Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalispera koritsia kai apo mas,

katerinaki pws einai telika o gios sou? ola kala?

elita ontos sto tsak mpam mpainoume pleon. kai mexri na mpoume kai na diavasoume na sou ksipnane ta mwra mas kai ante na treksis. kai mexri na ta ksanakimisis exoun grapsi alla tosa oi ipolipes kai olo enas favlos kiklos. alla xalali tous. emeis simera olh mera eimastan mesa sth gkrinia kai thelame mono agkalitses. eutixos tora koimithike kai mou fenete tha perasoume kala to vradi afou olh mera den koimithikame oute 2 ores sinolo.

huidaki den peirazei kalh mou esy prospathises. to vasiko einai na eisai kai esy kai o mpempakos sou kala. elpizw na kataferoume na milisoume kapoia stigmi sto thlefwno xe:)

giotaki kalos th dextikes th mpoumpou sou sto spiti. oloi oi kopoi kai oi sterisis sou antamifthikan epitelous. ante kai kala ksenixtia:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλυτερα ειναι καρδουλα ειχε 37,5 και επεσε για υπνο θα δουμε.. ελπιζω να ειναι απο τα δοντακια (βγαζει τον τελευταιο κυνοδοντα) ή απο το εμβολιο της ανεμοβλογιας που ειχαμε κανει και να μην ειναι καμια ιωση θα δειξει..


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Ayto pou kanw einai na plenw ta xeria mou prin na piasw tin beba kai bazw kai oinopneyma, kai den tin filaw.Ton Nikola ton krataw makria oso mporw.Pireto exei,mexri kai 38.7 toy dinw depon kai ponstan enalax ana triwro. Ayrio tha pame telika paidiatro, simera eixe 10 atoma na perimenoun...egw ton ksaplwnw me 2 maxilaria kai toy to dinw me sirigga..kanw pws pinw kai egw kai "miam,miam ti wraio" ti na kanw? pantws 3 paidakia exoun to idio akribws, dld pireto xwris alla simptwmata, kapoia iwsoula einai,opote perimenoume 3 imeres kai telos..kalo mas brady!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia kai apo mas,

katerinaki pws einai telika o gios sou? ola kala?

elita ontos sto tsak mpam mpainoume pleon. kai mexri na mpoume kai na diavasoume na sou ksipnane ta mwra mas kai ante na treksis. kai mexri na ta ksanakimisis exoun grapsi alla tosa oi ipolipes kai olo enas favlos kiklos. alla xalali tous. emeis simera olh mera eimastan mesa sth gkrinia kai thelame mono agkalitses. eutixos tora koimithike kai mou fenete tha perasoume kala to vradi afou olh mera den koimithikame oute 2 ores sinolo.

huidaki den peirazei kalh mou esy prospathises. to vasiko einai na eisai kai esy kai o mpempakos sou kala. elpizw na kataferoume na milisoume kapoia stigmi sto thlefwno xe:)

giotaki kalos th dextikes th mpoumpou sou sto spiti. oloi oi kopoi kai oi sterisis sou antamifthikan epitelous. ante kai kala ksenixtia:)

les kai eisai sto mialo mou

se eyxaristo pou ta grafeis gia emena

apo tis 6 tora molis koimi8ike kai exontas faei ta apisteyta kai mpimpero kai emena me exei roufiksei teleiossss!!!

ti pragma kai ayto simera

telika filenada 8a er8o ekei ...na min ta pernas moni sou

exeis dikio

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

giota καλώς μας ήρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμείς σήμερα είμαστε ήρεμοι σχετικά εκτός από το δίωρο που ήρθε μια φίλη μου για καφέ που ήταν μες στη γκρίνια ο μπαγάσας!

περαστικά στα παιδάκια σας κατερίνα και ιωάννα

νατάσσα δεν μπήκες σήμερα;

Να έχουμε όλες ένα καλό και ήρεμο βράδυ, ο δικός μου κοιμήθηκε νωρίς σήμερα, πάω και εγώ


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!!

huilda δεν πειράζει εσύ προσπάθησες αυτο μετράει!! Εξάλλου και με το γαλατάκι που του δινεις μια χαρουλα αναπτυσετε ο γιοκας σου!!!

Κατερίνα, Ελίτα είστε χαζομαμάδες!!!! :P Είστε και οι δυο κουκλες και ταιριάζεται με τους άνδρες της ζωη σας!!! (τους μεγάλους εννοω ε; οχι τους γιοκες σας!!!)

Κατερινάκι η κόρη σου σου μοιάζει πολυ, ο γιοκας σου πρεπει να ειναι μίξη!!Ελιτάκι για εσένα ουτε εγω ειμαι σιγουρη!! Νομίζω πως ειναι μίξη και τα δυο!!! Δεν έχουν αρχίσει ακομα να δειχνουν σε ποιον μοιάζουν περισσότερο!!! Πάντως ευτυχώς που ειναι αγορακι και κοριτσάκι, αλλιως θα σας κάνουν πολλές πλάκες οταν μεγαλώσουν με την ομοιότητα τους!!!!!

Σοφάκι εσένα ειναι καθαρή μιξη ο γιοκας σου!!! Το σχημα των ματιών και τα χειλάκια ειναι του μπαμπά του!! Και οοοολλα τα υπόλοιπα δικά σου!!!!!

Γιώτααααααα.. καλως ήρθες!!! Πως ειναι η κοράκλα σου;;;

Κατερινα περαστικά του!! Πως ειναι σήμερα;

Εμείς είμαστε περίεργα!! Χθες το βράδυ ο ανδρας μου ανέβασε δέκατα, είχε διάρροια και εμετούς!! Μπήκε στο στρατοπεδο σημερα να τον δει ο γιατρός και του ειπε πως μαλλον ειναι γαστρεντερίτιδα!! Ντεπον για τα δεκατα, σουπιτσες, υγρά, φρυγανιές και ξεκουραση!!! Δεν ξέρω αν θα φυγουμε σημερα για Αθηνα, μαλλον θα παρω τον γιατρο΄μου να το κανονίσουμε για αύριο το ραντεβού!!! Εγω εχω εντονο πονοκέφαλο ελπιζω αυτο να μην σημαινει κατι!!! Είναι κριμα ομως γιατι τοσους μηνες προσεχουμε τοσο πολυ και την εχουμε γλυτώσει!! και τώρα 2-3μέρες πριν την γεννα συμβαινει αυτό!!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules !!!

emeis kaname mastitida!!!!!....eimai xalia me pireto ,pono sta kokala kai pono sto stithos...eytixos pou eixa diavasei to book tis patourou!!!!

kata ta alla mia xara!!!!

giotaki ,min egatalipeis me ton thilasmo ...prospathise esto 2 lepta kai meta dose ligo sibliroma!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera kai apo mas,

simera eimastan mesa sth gkrinia apo tis 6 to proi mexri kai twra. molis koimithikame. elpizw na mh sinexisti olh mera pali. entometaksi exw pathei diskiliotita kai logo twn rafwn den prepei na piezw kai ipoferw den ginete auto to pragma.

inka pws katalaves oti epathes mastitida? giati ginete auto?

maria mh stenaxoriese ola kala tha pane. afou ftasate mexri edw.

jennaki se perimenw toulaxiston na ksenixtame mazi na mhn koimomaste orthies thn wra pou trwne xaxaxa:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μωρακια και μανουλες και οσες περιμενουν τα μωρακαι τι κανετε!!! Πλακα εχουμε παντως μπαινουμε γρηγορα γρηγορα και ξαφανιζομαστε παλι!! εγω τωρα ηρεμω λιγακι!! Κατερινα και Ιωαννα πως προλαβαινετε και με τα μωρα και με τ΄αλλα παιδακια εγω στο σπιτι μαγειρευω πλενω και σιδερωνω τπτ αλλο, βαζω γυναικα για τα υπολοιπα, τι να κανω!

Η κορη μου με χει τρελανει θελει συνεχεια αγκαλιτσα τελικα δε θα τη γλιτωσει τη πιπιλα, αμα ξυπνησει ηρεμει μονο οταν τη παρω αγκαλια!!Το καλο ειναι οτι το βραδυ ειναι ησυχη και μπορω και γω και κοιμαμαι λιγο αλλα τι να το κανω ολη μερα τρεχω να προλάβω!! Εν το μεταξυ πρεπει να περιποιουμε και το ματακι της που ειναι ο ενας δακρυκος πορος βουλωμενος και θελει καθαρισμα με χλιαρο ορο και μασαζ για να ανοιξει! Ο doc μου ειπε να της κανω δυνατο μασζ το προσπαθω ρε γμτ αλλα δε ξερω αν ειναι αρκετο γιατι τη λυπαμαι!

Γιωτακι καλωηρθες σπιτακι με τη κορουλα σου τη γλυκια!!! Αντε τωρα περιμενουμε τις συνταγες με τα γλυκα και καμια κυπριακη να μας πεις που μπορουμε επιτελους να φαμε!!!

Τι μακρυς που ειναι ο χειμωνας θελω ναρθει η ανοιξη να πηγαινουμε βολτες, με τα μωρακια μας χωρις να σκεφτομαστε μην αρρωστησουν!!

Ιωαννα ευχομαι μικρουλης Νικολας σου να μην αρρωστησει!!!

Και Μαρακι μακρια απ΄το Σπυρο ο πονοκεφαλος μπορει να ειναι τυχαιος μη το σκεφτεσαι!!!

Φιλακια ζυγωνει η ωρα του γευματος!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mummy κουκλος ο βεντουζακος σας τωρα καταφερα να τον δω ειναι και μαμα και μπαμπας!! Εμενα ειναι μονο μπαμπας σε ενα πραγμα μονο δεν ειναι, στον υπνο με πιασε, θα βαλω και γω fotos με το Χρηστο να δειτε ποσο δικιο εχω που παραπονιεμαι!!!!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, σας γραφω απο το σπιτι των αρρωστων..

Εγω εδω και μερες ειμαι μπουκωμενη με βηχα , ο μικρος τελικα εκανε το βραδυ 38,7 και τωρα εχει δεκατα ελπιζω μονο να μην κολλησει η μικρη γιατι καηκαμε την εχω απομονωμενη στο δωματιο την κακομοιρουλα και καθεται μονη της ευτυχως ειναι ησυχη σημερα.

Μαρια μην αγχωνεσαι θα του περασει του αντρα σου γρηγορα

Εχει και τοσο ωραιο καιρο εξω και θελω τοσο πολυ να παμε βολτουλα αλλα αρωστησαμε τι να κανουμε

Κανενα νεο απο την Νατασα εχουμε?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ξύπνησα στις 5 και από εκείνη την ώρα δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ...ο μπέμπης ξύπνησε στις 9 και από τότε μόλις κοιμηθηκε, όλο το πρωί το βγάλαμε αγκαλιά μες στη γκρίνια, ήθελα να κάνω και παστίτσιο σήμερα τρομάρα μου...το κανα με το μικρό στο μάρσιπο! άντε να δούμε πώς θα βγει... δεν προβλέπεται να κοιμηθώ, στις 3 θα ρθει πελάτης για το σπίτι, 5μιση έχουμε γιατρό και στις 7 θα πάμε να δούμε εμείς 2 σπίτια...

Περαστικά σε όλα το φόρουμ!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι από μενα. Η κατατσαση συνεχιζει να ειναι σταθερη. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι παμε τοσο αργα. Θελω απαντησεις και τις θελω τωρα! Σηκωσε και λιγο ικτερο αλλα δεν ειναι κατι ανησυχητικο.

Στο μεταξυ εβγαζα τοσο καιρο το γαλα (πραγμα που με ριχνει τοσο πολυ) και το εβαζα σε αποστειρωμενα σακουλακια στην καταψυξη, αλλα τωρα μας ενημερωσαν οτι πρεπει να ακολουθειται αλλη διαδικασια (εξετασεις αιματος δικες μου, πλυσιμο δικο μου με ειδικο σαπουνι, αποστειρωμενα δικα τους μπουκαλια κλπ) και δεν ξερουν αν θα του το δωσουν. Επειδη ομως ειναι το πρωτογαλα μπορει και να.... Και τελικα αυτό που εβγαλα αυτες τις μερες το δινω στη μικρη...

Το Σαββατο θα παω κι εγω, αν κι ο αντρας μου θα ηθελε να μην πηγαινα πριν βγαλει τα σωληνακια (τα πολλα) αλλα ποσο να αντεξω κι εγω να μην δω το παιδακι μας. Βλεπω οτι κι ο ιδιος καθε φορα που γυρναει ειναι χαλια.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...