Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Η περιοδις εχει ηδη αργησει ηταν 

       

      πρίν από 27 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Η περιοδος ηταν να ερθει χθες 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καρδουλαααααααααααααααααααααααααααα....

1690011o229bpat5d.gif

Αντε σας περιμενουμε..να μας γραψετε!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες....

Μολις γυρισαμε και εμεις απο τον γιατρο μας!!! Μεσα στην επομενη εβδομαδα γενναμε και εμεις....Θα ξαναπαω την Δευτερα να με δει, και τοτε θα μου πει ακριβως το ποτε.... (αν φυσικα δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε...). Αχ αγχωθηκα γιατι ειναι μικρο το μωρακι ακομα περιπου 2650... Τι να πω, ενοιωσα ενα αγχος λες και μου ειπε γεννας τωρα!!!

Καρδουλα καλως ηρθες!!! :):):):)


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτα και εσυ????

Αντε με το καλο

Φελια σε ευχαριστω πολυ πολυ για την βοηθεια θα το διαβασω και αυτο αν και εχω ξεκοκαλλισει το θεμα του θηλασμου στο φορουμ , δεν πειραζει αν δεν πιασει η μικρη τελικα θα συνεχισω ετσι γιατι ξερω ποσο καλο της κανει το γαλα μου , πηρα μαγια μπυρας απο εχθες και σημερα θα μου φερει και ο αντρας μου το τσαγακι της weleda αντε να δουμε να αυξησω τουλαχιστον την παραγωγη να της καλυπτω ολα τα γευματα εστω και αν δεν παιρνει απο το στηθος εγω ακομα και ετσι νιωθω οτι θηλαζω


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες....

Μολις γυρισαμε και εμεις απο τον γιατρο μας!!! Μεσα στην επομενη εβδομαδα γενναμε και εμεις....Θα ξαναπαω την Δευτερα να με δει, και τοτε θα μου πει ακριβως το ποτε.... (αν φυσικα δεν εχω γεννησει μεχρι τοτε...). Αχ αγχωθηκα γιατι ειναι μικρο το μωρακι ακομα περιπου 2650... Τι να πω, ενοιωσα ενα αγχος λες και μου ειπε γεννας τωρα!!!

Καρδουλα καλως ηρθες!!! :):):):)

Αχ μπράβο Γιωτάκι μου!! Αλλά γιατί τόσο νωρίς? Αφού έχεις ακόμα χρόνο γιατί θα σε βάλει την άλλη βδομάδα? Μήπως λόγω αμνιακού, πλακούντα?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα κοριτσια με βοηθησατε πολυ θα πω στους φιλους μας να μου φερουν τη μπανιεριτσα που μας πηραν!!!! Ελιτακι ωραια περιγραφη για το μπανακι χρησιμοποιεις και βασουλα ή τα κρατας με τα χερια ??Νομιζω οτι κρυωνει μωρε ετσι που τη κανω στο νηπτηρα, αλα δεν ειχα πιο πριν πιο πολλες επιλογες στο σκυψιμο λογω καισαρικης!!

Στην αρχη ειχα μια βασουλα αλλα δε με βολεψε και κρυωνε, γιατι ηταν πιο ψηλα το κορμακι του απο την επιφανεια του νερου. Κια ετσι τα κανουμε κρατωντας κεφαλακι και κατω απο τα χερακια. Και τα αιωρω μες το νερο που χαλαρωνουν. Εμεις δεν εχουμε μπανιερα, οποτε δεν εχω αλλη λυση. Το μπανακι εχει βαση με αλλαξιερα αλλα το βγαζουμε και το φερνουμε στο νεροχιτη της κουζινας που η βρυση εχει ντουζ βρυση και το τραβαω και τη γεμιζω. Τι να κανουμε ο καθενας οπως βολευει


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

koritsia kalispera!!!!!

kardoula kalos orises me ton adrouko sou!!!!perimenoume leptomeries...

mammycool ,ta morakia mas miazoun ...sigoura den ksereis ton adra mou?

elita ,super o gios stin baniera !!!ti agoraki oaraio ...megalose !!!!!

georgia ,apo tora theleis na beis sto noumero sou?se 6 mines tha epanelthei i lekani ..tote tha einai kalokairi ...tote tha valoume sortsakia !!!!!!

mexri tote ypomoni ...

ego eimai -6 diladi exo na xaso alla 10 ...alla den agxonome ..siga,siga..i kitarritida efige !!!!alla i koilia einai sann zele ....alla se fouskoma eimai san 3 minon

eseis koritsia pos isaste;einai poly entharitiko oti tolmate apo tora na bite sta noumera sas ..ayto simenei oti ftasate ta kila sas e?

koritsia !!!o adras mou simera mou eipe oti den eixe kati me ton apoklistiko thilasmo ...alla ithele na peksei me tous apostirotes kai ola ayta ta kainourgia paixnidia....:)..adres!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kardoyla καλως ηρθατε σπιτι σας!!!!! παντα γεροί κ ευτυχισμενοι!!!

εστειλα τον αντρα μου να μου παρει παστουλα ... την τελευταια ..(σαν εγκυος... μην τρελαθουμε)

αχ δεν ειμαι καλα εχω αγχος μια ανακατωσουρα ενα μπερδεμα τι να πω...

ΦΟΒΑΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ κορίτσια ρώτησα τον γιατρό πως θα με ξεγεννησει και μου είπε ότι αν θέλω κάνει και επισκηρίδιο και ολική...μου εξήγησε ότι με την ολική θα σηκωθώ πιο γρήγορα ,αλλά θα πονάω,ενώ με επισκληρίδιο είναι το καλό ότι δεν πονάς μετά,όμως την άλλη μέρα σε σηκώνουν...

Όσες κάνατε καισαρική-επισκληρίδιο τι επειρία είχατε;;;;;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Υδροχοάκι φάε τη παστούλα και άσε τα άλλα να έρθουν αύριο!!!Πάντως να ξέρεις πως ότι και να περάσεις θα σου μείνει αξέχαστο και θα σου λείπει κιόλας όταν θα τελειώσει!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...