Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

πηρα γυναικα στο σπιτι δεν γινοταν αλλιως δυστυχως ο μικρος ειναι πολυ ζωηρος και δεν μπορω στιγμη να τον αφηνω απο τα ματια μου στην αρχηπου δεν ειχα κανεναν πηγα να πλυνω την μπεμπα και τον βρηκα στις εξωτερικες σκαλες ειχε βγει απο το σπιτι και το εσκαγε:shock::shock: τα ειδα ολα ετρεχα με την μπεμπα αγκαλια αλλα οσο και να το κανεις μια γυναικα ειναι παντα μια ξενη αυτος θελει να παιξει μρ την μαμα του τρελαινομαι οταν μου λεει ασε την μπεμπα κατω να παμε να παιξουμε..


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Περασαν 2 μηνες ξαπλα ε; ποπο κοριτσακι ..μου θυμισες τωρα την δικη μου την 3μηνη ξαπλα στην αρχη....

Θα βγει η μπουμουκα κ θα ειναι μια χαρα....

Πονακια περιοδου εχεις κατω χαμηλα; ε;

ΝΑΙ εχω τα πονακια αυτα χαμηλα...ξερεις τι σημαινουν???


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια πώς βγάζετε άκρη με τα ρούχα τους;; έχω μπερδευτεί ήδη, αλλάζω δώρα με μεγαλύτερα νούμερα, η κάθε εταιρία έχει τις δικές της φόρμες, θα θυμηθώ να του τα βάλω η θα περάσει ο καιρός και θα του είναι μικρά;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω αλλαζω για μεγαλυτερο απο οτι θυμαμαι απο τον γιο μου παντα μεγαλυτερα νουμερα απο την ηλικια πχ εγω της παιρνω απο αλλαγες καλικαιρινα 6-9 μηνων , ανοιξιατικα 6 μηνων ή 3-6 μηνων


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

mammycool,ki ego ayto kano me tin katerina .vevea merika formakia kala o-3 ta kratisa giati den eixe tipota !!!kapies allages 6-12 tis pira tzinakia (panteloni -fousta )kai mako boufanakia kathos kai formes (psagmenes)pou foriounte oles tis epoxes ki etsi den tha xasoume to size!!!!!exo varethei na tin vlepo san paliatso me ta manikia na kremonte me ta formakia 0-3 ..esena bike kanonika sta rouxa tou ?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα επιτελους τα 0-3 μηνων αρχισαν να της κανουν κανονικα δεν χανεται πια μεσα στα ρουχα οπως στην αρχη

ινκα τις φορμουλες απο που τις πηρες?? γενικα που εχεις βρει ωραια ρουχα για κοριτσακια?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

katerinaki poso zigizei boubou sou;

den exo psonisei akoma gia tin foufoula mou ...o adras mou pige kai alakse kapia dorakia ....apo to lapen kai pire mia burberry forma ,apo to gap piret in tzin foustitsa kai to tzin pantelonaki kai ta zaketakia me me tin koukoula...

ta gap mou aresoun poly!!!!!alla gia kala exei fovera to babineria !!!!panakriva alla stis ekptoseis kanei 50 tis ekato ...vriskeis me 50 euro juicy kai baby dior super!!!!!

esy exeis riksei kamia matia;


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas manoules kai egkyoules,

giota mou ante me to kalo na agkaliasis kai esy th mpempa sou :)

vlepw milate gia rouxalakia. emeis pali se ligo den tha xwrame sta 0-3.

shmera mas epese o loros kai traviksa mia tromara otan ida na trexei aima den legete. arxisa na fonazw ton antra mou na parei thlefwno thn paidiatro. eutixos pou htan edw kai htan pio psixremos apo mena. ola kala apla mou eipe na tou vazw betatin sthn pligoula mexri na ton dei se 10 meres.

inka epidi rwtages xthes emas irthe thn epomenh mera pou vghkame apo to maieuthrio kai ton ide kai mou eipe tha ton evlepe se 15 meres.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γέννησε και η Μυρτώ σήμερα!!!:D

paros 99 02/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι 17/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

kardoula 02/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι 01/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

mummycool 03/02 Γενική Kλινική Θεσ/νίκης * Αγοράκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Litsaki 19 05/02 * ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ * Κοριτσάκι 06/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

ioanna k 05/02 * Κοριτσάκι 26/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

georgiab 05/02 * Κοριτσάκι 10/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Ydroxoaki 06/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

katerina23 09/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι 13/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Eua79 09/02 ΠΓΝΙ *Κοριτσάκι

Bouda 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι 21/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

sofiaanna 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

myrto11/02 AΡΕΤΑΙΕΙΟ* Αγοράκι 10/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

inka 12/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι 27/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

Eleonora2 12/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

giota!14/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

huida 14/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι 27/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

elita 14/2 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι & Κοριτσάκι 25/12/2009 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!

mariamg 17/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Σιλβή17/02 Γενικό Νοσοκομείο Σερρών * Κοριτσάκι

jend 17/02 * Αγοράκι 22/01/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣEI!!

ramonitsa 18/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι

riaili 19/02 Βιοκλινική Θεσ/νίκης * ?

georghar 20/02*Κοριτσάκι

Felia 22/02 ΜΗΤΕΡΑ ΛΑΜΙΑΣ* Κοριτσάκι

AlmA24/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

natasaZ 25/02 ATTIKO* Αγοράκι

nutella 25/02 ΓΕΝΕΣΙΣ * Κοριτσάκι

Νίνια 27/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι 04/02/2010 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

Elena1982 06/03 Γενικό Κρατικό Νίκαιας* Κοριτσάκι


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Κατερινα πόσο σε καταλαβαίνω!!Ετσι ακριβώς και εμείς...δεν θέλω να τον παραμελώ τον Νικόλα γι αυτό και αποφάσισα να βάλω την μπεμπούλα στο μπουκάλι...παρουσίασε και εμένα δυσκοιλιότητα και μου είπε η παιδίατρος να βάζω εκτός από φρισολακ και φρισολακ κομφορτ 1 κουταλιά δλδ αν φτιάχνω 3 μεζούρες η μία να είναι κομφορτ. Και σήμερα έκανε κακά και ζοριζόταν η καημένη τόσο πολύ..μετά έφαγε και κοιμόταν για 5 ώρες..ηρέμησε το ζουζουνάκι!

Ελπίζω να περάσει και αυτό γρήγορα...ρούχα για κοριτσάκια έχει πολύ ωραία στο αττικα για εσάς τις Αθηναίες- από εκεί ψωνίζει η αδερφή μου για την μπέμπα- τα Μονα Λίζα και τα Μονσουν κ.α...

Καλή συνέχεια σε όλες μας..πάω γιατί σε καμμιά ώρα θα έχω επισκέψεις, αλλά η μπέμπα δεν θα κάνει εμφάνιση μόνο από φωτό!!;)

Καλό απόγευμα!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε ιωαννα εμενα πινει novalac it που ειναι ειδικο για δτσκοιλιοτητα και ακομα ζοριζεται μονο με το δικο μου τα κανει κανονικα και δεν ξερω τι να κανω απο τη μια θελω να το κοψω απο την αλλη το θεμα της δυσκοιλιοτητας με σταματαει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...