Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Η περιοδις εχει ηδη αργησει ηταν 

       

      πρίν από 27 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Η περιοδος ηταν να ερθει χθες 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

koritsia kalispera!!!!!

kardoula kalos orises me ton adrouko sou!!!!perimenoume leptomeries...

mammycool ,ta morakia mas miazoun ...sigoura den ksereis ton adra mou?

elita ,super o gios stin baniera !!!ti agoraki oaraio ...megalose !!!!!

georgia ,apo tora theleis na beis sto noumero sou?se 6 mines tha epanelthei i lekani ..tote tha einai kalokairi ...tote tha valoume sortsakia !!!!!!

mexri tote ypomoni ...

ego eimai -6 diladi exo na xaso alla 10 ...alla den agxonome ..siga,siga..i kitarritida efige !!!!alla i koilia einai sann zele ....alla se fouskoma eimai san 3 minon

eseis koritsia pos isaste;einai poly entharitiko oti tolmate apo tora na bite sta noumera sas ..ayto simenei oti ftasate ta kila sas e?

koritsia !!!o adras mou simera mou eipe oti den eixe kati me ton apoklistiko thilasmo ...alla ithele na peksei me tous apostirotes kai ola ayta ta kainourgia paixnidia....:)..adres!!!

Κιλα μμ σιγα σιγα κι εγω θελω να χασω 8. Κυτταριτιδα καλυτερα απο πριν. Κοιιλια ξεφουσκωσε αρκετα μου τοπε και ο συζυγος δε φαινεται πως ημουν εγκυος ηρθε στα ισα της. Τομη μια χαρα, απλα ακομα ειναι μουδιασενο απο πανω. Και απο τριχα ασε και στα ποδια και στο μ....Σημερα τα κοιταζα. Ακαι πια μπορω να το δω!!!Χιχι!Στηθος αστα να πάνε αυτο ξεπερνα καθε προσδοκια. Εμενα μαρεσαν τα μικρα στηθακια μου. Ρε κοριτσια τα παλτουδακια μου τα δερματινα με τα γουνακια δε μου κουμπωνουν. Μονο ενα αθλητικο μπουφαν μου κλεινει. Ελεος δε μαρεσει το μεγαλο στηθος. Λοιπον αγορασα σουτιεν και μου βρηκαν το νουμερο. Να σας πω?85 D.Πριν να μεινω εγκυος φοραγα 75α και Β. Γιαυτο δε μου κανει τιποτα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

geia sas kai pali koritsia einai polla auta pou grapsate oso elipa kai den exw to kouragio na sas diavasw twra. tha to kanw siga siga. gennise kamia ektos apo thn andriana? ydroxoaki pote gennas? ante me to kalo kai mh fovase tpt. edw gennisa egw.

loipon emeis mpikame opws kserete th deutera stis 6.30 to proi gia proklisi. mou valan ypotheto kai mexri tis 10 periferomouna sto nosokomeio. eixan arxisei idi mikroponakia kai sipsasis kai etsi stis 10 kaname to ksirisma to klisma mou peiran aima kai ola ta prokatartika kai akolouthos phgame sthn aithousa odinon opou valame oro gia na arxisei o toketos. to mwro enoite htan akoma psila. arxisan oi ponoi kai htan apo thn arxh dinati alla eixan arketo diastima metaksi tous opote tous antexa. thn idia stigmi perimename kai ta apotelesmata apo tis aimatologikes gia na kanoume episkliridio. distixos omws ta aimopetalia mou eixan pesei poly kai etsi mou ftanei to neo oti tha gennisoume xwris. mexri tis 1 i ponoi eixan ginei poly entoni kai den eixan sxedon katholou diastimata xalarosis metaksi tous. apo ekei kai pera den thimame kai polla giati eimouna se tetia katastasi pou apla ourliaza kai parakalousa na mou kanoun oliki narkosi kai kaisariki. fisika kaneis den mou dine simasia. mexri enesis morfinis mou kanane alla den me pianan. to mwro eksakolouthouse na einai psila. kata tis 3 para arxise na vgenei epitelous to mwro kai phgame xeirourgio. gennisame stis 3 kai 10 ton prigkipa mou o opios eixe eutixos ena terastio loro giati eixe peritiliksi. enoite oti me to pou mou ton dosane agkalia den me eniaze pleon oute o ponos oute osa perasa. apla kai egw kai o antras mou pou htan dipla mou se olh th diadikasia kai an den ton eixa den kserw an tha antexa klaigame apo sigkinisi. o erwtas mas gennithike opws kserete 3950 kai 53 ekatosta. eimaste perifanoi goneis kai enoite exw ginei koukouvagia xe:)

koritsia eseis pou akoma den gennisate mhn fovaste tpt. pragmatika eimaste programmatismenes na ta perasoume auta kai aksizei o kathe ponos pou tha niwsete. h epivraveusi einai toso glikia. o megaliteros erwtas ths zwhs sas:)

Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ κορίτσια ρώτησα τον γιατρό πως θα με ξεγεννησει και μου είπε ότι αν θέλω κάνει και επισκηρίδιο και ολική...μου εξήγησε ότι με την ολική θα σηκωθώ πιο γρήγορα ,αλλά θα πονάω,ενώ με επισκληρίδιο είναι το καλό ότι δεν πονάς μετά,όμως την άλλη μέρα σε σηκώνουν...

Όσες κάνατε καισαρική-επισκληρίδιο τι επειρία είχατε;;;;;;;

Φελια θα κανεις καισαρικη? Εμενα μου ειπανε αν κανω επισκηριδιο θα δω το μωρακι πιο γρηγορα και θα καταλαβαινω και τι γινετε! Αν κανω ολικη θα πανε περισσοτερα φαρμακα στο μωρο και θα το δω πιο μετα γιατι ειναι και 2 ωρες η ανανηψη! Τελικα επειδη γεννουσσα απο λεπτο σε λεπτο δε προλαβαινε να με πιασει η επισκληριδιος και μου κανανε ολικη.

Την αλλη μερα πρωι- πρωι μου βγαλανε καθετηρες και ορους και εκανα μπανακι και αρχισα περπατημα για να πανε τα σωθικα στη θεση τους αυτα!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Kardoyla καλως ηρθατε σπιτι σας!!!!! παντα γεροί κ ευτυχισμενοι!!!

εστειλα τον αντρα μου να μου παρει παστουλα ... την τελευταια ..(σαν εγκυος... μην τρελαθουμε)

αχ δεν ειμαι καλα εχω αγχος μια ανακατωσουρα ενα μπερδεμα τι να πω...

ΦΟΒΑΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Σαν να είσαι μέσα στο μυαλό μου και να διαβάζεις τη σκέψη μου!!!

Α, και το καλό δεν σας το ειπα: Γύρισε ο αντρούλης μου απο τη δουλειά κατα τις 7.30 και ανεβάζει πυρετό... και αύριο γεννάμε!!! Αυτό πώς λέγεται? Γκαντεμιά????


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καρδοουλινι καλως ορισε σπιτακι και κοντα μας να χαιρεστε το παιδαρο σας !!!! Μπραβο για ακομη φορα για το τοκετο!! 20 λεπτα περιπου πριν με πανε στο χειρουργειο με ειχανε πισαει και με εμενα οι πονοι ερχοταν καθε 2 λεπτα περιπου παρακαλουσα να με βαλουν γρηγορα να τελιωνουμε ειχα διαστολη 7!!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Αχ καρδουλα συγκινηθηκα. Πραγματικα θα το θυμασαι. Ειχες μια γεννα με ολο της το μεγαλειο. Φοβερο. Ειχες και τον αντρουλη σου διπλα τι καλα!!!Καλως ορισατε στο σπιτακι σας με το νεο σας πλασματακι.Ν ατο χαιρεστε.

Υδροχοακι μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε. Οταν το παρεις αγκαλιτσα ουτε που θα το θυμασαι πως εγινε. Ετσι ειναι οπως τα λεει η καρδουλα ειμαστε προγραμματισμενες γιαυτο.

Λιτσακι μην αγχωνεσαι μπορει ο αντρας σου ναανι κι αυτος αγχωμενος λες γιαυτο ννα εκανε πυρετο. Απλα αν ειναι ιωσουλα να προσεχετε μπαμπα με το μωρακι!!!Με το καλο κοριτσια, φατε τις παστουλες σας αυριο ειναι μεγαλη μερα!!!Και κοιμηθειετε οσο μπορειτε γιατι στο μαιευτηριο δε θα σας αφησουν οι μαιες, μπενοβγαινουν συνεχεια!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά, σας φιλώ και σας αφήνω...

Ελπίζω να πάνε όλα καλά αύριο για όλες μας!!! Με ένα πόνο κορίτσια!!!!

Και στα κοριτσακια που θα γεννήσουν μέχρι να επιστρέψω, με το καλό!!!

Να μας σκέφτεστε...

Φιλάκια πολλά σε όλες!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mammycool ,ta morakia mas miazoun ...sigoura den ksereis ton adra mou?

koritsia !!!o adras mou simera mou eipe oti den eixe kati me ton apoklistiko thilasmo ...alla ithele na peksei me tous apostirotes kai ola ayta ta kainourgia paixnidia....:)..adres!!!

μμμ όχι μήπως ξέρεις εσύ το δικό μου;;; χα χα χα

εννοείται ότι κι εμείς μια αποστείρωση την κάναμε (3 βασικά μέχρι να το καταφέρουμε) αχρείαστη ας είναι, να ξέρουμε να μη βρεθούμε σε πανικό το πρώτο βράδυ

τώρα για τα κιλά άσε...6 εγκυμοσύνης και 3 από πριν, καμιά 10ρια και είμαι ευχαριστημένη


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kardoula mas siginises poly ..to diavaza ston adra mou kai dakrisame ...na sou zisei o prigipas sou!!!!!

felia ,otan ksanakano kesariki isos kano oliki ...epatha plaka me ayto pou ezisa ...sikothika meta apo 12 ores ...

felia ego soutien thilasmou eixa parei ta anita apistefta !!!!mou kratane to stithos telia !!!idio noumero me ta egimosinis alla otan ta eixa dokimasei itan fardoula mprosta .

ydroxoaki !!!skepsou mono oti avrio tha kratas ton gio sou agalia epitelous !!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΧΩΝΕΣ ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΔΕΙΣΙΔΑΙΜΟΝΙΕΣ

http://www.metafysiko.gr/forum/archive/index.php/t-5110.html

http://www.paranormap.net/index.php?module=vash&id=2235

http://www.asxetos.gr/libView.aspx?s=99&sc=146&o=2&ofs=1

http://rizia.tripod.com/ethima3.htm

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Καρδουλα μου.....

Πονεσες πολυ κοριτσακι μου ε;

Τελος καλα ολα καλα ομως...κ εχεις τον πριγκηπακο σου αγκαλιτσα τωρα!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Να ειστε μια πανεμορφη κ ευτυχισμενη οικογενεια πια..;)

Λιτσακι κ Υδροχοακι εννοειται κ θα σας σκεφτομαστε....

ολα καλα θα πανε...κ θα εχετε επιτελους τα αγγελουδια σας αγκαλιτσα...;)

ΘΕΛΩ Κ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ......

Η Ελενα τι κανει; εχω μερες να την πετυχω...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ινκα απο που τα πηρες αυτα τα σουτιεν θηλασμου που λες;

Να ρωτησω κατι; μετα την επισκληριδιο ειτε με καισσαρικη ειτε φυσιολογικα δεν κανει να σηκωθεις; Πρεπει να περασουν τοσες ωρες;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...