Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερες και απο εμας!!

Αχ κοριτσια σημερα ειναι η τελευταια μερα που ξυπναω με αδεια αγκαλια!! Κλαιω και μονο που το σκεφτομαι... Αφου μπαινω πρωτο χειρουργειο, δηλαδη γυρω στις οχτω το πρωι, αυριο τετοια ωρα θα εχω το μωρακι μου αγκαλια... Πως θα περασει η μερα σημερα, μου λετε??? Μου φαινεται θα το κανω και εγω σα την Καρδουλα, θα κανω μια γενικη στο σπιτι (παλι!!) για να μην σκεφτομαι... Εχθες πηγαμε σουπερ μαρκετ και ψωνισα για μετα την γεννα που δεν θα εχω ζαχαρο του κοσμο τα πραγματα! Οσα δεν εχω φαει τοσο καιρο! Αν και νομιζω θα μου δωσει τοση γλυκα η μπεμπουλα μου που δεν θα με νοιαζει τιποτα αλλο πια... (Παρεπιπτόντως εχθες το βραδυ ειχε φτασει 225 το σκασμενο!!)

Αν δεν τα πουμε πιο μετα ηθελα να σας πω ενα μεγαλο ευχαριστω γιατι η αληθεια ειναι πως αν δεν ειχα και εσας να τα λεμε και να ξεχναω τα παλουκια που ετρωγα, ολα θα ηταν όλα πολυ πιο δυσκολα!! Φιλακια σε ολες σας και σε οσες δεν εχουν ακομα γεννησει τα βλασταρια τους με το καλο!!

εδώ είμαστε εμείς!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιωτα με το καλο αυριο τετοια ωρα να κρατας την μπεμπα σου αγκαλια και ολα τα αλλα θα ξεχαστουν!!!

εμεις ειχαμε πολυ ανησυχο βραδυ απο τις 1.30 και μετα γκρινια μεχρι το πρωι ειν αι δυνατον να εχει τετοιες ωρες κολικους ? βεβαια οταν της βαζω τηνπιπιλα σταματαει αλλα της πεφτει συνεχεια και ξαναρχιζει την γκρινια , ξυπνησε στις 8 να φαει και ακομα ξυπνια δεν κοιμαται με τιποτα και θελει αγκαλιες

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ????????????????


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Γιωτακι με το καλό!!

Μια γρηγόρη ερώτηση γιατί είμαι σε κατάσταση πανικού: με τις θήκες τι κάνετε; Ποναω πολύ όταν θηλαζω.. Η μπαμπά με έχει εξαντλήσει - όταν βρω λίγο χρόνο θα μπω να σας τα πω

σας φιλώ και περιμένω βοήθεια!!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

bouda μπορεις να παρεις ψευδοθηλες μεχρι να στρωσουν οι δικιες σου και εντωμεταξυ μετα απο καθε θηλασμο σταξε σταγονες γαλα πανω στις θηλες και αστες να στεγνωσουν πριν ντυθεις υπαρχουν και κρεμες πολυ καλη lansinoh lanolin και δεν χρειαζεται ξεπλυμα για να θηλασεις επισηςμην ριχνεις πολλα νερα και σαπουνια στις θηλες


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μας!!!

Bouda λογικα δεν πιανει καλα τη θηλη το μωρο, γιαυτο πονας. Βαζε το να πιανει ολη τη θηλη και οχι εξω-εξω, η mummycool ειχε βαλει κατι ωραια βιντεακια για το πως πρεπει να θηλαζει το μωρο αλλα δεν θυμαμαι το site.. Κρεμα βαζεις;

Επεξεργάστηκαν by paros99

eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μανούλες!!!Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις πληροφορίες με ξεαγχώνεται,δηλαδη υπόθετο ,κλύσμα ξύρισμα και μετά ορό.....ακούγεται ενας αιώνας ολο αυτο.

Σοφία από οτι ξέρω επισκληριδιο δεν θα μου κάνουν και δεν θελω να το σκέφτομαι ..Καλά τα δώρα που σου φερανε χωρίς καρτούλα αλλαγής μπορεί να σου τα αλλάξουνε αν πας,δοκίμασε.

Γιώτα με το καλό να πάρεις αυριο το μωράκι σου στην αγκαλια σου !!!!!!Αντε μετα είμαι εγω ,η Ραμονίτσα,η Φέλια ,η Μαρία, αλήθεια που είναι η Μαρία δεν γύρισε ακόμα ξέρει καμία;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia !!!!

ramonitsa ,to klismataki telika den einai tipota ki ego to etrema thimase ..einai poly lepto den ponas kai oti einai na kaneis to kaneis amesa !!!xxaxaxxxaxxaaxxaxxa!!!!!pera apo tin plaka den einai tipota sou leo!!!!!

okitokini to leo sosta ?mou evalan ki emena ston oro mou meta tin kesariki .

elita .ego tha tin kano septemvrio ,oktovrio tin vaftisi..tora gia ton gamo ti na sou po ..prepei opsdipote na kaneis kai triskeftiko?

emeis xtes apo tis 2:00 to mesimeri mexri tis 8:00 to vradi trogame ..me kseviziase !!!!pira tin paidiatro ..alazei fasi leei ..megalonei kai ayksanonte i anages gia fagito !!!!!eytixos meta iremise kai tin nyxta ksipnise mono 2 fores ...ouf!!!!!...tora pou grafo eimai pamela pali!!!!!!

giotaki an den ksanabo kali epitixia gia avrio !!!!plisiazei i stigmi pou tha agaliaseis to oneiro sou!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaa tin kiriaki tha perthei enas papas gia tin misi eyxi ...kserete tin diadikasia ???na min ton kitazo san ufo!!!!

i foufoula mou exei kati spithourakia sta magoulakia ta dika sas exoun tetia??


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia !!!!

elita .ego tha tin kano septemvrio ,oktovrio tin vaftisi..tora gia ton gamo ti na sou po ..prepei opsdipote na kaneis kai triskeftiko?

aaaaaaaaaaaaaaa tin kiriaki tha perthei enas papas gia tin misi eyxi ...kserete tin diadikasia ???na min ton kitazo san ufo!!!!

i foufoula mou exei kati spithourakia sta magoulakia ta dika sas exoun tetia??

Και εγω σαν ουφο τον κοιταγα και ηταν και λιγο αποτομος. Στην εκκλησια σε βαζει να τον ακολουθεις μεχρι πάνω και να προσκηνας τα εικονισματα μετα απο αυτον. Το μπεμπη τον πηγε και στο ιερο και εμενα μου πε ""δαμε μεινε εσυ"!!!Γενικα η μανα τα κανει ολα. Τωρα εσενα στο σπιτι δεν ξερω φανταζομαι θα εχει καποια εικονα μαζι του.

Θελουμε να κανουμε το θρησκευτικο ουτως η αλλως θα πληρωσουμε για τη βαπτιση ετσι κι αλλιως δε θα κανω τιποτα τρομερα και αυτα που χρειαζονται τα εχουμε, νυφικο- στεφανα. Ετσι κι αλλιως μια μικροδιακοσμηση θα γινει για τη βαπτιση οποτε δεν κανει τιποτα.

Βεβαια σε καποια φαση του ειπαμε το τρομερο να παμε σε κανα ωραιο εκκλησακι να παρουμε τους κουμπαρους να το κανουμε μονοι μας να βγαλουμε και τις φωτογραφιες μας και να το ευχαριστηθουμε!!!!!Και για τη βαπτιση οπως θα το καναμε σε άλλη φαση επισημα. Πλακα πλακα. τΟΝ ιΟΥΛΙΟ μας εχουν καλεσει Σιφνο για ενα γαμο σενα εκκλησακι φοβερο πάνω στο κυμα οπου οταν ειχαμε παει προπερσι το λεγαμε τι ωραια θα ταν να παντρευομασταν εκει. Λεω εγω τωρα η τρελλαρα δεν παμε κι εμεις να το κανουμε εκει?Ονειρα!!!!

Κατερινακι κι εμενα κατι τα πιανει το βραδυ. Τωρα κοιμουνται ξερα.Μηπως να τα ξυπναγα?

Παω γιατι βελαξαν τα κατσικακια!!!!!!!!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειπα και εγω να χαζεψω λιγακι στο ιντερνετ να περασει η ωρα μου, που δεν περναει με τιποτα και κοιταξτε που επεσα....

Αν ειναι ποτε δυνατον.....

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=104053&cid=4


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

elita εμενα εχουν αρχισει τα νευρα μου και τα παιζουν ολη την ημερα ειναι αγγελουδι δεν ακουγεται και το βραδυ παθαινει μεταλλαξη τσιριζει, γκρινιαζει θελει να της κραταω την πιπιλα και εχει και μια τσιριδα διαπεραστικη ρε παιδι μου, εντωμεταξυ μην γελασετε αλλα πρεπει να τα εχει για καποιο λογο μαζι μου ξερετε ποτε αρχιζει η βραδινη γκρινια??? Ακριβως την ωρα που θα πεσω εγω να κοιμηθω καθε βραδυ το ιδιο με το που θα ακουμπησω στο μαξιλαρι αρχιζει.. Τυχαιο ειναι????????Τωρα ψοφιος κοριος ε βεβαια αφου το βραδυ κανει παρτυ ..


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια γεια σας!!!!!!!!!!!

Μόλις γυρίσαμε σπιτάκι μας με το αγελούδι μας!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά, δεν έχω προλάβει να σας διαβασω, θα μπαινω σταδιακα να μαθαίνω τα νεα των ημερών που λείψαμε!!!!

Φιλάκια!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειπα και εγω να χαζεψω λιγακι στο ιντερνετ να περασει η ωρα μου, που δεν περναει με τιποτα και κοιταξτε που επεσα....

Αν ειναι ποτε δυνατον.....

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=104053&cid=4

απαπαπα....:(


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου φαινεται ειναι η μερα της γκρινιας!! Η μπου ειναι τοσο πλολυ αναστατωμενη φαινεται μαλλον φταιω σημερα ηθαλα να αερισω το δωματιο να αλλαξω σεντονια στο κρεββατακι της και γενικα τα ξερετε και την εβαλα στο πορτ μπεμπε στο σαλονι καημος και οδυρμος απ΄τις 10 το πρωι τωρα κοιμηθηκε μονο στην αγκαλια σταματουσε!!! Ισα που προλαβα και εφκιαξα κατιο παλιοφακες για το μεσημερι

Ραμονιτσα εγω νομιζα οτι θα μου σπασουν τα νερα στον υπνο και δε θα παρω ειδηση μετα που μου σπασανε στην πραγματικοτητα καταλαβα τι παει να πει, πολυ νερο ομως πλυμμηρισσαμε, σιγα σιγα ελα μου ειχε πει ο γιατρος, αλλα επειδη το μωρο δεν ειχε γυρισει πηγα γρηγορα γρηγορα καλυτερα λεω να παω νωριτερα παρα να αργησω , και ευτυχως γιατι είχα διαστολη 7!!! Μεχρι να φτασω στο Αλεξανδρας τρεχανε ακομα νερα μιλαμε για 10 λεπτα αποσταση και ακολουθως με πιασανε οι πονοι...... και τα αλλα τα ξερετε.......

Εμεις βαπτιση τον Αυγουστο στο χωριο πρωτα ο θεος, ο νονος θα ειναι ενας απ΄τους κολλητους του αντρα μου που μας εχει παντρεψει κιολας!!

ινκακι εγω εχω παρει μιση ευχη Εβαλε πανω στο κεφαλι μου αυτο που κρεμεται απ το λαιμο του και ειπε μια προσευχουλα στο δωματιακι της μπεμπους ευλογησε κι εφυγε το ολο θεμα κρατησε 10 λεπτα! Την αλλη Παρασκευη θα παω με τη μπεμπα στην εκκλησια για να σαραντησουμε θα σου πω μετα τη διαδικασια !!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Ειπα και εγω να χαζεψω λιγακι στο ιντερνετ να περασει η ωρα μου, που δεν περναει με τιποτα και κοιταξτε που επεσα....

Αν ειναι ποτε δυνατον.....

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=104053&cid=4

Τερατα αλλης φυσεως, τι να πω αυτον πρεπει να τον βιαζουν καθε μερα μεχρι να πεθανει στο τελος το ψυχακια!!!! Μου ρχεται να ξερασω!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γεια σας!!!!!!!!!!!

Μόλις γυρίσαμε σπιτάκι μας με το αγελούδι μας!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά, δεν έχω προλάβει να σας διαβασω, θα μπαινω σταδιακα να μαθαίνω τα νεα των ημερών που λείψαμε!!!!

Φιλάκια!!

litsaki girisate !!!!!

na sas zisei !!!!na einai gero kai tyxero to koritsaki sas !!!!!

..esy ola kala?klais katholou?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...