Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Με βλαστοκυστες,οπότε υπομονή μέχρι την Τρίτη 😊

      2 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Μπραβοοοοο!πολύ χάρηκα!!! Είδες που στο πα μπορεί να γονιμοποιηθούν 2!!! Όλα καλά θα πάνε και θα προχωρήσουν θα δεις! Θετική σκέψη και υπομονή για τις επόμενες μερουλες!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Σου εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που κάνεις διέγερση και να μείνεις έγκυος σύντομα 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ 🥰 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

φέλια κι εμένα με άγχωσες...αν συνεχίζει και θηλάζει δηλαδή μόνο αυτό σημαίνει; ότι δεν του φτάνει το γάλα; αφού τον βλέπω ότι τρώει για κανένα μισάωρο και μετά ουσιαστικά δεν τραβάει αλλά το κάνει πιπίλα...άσε που κουνάει το κεφάλι του ΄μπρος πίσω και με πονάει, βάζω κόντρα το χέρι μου και αυτός δυσανασχετεί ε δεν είναι παιχνίδι αυτό τώρα;;

σήμερα πάντως κοιμήθηκε πριν από λίγο χωρίς πιπίλα

Το μόνιμο άγχος κάθε θηλάζουσας...δν βλέπω τίποτα περίεργο.

Ένα λεπτό να κάνω μπάνιο τον Γιώργο και έφτασα.....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να παρω μαγια μπυρας κανει τιποτα?? (τον πονο μου εγω)

Κανει κανει Κατερινα.Θελει γυρω στα 8 με 10 χαπακια την ημερα για μια βδομαδα και μετα σταματας για μια βδομαδα. Εγω επειδη κουραζομουν λιγοστεψε λιγο και πηρα μαγια οπως και τα τσαγακια της weleda.Εχω κουραστει κι εγω γιαυτο και δεν βγαζω τακτικα γαλα ισως γιατυτο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μιλαμε ο οργανισμος ρολοι. Χτες 40ντησα και μουρθε και περιοδος. Ωασικα απο προχτες αρχισε να κατεβαινει αιματακι και λεω ειναι δυνατον να ξανακατεβηκαν λοχεια?Και μετα αυξηθηκε και τωρα εχω κανονικη ροη περρίοδο. Αληθεια τοσο ρολοι ερχεται ακομα κι οταν θηλαζεις?

Εντομεταξυ νιωθω εξαντληση ακομα κι οταν κοιμαμαι.

καλα κ η σιχαμενη τοσο γρηγορα ερχεται;;;;;;;;;;;;;;;

αχ καλα ειμασταν τοσο καιρο καθαρες...τωρα ξανα μανα αιμα ε;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

καλα κ η σιχαμενη τοσο γρηγορα ερχεται;;;;;;;;;;;;;;;

αχ καλα ειμασταν τοσο καιρο καθαρες...τωρα ξανα μανα αιμα ε;

Κοιτα απο μια αποψη καλο ειναι για να προσεχουμε ποτε ειναι οι γονιμες μερες μην εχουμε κανα απροοπτο τοσο νωρις. Αν δεν εχεις περιοδο μπορει να την πατησεις και να μην ξερεις αν εχεις ωορυξια κλπ.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Πως θα το καταλαβω?Δεν το κανει συνεχεια. Αν φαει λιγοτερο δε βγαζει και αν τον εχουμε αρκετη ωρα ορθιο στην αγκαλια να ρευτει.

Κοριτσια μιλαμε ο οργανισμος ρολοι. Χτες 40ντησα και μουρθε και περιοδος. Ωασικα απο προχτες αρχισε να κατεβαινει αιματακι και λεω ειναι δυνατον να ξανακατεβηκαν λοχεια?Και μετα αυξηθηκε και τωρα εχω κανονικη ροη περρίοδο. Αληθεια τοσο ρολοι ερχεται ακομα κι οταν θηλαζεις?

Εντομεταξυ νιωθω εξαντληση ακομα κι οταν κοιμαμαι.

τόσο νωρίς έρχεται περίοδος γμτ;

ελίτα ξέρω ότι τα μωράκια με παλινδρόμηση βγάζουν γάλα όταν τρώνε με το μπιμπερό ενώ όταν θηλάζουν όχι τόσο πολύ

ήθελα να στο πω κι εγώ για την παλινδρόμηση αλλά δίσταζα, έχουν και τα 2 παιδιά της κουμπάρας μου και έκοψε τη θηλασμό (λανθασμένα κατ εμέ) και το σκέφτηκα όταν μου λεγες ότι ο μπέμπης λερώνει τα ρούχα του με ρουκέτες

διάβασε εδώ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=28814


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιτα απο μια αποψη καλο ειναι για να προσεχουμε ποτε ειναι οι γονιμες μερες μην εχουμε κανα απροοπτο τοσο νωρις. Αν δεν εχεις περιοδο μπορει να την πατησεις και να μην ξερεις αν εχεις ωορυξια κλπ.

και δεν είμαστε για "σοκ και δέος" ακόμη ε; ;)


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

και δεν είμαστε για "σοκ και δέος" ακόμη ε; ;)

Μαμικουλ κ Ελιτα.....εεεεεεεεεεεεεεε..οοοοοοοχι βεβαια...

παπαπααπα.....οχι ακομα τουλαχιστον.!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Μαμικουλ κ Ελιτα.....εεεεεεεεεεεεεεε..οοοοοοοχι βεβαια...

παπαπααπα.....οχι ακομα τουλαχιστον.!

πρέπει πρώτα να χάσουμε όλλλαααααα τα κιλά της εγκυμοσύνης συν 2 ακόμη, έτσι για να χουμε καβάντζα!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ο γιος μου ελιτα ειχα παλλινδρομηση σοβαρου βαθμου και εβγαζε συνεχεια μεχρι 14 μηνων δεν ειναι τιποτα σοβαρο μπορεις να κανεις εναν υπερηχο στομαχου στο μικρο και απο κει και περα αν βρεθει παλλινδρομηση δινουν ενα σιροπακι για το στομαχι εμεις το παιρναμε 10 μηνες σχεδον , βεβαια μπορει να βγαζει και απο την λαιμαργια του και να μην ειναι τιποτα πχ η δικια μου πριν λιγο λυσσαξε εφαγε 130 ml και μου εβγαλε την ωρα που την αλλαζα γουλιτσα αλλα αυτο ειναι υπερφαγια δεν ειναι παλλινδρομηση


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μπήκα να σας χαιρετησω. Με ειδοποίησαν απο τον γιατρό να είμαι αύριο στις 9.00 στο μαιευτήριο. Δεν ξέρουμε ακόμα αν θα με κρατήσει (θα εξαρτηθει απο την εξέταση) αλλά μου είπαν για κάθε ενδεχόμενο να έχω και μια βαλιτσούλα μαζί...

Έχω αγχωθει πολύ, δεν το κρύβω αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Θα σας ειδοποιήσω με την πρώτη ευκαιρία...

Καληνυχτα και ευχαριστώ για όλα!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλο Λιτσακι αυριο. Ολα καλα θα πανε.

Κι εγω η αληθεια ειναι εχω αγχωθει λιγακι που μου ειπε για Δευτερα Τριτη κι ας το εχω ξανακανει. Ειναι η αναμονη περισσοτερο που ενοχλει. Καλυτερα να λεγανε εδω και τωρα....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου μπήκα να σας χαιρετησω. Με ειδοποίησαν απο τον γιατρό να είμαι αύριο στις 9.00 στο μαιευτήριο. Δεν ξέρουμε ακόμα αν θα με κρατήσει (θα εξαρτηθει απο την εξέταση) αλλά μου είπαν για κάθε ενδεχόμενο να έχω και μια βαλιτσούλα μαζί...

Έχω αγχωθει πολύ, δεν το κρύβω αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Θα σας ειδοποιήσω με την πρώτη ευκαιρία...

Καληνυχτα και ευχαριστώ για όλα!

Αντε με τις καλυτερες ευχες κ κανεναν πονο!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ευχαριστω πααααρα πολυ για τις πληροφοριες!!! οσο για το ΜΗΤΕΡΑ πολυ χαρηκα που ειπατε οτι επιτρεπουν τον αποκλειστικο θηλασμο,βεβαια δεν ξερω μη μου κανουν καμια βλακεια τελευταια στιγμη κ πουν οτι λογω οικονομικου 3κλινου δεν γινεται..

τι αλλο να παρω στη βαλιτσα μαζι μου???

με το καλο οι υπολοιπες που μεινατε να αναμενετε τα μπεμπακια σας!!!!!!!!

εγω εχω παρει κ ενα σεντονακι καλαθουνας για να το ακουμπαω επανω μου οταν το παιρνω αγκαλιτσα (να μην ειναι κατευθειαν στη νυχτικια μου) καθως και 4-5 πανακια για τις γουλιτσες του οταν ρευεται


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Φελια περαστικα!! υπομονη κ θα περασει!!

Ελιτα αν εχει παλλινδρομηση μιλα με τον παιδιατρο σου..υπαρχουν κατι σφηνακια ενσωματωμενα με μικρο στρωματακι που εχει κλιση (αναλογα μικρη η πιο μεγαλη)

Τα προστατευει στον υπνο τους! εγω του πηρα για το port bebe που θα το βαζω στην αρχη, εβγαλα τα σφινακια κ το εβαλα πανω απο το κανονικο στρωματακι...η κλιση ειναι μηδαμινη που διαλεξα δεν πιανει ολη του την πλατουλα, θα ρωτησω βεβαια και το γιατρο


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

Litsaki με το καλο κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Ολα καλα θα ειναι..με το καλο να αντικρυσεις το αγγελουδι σου..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...