexo ligo tora me ton mikro na min ton sikono kai poli. Thelo kai ego na paro sling kai brika ena pou mou aresei sto parakato link, gia peite mou tin gnomi sas an exete xrono:

http://www.ecofamily.gr/index.php?target=products&product_id=29876

http://www.ecofamily.gr/MOBY_Nursing_GR.pdf

edo grafei pos mporeis na thilaseis

Πρεπει να ειναι καλο Τινακι, γενικα αν το θες και για θηλασμο, ειναι βολικα. Και η τιμη του καλη ειναι, αν σκεφτεις πως και εμενα με τα μεταφορικα τοσο πηγε. Τον εβαλα τωρα για να δω αν μπορω να τον θηλασω. παντως φαινεται να του αρεσει. Κοιμηθηκε αμεσως μεσα, ενω η μπεμπα εκλαιγε γιατι χανοταν!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι σπίτι πάλι ....ακυρώθηκε για σήμερα τελικά η εισαγωγή και είμαι μέσα στα νεύρα γιατι εκανα από το πρωί ενα σωρό εξετάσεις και μετα ακυρώθηκε...Εκτός από ναυτο ο ΄ικρός ο αδερφός μου με κόλλησε μια ίωση που τσούζει φρικτα ο λαιμός μου, με το ζόρι καταπίνω και εχω τρομερό μπούκωμα στη μυτη που μου δημιουργεί και πονοκέφαλο και αδιαθεσία ...

Τι άλλο θα πάθω σήμερα ; Πίνω τσαι και τίποτα ,τι αλλο μπορω να κανω;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...