Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γιώτα και Ελεονώρα, σας εύχομαι ότι καλύτερο για αύριο, προετοιμαστείτε για τρελό έρωτα με τα μωράκια σας!!! Γρήγορα να τα πάρετε αγκαλίτσα, χωρίς καμμιά ταλαιπωρία!!!

Εμείς σήμερα πήγαμε βόλτα, ψωνίσαμε ρουχάκια για τα μωρά φυσικά, εγω δεν βρήκα κάτι αξιόλογο για εμένα..πήρα για την μπέμπα από Ζαρα κάτι ανοιξιάτικα...μούρλια!!!Τρελάθηκα!!

Μου έστειλε και η αδερφούλα μου χειμωνιάτικα για του χρόνου και συμπληρώσαμε!Μας ήρθε και το καθισματάκι απο το toys.de καλά είναι τέλειο???Το πήρα 90+15 ευρώ έξοδα αποστολής και εδώ κάνει 140...και έχει ένα υπέροχο μωβ-λιλά χρώμα..είμαστε έτοιμοι για βόλτες τώρα!!!Μέχρι και χαρταετό πετάμε!!!

Αύριο θα ντύσω τον Νικόλα με την στολή του- μπομπ μάστορας- και θα τον βγάλω τσάρκα ...το απόγευμα φεύγει και η μανούλα μου :-(((


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σας ευχαριστω κοριτσια μου για τη συμπαρασταση. Προσπαθω να κανω κουραγιο αλλα ειναι δυσκολο. Δεν θελω να κλαιω και μπροστα στον αντρα μου. Τα εχει περασει κι ολα αυτα μονος του. Ευτυχως που υπαρχουν και συγγενεις και φιλοι και του στεκονται τις απειρες ωρες στο παιδων.

Το μωρο ειναι συνεχως σε καταστολη, αλλα φαινεται να ειναι ενας μικρος μαχητης. Μωρο 18 ωρων εκανε τοσες ωρες χειρουργιο.

Επισκεπτηριο δυο μισαωρα τη μερα, μονο για γονεις οπου και σε ενημερωνουν. Πιστευω από Δευτερα να παω κι εγω. Τωρα ο γυν μου δεν θελει να παω ακομα (λογω χειρουργιου καισαρικης και ιωσεων στο παιδων). Καταλαβαινετε ποσο ανημπορη νοιωθω.......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

maria !!!! koritsaki exo !!!!..ee entaksi den exoume polla malia akoma...:):):)

pou einai i ramonitsa oeo!!!!

mammycool ,mi les gia fagito ..exei kolisei i zigaria sta -6...ta alla 10 den tha fygoun moma tous ;....simera efera kai ta varakia apo tin apothiki ...ligo,ligo na ksekiname ...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!

ελπιζω να ειστε ολες καλα με τα μωρακια σας! δεν ξερω ποια γεννησε δεν προλαβαινω να διαβασω οσα εχετε γραψει

Γεννησα το σαββατο εναν κουκλο 3970 με καισαρικη

Ολα καλα!!! ειμαι στο τρεξιμο οπως καταλαβαινετε! Χθες ηρθαμε σπιτι μας

Με την πρωτη ευκαιρια θα μπω να σας διαβασω

Φιλια πολλα


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια μου για τη συμπαρασταση. Προσπαθω να κανω κουραγιο αλλα ειναι δυσκολο. Δεν θελω να κλαιω και μπροστα στον αντρα μου. Τα εχει περασει κι ολα αυτα μονος του. Ευτυχως που υπαρχουν και συγγενεις και φιλοι και του στεκονται τις απειρες ωρες στο παιδων.

Το μωρο ειναι συνεχως σε καταστολη, αλλα φαινεται να ειναι ενας μικρος μαχητης. Μωρο 18 ωρων εκανε τοσες ωρες χειρουργιο.

Επισκεπτηριο δυο μισαωρα τη μερα, μονο για γονεις οπου και σε ενημερωνουν. Πιστευω από Δευτερα να παω κι εγω. Τωρα ο γυν μου δεν θελει να παω ακομα (λογω χειρουργιου καισαρικης και ιωσεων στο παιδων). Καταλαβαινετε ποσο ανημπορη νοιωθω.......

kane kouragio natasa giati eisai kai psihologika evaloti logo ormonon ...mono thetikes skepseis na kaneis gia na perneis kouragio kai na stelneis thetiki energia sto moraki sou !!!!kita na ksekourasteis gia na anaroseis grigora kai na mporeis na frontiseis to moro sou pou eyxomai mesa apo tin kardia mou na to kratiseis sintoma stin agalia sou!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα!

ελπιζω να ειστε ολες καλα με τα μωρακια σας! δεν ξερω ποια γεννησε δεν προλαβαινω να διαβασω οσα εχετε γραψει

Γεννησα το σαββατο εναν κουκλο 3970 με καισαρικη

Ολα καλα!!! ειμαι στο τρεξιμο οπως καταλαβαινετε! Χθες ηρθαμε σπιτι μας

Με την πρωτη ευκαιρια θα μπω να σας διαβασω

Φιλια πολλα

:):):):)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υδροχοάκι να σου ζησει ο γιοκας σου πάντα γερός και τυχερός να ειναι!!! Πως νιώθεις;

Ινκα το ξερω οι ευχές πηγαιναν για τον γιο της Κατερίνας αλλα ξεχασα να βάλω το ονομα, το διορθωσα στην συνέχεια!!!

Νατάσσα δεν εχω λόγια πραγματικά!! Προσπάθησε να είσαι δυνατή γιατι οι ορμόνες της λοχείας ειναι ασχημος σύμβουλος!!! Να σκέφτεσαι πως το αγοράκι σου παλευει και ειναι δυνατό!! Ολα θα πάνε καλά και συντομα θα ειναι υγιής και δυνατός στην αγκαλιά σου και στο σπιτάκι σας!!! Αυτο να σκέφτεσαι!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ydroxoaki να σου ζησει ο γιος καλη επιστροφη στο σπιτακι σας!!!!

Μαρια καλωηρθες σπιτακι και μεις στο χωριο αλλα μαλλον λεμε για τη πρωτη βδομαδα του Αυγουστου να κανουμε τη βαπτιση !!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε νατασα κουραγιο κανε κοπελα μου και υπομονη αληθεια αυτο το προβλημα δεν μπορουσαν να το βρουν στην εγκυμοσυνη να εχετε μιλησει απο πριν με καποιο χειρουργο να εχετε προετοιμαστει λιγακι?

υδροχοακι να σου ζησει!!!!

Επεξεργάστηκαν by katerina23

tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!!!!

Ελπίζω να είστε καλά εσείς + τα μωράκια σας!!!!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω νέα σας.... Μπήκα στα γρήγορα να σας πω τα νέα μου.

Αυριο μπαίνω για να γεννήσω................ Προσπαθώ να μην αγχώνομαι + να μην το σκέφτομαι αλλά εύκολο είναι???

Είμαι έτοιμη από βαλιτσούλα + αποτριχώσεις και περιμένω... να δω πως θα περάσει το βράδυ!!!

Εleonora με το καλο κοριτσακι μου κα με ενα πονο!!!!Περιμενουμε νεα σου, πολυ καλη η μπεμπουλα 2700 αντε να τη παρεις αγκαλιτσα!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ydroxoaki να σου ζήσει!! Μωρό γίγας κ εσύ ε;;;

Πες μας κι άλλα!!

και το ποστ για τις ευχούλες σας

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=164601#post164601

Κι εσύ Λιτσάκι, τίποτα δε μας είπες....περιμένουμε!

Γιώτα και Έλενα με το καλό αύριο!!

Μαρία καλωσήρθες!! Μας έλειψες... Τελικά είδες; Μια χαρά τελειόμηνο μωράκι θα βγάλεις!!

Aπό τη georghar δεν έχουμε νέα ε; θα έμπαινες κυριακή για πρόκληση

ραμονίτσα που είσαι;;;;

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

paros 99 02/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι 17/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

kardoula 02/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι 01/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

mummycool 03/02 Γεν.Kλιν.Θεσ/νίκης * Αγοράκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Litsaki 19 05/02 * ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ * Κοριτσάκι 06/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

ioannak 05/02 * Κοριτσάκι 26/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

georgiab 05/02 * Κοριτσάκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Ydroxoaki 06/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι 06/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

katerina23 09/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι 13/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Eua79 09/02 ΠΓΝΙ *Κοριτσάκι

Bouda 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι 21/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

sofiaanna 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

myrto 11/02 AΡΕΤΑΙΕΙΟ* Αγοράκι 10/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

inka 12/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι 27/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Eleonora2 12/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

giota!14/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι 12/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

huida 14/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι 27/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

elita 14/2 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι & Κοριτσάκι 25/12/2009 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!

mariamg 17/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Σιλβή 17/02 Γενικό Νοσοκομείο Σερρών * Κοριτσάκι

jend 17/02 * Αγοράκι 22/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

ramonitsa 18/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι 11/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

riaili 19/02 Βιοκλινική Θεσ/νίκης * ?

georghar 20/02* Κοριτσάκι

Felia 22/02 ΜΗΤΕΡΑ ΛΑΜΙΑΣ* Κοριτσάκι

AlmA 24/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

natasaZ 25/02 ATTIKO* Αγοράκι 08/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

nutella 25/02 ΓΕΝΕΣΙΣ * Κοριτσάκι

Νίνια 27/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι 04/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Elena1982 06/03 Γενικό Κρατικό Νίκαιας* Κοριτσάκι

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια σημερα ειμαι πρωινή! Τι κανετε εγκυουλες πως ειναι τα μωρακια σας μανουλες ?

Παρατηρω τη λιστα αντε σε ολα τα ονοματα σε λιγο θα υπαρχει η ευχουλα " να σας ζησει"

Σημερα ωραια μερα!!!

Ραμονιτσα γεννησσες????????????????????


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εχθες επιτελους ειχαμε ενα πολυ ησυχο βραδυ εφαγε στις 12 μετα στις 4 και τωρα το πρωι πριν απο λιγο ξεκουραστηκα και εγω το κακο ειναι οτι ποναει λιγο ολαιμοςμου και φτερνιζομαι και φοβαμαι μην την κολλησω τιποτα, κατα τα αλλα πηγαμε εχθες παιδιατρο φτασαμε 3.400 και ειναι πολυ ευχαριστημενη με την αναπτυξη μας τωρα σε ενα μηνα παλι εχουμε εμβολια

Η Ραμονιτσα γεννησε καλε!!!!!!!! ειδα ποστ που της ανοιξε μια κοπελα απο οτι ειδα γεννησε εχθες μεσημερακι εναν παιδαρο 4 κιλα!!!!! ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Ευχαριστω πολύ για τις ευχές!!!! Ειμαι super ευτυχισμενη κ δεν σταματαω να του φιλαω πατουσακια κ μουριτσα!!! ειναι ενα ονειρο!!! δεν ταλαιπωρηθηκα πολύ γιατι αν κ ξεκινησα με φυσιολογικο το μωρο ηταν πολύ ψηλα ειχα 0 διαστολη κ συμφωνα με τις εκτιμησεις των γιατρων ακόμα κ αν περιμεναμε καμια μερα (τοσο χρειαζοταν - αν κ μου σπασανε τα νερα μονα τους μολις πηγα στο μητερα το πρωι) παλι σε καισαρικη θα κατεληγα.. οποτε με πηρανε μετα απο καποια ωρα χειρουργειο...λιγο ποναει μετα αλλα ενταξει ολα καλα!!!

Θηλαζω αποκλειστικα ειναι φαγανο το παιδι μου!!!

8 κιλά εχασα με την γεννα ... εχω αλλα 17 για χασιμο!!!

Ειδα στα γρηγορα οτι γεννησε το Litsaki!!! Να σου ζησει, γερό κ δυνατό παντα!!!!

Σας φιλώ ολες!!! Ξυπνησε!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...