Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Litsaki kalosirthate spiti sas. Ora na apolausis th mhtrothta.

Re koritsia pote prolavenete kai ta grafete ola auta. Egw den prolavenw na sas diavasw. As mou kanei kapoios mia perilipsi. Gennaei kamia autes tis meres? Exoume kanena neotero apo to ydroxoaki?

Emeis xthes eimastan 4 kilakia. Megala mwra. Ta 0-3 mas vlepw mexri thn allh vdomada na mhn mas mpainoun sto ipsos. Eimaste super. Thilazoume apoklistika kai to apolamvanoyme, alla pleon xrisimopioume kai pipila. Sto dioro ama ksipnisi pinoume ligo kinderte opws mas eipe i paidiatros giati den kanei na trwme poly an kai sinithos ksipname sto 3-4oro. Me exei katourisi 100 fores. Exei poly plaka. Pidakas kanonikos xixi. Apla prospathw na organotho gia na prolavenw kai to spiti kai etsi den prolavenw poly na mpainw. Eutixos den ton enoxli i fasaria akoma kai dipla tou vazw ilektriki skoupa kai den sigkinite.

Esas pws einai ta mwra sas me tous hxous? Kathe pote ksipnate? Dinei kamia allh tsai?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kardoula ,ki ego ayti tin evdomada arxisa na beno siga ,siga organonome ki ego ..pola plintiria !!!!!!ap oti exo diavasei thorivoi typou skoupa,aporofitira,plintirio,bistolaki aresoun poly sta mora ta koimizoun !!!!!ki emena den masaei me tous ixous einai isixi !!!tin imera tin ksipnao kaathe 2oro gia fagito kai to vradi tis dino to teleytaio kata tis 10:00 kai meta ekini ksipnaei kathe 4 ores !!!tsagaki oxi fisika imaste lleptoulika emeis kai otan piname pinoume gala ...oxi pipila akoma .tha sou kanei entiposi alla merikes fores pou tin alazo katouraei otan einai gimni..kai na ta plintiria !!!! ...mia mera me exese ..efygan me tetia fora ....xaxaxaxaxxaaxaxaaxxxa!!!!

apo klanitses den exoume pantos akoma ...pou elege i elita !!!!xaxxaaxaxxaxaxa!!!!!

..gia to ydroxoaki den exo neo ...ap oti katalava den exei kamia to tilefono tis??????


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κι εγω...μονη μου.... το αγορακι μας δεν το εχω δει καθόλου..... με το που γεννησα (τριτη) μου το εδειξε πεταχτα η παιδιατρος και το πηρανε κετευθειαν με το ΕΚΑΒ για το Παιδων. Ατρησια οισοφαγου και πρωκτου..... Εφυγε και ο μπαμπας μαζι του κι εγω μεσα στην αγνοια. Πρωτο βραδυ το πουλακι μου κοιμηθηκε μονο του. Πριν κλεισει ενα 24ωρο εκανε 4ωρο χειρουργειο (χτες). Τωρα ειναι σε καταστολη και θα μεινει κανα δυο βδομαδες ακόμα. Εννοειται οτι δεν ξερουμε ποτε θα το παρουμε σπιτι μας. Ενα βημα τη φορα λενε... Ευτυχως που με αφησε ο γιατρος μου να φυγω σημερα, τουλαχιστον να ειμαι σπιτι μου. Αλλα δεν με αφηνει να παω ακομα στο νοσοκομειο.

Εχω ενα παιδακι και δεν ξερω πως ειναι....... Δεν μπορω να κανω τιποτα....μονο κλαιω...

Και τωρα περιμενω την μικρη που θα ερθει και θα με ρωτησει που ειναι ο μπεμπης μας... Τι θα της πω?????


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ax bre Natasa mou..arxisate diskola!!Ti mporeis na kaneis ektos apo kouragio?Prospathise na skefteis logika, oti einai ekei gia tin kali tou igeia kai pws tha einai konta sas ygies , sintoma...den mporw eilikrina na aisthanthw ti niwtheis, alla tha ithela poli na mporousa na sou pw logia pou na se anakoufisoun ligo...

Sou eyxomai mesa apo tin kardia mou grigora na ton exeis agkalia kai mia mera na apotelei oli ayti i talaipwria mia kakia anamnisi kai tipota allo..kali dinami!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Νατασα μου καταρχην Να σου ζησει ο μπεμπακος, γερος να ειναι και να ξεχαστει γρηγορα η περιπετεια του!!!

Σε καταλαβαινω οτι εισαι χαλια προσπαθησε ομως να σκεφτεσαι θετικα οσο πιο θετικα σκεφτονται οι μαμαδες τοσο καλυτερα πανε τα παιδακια που εχουν καποιο προβλημα να το ξερεις αυτο εγω το ακουσα στη ΜΕΝΝ που ειμασταν και οντως ετσι συμβαινει, τωρα χρειαζεται να εισαι δυνατη γιατι η κορουλα σου δεν πρεπει να σε δει ετσι και για να αντιμετωπισεις την περιπετεια του μωρου σου. Στο Παιδω ειναι? Αν ναι μην ανησυχεις ειναι σε πολυ καλα χερια ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη!!

Επεξεργάστηκαν by katerina23

tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην μικρη πες οτι ειπα και εγω στον δικο μου οτι ο μπεμπης δεν ηρθε γιατι εχει παει να της αγορασει ενα πολυ ομορφο δωρο και οταν το παρει θα ερθει σπιτι να της το φερει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ela re natasaki ...popo...ayta einai ta diskola gia tis manoules gmt!!!!

den ksero ti einai ayto pou exei to moraki sou ...pige kala i egxirisi ?ayto exei simasia !!!!pote tha se afisoun na pas na to deis ?sou eyxomai na einai gero to moraki sou kai na anarosei grigora !!!na sou zisei !!!!kai sintoma na to xareis sto spiti sou !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατάσα προσπάθησε να είσαι εσύ καλά ,γερή και ψύχραιμη, γιατί το μωράκι σου σε χρειάζεται! Και σε χρειάζεται και η κορούλα σου!!! Προσπάθησε να κάνεις μόνο αισιόδοξες σκέψεις και με λίγη υπομονή όλα θα πάνε καλά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κι από εμένα!!!!

Ελπίζω να είστε καλά εσείς + τα μωράκια σας!!!!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω νέα σας.... Μπήκα στα γρήγορα να σας πω τα νέα μου.

Αυριο μπαίνω για να γεννήσω................ Προσπαθώ να μην αγχώνομαι + να μην το σκέφτομαι αλλά εύκολο είναι???

Είμαι έτοιμη από βαλιτσούλα + αποτριχώσεις και περιμένω... να δω πως θα περάσει το βράδυ!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α!!! εχθές πήγα και στον γιατρό και δοκίμασα αυτό το πολυβόητο χέρι... πόνεσα δεν μπορώ να πω αλλά υπομένεται... ο τράχηλος ήταν σκληρός και μπαίνω με πρόκληση.... ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ

Το κοριτσάκι μου ήταν 2700 κιλά??? καλό ε????

Αχ κορίτσια να πάνε όλα καλά...

Μόλις μπορέσω θα σας στείλω τα νέα μου.. άραγε το ΙΑΣΩ έχει δίκτυο για internet????

Αυτά τα νέα μου, φιλάκια + κουράγιο σε όλες τις μανούλες!!!!

και θα τα πούμε σύντομα!!!!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλεςςςςςς!!!

Εμεινε καμμια αλλη εγκυούλα ή είμαι η μόνη;

Είμαι απο χθες σπιτάκι μου αλλα ο υπολογιστής ειναι οφ λιμιτς!!! Η μικρή μου την προηγουμενη εβδομάδα που πήγαμε στον γιατρό ήταν 3 κιλά σχεδόν. Λογικά αν δεν σπάσουν τα νερα νωρίτερα θα μπω την αλλη Παρασκευή ή το αλλο Σαββατο με τεχνιτούς!!! Σημερα εκανα ενα σωρο δουλίτσες μπας και... αλλα δεν μ'ακουει!! Κρίμα γιατι ήθελα πολυ να έχει γενέθλια την ίδια μερα με τον άνδρα μου!! Μ'αρεσε στο πατρικό μου, ειδα φίλους αλλαααα σαν το σπίτακι σου δεν ειναι πουθενά!!!

Πως τα πάτε με τα μωράκια σας;

Γιώτα μου τελικά μπαίνεις αυριο; Με το καλό κοριτσάκι μου και με έναν πόνο!!! Επιτέλους θα αγκαλιάσεις το θαυματάκι σου!!!

Γεωργία κούκλα η μικρή!! Αγγελουδάκι!!! Και το δωμάτιο της πολύ ζεστό και ομορφο!!! Να την χαίρεστε!!!!! :):)

Ramonitsa, Φελια και Paros περαστικα, πως είστε τώρα;

Λιτσάκι να σου ζήσει!! Πως ειστε;

Ινκά, Κατερινάκι πως τα πατε με το θηλασμό; λυθηκαν τα προβλήματα; Ινκα μην ακούς κανέναν γιατι κανένας δεν ξέρει καλύτερα απο εσένα την ίδια το καλύτερο για το παιδί σου. Απο την στιγμή που το θέλεις και έχεις τις αντοχές συνέχισε!!

Κατερινάκι να χαίρεσαι και τον γιοκα σου!!!! Πάντα υγιής και τυχερός να ειναι!!!

Ελιτάκι τέλεια τα ζουζουνια σου!! Πως ειναι η μικρούλα σου; ηρεμησε απο το χτυπημα;Εμείς τον θρησκευτικό τον είχαμε ήδη κανονίσει για 21 Αυγούστου και δεν θέλουμε να τον αλλάξουμε. Η μικ΄ρη θα ειναι 6 μηνών τότε οποτε θα το συνδυάσουμε με βάπτιση. Οπως το σκεφτόμαστε καλύτερα τωρα που ειναι μικρή ωστε να μην φοβηθεί πολυ με την κολυμπύθρα!! Οσο να ειναι ενα μεγαλύτερο παιδάκι εχει αλλη αίσθηση "πνιγμου"!! Θα μου πειτε τι παω και σκέφτομαι; Εμ αφου το σκεφτομαι να μην το πω; Πάντως στο χωρίο περα απο ομορφα θα ειναι και πιο οικονομικά απο Αθήνα!!

Υδροχοάκι γεννησες; πως είστε;

Καρδουλα με συγκίνησες με την περιγραφή σου!!Να σας ζησει και απο εδω το αντράκι σας!! Αντε να έρθει και η ωρα μας; Πραγματικά ειναι κούκλος, τον ειδα στο φεις και ξετρελλάθηκα!!! Αντε να έρθει και η σειρά μας!!!

riaili φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο εκανες και στα τρια; Χαρά στο κουράγιο σου!!! Σου εύχομαι να γινει το ιδιο και τωρα!!

Τζενάκι γιορτάζει ο ανδρούλης σου; Να τον χαίρεσαι!!! Να ειστε παντα ευτυχισμένοι οι τρεις σας!! Ή και οι 4 οταν ερθει και το επόμενο μωράκι!!!

Σιλβή με το καλό να υποδεχτείς το θαυματάκι σου την Δευτέρα. Πως νιώθεις;

Νατάσσα μου τι περνάς!! Κουράγιο!! Πως ειναι ο μικρός τι σας λενε; Πάρε σφιχτά την κορουλα σου αγκαλίτσα και να της πεις πως θα ερθει ο αδελφούλης της και πως ολα θα πανε καλα!! Γιατι θα πάνε!!! Προσπάθησε να εισαι ψυχραιμη και δυνατή γιατι εχεις δυο αγγελούδια που σε χρειάζονται πολυ!!!

Ελεονόρα με ένα πόνο αυριο να φέρεις το κοριτσάκι σου στον κόσμο!! Να μας ενημερώσεις!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...