Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα

κι εγώ πρωινή αλλά λέω να την ξαναπέσω για λίγο...

να σου ζήσει ραμονίτσα ο παίδαρος!! την πρόσθεσα στη λίστα....γεμίζει το πινακάκι μας σιγά σιγά....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μανούλες!!!!

Να ζήσουν τα καινούρια μωράκια της παρέας μας!!!!!!!!!!!!!! Να είναι γερά και τυχερά και να καμαρώνουν οι μανούλες!!!!! Άντε με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα και να είμαστε μια ολοκληρομένη παρεούλα!!!!!

Εμείς την Τρίτη πήγαμε στον παιδίατρο, ο μπέμπης έχει πάρει 650γρ και ήταν 4440kg και έχει πάρει και 3 πόντους! Τέλεια ανάπτυξη μας είπε ο γιατρός!!!! Τώρα έχει αρχήσει να μένει παραπάνω ώρα ξύπνιος και το βράδυ κοιμάται στις 11:30 και ξυπνάει στις 6:00!!!! Μακάρι να το κρατήσει αυτό το πρόγραμμα!!!!

Νατασούλα διάβασα τα νέα σου και στενοχωρήθηκα πραγματικά πάρα πολύ... Να ξέρεις οτι αυτά τα μικρουλάκια πάρα το μεγεθός τους έχουν πολύ μεγάλη δύναμη και κυρίως θεληση για ζωή!!!!! Εύχομαι να γίνει καλά πολύ-πολύ γρήγορα και να το σφίξεις στην αγκαλιά σου!!!!!!!!! Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη γιατί το κοριτσάκι που είναι σπίτι σε έχει ανάγκη!

Έφτιαξα την πορτοκαλόπιτα εχθές και ο συζυγούλης μου ενθουσιαστηκε!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!!

Σοφάκι και εμένα μου λείψατε!!! :)

Είχαμε κανένα νέο για την Γιωτα; Γέννησε και η Ραμονίτσα; Να σου ζήσει κοριτσάκι μου, γερός και τυχερός να ειναι!!! Πάω να βρω το ποστ!!!

Αχ τελευταία θα γεννησω τελικά!!!!!!! Η κόρη μου δεν πρέπει να εχει εμπεδώσει τελικά γιατι χθες το βράδυ με πέθανε στους πόνους σε μέση και λεκάνη!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalimera koritsia,

Ti oraia kai alla genitouria :) Ramonitsa kai ydroxoaki na sas zhsoun. Re koritsia emeis den kaname mwra kaname paidia. Etoima na pane sxoleio einai xixi. Perimenoume fotografies.

Ax ante na mas steilei kai h giota mhnyma oti gennise:) Exw megalh agwnia.

Emeis xthes vradi to ksenixtisame ligo. Eimastan ligo gkriniarika mwra kai talaiporisame th mama. Eutyxos tora iremise kai koimate.

Natassa mou perimenoume nea sou. Elpizw simera na exeis pio euxarista nea.

Maria pote pas pali sto giatro? Ti sou eipe? Gia pote to vlepei?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Δεν μου αρεσει να σας στεναχωρω τωρα κι εσας μεσα στις χαρες σας, και συγνωμη που το κανω, αλλα θελω καπου να τα πω κι εγω. Με τον αντρα μου ολο τα ιδια αναμασαμε.

Το κοριτσακι μου το φερανε λιγο χτες αλλα το ξαναπηρανε γιατι δεν ειμαι ακομη σε θεση για πολλες αγκαλιες ακομα και ηταν τοσο χαριτωμενο χτες. Ενοιωθα πολυ περιεργα με το ενα παιδακι εδω να παιζει και να γελαει και το αλλο εκει μονο του......

Οσο για το ποιος το ποιος φταει και αν θα μπορουσαν να το ειχαν βρει, οι γυναικολογοι υποστηριζουν πως οχι, η αμνιο δεν θα εδειχνε κατι γιατι δεν ειναι χρωμοσωμικο, ενω οι νεογνολογοι λενε πως θα επρεπε να ειχε φανει στους μεγαλους υπερηχους. Και θα επρεπε να ειχα και πολυ αμνιακο (εμενα μου το πηρε νωριτερα λογω περιορισμενου αμνιακου). Βρες ακρη τωρα. Και που να ριξουμε ευθυνες. Τελικα πάλι εδω θα φταναμε........

Το μονο που με απασχολει ειναι το παιδακι μου που ειναι εκει μονο του μακρια μας....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη εχω ραντεβου, αν δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε μπαινω την Παρασκευή 19 ή Σάββατο 20 με τεχνιτους!! Ελπίζω να εχω γεννησει αλλα δεν την βλεπω θετική την μικρή μου!!!!!

Νατάσσα να τα λες, εμείς γι' αυτο ειμαστε εδω!!! Να είσαι αισιόδοξη. Σκέφτηκες μήπως σου κάνεικαλό να εχεις το κοριτσάκι σου εκει;

Και μην σκέφτεσαι ποιος ευθύνεται!! Αυτή στην στιγμή δεν εχει σημασία!! :Αυτο που μετράει ειναι πως εκανες ενα γιο μαχητή και σύντομα θα τον εχεις ασφαλή και υγιή σπιτάκι σου!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Δεν μου αρεσει να σας στεναχωρω τωρα κι εσας μεσα στις χαρες σας, και συγνωμη που το κανω, αλλα θελω καπου να τα πω κι εγω. Με τον αντρα μου ολο τα ιδια αναμασαμε.

Το κοριτσακι μου το φερανε λιγο χτες αλλα το ξαναπηρανε γιατι δεν ειμαι ακομη σε θεση για πολλες αγκαλιες ακομα και ηταν τοσο χαριτωμενο χτες. Ενοιωθα πολυ περιεργα με το ενα παιδακι εδω να παιζει και να γελαει και το αλλο εκει μονο του......

Οσο για το ποιος το ποιος φταει και αν θα μπορουσαν να το ειχαν βρει, οι γυναικολογοι υποστηριζουν πως οχι, η αμνιο δεν θα εδειχνε κατι γιατι δεν ειναι χρωμοσωμικο, ενω οι νεογνολογοι λενε πως θα επρεπε να ειχε φανει στους μεγαλους υπερηχους. Και θα επρεπε να ειχα και πολυ αμνιακο (εμενα μου το πηρε νωριτερα λογω περιορισμενου αμνιακου). Βρες ακρη τωρα. Και που να ριξουμε ευθυνες. Τελικα πάλι εδω θα φταναμε........

Το μονο που με απασχολει ειναι το παιδακι μου που ειναι εκει μονο του μακρια μας....

Νατασα δε μας κουραζεις μη το σκεφτεσαι καθολου, τοσο καιρο εδω τα λεμε και στα καλα και στα κακα πρεπει να υποστηριζομαστε!! Πολυ στενοχωριεμαι δε μπορω να σου πω κατι αλλο μονο κανε κουραγιο σκεψου θετικα , μερικες φορες η θετικη σκεψη αλλαζει τα πραγματα το χω παρατηρησει!! Οσο για τους γιατρους δε βγαζεις ακρη αυτο εχω καταλαβει να βγει με το καλο το παιδακι σου να ναι ολα περασμενα ξεχασμενα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Θα την φερω τη μικρη σημερα η αυριο, απλα χτες ηταν πολυ νωρις, δεν θα μπορουσα να την περιποιηθω καθολου.. Φαντασου οτι κανονικα αυριο θα επρεπε να γυρισω από το νοσοκομειο.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια. Τωρα διαβασα τα γεννητουρια. Ραμονιτσα, Υδροχοακι, Γιωτα,Συγχαρητηρια.

Νατασσουλα, κουραγιο κοριτσακι μου και θετικη σκεψη οσο μπορεις. Ειναι αγωνιστες τα μικρα μην φοβασαι. Δ εν τους φαινεται αλλα ειναι θηριακια. Σε καταλαβαινω απολυτα. Παλι καλα που βρεθηκε και θεση στο παιδων γιατι υπαρχει προβλημα με τις μοναδες στο δημοσιο. Ασε μην ψαχνεις ποιος φταιει και ποιος οχι. Κοιτα να ξεκουραζεσαι και ναχεις καλη ψυχολογια και για σενα και για τα παιδακια σου.

Μαρακι με το καλο με κανενα πονο. Αντε λιγες μεινατε!!!!

Ινκακι κουκλιτσα η μικρη να σου ζησει.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Να μας ζησουν τα καινουρια μωρακια του καφε!!!!

Απο οτι βλεπω σιγα σιγα ολοκληρωνεται και αυτος ο κυκλος και γινομαστε μια μια μνανουλες, τελεια!!!

Νατασα δεν μας στεναχωρεις εδω να μας τα λες να ξεσπας , σε ρωτησα γιατι ειχε η μαμα μου μια φιλη που η μικρη της γεννηθηκε με ατρησια αλλα εκεινη το ηξερε απο την εγκυμοσυνη το ειχαν βρει στο βεπιπεδου αν δεν κανω λαθος και ειχε μιλησει ηδη με καποιον καλο χειρουργο και οταν γεννηθηκε το μωρακι το ανελαβε αμεσως αν θες μπορω να ρωτησω λεπτομερειες αυτο που ξερω ειναι πως τωρα ειναι μια υγιεστατη 6χρονη κουκλιτσα!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...