Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Μακάρι βρε κορίτσι μου !σε ευχαριστώ πολύ! Στα μέσα του μήνα περιμένω και ελπίζω να ερθει νωρίτερα!!!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Geωργισ..κ γω μπανιεριτσα του εχω παρει.....που την στερεωνω σε μια βαση γιατι η μπανιερα μου ειναι οβαλ...κ δεν μπορει να πιασει διαφορετικα...κ επισης του εχω παρει κ μια βασουλα για να τον ξαπλωνω μεσα στην μπανιεριτσα κ να κανουμε πλιτσι πλιτσι....αλλα αυτο που λεει η Ελιτα εχει δικιο..πρωτα να τα κανουμε τοπικα στον ποπο για να φυγουν κακακια κ τετοια...κ μετα μπλουμ στο μπανιερακι τους...:D;)

Κοριτισα να σας ρωτησω κατι; με τι σφουγγαρακι τα πλενετε;

εμενα μου ειπαν να παρω κ πηρα...φυσικο σφουγγαρακι αυτο της θαλλασας..κ να το αλλαζω πολυ συχνα...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγώ έχω πάρει μια μπουρνουζένια βάση από το τζάμπο και είναι πολύ εύκολο έτσι, δε βρεχόταν και ο αφαλός στην αρχή πολύ πολύ, από την πρώτη μέρα τον κάνω μπάνιο και κάθε μέρα, βάζουμε και μουσικούλα και είναι μια ευχάριστη οικογενειακή στιγμή, το διασκεδάζουμε και οι 3 μας :P Σφουγγαράκι δε χρειάζεται στην αρχή, αλλά ούτε και για αργότερα είναι καλή ιδέα, μια λαβετούλα καλύτερα που στεγνώνει και πλένεται

όταν κάνει κακά πάντα με νερό στο νεροχύτη...πρέπει να ναι ζεστό όμως γιατί είμαστε κρυουλιάρηδες!!!

χθες πάλι είχαμε τρίωρο βραδυνό θηλασμό, με άδειασε τελείως και μετά κοιμήθηκε 12-6, πάμελα η δικιά σου το πρωί. Αυτό το παιδί νομίζω μόνο το βράδυ τρώει, το πρωί τρώει πολύ λιγότερο, δεν ξέρω τι να πώ...

ραμονίτσα μήνυση!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ramonitsa και εγω εχω παρει φυσικο σφουγγαρακι αλλα μου ειπαν οτι επειδη ειναι ζωντανος οργανισμος μαζευει μικροβια και ετσι δεν το χρησιμοποιω καθολου την πλενω με τα χερια μου

mummycool και εγω που το βραδυ βαριεμαι να σηκωθω να αντλησω και κανω ενα 6 ωρο χωρις περιπου το πρωι σηκωνομαι παμελα σημερα σηκωθηκα και εβαλα κατευθειαν το θηλαστρο και εβγαλα 200ml:shock:

Νυσταζω απιστευτα σημερα σερνομαι και δεν εχω καταφερει να κοιμηθω καθολου:(

Και εμενα εχω παρατηρησει οτι τρωει πιο πολυ το βραδυ αλλα η δικια μου ειναι και νυχτερινος τυπος γενικως...


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

mammycool :lol::lol::lol::lol::lol:

ειπα να ζητησω πρωτα πνευματικα δικαιωματα...μην καταφυγω απο τωρα στην μηνηση..χαχα

Μαμι; τι ειναι η λαβετουλα;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι λες να το πεταξω ε;

Ρε κοριτσια ΣΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βραζω την φακη εδω κ 1.5 σχεδον 2 ωρες...κ ακομα δεν εχουν βρασει..

τι να κανω;;;;;;;;;;

εχω δυναμωσει κ το ματι....κ αλλο...το εχω βαλει στο 8

ΕΛΕΟΣ!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!

Ν σας ζησουν τα μωράκια κ με το καλό όσες περιμένετε!!!!!!

Ραμόνα μου για σενα μπήκα!!!!!!!!!

Αντε καλε,ποτε θα σκάσει μυτη ο αγόραρος????????

Καθε μερα κοιταω κ ξανακοιτάω για καμιά ανακοινωση!!!!!!

Πως εισαι? πως νιωθεις που η μεγαλη στιγμή καταφτάνει??

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι λες να το πεταξω ε;

Ρε κοριτσια ΣΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βραζω την φακη εδω κ 1.5 σχεδον 2 ωρες...κ ακομα δεν εχουν βρασει..

τι να κανω;;;;;;;;;;

εχω δυναμωσει κ το ματι....κ αλλο...το εχω βαλει στο 8

ΕΛΕΟΣ!

Είναι παλιάς σοδίας γι αυτό...δεν γίνεται τίποτα...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Anstefaaaaaaaaaaaaaakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Κοπελα μου τι κανεις;;;;;;;;;;;;;;;; η μπεμπα;;;;;;;;;;;;;;;; κουκλαρα ..κ πως μεγαλωσε ετσι καλεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αγαπακι μου ..χαθηκες!!!!!!!!!!!!

να μπαινεις να σε βλεπουμε....εγω εδω ειμαι ....το σπιτακι μου..μπαινε να σε ' βλεπω'.....κ στο αλλο καφε..χαθηκατε παλιες φιλεναδιτσες...

Θα το μαθεις οταν βγει ο ζυμαρουλης μου..χαχαχαχα θα βγει ανακοινωση απο κοριτσια εδω...:D:D:D

μαμι..ειναι αυτα που ειναι σαν σαλιαρες ..που τα βαζουμε στον ωμο οταν τα κραταμε αγκαλιτσα για το ρεψιμο;

Φελια..επιτελους γινανεεεεεεεεεεεεεεεεεε..

τα νευρα μου σπασανε...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia. gyrisame spitaki mas kai emeis. pame na fame kai gyrnaw na sas diavasw kai na sas grapsw xe:) mou aresei autos o plithintikos toso poly :)

filenadaaaaaaaa siderenioi !!!!!

kalos orisate piso (spitaki sas) !!!!!!!!!!!!!!!

kai emas mas aresei o pli8intikos sou!!!! :wink:;-):wink:;-)

Link to comment
Share on other sites

καρδουλααααααα??? Καλως ηρθατε!!!!!

felia εκανα αυτο πουμου ειπες εριξα γαλα στην θηλη της εδωσα το στηθος σε ωρα που πειναγε πολυ και τιποτα ρουφηξε 1-2 φορες καιμετα εκλαιγε:(


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Και ο Γιώργος 4000γρ γεννήθηκε και αυτή κατά εκεί οδεύει....μας είπε ότι μπορεί 38 και κάτι εβδομάδα που θα βγει να έχει πιάσει τα 3800γρ,αλλά πάντα υπάρχει ένα +-200γρ απο τον υπέρηχο....

Είδαμε και μπόλικα μαλλάκια...

Κατερίνα προσπάθησε συνέχεια ,βάλτη στο στήθος σε κάθε ευκαιρία...μην αφήσεις να "περάσει" το δικό της :wink:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...