Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 2

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα και από μένα, είχαμε ένα πολύ ήρεμο βράδυ, είδαμε το σέρλοκ χόλμς όλοι μαζί και μετά κοιμηθήκαμε. Τώρα κάνουμε λίγες δουλίτσες αλλά με αυτή τη μούντα που έχει εδώ περιμένω να μεσημεριάσει να ξανακοιμηθούμε :P

Καλημερα mummyyyyy!!!

Εμεις λυσαξαμε λιγο το βραδυ , φαντασου εφαγε και στα δυο γευματα απο 10 γραμ συμπλήρωμα αλλα δεν αντεχα να τον εχω αλλο στο στηθος !! Αλλα τωρα το πρωι ξυπνησε, εφαγε αμεσως και κοιμαται ο καλος μου! Εξαντληθηκε απο το βραδυ φαινεται !!!!:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα και απο εμας!!!!

Εμεις ετοιμαζουμε το παρτακι του μικρου και ψιλοτρεχω , εχτες επιτελους μετα απο 3 βραδια αυπνιας ειχαμε ησυχο βραδυ σηκωνοταν ετρωγε και κοιμοταν ευτυχως αλλα εγω γενικα σερνομαι , ο γιος μου κατι εχει παθει τις τελευταιες μερες και εχει απιστευτη γκρινια χαμος γινεται εδω μεσα μια χεζει ο ενας μια η αλλη μια πειναει ο ενας μια κλαιει η αλλη χαμοοοοοοοοοος τα εχω φτυσει θελω διακοπες διαρκειας


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

jenny από τα λίγα που ξέρω τα 10 γρ δεν του είναι απαραίτητα, τζάμπα τον κόπο σου, καλύτερα να του δινες μια πιπιλίτσα να κοιμηθεί

υπομονή οι 40 μέρες λένε είναι δύσκολες, πάντως με τόσο ήσυχα μωράκια δεν πρέπει να παραπονιόμαστε...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

jenny από τα λίγα που ξέρω τα 10 γρ δεν του είναι απαραίτητα, τζάμπα τον κόπο σου, καλύτερα να του δινες μια πιπιλίτσα να κοιμηθεί

υπομονή οι 40 μέρες λένε είναι δύσκολες, πάντως με τόσο ήσυχα μωράκια δεν πρέπει να παραπονιόμαστε...

το ξερω και εγω ( για την ακριβεια το εχω καταλαβει ..λεω δεν μπορει να γκρινιαζει ετσι για 10 γραμ αλλα το ατιμο αν του βαλω πιπιλα κανει λες και θα κανει εμετο και μην νομιζεις και με το μπιμπερο το ιδιο γινεται αλλα τον ξεγελαει μαλλον το γαλατακι ...αλλα μαλλον εχω παθει καποια θλαση η κατι στην ωμοπλατη μου απο το μαιαευτηριο μεχρι να βρω την σωστη θεση θηλασμου και απο ενα σημειο και μετα υποφερω απο τους πονους μεχρι και να βαλω τα κλαματα μου ερχεται ..αφου σκεφτομαι απο εβδομαδα να παω σ εναν ορθοπεδικο να με δει !

αλλα εχεις δικιο ..δεν πρεπει να παραπονιομαστε :wink::wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι από μας.

Αυριο το πρωι στις 8 μου ειπε να κανω εισαγωγη, και μεχρι την Τριτη το πρωι θα μου το παρει. Προσπαθω να τον πεισω να το κανουμε Δευτερα, αλλα στα δημοσια δεν ειναι μονο θεμα του γιατρου. Δεν θελω ομως να μεινω και μια μερα τζαμπα μεσα.

Θα παμε τη μικρη αργοτερα στην πεθερα μου να μαζευτουμε σιγα σιγα.

Ενα αγχος το εχω.........


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε Νατάσα ήρθε κα ιγια σένα η μεγάλη ώρα...μα γιατί τόσο νωρίς;;;

Εμένα θα το πάρει 38+3 ..

Θα περάει ο καιρός...και γω σκέφτομια πως θα αφήσω τόσες μέρες το παιδάκι μου και με πιάνουν τα κλάματα,ασε...Η αλήθεια είναι ότι αυτό είναι και καλό μεχρι να συνηθήσεις και το νέο μωράκι μέχρι να πάτε σπίτι...

Απλά μέσα σου δεν ξέρεις αν θα το αγαπήσεις το ίδιο με το πρώτο...έτσι αισθάνομαι καμιά φορά,αλλά τα παιδάκια τα αγαπούν το ίδιο όλες οι μαμάδες...

Θα δεις ότι με τον γιό σου θα νιώσεις τρελό έρωτα!!!!!!!!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Το παιρνει γιατι ειναι γερασμενος ο πλακουντας και λιγο το αμνιακο. Κανονικα από την αρχη ελεγε στις 38 ακριβως (λογω της πρωτης καισαρικης), δηλαδη την Πεμπτη.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μελλουσες μανουλες!!

Νατασουλα αντε με το καλο να κανεις και εσυ το μπεμπακι σου και να το παρεις αγκαλιτσα!!

Απο τα κοριτσια που γεννησαν εχουμε νεα??? Εμεις ακομα στην αναμονη...Μου αλλαξε το ραντεβου της δευτερας για Τριτη και ετσι παιρνω μια μερα παραταση ακομα!! Σημερα ειπαμε με τον καλο μου να περασουμε γουτσου - γουτσου Κυριακη μιας και λογικα θα ειναι η τελευταια που θα περασουμε μονοι μας!!

Mummycool εμεις προχθες βαλαμε να δουμε τον Σερλοκ Χολμς αλλα στη μιση ωρα αποκοιμηθηκα!!! Και να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν δεν ηταν καλη η ταινια ή αν εγω απλα δεν ειχα ορεξη!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μελλουσες μανουλες!!

Νατασουλα αντε με το καλο να κανεις και εσυ το μπεμπακι σου και να το παρεις αγκαλιτσα!!

Απο τα κοριτσια που γεννησαν εχουμε νεα??? Εμεις ακομα στην αναμονη...Μου αλλαξε το ραντεβου της δευτερας για Τριτη και ετσι παιρνω μια μερα παραταση ακομα!! Σημερα ειπαμε με τον καλο μου να περασουμε γουτσου - γουτσου Κυριακη μιας και λογικα θα ειναι η τελευταια που θα περασουμε μονοι μας!!

Mummycool εμεις προχθες βαλαμε να δουμε τον Σερλοκ Χολμς αλλα στη μιση ωρα αποκοιμηθηκα!!! Και να σου πω την αληθεια δεν ξερω αν δεν ηταν καλη η ταινια ή αν εγω απλα δεν ειχα ορεξη!!

Γιωταααααααα!!!!!!!!!!!!!!1 Καλημεραααααα!!

Ρε εσεις μου εχετε λειψει!!!! αλλα οσο ησυχος και αν ειναι ο σκαθαρακος μου και παλι δεν εχω εγκαταστησει το μσνν!!

Και σημερα ελεγα να σε παρω τηλ , μου φανηκε πως ειχες καιρο να μπεις !!

Αχ φιλεναδα και εμεις λεμε σημερα να μην δεχθουμε καμια επισκεψη απο γιαγιαδες παπουδες κτλ και να χαρουμε το σπιτακι μας με το μικρακι μας !!! και ξερεις το τζακι στο fulllll

αντε καλη μου και εσυ με το καλο !!!!!!!! η νεραιδουλα σου ερχεται !!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


natasa ,me to kaloooooo !!!!!

to ydroxoaki ti egine genise;

katerina poly kala tis dineis ...ego to ypologizo gyro sta 50 ml tin fora ...8 gevmata ..lete gi ayto den mou pernei varos ;

i giatros mou eipe na tin ksanazigiso deytera,triti kai na tis po ....

ego ksana exo aimataki ..ligo men alla exo .

ramonitsa ,ki ego 16 kila bika na genniso ..efyga apo to maieytirio ..-2!!!!trelathika ...tora eimai synolo -6 !!!!xanonte mona tous ...einai kai i kourasi ..elpizo na snexisoun na xanonte mona tous ...pantos kitaritida katholou pia !!!kai apo koilia;stin arxi einai san zele ...xalia..tora siga siga sfigei kai leptenei ...min anisixeis ..to soma thimate!!!elpizo...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ σας έγραψα ότι γέννησε η Λίτσα!! κανείς δεν το πρόσεξε;;

γιωτα πλησιάζεις ε;;;

πάντως κι εμένα δε μου άρεσε ο σέρλοκ...χανόμουν και συνέχεια...ίσως φταίει που είχα και το μικρό στο στήθος όλη την ώρα...

και η νατάσσα την τρίτη, ωραία!!

Στις 20 μέρες καθάρισα τελείως, άντε να πάω στη γιατρό να δώσει το πράσινο φως, να κόψω και το σίδηρο μπας και πάω τουαλέτα σαν άνθρωπος

ίνκα αφού θηλάζεις πώς υπολογίζεις πόσο ακριβώς παίρνει;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....:D

Μωλις γυρισαμε απο την μανουλα μου...ειχαμε παει να φαμε....

μαμικουλ...το ειδα ..ααααααυτο ειναι το μαζου ε;χαχα γελιο εχουν..

Ελιτα κοριτσι μου τα διαβαζω αυτα που λες...κ Παναγια μου με πιανε συγκριο....χαρα στο κουραγιο σου....

Jend μου ..μηπως ειναι κανενα νευροκαβαλικεμα......; κ αυτο ποναει πολυ το ατιμο....ας σε τριψει λιγακι ο αντρας σου ....ή μπορει να ειναι κανενα κρυωμα....να ντυνεσαι καλα τωρα απο πανω..

Αχ Ινκα μου..μακαρι ..να επανερχεται συντομα.,...γιατι δεν μπορω αλλο κολαν..τα εχω βαρεθει...θελω να ντυθω λιγακι...κ η κωλοκυταρριτιδα να φυγει....

Νατασουλα..με το καλο κοριτσακι....αντε να υποδεχτεις κ εσυ το μωρακι σου....:D

μα καλα τελευταια θα μεινω εγωωωωωωωωωωωωωωω.....

Κατερινα.....κ παρτακυ ο μικρος;;;;;;;;;;χαχα σουπερ!!!!!!!!!αχ μανουλες.....!

Αχ Γιωτουλα τι ωραια που ειναι τα γουτσου γουτσου με τους κυριους μας..αλλα να ειμαστε κ εμεις καλα...γιατι τωρα με την κοιλια κ το μπουκωμα που εχω..δεν μπορω ΝΕΥΡΙΑΖΩ...τι προτοτυπο για εμενα..χαχα

μου κοβεται η αναπνοη κ δεν μπορω..γκρρρρρρρρρρρ


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

mammycool,ypologizo sto peripou ...misi ora me to thilastro einai 40 ml misi ora thilasmou kapou ekei..pantos den einai ta 100 ml tis katerinas .eseis posi ora thilazete?ki emeis koritsia oute giagiades... tipota ..

ki opos sas elega mia xara ta kataferno moni mou me ton adrouli ...mia fora tin evdomada na erxete i mama mou gia na xerete ki ekeini kai na sideronei kanena rouxo ...kale koritsia ti plintiria einai ayta ?eixa parei mono 8 formakia gia tin mikri kai esteila ton adrouli xtes na parei alla 6 ...panikos !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...