Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, helena212 είπε:

      Κορίτσια τα πονακια περιοδου είναι φυσιολογικά? Είμαι 3η μερα από την ετ.

      Πονοι που έρχονται και φεύγουν αλλά λέω εκείνη την ώρα ότι θα μου έρθει περιοδος.

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγώ σήμερα είμαι μες στα νεύρα, όλα μου φταίνε, μάλωσα και με το νίκο το πρωί, τώρα τον έδιωξα για ψώνια...΄χωρίς αιτία, μια για το μωρό μια που ρωτάει συνέχεια να κάνω αυτό να κάνω εκείνο;

χθες ήθελα να τον πάω το μπέμπη στη μαμά μου, ήρθαν κάτι φίλες της να ευχηθούν, μαλώσαμε και για αυτό, πείσμωσα και τον πήγα, ξέρω είναι επικίνδυνο είχε κρύο, τόσος κόσμος κτλ κτλ σκέφτομαι μόνο τον εαυτό μου, πείτε πείτε...ήθελα όμως να τον πάρω και να πάμε

Πρέπει να φτιάξει επειγόντως ο καιρός δεν μπορώ άλλο.

Και ρωτάω η άσχετη;; Αντλώ γάλα από το στήθος που έφαγε αφού φάει ή από το άλλο την ώρα που τρώει;

ειναι τα καημενα.Κι εγω βαριεμαι και εμεις τσακωθηκαμε σημερα στις 6 το πρωι και ενας λογος ηταν οτι δεν.......μου το πεταξε κι αυτο κι οτι δεν τον φροντιζω να μην επεκταθω παρακατω, Κατσε ρε αρκετο αγχος εχω. Δηλαδηεμεις πως αντεχουμε τοσο καιρο.Τα ειχα παρει ασχημα. Στην αρχη του εφταιγε οτι δεν κοιμαται και μετα αυτο.Και εχω και τα δρακουλακια που ολο τρωνε το βραδυ και ολο πεινανε.Εντομεταξυ η μικρη αν πεινασει σηκωνει την πολυκατοικια.Γκαζωνει τσιριδα κανονικη.Δε σε αφηνει σε χλωρο κλαδι.Δεν προειδοποιει καν με τη μια γκαζια. Ασε το αλλο καθε φορα που κλαινε και τα δυο με πιανει χ....ο και τρεχω τουαλετα. Λετε ναναι ψυχολογικο!!!

Κι εγω θελω να φτιαξει ο καιρος να παμε βολτα ολοι μαζι.ολο μεσα ειναι τα καημενα.

Νομιζω πως τραβας εκεινο που δεν ειπιε. Αν σου το αδειαζει το στηθος δεν χρειαζεται να τραβας και αυτο. Εμενα που δεν το αδειζουν τραβαω και τα δυο αλλα εσενα φανταζομαι στο τραβαει ο βεντουζιτσας!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

το ένα το αδειάζει πάντα, εκτός από το βράδυ που δεν ξέρω αν θα χω όρεξη να τραβάω νυχτιάτικα...θα δω

δεν το χωνεύω το θήλαστρο σας το πα;;;

και το αποστειρώνω κάθε φορά;; και μετά τον ταίζω από τα μπουκαλάκια τα πλαστικά ή το βάζω στα κανονικά τα μπιμπερό;;

(όποιος δε θέλει να ζυμώσει 10 μέρες κοσκινίζει όπως καταλάβατε)


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

και το αποστειρώνω κάθε φορά;; και μετά τον ταίζω από τα μπουκαλάκια τα πλαστικά ή το βάζω στα κανονικά τα μπιμπερό;;

Εγω το αποστειρωνα καθε φορα. Και μετα το εβαζα σε γυαλινο μπουκαλι. Τωρα πηρα καποια μπουκαλια γυαλινα τα οποια εχουν στομιο που χωραει απευθειας στο θηλαστρο, οποτε θα το βαζω απευθειας εκει (αν δεν καταφερω να θηλασω, που εννοειται το προτιμω, γιατι οντως ειναι βαρετο το θηλαστρο).


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως αν κάναμε κάτι θα μουν πολύ καλύτερα...ο δικός μου πολύ κατανόηση δείχνει για την αποχή....βρε μπας και βολεύεται αλλού;;;

Εμενα για να δικαιολογησει τις βλακειες που ελεγε και τη γκρινια μου το γυρισε εκει.

δΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΕΧΕΙς ΑΛΛΑσιγουρα αποστειρωνεις τη χοανη. Γενικα οτι ερχεται σε επαφη με στηθος και γαλα το αποστειρωνεις και τα μπουκαλακια. Μπορεις να δωσεις και απο αυτα καλο ειναι ναναι ΒΡΑ FREE αλλα μπορεις και σε αλλο γυαλινο ας πουμε


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

....και γω τσακώθηκα με τον άντρα μου το πρωί :-P:

Μηπως εχει πανσεληνο?Τελικα η μπεμπα με ξεγελασε ακομα να κοιμηθει και οχι τιποτα αλλο γκρινιαζει και θα μου ξυπνησει το μικρο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ πάντως αν κάναμε κάτι θα μουν πολύ καλύτερα...ο δικός μου πολύ κατανόηση δείχνει για την αποχή....βρε μπας και βολεύεται αλλού;;;

Χιχιχι !!!

Μummycool ελπιζω να μην τα λες και στον καλο σου αυτα που γραφεις και του βαζεις ιδεες!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντρες ...τι να πείς;;;Καλύτερα συνεννοείσε με ένα 5 χρονο παιδί παρά με αυτούς....

Νυστάζω!!!Τελικά μαγερίρεψα γιατί η κυρά Μάρω μου θελε σουαρε μεσημεριάτικα...με ξεσήκωσε αν θέλω να μου μαγειρέψει και την έκανε με ελαφρα....

Ομελέτα φούρνου...ότι έγινε...είχα και το Γιώργο στα πόδια μου να θέλει να πειράζει τα κουμπιά της κουζίνας,και να φοβάμαι μην πεταχτεί λάδι και τον κάψει....μαγείρεμα να σου βγαίνει η ψυχή!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

mummycool το ίδιο παθαίνουν όλοι..ζούν μια περίοδο έκστασης βλέποντας και καμαρώνοντας το έργο στο οποίο συνέβαλαν (κατά πολύ κατά την δικη τους άποψη) να έρθει στο κόσμο.....έρχεται όμως κάποια στιγμη η "πείνα" και θέλεουν να φάνε..και τους βλέπεις να χαιδεύονται σαν γατιά!!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια...μανουλες..μπεμπακια...κ εγκυουλες...:D

καλε μην τσακωνεστε!!!!!!!!!!!!Ειρηνη....

Ποια μιλαει..χαχαχα

Οντως εχω πολυ καιρο να τσακωθω με τον αρρεν..Μηπως να ριξω εναν σημερα;οοοοοοοοοχι.....

Αχ μαμικουλ κ εμενα πολυ καλος ειναι σε αυτο το θεμα...αλλα εγω του το λεω χυμα.....μπας κ καλοπερνας αλλου;:D

Γιωτουλα μην αγχωενεσαι...αν ηταν κατι σιγουρα θα στο ελεγε ο γιατρος...ειναι υποχρεωμενος να πει...Ολα καλα θα ειναι...;)

Jend μου το μονο που με αγχωνουν οπως ειπα ειναι τα μετα την γεννα ..εδω στο σπιτι...που δεν θα ξερω που πανε τα 4..μεχρι να μαθω...

ουφ....

Τα κοριτσια πρεπει να γεννησαν ε;αντε να μαθουμε νεα τους...

Τωρα το απογευμα θα παω τα αδερφακια μου κ τον γιο του αντρα μου σινεμα....να δουμε το ΄Βρεχει Κεφτεδες¨....χαχαχα

κ αυριο το μεσημερακι θα παμε να φαμε στην μανουλα μου...αχ τι καλα...

Πολυ μου αρεσει να ειμαι στην μαμα μου!:D

Ποπο καλε τι κρυο ειναι αυτο που κανει ε;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...