Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλα κοριτσια τα χω παιξει ποτε θα φυγουν τα πεθερικα ερχοναται και καθονται μεχρι το βραδυ θελω να κανω μπανιο και να ξαπλωσω λιγο!! Εν το μεταξυ ο αρρεν με παραταει μαζι τους κι ολη μερα σερφαρει.............. δε μπορω τα χω παρει ΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα ρχισω τη γκρινια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 000203F6.gif

sig.asp?img=ad1


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τέλεια, αρρώστησε κ η πεθερά μου, ήρθε την είδε γιατρός και είπε να τη στείλουμε για ακτινογραφία θώρακα... μα τι πάθαν όλοι σήμερα;; Έφυγε ο άντρας μου να την πάει στα εφημερεύοντα...θα αρχίσω να τσιρίζω.......

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

mummy υπομονη κοριτσακι μου !!! τελικα αν ξεκινησει στραβα κατι πανε ολα ????

παρε το βεντουζακο σου αγκαλιτσα και μην αφηνεις τπτ να σου χαλασει την διαθεση!!

Νατασα δεν σε εχω ξεχασει αλλα πραγματικα το μονο που εχω να σου πω ειναι πως σου στελνω και εγω οπως ολα τα κοριτσια την θετικη μου σκεψη και πολλες ευχες για γρηγορη αναρρωση !

Εμεις τωρα μειναμε μονοι μας ..ηταν μαλλον η μερα των πεθερικων σημερα ..χαχα εμας ηρθε η γιαγια μας να μας δει γιατι ειχε απο το μαιευτηριο να δει τον μπεμπακο! Εφυγε ομως και αυριο θα ερθουν οι νονοι μας ...ωραιααα!!!

Μας ειδε και η παιδιατρος ..ο χοντρουλης μας πηρε 1 και 100 γραμ και ειμαστε στα 3800 πια ...καρδουλα σας φτανουμε σιγα αλλα σταθερα χαχαχα

Λεω να παω να την πεσω λιγο γιατι θα ξανα ξυπνησει και θα θελει να ξανα φαει ....πρωτοτυπο ε ??? απλα με εξαντλει !!!

Αντε κοριτσακια καλο βαλεντινο (λεμε τωρα με τα κολω λοχεια ) και καλες αποκριες (λεμε παλι ) αλλα του χρονου θα ντυσουμε τα πιτσιρικια μας μασκαρακια και θα ξεσαλωσουμε ε ????

Φιλιααααααα

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,

kala o antras mou kai i mama mou exoun pathei isteria kai den me afinoun na vgw. den kanei leei. kala triti tha parw to giatro na to rwtisw mpas kai stamatisoun th gkrinia. h mama mou feugei aurio kai psilostenaxorieme se antithesi me ton antra mou pou einai etimos na kanei party. kala na ton dw otan den tha exei th pethera na tou siderwnei kai na tou magireuei kai egw den tha exw kamia diathesei na ta kanw.

o mikros mou simera einai san na mhn yparxei. olo koimate. se shmeio pou anhsyxhsa kai peira th paidiatro. mou eipe na mhn anhsyxw alla na ton ksipnaw kata diastimata allios tha exoume episodiaki nixta. mallon provlepete ksenixti afou ton ksipnaw kai oute na faei den thelei sto 5lepto koimate pali. gia na doume:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γέννησε και η eleonora χθες στις 18:30 με φυσιολογικό τοκετό, ταλαιπωρήθηκε λίγο αλλά έβγαλε μια κούκλα 2550. Τα υπόλοιπα θα μας τα πει την Τρίτη...

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=908

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας. Νεοτερα δεν υπαρχουν (no news good news σε αυτη τη φαση θελουμε απλα να ειναι σταθερος).

Κοριτσια δεν το πιστευω οτι μας εχει συμβει αυτό, σαν να βλεπουμε εφιαλτη και θελουμε να ξυπνησουμε. Υποτιθεται οτι σημερα θα βγαιναμε από το νοσοκομειο και θα ηταν η πρωτη μερα στο σπιτακι μας..... Ειμαι κομματια... Ηρθε και η μικρη, την ειχαν ντυσει χιονατη, ειναι τελεια κι εγω εχω απιστευτες τυψεις, δεν μπορω να ευχαριστηθω τα παιδακια μου....

Ποτε θα τελειωσει??? Κανεις δεν λεει τιποτα. Κοιταμε απλα μερα με τη μερα. Τουλαχιστον να μας ελεγαν σε δυο μερες σε ενα μηνα κατι........

Μονο κουραγιο και υπομονη για τα παιδακια μου και τον αντρουλη μου.......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Το θετικο ειναι οτι ο οισοφαγος του ηταν αρκετα μακρυς για να ενωθει με το στομαχι του και δεν χρειαστηκε να μπει μοσχευμα. Οποτε θεωρουμε οτι πηγε καλα για αρχη...και περιμενουμε...

Δεν με αφηνουν να τον δω ακομα πριν σιγουρευτουν οτι εχουν κλεισει τα ραμματα (καμια δεκαρια μερες) γιατι από την ταραχη εκεινης της ωρας μην ανοιξουν παλι....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι θετικο για αρχη και με την ατρησια του πρωκτου τι γινεται το διορθωσαν στο ιδιο χειρουργιο , για οισοφαγο ξερω γιατι ειχαμε μια φιλη οπως σου ειπα για την ατρησια πρωκτου δεν γνωριζω κατι.Πιστευω εαν περασουν 1-2 24ωρα ακομα να τον βγαλουν απο την καταστολη . Ε συ κανε οτι σου λεει ο γιατρος σου το ξερω ειναι σκληρο να μην μπορεις να δεις το μωρο σου αλλα σκεψου οτι θα περασουν γρηγορα οιμερες και θα τον δεις συντομα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!

Νατάσα μου, εύχομαι γρήγορα να ακούσετε πολύ-πολύ καλά νέα και το παληκαράκι σας να είναι γρήγορα καλά!Είναι μαχητής ο μικρός σου, σίγουρα θα το ξεπεράσει γρήγορα!

Εμείς χθές αργήσαμε να κοιμηθούμε, πήγε 12 για να την πάρει ο ύπνος, αλλά ρίξαμε έναν ύπνοοοο..μέχρι τις 5!Και έτσι αποζημιώσαμε την μαμά...πάλι καλά!

Kardoula, δεν σε αφήνουν να βγείς λόγω των γνωστών "είσαι λεχώνα, δεν κάνει, τί θα πεί ο κόσμος.." ή γιατί ανησυχούν για άλλο λόγο? Αν είναι το 1ο, να τους πείς πως οι γιατροί και οι μαίες λένε από την 1η ημέρα, το μωρό στο καρότσι και βουρ έξω..κάνει καλό και στο μωρό και στην μαμά! Εγώ από εβδομάδα αρχίζω βόλτες και με το μωρό, έστω και με το αυτοκίνητο μόνο!

Όσο για την πεθερά, επειδή και εμένα η μαμά μου έφυγε την Παρασκευή -κλαψ!- σε καταλαβαίνω, και εμένα θα μου λείψει να ασχολείται άλλος με τις δουλειές του σπιτιού, τα μαγειρέματα κλπ..αλλά οκ τί να κάνουμε! Του λέω του άντρα μου "όχι σιδερωμένο σώβρακο, ούτε παντελόνι δεν θα έχεις!" χαχαχαχα!!!

Ευτυχώς που έπεσε 3ημερο και είναι σπίτι για να οργανωθώ και εγώ λίγο..αλλά από Τρίτη πέφτουμε στα βαθιά..ελπίζω να κολυμπήσω!!

Φιλάκια σε όλες, χρόνια μας πολλά, να είμαστε ευτυχισμένες με τους άντρες μας και ότι καλύτερο σε όλες!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!! Που είστε όλοι;;; Βολτάρετε; Εδώ βρέχει...

ρε κορίτσια οι μυτούλες σας είναι μπουκωμένες; είμαστε συνέχεια με τους ορούς...τον λυπάμαι τον καημένο τόσο πολύ...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από μας. και εδώ κάνει κρύο. έφυγε και η μαμά μου και είμαι κάπως. ο μικρός κοιμάται. γκρίνιαξε λίγο την ώρα που θα έφευγε η γιαγιά λες και καταλάβαινε.

mummycool εμείς δεν χρειαστήκαμε ακόμα ορό. αλλά είμαστε πιο μικρά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, μην το ματιασω αλλα μαλλον το στρωσαμε το βραδυνο ξυπναει τρωει και κοιμαται αμεσως:D

εγω ειμαι φουλ κρυωμενη τρεχει η μυτη μου και κυκλοφορω με μασκες να μην κολλησω την μικρη ουφφφ αλλο αγχος κι αυτο...

Ποτε εοιτελους θα κανει μια ωραια μερα να βγουμε βολτα?????/


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...