Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια. Τωρα διαβασα τα γεννητουρια. Ραμονιτσα, Υδροχοακι, Γιωτα,Συγχαρητηρια.

Νατασσουλα, κουραγιο κοριτσακι μου και θετικη σκεψη οσο μπορεις. Ειναι αγωνιστες τα μικρα μην φοβασαι. Δ εν τους φαινεται αλλα ειναι θηριακια. Σε καταλαβαινω απολυτα. Παλι καλα που βρεθηκε και θεση στο παιδων γιατι υπαρχει προβλημα με τις μοναδες στο δημοσιο. Ασε μην ψαχνεις ποιος φταιει και ποιος οχι. Κοιτα να ξεκουραζεσαι και ναχεις καλη ψυχολογια και για σενα και για τα παιδακια σου.

Μαρακι με το καλο με κανενα πονο. Αντε λιγες μεινατε!!!!

Ινκακι κουκλιτσα η μικρη να σου ζησει.

aaaaaaaaaaaaaaaax se eyxaristo!!!!!

einai kai i dikia mou yperkinitiki san tin dikia sou ...proxtes pou diavasa gia tin mikri sou ston kanape ..trelathika!!!tora prosexo pio poly ..giati kathe mera dinamonei to xoreftaradiko mou!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

νατάσσα μην το σκέφτεσαι εδώ είμαστε και αγωνιούμε κι εμείς μαζί σου...να γίνει γρήγορα καλά ο μικρός σου σου εύχομαι...

Πήραν φόρα οι μανούλες και γεννάνε ε;; άντε μπράβο κοριτσάκια

εγώ έχει 3 μέρες που σαπίζω στον ύπνο, τόσο πολύ που ανησυχώ. λέτε ο μικρός να μαζεύει δυνάμεις και να ετοιμάζεται για τρελά ξενύχτια;;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες!!!!!!!!Πολλά καινούρια μωράκια βλέπω!Να σας ζήσουν να τα χαίρεστε!

Το ποστ για να ευχηθώ στην Ραμονίτσα που είναι κορίτσια;

Αντε Μαρία εμείς μείναμε για αυτη την εβδομάδα αν και η δική μου ούτε λέει να βγει .....τεμπελιάζει..........


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καποιους υπερηχους τους εκανα ιδιωτικα στη Σουκα και καποιους στο Αττικο. Ολοι παντως ειναι πιστοποιημενοι για αυτος τους μεγαλους υπερηχους. Να σας πω ομως κι αν το ξεραμε από τον εκτο τι θα άλλαζε?

Ευτυχως παντως κινηθηκαν γρηγορα οι διαδικασιες κι εγινε γρηγορα η εγχειρηση, μπηκαν και καποιοι γνωστοι στη μεση και τωρα υποτιθεται ειναι στα καλυτερα χερια... ( ο θεος και ο γιατρος, ουτε καν εμεις οι γονεις δεν μπορουμε να προσφερουμε)

Νεοτερα δεν νομιζω οτι θα υπαρχουν για καποιες μερες, θα ειναι σε καταστολη, αρκει που ειναι σταθερος....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλο ειναι νατασσα μου που ειναι σταθερος αντε να γινει καλα το παληκαρακι μας να το παρετε σπιτακι σας , εγω ο Αλκης και η μπουμπου σου στελνουμε ολη την θετικη μας ενεργεια και μην ξαναπεις οτι μας στεναχωρεις εαν δεν σε καταλαβαινουμε εμεις οι μανουλες ποιος θα σε καταλαβει?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaax se eyxaristo!!!!!

einai kai i dikia mou yperkinitiki san tin dikia sou ...proxtes pou diavasa gia tin mikri sou ston kanape ..trelathika!!!tora prosexo pio poly ..giati kathe mera dinamonei to xoreftaradiko mou!!!!!!

Nαι να προσεχεις μην τα βλεπεις ετσι μπορει μεχρι και τουμπες να κανει!!!!!!!!!!!!:P:lol:


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Νατάσα μου καλή μου υπομονή!!!Όλα θα περάσουν και όλα θα πάνε καλά,είμαι σίγουρη!!!Σου στέλνω μια αγκαλιά και πολλές προσευχές για τον γιο σου!!!

Ειμαστε εδώ όποτε θες να μιλήσεις,δεν είσαι μόνη!!!

Να ζήσουν τα καινούργια μωράκια!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα φιλεναδεςς!!

Εμεινε καμια που δεν γεννησε ακομα ?? χιχιιχ το ξερω οτι εχουμε και αλλες να περιμενουμε αλλα σημερα που μπορεσα να μπω και να δω καλα τι γινετε ειδα πολλααα γεννητουρια ..απο την ελενα εχουμε κανενα νεο ???

Εμεις ειμαστε καλα αλλα νομιζω εχουμε αρχισει να ειμαστε απαιτητικοι...θελουμε κουβεντα, μουσικη κτλ και βεβαια την μαμα πανω απο το κεφαλι μας για να κοιμηθουμε ! Εν τω μεταξυ ρε κοριτισια εχει αρχισει σε καθε γευμα σχεδον να καθετε ακομα και μια ωρα μετα ξυπνιος ..οχι οτι γκρινιαζει αλλα ρε γμτ εχω την εννοια του ....και αναρωτιεμαι ειναι φυσιολογικο αυτο ???χαχα η εχω κανει το παιδι κουτσομπολη ?????

Σημερα περιμενουμε και την γιατρο μας να ερθει να μας δει ....και κυριως γιατι με εχει φαει η περιεργεια ποσο βαρος εχει παρει ...

Αααααα μιλησα και με την γιωτα ..ειναι μια χαρουλα και ειχε και την μπεμπουλα της αγκαλιτσα ....και βεβαια ειναι μια κουκλα !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες τις μαμάδες και σε όλα τα μπεμπάκια (εντός και εκτός κοιλιάς!!)

έβγαλε τρελό ήλιο κι έχω τρελή διάθεση!!!

Καλημερα mummy !!! εδω παλι ηλιος με δοντια και οσο για την διαθεση ..αντε 20 μερες μας εμεινααααννννννν!!!

Αυτο κυριως μου φτιαχνει την διαθεση :-P:-P:-P:-P:-P:-P

Τις μετραω σαν τους φανταρους χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia,

pws eiste shmera? natasa mou exoume kanena neotero apo tous giatrous?

emena simera me epiase katathlipsi. koitaw to mwro mou kai vazw ta klamata kai niotho poly pesmenh psixologika. kourastika na eimai kleismenh mesa sto spiti. eimai kai monh mou afou o antras mou phge me th mama mou gia psonia. Elpizw na mou perasei syntoma.

Filakia se oles sas manoules kai egkioules, mpempakia mesa kai eksw apo tis koilies:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα!!!!

Ωραιο ηλιο εχει εξω και περιμενω την πεθερα μου να κρατησει ενα διωρακι την μικρη να παω στο golden hall να αλλαξω κατι δωρακια πουμας εφεραν για την μπουμπου, κατα τα αλλα 2ο βραδυ που κοιμηθηκαμε καλα ξυπνησε βεβαια στις 3 και στις 7.30 για να φαει αλλα μετα ξανακοιμηθηκε αμεσως εχθες εκατσε αρκετες ωρες ξυπνια σχεδον ολη μερα αλλα ηταν ησυχη , αυξησαμε και τις ποσοτητες φαγητου και ετσι αντεχουμε περισσοτερες ωρες χωρις , ααααα σημερα κλεινουμε μηνα και μεγαλωσαμε πολυ πολυ θα βαλω καποια στιγμη φωτο να μας δειτε :D:D

Φιλακια σε ολα τα μωρακια και τις κοιλιτσες!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...