Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας μανουλες μπεμπακια και μελουσσες μανουλες!!! Εχω θεμα δε ξυπναει να φαει τι θα κανω!!!!!

Ελενακι υπομονη ειναι δυσκολα αλλα, μην αφηνεις τη κατασταση να κανει κακο στη σχεση σαςα ν ειστε δυνατοι και μαζι καλα ολα αντιμετωπιζονται!!

Μαρακι τι περνας δε το πιστευω!!Τι χαζομαρες κανει μωρε η πεθερα!!!!!Τα πηρα τωρα!! Μην αφησεις κανενα να σου χαλασει τη διαθεση παντως!! Καλα κι εγω στο τελος παρακαλουσα να φυγουν ολοι μεχρι κι η μανα μου, με ζαλισανε!!!!ξουυυυυυυυυυυυυυυυυυττττττττττττττττ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρεπει να ειναι γραμμενος στο οαεδ?? γιατι δεν ειναι γραμμενος...:(
,

Για να τον παρουν σε θεσεις που ειναι στον ΟΑΕΔ πρεπει να χει καρτα ανεργιας πεστου να παει την Τριτη πρωι - πρωι να βγαλει!!!!!και να ζητησει και επιδιωκομενες θεσεις που μπορει να παει!! Απ΄τον Οαεδ αν υπαρχει καποια σχετικη θεση μ΄αυτη που ενδιαφερεσαι σε ειδοποιουν να πας για δουλεια!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες μπεμπακια και μελουσσες μανουλες!!! Εχω θεμα δε ξυπναει να φαει τι θα κανω!!!!!

εμένα πάλι από το πρωί κοιμάται δέκα λεπτά και μετα ξυπνάει για μισή ώρα, όλη μέρα αυτό γίνεται :mad:


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω ξεκαθαρίσει σε μαμά και πεθερά, να μην χώνουν τη μουσούδα τους πουθενά.... πρώτα ο Θεός να γεννήσω με το καλό, θα βγω από το σπίτι όποτε μου κάνει κέφι...!!! και αυτά που λένε για σαραντισμούς και μισούς σαραντισμούς, τα ακούω βερεσέ!! θα γεννήσω 15 Αυγούστου και θα βγω έξω τον Οκτώβρη?? Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση!!!! Άσε που έχω ακούσει τις μύριες αηδίες: μην απλώνεις ρούχα το βράδυ, να μην δεχεσαι επισκέψεις το βράδυ, να μην πλησιάσει το μωρό γυναίκα με περίοδο και κάτι τέτοιες αηδίες...!!! αν έχεις το θεό σου εν έτη 2010!!! άσε που η πεθερά μου έχει αρχίσει να βαφτίζει από την 5η εβδομάδα που είμαι έγκυος.... "... ε, να... αν είναι κορίτσι, πάρτε το εσείς το όνομα.... (τα συμπεθέρια).Αν είναι ΑΓΟΡΙ όμως, είναι δεδομένο ότι το κατοχύρωσε το όνομα..."....

Και πολύ μου αρέσει το "Νηρέας" σε αγόρι!!!!! Θα τις τρελάνω όλες!!!! χαχαχαχα

αντί να πει να γεννηθεί γερό μωρό, κάθεται και το βαφτίζει στη κοιλιά μου μέσα!!! Έλεος πια!!!!


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερααα !!

Χρονια σας Πολαααα!!

Που ειναι εκεινες οι εποχες που εμπαινα συνεχεια οεοοοο??

Σημερα εχει μια απιστευτη γκρινια απο το πρωι...ουτε και ξερει τι εχει , μια πειναει , μια ποναει , μια νυσταζει ....... με ρουφηξε τελειως και νομιζω με δουλευει κανονικα οταν τον περνω αγκαλια τα ξεχναει ολα !!!

Να δω πως θα βγαλουμε την νυχτα και εχω και κοσμο να ερθει σπιτι να ψησουμε..μην φανταστειτε οι νονοι του και οι γονεις μου!!! Αλλα ετσι οπως ειμαι ας κανουν οτι θελουν (Μαρακι χιχι ) ας μαγειρεψουν, ας πλυνουν πιατα εγω λεω να παω για νανι μαζι με τον μπεμπη!

Δεν σας εχω διαβασει αλλα δεν μπορουσα να μην μοιραστω μαζι σας την τελεια ημερα που περασαμε ...και εκει που ελεγα ειναι ησυχος θα περασω ενα ωραιο διημερο λες και το κανει επιτηδες το καθαρματακι!! Ο δε καιρος χαλιααααααααα !!!

Φιλακια πολλλααα και καλα να περασετε σημερα οτι και αν κανετε !!

Link to comment
Share on other sites

ase jennaki kai o dikos mou simera mia apo ta idia. den leei na koimithi me tpt. olo me ksezoumizi kai peinaei kai me to pou koimate kai ton vazw sto krebati tou tsoup pali to mati garida. oso isixos htan xthes simera to antitheto. anarotieme pws tha vgaloume th nyxta. den erxese apo dw na to ksenixtisoume parea toulaxistwn? xixi

Link to comment
Share on other sites

Ελενα, στον ΟΑΕΔ γράφεσαι άμεσα, χρειάζεται το τελευταίο εκκαθαριστικό, ταυτότητα, βιβλιάριο ασφάλισης και έναν λογαριασμό ΔΕΗ. Αν πεί κιόλας ότι επείγεται λόγω εγκυμοσύνης σίγουρα θα τον βοηθήσουν ,έχει εξελιχθεί η υπηρεσία, όχι όπως παλιά!!Πες του να πάει Τρίτη πρωί όπως είπε και η Georgiab! Καλά αποτελέσματα εύχομαι και σύντομα!!

Η μπέμπα μας σήμερα είναι μια κυρία..ελπίζω να μην προβλέπεται ξενύχτι!;) Έχω κόψει και τον μεσημεριανό ύπνο, για να μην καλομαθαίνω...καλό μας βράδυ!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

ελπίζω τα ανήσυχα αγοράκια να άφησαν τις μανούλες να κοιμηθούν χθες βράδυ. εμείς χτυπήσαμε 6 ωρο, ε βέβαια αφού δεν κοιμήθηκε καθόλου όλη τη μέρα.

Σα να βγαλε λίγο ήλιο σήμερα, πάμε για καφεδάκι στο Χατζή (ναι αυτόν με τα γλυκά) που μου πανε ότι δεν καπνίζουν μέσα...

Αυτή τη βδομάδα το χασα το κιλάκι αλλά χθες για να το γιορτάσω τσάκισα κάτι γλυκάκια και σήμερα το πρωί μισή λαγάνα...από αύριο το ράβω πάλι!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλή σαρακοστή και χρόνια πολλά!!!

Σήμερα δεν με χωράει το σπίτι...ελπίζω να πάμε πουθενα,αρκεί να κρατήσει ο καιρός...θέλω θαλασσα ταβερνούλα σαρακοστιανά και χαρταετό....άντε να δούμε θα παμε πουθενά.......για Γαλαξιδι πάλι δεν το κόβω,θα γίνετε πανικός και αν πας δεν φεύγεις καθαρός...

Κατερίνα τι έκανες με τον θηλασμό;;;;;;

mummycool καλά είναι ανάγκη πρωί πρωί να μας λςε για Χατζή;;;;;;;;;;;;;

Αχ το τι γλυκό έχω φάει απο κει δεν λέγετε....ήταν το τοπ ζαχαροπλαστείο που λάτρευα!!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια!! καλη σαρακοστη και καλα κουλουμα! Εμεις θα κατσουμε σπιτακι!! Ο αντρας θελει καλαμαρακια και χταποδακια ολη το πρωι το βγαλα στο νεροχυτη ευτυχως που κοιματααι η ζουζουνιτσα μου αλλιως θα βλεπε μονο το πατο της κατσαρολας!!!

mummy, θελω και γωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

Να περασετε πολυ ομορφα σημερα!!!!!!!!!!! Πολλα 000203F8.gif φιλακια

sig.asp?img=ad1


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!Καλή Σαρακοστή σε όλες και όλους!!!!

Εσείς που θα πάτε βόλτα, καλά να περάσετε, αλλά μην το πολυλέτε και σε εμάς που μένουμε μέσα!!!!:) Και έχει έναν ήλιο...άλλο πράγμα!!!

Χθές το απόγευμα η μπέμπα έφαγε στις 530, γκρίνιαζε μέχρι τις 700 και μέτα κοιμήθηκε..περίμενα να ξυπνήσει κάτα τις 9, τίποτα!Πήγε 10, 11, 12 τίποτα!Βρε τί να την γαργαλάω, τί να την πειράζω..μιλάμε ύπνο βαθύ!!Και τελικά ξύπνησε στις 1 το βράδυ!!Και μετά στις 5!Θα μας τρελάνει η μπουμπού μου φαίνεται!!Χαχαχαχα...Εχω παρατηρήσει πως μόλις κάνει κακάκια, μετά ήρεμεί και κοιμάται αρκετά..

Νατάσσα, κανένα νέο??

Κατερίνα23, πώς τα πάτε με το μωρό? Το πήρες τελικά το χάπι?Εγώ ναι, άσε που γενικά είχε μειωθεί πολύ το γάλα μου...


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια καλη σαρακοστη!!!!

Εμεις σημερα θα παμε στην μαμα μου οικογενειακως:P Σκεφτομαι τα χταποδακια και μου τρεχουν τα σαλια...

Εμεις εχθες ειχαμε πολυ ανησυχο βραδυ η μικρη μεχρι τις 4 η ωρα εκλαιγε , γκρινιαζε και δεν κοιμοταν με τιποτα , εχω παρατηρησει οτι οταν της βαζω πιπιλα για να κοιμηθει μετα ολο τα βραδυ εχουμε προβλημα γιατι την θελει και της πεφτει συνεχεια και κλαιει, εντωμεταξυ φταρνιστηκε αρκετες φορες και φοβαμαι μην την κολλησα γιατι εδω και 3 μερες ειμαι μπουκωμενη:-(

Φελια ακομα δεν εχω κοψει το γαλα αλλα η μικρη δεν το πινει με τιποτα στο στηθος δεν καθεται και καταληγω να βγαζω με το θηλαστρο και να το πεταω μαλλον απο βδομαδα θα το κοψω γιατι δεν παει αλλο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ σε 8 μέρες γεννάω.........

Αντε με το καλό βρε Φέλια!!Τώρα παρατήρησα πως τα παιδάκια μας έχουν μικρή διαφορά!!Περίπου..15 ημέρες??Ο Νικόλας είναι 09-07-2008...και τα μωράκια μας πάλι 3 εβδομάδες θα έχουν...μήπως κάναμε μαζί οικογενειακό προγραμματισμό????:D:D:D;);)


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...