Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλήμέρα κορίτσια !!!!!Τι γίνετε και εξαφανίζεστε όλες είστε ολη μέρα με τα μωράκια μάλλον,εγω σήμερα δεν κοιμήθηκα καθόλου καλα μια γύρνούσα δεξια μια αριστερά, με κλωτσούσε η μπέμπα όλο το βράδυ .

Αντε θέλω κι εγω να γεννήσω

Ραμονίτσα και εμένα τα ίδια μου είπε θα κάνουμε εισαγωγή κατα τις 17 αν δεν έχω γεννησει μέχρι τότε..που δεν το βλέπω γιατι η μπέμπα μου τεμπελιάζει και δεν θέλει να βγει με τίποτα!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε;;;Καλά μας βλέπω όλες να γεννάμε και να μην ξαναπατάμε εδώ μέσα...

Γιώτα δεν σε ρώτησα,το γλυκο με τί φύλλο το φτιάχνεις;;;

Ραμόν,πλησιάζει και σένα η ώρα!!!!Εύχομαι ο ζυμαρούλης να μην σε ταλαιπωρήσει και να βγει με έναν πόνο!!!

...εμένα 14 μέρες μου έμειναν,23 κλείσαμε...

Θέλετε όλες να γεννήσετε για να χάσετε και αυτές τις λίγες ώρες ύπνου που έχετε;;;Δεν σας καταλαβαίνω :wink:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε;;;Καλά μας βλέπω όλες να γεννάμε και να μην ξαναπατάμε εδώ μέσα...

Γιώτα δεν σε ρώτησα,το γλυκο με τί φύλλο το φτιάχνεις;;;

Ραμόν,πλησιάζει και σένα η ώρα!!!!Εύχομαι ο ζυμαρούλης να μην σε ταλαιπωρήσει και να βγει με έναν πόνο!!!

...εμένα 14 μέρες μου έμειναν,23 κλείσαμε...

Θέλετε όλες να γεννήσετε για να χάσετε και αυτές τις λίγες ώρες ύπνου που έχετε;;;Δεν σας καταλαβαίνω :wink:

Mε φυλλο κρουστας.. συνηθως αγοραζω κανακη..


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα!!! Επιτελους ανεβασα φωτογραφιες και του δωματιου μας! Αυτη ειναι η περιβοητη κουρτινα που λεγαμε με τα 200Ε το πρωι και μετα γεννησα το μεσημερι αν θυμαστε, τελικα τη πηραμε γιατι λεω τα λεφτα για τις εξετασεις του μηνα που δε προλαβα να κανωνα πανε στη κορουλα μου χαλαλι της, καλα δεν εκανα?

Καλα και μεις εχτες 4 το πρωι θελαμε αγκαλιτσες τα ιδια με σας κοπελες!

εκανα όμως το εξης ξαπλωσα στο κρεββατι που εχουμε διπλα στη κουνια και δε τη πηρα εκανα αααααααααααα, οοοοοοοο, νανουρισμα δηλαδη σσσσσσσσσσοοοοοοοοοοο και τελικα τη πηρε ο υπνος και μαζι και μενα παει θα με χωρισει με τον αντρα μου η μπεμπουλα!!

Φιλακια πολλα


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Felia εισαι καλυτερα;; Εμεις παντως ειμαστε μια χαρα αλλα δυστηχως κολλησαμε την μαμα μου!!!! Τελικα οπως φαινεται το μικροβιο το εφερε απο τον παιδικο αφου εκεινη ξεκινησε πρωτη!!

Giota τελεια φαινεται η συνταγη!! Σημερα η αυριο θα την φτιαξω και θα σας πω εντυπωσεις!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera kai apo emas..exoume ntithei me ton nikola kai perimenoume ton mpampa mas gia bolta. i mikri tha meinei me tin giagia tis! ekana mastitida kai sto allo stithos kai twra ponaw ekaterwthen! i mpempe to bradi koimithike 3wra kai itan sxetika kala...ena apo ta kala pou mou simbainoun einai pws xwraw se pantelonia pou ebaza prin egkimosinis kai ayto me kanei kai niwthw kala!filia se ooles!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Γωγω το δωματιο πολυ ομορφο!! Και η κουρτινα σουπερ!! Καλοριζικα να ειναι ολα!!

Παρος καλη επιτυχια... και οταν την κανεις πες μας εντυπωσεις! Εγω λεω να κανω κουλουρακια σημερα να περασει η ωρα, αλλα βαριεμαι να σηκωθω απο τον καναπε... Ειπαμε ακομα ξεκουραση ..!! ;)


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules !!!!

pio koritsi exei til apo to ydroxoaki ;exoume kanena neo;

to litsaki ola kala;

emeis zigistikame simera !!!!2.700!!!pirame 120 gr apo tin pemti !!!pahine ligo to kamari mou !!!!to mesimeri tha miliso me tin paidiatro na doume ti tha mas pei ....

emena i foufoula den griniazei akoma...lete megalonontas na arxisei...kleei mono gia na faei ..pros to paron.

elita ,esy pou ekanes kesariki pano apo tin tomi pianeis to derma sou ligo skliro;

kserei kanena koritsaki meta apo posi ora oti trome paei sto gala;

ramonitsa !!!plisiazei o kairos na pareis agalia ton zimarouli!!!!!me to kalo!!!!

na exoume oles mia omorfi mera!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμείς σήμερα είμαστε κάπως καλύτερα....βέβαια το πρωί μου κανε κάτι σαν εμετό και η γιατρός είπε ότι μάλλον τον παρατάισα χθες που τον είχα όλη μέρα στο στήθος ή μπορεί να χει και καμιά ίωση...

δεν ξέρω μήπως του κάθησε κάπως βαρύ και το χαμομήλι που του δωσα χθες...

τώρα αποκοιμήθηκε...

ινκα δεν ξέρω σε πόσο χρόνο πάει, όχι σε πολύ φαντάζομαι αλλά θα ήθελα να ξέρω

επίσης πόσο πολύ επηρεάζουν το μωρό αυτά που τρώμε και αν είναι αλήθεια ή μύθος το ότι τα όσπρια το επηρεάζουν


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera manoules !!!!

pio koritsi exei til apo to ydroxoaki ;exoume kanena neo;

to litsaki ola kala;

emeis zigistikame simera !!!!2.700!!!pirame 120 gr apo tin pemti !!!pahine ligo to kamari mou !!!!to mesimeri tha miliso me tin paidiatro na doume ti tha mas pei ....

emena i foufoula den griniazei akoma...lete megalonontas na arxisei...kleei mono gia na faei ..pros to paron.

elita ,esy pou ekanes kesariki pano apo tin tomi pianeis to derma sou ligo skliro;

kserei kanena koritsaki meta apo posi ora oti trome paei sto gala;

ramonitsa !!!plisiazei o kairos na pareis agalia ton zimarouli!!!!!me to kalo!!!!

na exoume oles mia omorfi mera!!!!

Και μενα ετσι ηταν στην αρχη σκληρο στην τομη! Τωρα μαλακωσε αρκετα αλλα πανω ακριβως απ΄τη τομη δεν εχω αισθηση της αφής!

Ελιτα θα μας πεις εσυ ως πιο παλια?


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Πάρος χάλια είμαι ακόμα ,ευτυχώς ο βήχας ηρέμησε αρκετά...τώρα απέκτησα τρελό συνάχι και ξανάρχισαν τ΄αφτιά μου να πονάνε ,βούλωσαν και δν ακούω καλά...

Ο Γιώργος επίσης με συνάχη...κόλλησε και η πεθερά μου...ο πατέρας μου απέκτησε άσθμα....ο αδερφός μου μόνο είναι καλά.Μάλλον αυτόν και την κοπέλα του θα πάρω μαζί στο μαιευήριο να προσέχουν το μωρό :twisted:

ινκα δεν μπορείς να προσδιορίσεις ακόμα το χρονικό όριο των συστατικών ,γιατί είσαι ακόμα σε μετεγχειριτική φάση..επίσης οι ορμόνες δεν έχουν σταθεροποιηθεί ακόμα...

Πάρος με τα σουβλάκια που την έπαθες ,μου θύμησες μια περίπτωση πριν 2 μήνες.Είχε παρει ο άντρας μου σουβλάκια κοτόπουλου..μόλις έβαλα ένα στο στόμα αηδίασα..είχε γεύση κοπράων κοτόπουλου...ευτυχώς το κατάλαβα γιατί δεν τη γλύτωνα την σαλμονέλωση..μπλιάχχχχ...δεν ξανατρώωω κοτόπουλο απ έξω ποτέ!!!

Γεωργία η κουρτίνα είναι..όλα τα λεφτά!!!

Η ζουζουνα σου είανι τρέλα....τοσοδούλα το γλυκό μου!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

mammycool,ki ego exo berdeftei me tin diatrofi ,sto maieftirio alla mou elege i mia maia alla i alli...alla gia ta ospria mou ipan oles me metro ,na mi ta apokliso alla na mi fao to proi olikis to mesimeri fasolada kai to vradi xorta me aktinidia ...xaxaxaxaxaxaxa!!!!tha petaksei o souperman ...fantazese;;episis ekopsa ton frape kai mou ipane afou thilaso na pino enan elafri kai oxi se sindiasmo me sokolata...

giatis soupes mou ipane oti an den mou aresoun na pino poly nero !!!ekeino pou einai simantiko einai na mi trome epsilon na divazoume prosektika tis siskevasies an einai na dinoume sta mora mas epsilon kalytera na mi thilazoume .

georgia den thimomouna oti eixes kanei ki esy kesariki .s eyxaristo !!!anisixisa leo ti einai ayto pali ..

milisa me tin paidiatro einai eyxarisstimeni me to varos tis foufoulas !!!mou eipe na tis dino vitamini a-d aquazol eseis pernete teties;einai gia ta paidajkia pou geniounte xeimona kai kanoun apoklistiko thilasmo.episis mou eipe oti tha dei to moro molis 40ntisei ..esas etsi kanane ta eidane mia fora kai meta molis 40ntisane ;

..mexri tote leei oti theloume tilefonika.


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...