Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μαράκι, άντε με το καλό κοριτσάκι, και γρήγορα αγκαλίτσες με την βατραχίνα!!

όπως το είπες, παιδάκια και ιώσεις..πακετάκι!Και επέμεναν και αυτοί οι άνθρωποι τόσο πολύ να έρθουν ,πίστευα πως δεν θα φέρουν τα παιδάκια, αλλά τελικά...και ήθελαν να δουν και το μωρό!Ευτυχώς που το απέφυγα!!

Εδώ κρατάω τον Νικόλα σπίτι ακριβώς για να μην έχουμε ιώσεις, αν είναι να κολλάει τον πάω και στον παιδικό, και εγώ δεν θα κουράζομαι και αυτό δεν θα βαριέται όλη μέρα κλεισούρα :-( Τέλοσπαντων, περαστικά να είναι για το παιδάκι μου γιατί δεν μπορώ να το βλέπω αρρωστούλι...

Εγώ λέω να προγραμματίσω την 1η μας βόλτα για το ΣΚ ,ελπίζω πρώτα ο Θεός να είμαστε όλοι καλά και να έχει και καλή ημέρα...θα είμαστε 25 ημερών πλέον, ολόκληρες δεσποινίδες!!χαχαχα..!!!

Στη φωτο ειναι ο μικρος με τη μπεμπα τι γλυκο!!!Τρυφερουλης φαινεται. Περαστικα του μωρε αντε να πατε βολτουλε μετα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κατερινα εβαλα και μερικες φωτο του μπαμπα και της μαμας για να κανουμε συγκρισεις για κοψε βλεφαρο να μας πεις.

Τωρα που ειδα τον μικρο της Ιωαννας θυμηθηκα τι ηθελα να πω. Χτες ηταν ο μικρος του αντρα μου και εχει ξετρελλαθει με τα μωρα σε ηθελε νναι συνεχεια μαζι και καθοταν να βλεπει που τα θηλαζα. Τα χαιδευε συνεχεια και ηθελε να τα φιλαει στο κεφαλακι αλλα εγω μαλωνα τον αντρα μου γιατι τον ειχα ακουσει να βηχει αρκετες φορες και να ρουφαει τη μυτη μου και ειχα αγχωθει μην μου τα κολλησει. Και ενω ηταν τοσο καλος μαζι τους εγω δε μπορουσα να χαλαρωσω και αισθανομουν ασχημα. Ελπιζω να ειναι και αργοτερα ετσι. Τωρα ειναι 5.μιση ετων. Παντως ειλικρινα δεν περιμενα να ειναι τοσο τρυφερος μαζι τους.

Ασε που τον παρακολουθουσα γιατι ερχοταν και τα ειανε στο προσωπακι ενω ειχε πιασει κατι βρομηκες καλτσες, τι να κανω ρε γαμωτο τα μικρα γενικα ξεχνιουνται και ο πατερας του ηταν ζαμαν φου για να μην του δημιουργησει λεει αρνητικη σταση αν του λεμε μη και μη. Δεν διαφωνω αλλα τουλαχιστον τα στοιχειωδη και απλα τα παιδακια τους λες κατι και μετα το ξεχνανε.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ελιτα εμενα μου φαινεται οτι ο μπεμπης σου μοιαζει πολυ πολυ και η μπεμπα εχει και απο τους δυο , το σχημα των ματιων της μπεμπας ειναι ιδιο με του μπαμπα γιαυτο και τον θυμιζει περισσοτερο αλλα εχει πολλα και απο εσενα παντως τον αντρα σου ριγμενο τον βλεπω γιατι εχουν και τα δυο τα περισσοτερα χαρακτηριστικα δικα σου

Θα βαλωκαι εγω μια δικια μας τωρα να μου πειτε που μοιαζει και η δικια μου γιατι εγω νομιζω σε εμενα:P:p


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ελιτα εμενα μου φαινεται οτι ο μπεμπης σου μοιαζει πολυ πολυ και η μπεμπα εχει και απο τους δυο , το σχημα των ματιων της μπεμπας ειναι ιδιο με του μπαμπα γιαυτο και τον θυμιζει περισσοτερο αλλα εχει πολλα και απο εσενα παντως τον αντρα σου ριγμενο τον βλεπω γιατι εχουν και τα δυο τα περισσοτερα χαρακτηριστικα δικα σου

Θα βαλωκαι εγω μια δικια μας τωρα να μου πειτε που μοιαζει και η δικια μου γιατι εγω νομιζω σε εμενα:P:p

Καλα αλλαζουνε κι αυτα με τον καιρο. Για το μπεμπη μου το πε και η παιδιατρος.Γενικα παντως δεν ειναι 100 τις 100 καποιος απο τους δυο. Μοιραζονται τα χαρακτηριστικα. Ας πουμε ο μικρος εχει ιδια χερια με τον πατερα του σε μικρογραφια.Αντε περιμενω να δω να σου πω


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εβαλα για πες μου σε εμενα δεν μοιαζει????????:P:p:p:p

Λοιπον καταρχην εισαι κουκλα και ο μπαμπας επισης. Εχετε και οι δυο ματαρες. Μπερδευτηκα λιγο ομως.Καταρχην ο μικρος μοιαζει και στους δυο αλλα η μπεμπα αν εξεραισεις τα μαλλακια που θα αλλαξουν σου φερνει περισσοτερο αλλα φαινεται πως τα φτιαξατε με καλη μαγια και οι δυο γιατι εχει και χαρακτηριστικα απο το μπαμπα.Τωρα δεν ειναι και ευκολο απο τις φωτος. Νομιζω πως μετα τους 6 μηνες θαναι πιο ευκολο να πουμε


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μικρος πριν να ξανθηνει ηταν σκουρα τα πρωτα μαλλακια?Για να δω αν θα ξανθυνει και η μπεμπα.

Α και να μου πεις καμοια ιδεα για προσκλητηρια και μπομπονιερες.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα μωρα αλλαζουν συνεχεια μωρε για πλακα τα λεμε ολοι λενε οτι δεν μπορουν να καταλαβουν που μοιαζει η μπεμπα ο μικρος οταν γεννηθηκε ηταν ολοιδιος ο μπαμπας του φτυστος λεμε αφου τρελαθηκα μεγαλωνοντας αλλαξε πολυ καποια στιγμη εφερνε περισσοτερο σε εμενα τωρα νομιζω μοιαζει και στους δυο , ημικρη μας βγηκε μελανουρι αν παραμεινει ετσι μαλλον απο τον πατερα μου θα εχει παρει τα χρωματα γιατι ολοι οι υπολοιποι ειμαστε ξανθοι και ανοιχτοχρωμοι

Οι φωτο που εβαλα ειναι απο τον γαμο-βαφτιση που σου ελεγα καποια στιγμη θα σου βαλω και το προσκλητηριο και την μπομπονιερα να παρεις ιδεες


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα μαζι το γραψαμε!!1

ο μικρος ηταν γενικα πιο ανοιχτοχρωμος απο οτι ειναι ημπεμπα αλλα το μαλλι του ηταν πιο καστανο οταν γεννηθηκε μεγαλωνοντας ξανθυνε


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το βραδυ που θα ερθει ο αντρας μου θα τον βαλω να τα φωτογραφισει με το κινητο και θα τα ανεβασω στο προφιλ μου να τα δεις και οτι αλλο θελεις στειλε μου πμ να σε βοηθησω αν σου αρεσουν θα σου πω και απο που τα πηρα κλπ


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αποφασισα να κανω την βαφτιση της μικρης του χρονου τον Μαιο ξερω οτι παει λιγο αργα αλλα εαν την εκανα φετος οικονομικα δεν θα μπορουσα να κανω πολλα πραγματα λογω του οτι ειχαμε την γεννα γιατρους στην εγκυμοσυνη κλπ κλπ και θα ειμαστε πιο στριμωγμενοι ετσι θα το αφησω για του χρονου για να μπορεσουμε να κανουμε αυτα που θελουμε απο τραπεζια, στολισμους , μπομπονιερες κλπ


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

το βραδυ που θα ερθει ο αντρας μου θα τον βαλω να τα φωτογραφισει με το κινητο και θα τα ανεβασω στο προφιλ μου να τα δεις και οτι αλλο θελεις στειλε μου πμ να σε βοηθησω αν σου αρεσουν θα σου πω και απο που τα πηρα κλπ

Ωραια σ'ευχαριστω.Σε ξενυχταει η μικρη?Ο μικρος πως τΑ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗς!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αποφασισα να κανω την βαφτιση της μικρης του χρονου τον Μαιο ξερω οτι παει λιγο αργα αλλα εαν την εκανα φετος οικονομικα δεν θα μπορουσα να κανω πολλα πραγματα λογω του οτι ειχαμε την γεννα γιατρους στην εγκυμοσυνη κλπ κλπ και θα ειμαστε πιο στριμωγμενοι ετσι θα το αφησω για του χρονου για να μπορεσουμε να κανουμε αυτα που θελουμε απο τραπεζια, στολισμους , μπομπονιερες κλπ

Ναι ρε γαμωτο κι εμεις το ιδιο. Πολλα εξοδα φετος.

Οταν λες το 2 νουμερο στα παμπερς για ποσα κιλα.

Εγω φοραγα της μπεμπας τωρα αυτα που ειναι για 1μιση εως 2μιση κιλα για προωρα μας τα εστειλε η παμπερς δεν υπαρχουν στο εμποριο. Ο μπεμπης φοραει το 1 της παμπερς που ειναι για 2μιση εως 4 κιλα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...