Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Η περιοδις εχει ηδη αργησει ηταν 

       

      πρίν από 27 λεπτά , *Vasoula είπε:

      Ανεβαίνει πάρα πολύ ωραία μπράβο!!!!τη Τετάρτη σίγουρα θα δείτε σάκο η σάκους!!! 🥰

      Τώρα περιμένεις περίοδο ε??θα είναι ο μήνας σου θα το δεις...😉

      Η περιοδος ηταν να ερθει χθες 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εξαιρετικά!!!!!!!!

Xaxa τρελλα!!!!!1

Τελεια ειδικα η μικρη που ξεκαρδιζετε. Σημερα τα τραβηξα κι εγω γιατι ειχαν αρχισει να παρατηρει το ενα το αλλο και ο μικρος απλωνε το χερι του στο προσωπο της μπεμπας κι αυτη προσπαθουσε να το βαλει στο στομα!!!

Ναι ο μπεμπης ειναι στ 2800 τωρα μπουλουκακος, εχει αλλαξει και ομορφυνει πολυ, οσο βαζουν μαγουλακι μοιαζουν πιο πολυ μωρακια απο προωρακια που ηταν. Ολο του τα ρουφαω τα μαγουλακια.

Υδροχοακι, με το καλο με κανενα πονο. Λιτσακι επισης με το καλο. Κι σε σενα Γιωργια.Ειδατε /Περασε ο καιρος. Θαχετε τα μωρακια σας σε λιγες ωρες αγκαλια!!!!!

Κατερινακι να τον χαιρεσαι τον μικρο!!!!

Μην στεναχωριεσαι ετσι ειναι τα παιδακια, οσο κιαν στην αρχη δειχνουν ενθουσιασμο με τη νεα υπαρξη στο σπιτι μετα αντιλαμβανονται πως καποια πραγματα εχουν αλλαξει και αρχιζουν να αντιδρουν.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια εγω γιατι δεν εχω καταφερει να δω καμοια φωτο σα. Ινκακι που τις εχεις.

Τελεια τα μπεμπουλακια σου Ελιτακι μου

Νασε ρωτησω να βαζεις στο μπανακι εγω ακομα τη κανω στα χερια αλλα ειναι πολυ υπερκινητηκη και φοβαμαι μη μου φυγει!! Λες να βαλω το μπανακι και γω?


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

εγω για ευκολια το κανω για να μην στηνω , γεμιζω κλπ την μπανιερα της αρεσει παντως πολυ το μπανιο θα δοκιμασω να την βαλω σημερα στην μπανιερα

Ναι γιατι χαλαρωνει το κορμακι τους νιωθουν σα ναναι στη μητρα. Απλα οταν τα αλλαζω αν εχουν κανει κακακαι πολλα και ειναι πολυ λερωμενα τα πλενω και τοπικα στη βρυση.Ειναι λιγο βαβουρα το μπανακι ειδικα εγω γεμιζω και αδειαζω δυο φορες αλλα αξιζει τους αρεσει, αρκει να μην βουτας πολυ το κεφαλακι μεσα γιατι αν βουτανε τα αυτακια τα ενοχλει καμοια φορα. Ο μπεμπης καμοια φορα τρομαζει και με βουταει απο τα μαλλια για να κρατηθει.

Εγω δεν εχω κανει facebook, αλλα μου ειπαν πως μπαινουν διαφοροι μεσα κια ειναι λιγο πο κοινοβιο και καλο ειναι να μην πολυβαζω φωτος σαυτο.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσιαααααααααααααααα..καλε μωλις ανοιξα την τηλεοραση...κ ειχε ο ΑΝΤ1 τον Σεφερλη στην Τατιανα...ντυμενο λεει Ζυμαρουλη..ααααααααααα

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ δικια μου ιδεα ειναι ο Ζυμαρουλής ..μονο ο μπεμπης μου...γκρρρρρρρρρρρρρρρ μου κλεψανε το ονομα....

κ κανει λεει μια θεατρικη παιδικη παρασταση που λεγεται ΅Ζυμαρουλης΅

ααααααααααααααααα

θελω πνευματικα δικαιωματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα παω να σας διαβασω!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Πριν λίγο γυρίσαμε και μεις...ήπιαμε και ένα καφεδάκι κάναμε και την βολτούλα μας...πήρα και πιτζάμες

Κάναμε καδιοτοκογράφημα.. τουλουμπίτσα έχει φτάσει αισίως τα 3350γρ...όλα καλά είπε ο doc..


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Πριν λίγο γυρίσαμε και μεις...ήπιαμε και ένα καφεδάκι κάναμε και την βολτούλα μας...πήρα και πιτζάμες

Κάναμε καδιοτοκογράφημα.. τουλουμπίτσα έχει φτάσει αισίως τα 3350γρ...όλα καλά είπε ο doc..

μπραβο φελια!!!! μεγαλουτσικη θα σου βγει, τσουμπωτη!!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Υδροχοακι....Λιτσακι.....Γεωργια ..με το καλοοοοοοοοοοοοοο κοριτσια....

να κρατησετε τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Φελια..μπραβο κοπελιτσα..αντε να ερθει κ η δικια μας η σειρα...;)

Ελιταααααααααααααααααααα...καλεεεεεεεεεεεε τι κουκλακιααααααααααααααα ειναι τα μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοκ επαθα......ειναι πανεμορφα...κ ολοκληρα μωρακια πια!;)

Τζορτζακι....οχι ..οχι..οχι..θελω τα κοντα καυτα σορτσακια μου!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:..

Εγω θα μπω..μμμμμμμμμμμμμμμμ..χαχαχααχχα

θα δειξει...;)

Ινκα....ετσι κοπελια..μην ακους την καθε μλκια που λεει ο καθενας..εσυ η ΜΑΝΑ τι λες κ μονο!;)

Κατερινακι..με το καλο το πλιτσι πλιτσι κ στο μπανιερακι...:D

ΘΕΛΩ Κ ΓΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο μας...

αχ αντε αν δω τι θα μας πει...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλα κοριτσια με βοηθησατε πολυ θα πω στους φιλους μας να μου φερουν τη μπανιεριτσα που μας πηραν!!!! Ελιτακι ωραια περιγραφη για το μπανακι χρησιμοποιεις και βασουλα ή τα κρατας με τα χερια ??Νομιζω οτι κρυωνει μωρε ετσι που τη κανω στο νηπτηρα, αλα δεν ειχα πιο πριν πιο πολλες επιλογες στο σκυψιμο λογω καισαρικης!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...