Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!

Ο γιός μου έχει ξεφύγει εντελώς..τα έχω παίξει!!!Μέχρι και τον ουροσυλλέκτη μου πήρε το πρωί και το πέταγε απο δω και κει...που πήγε και βρήκε,υποτίθεται το είχα κρύψει....όχι άδειο έτσι!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι βρε δεν κόβεται έτσι το γάλα,απλά ακόμα δεν έχεις εδραιώσει γαλουχία και οι ορμόνες δεν έχουν σταθεροποιηθεί,μετά τις 6 εβδομάδες σταθεροποιούνται όλα και το στήθος παράγει όσο η ζήτηση απο το μωρό....τώρα τα σκαμπανεβάσματα είναι συνηθισμένα!!!Απλά θήλασε τον χωρίς χρονικό όριο..αν δεις ότι δεν το καλύπτεις,τότε τα ξαναλέμε....μηπως κάνεις δίαιτα;;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πάρω το ξεβουλωτήρη της τουαλέτας,τη βεντούζα και θα τραβάω τα αφτιά μου να ανοιξουν :tongue: κουφάθηκα!!!

να σου στείλω το βεντουζάκο μου;;;

να γίνεις γρήγορα καλά σου εύχομαι


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ok, προς το παρόν σήμερα έχει φάει καλά, περιμένω βέβαια να ξυπνήσει για να δούμε πως θα πάει και το βράδυ... Οχι δεν κάνω δίαιτα, τρώω κανονικά!

Κουράγιο με τον μικρό σου και περαστικά! Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι βρε δεν κόβεται έτσι το γάλα,απλά ακόμα δεν έχεις εδραιώσει γαλουχία και οι ορμόνες δεν έχουν σταθεροποιηθεί,μετά τις 6 εβδομάδες σταθεροποιούνται όλα και το στήθος παράγει όσο η ζήτηση απο το μωρό....τώρα τα σκαμπανεβάσματα είναι συνηθισμένα!!!Απλά θήλασε τον χωρίς χρονικό όριο..αν δεις ότι δεν το καλύπτεις,τότε τα ξαναλέμε....μηπως κάνεις δίαιτα;;;;

φέλια κι εμένα με άγχωσες...αν συνεχίζει και θηλάζει δηλαδή μόνο αυτό σημαίνει; ότι δεν του φτάνει το γάλα; αφού τον βλέπω ότι τρώει για κανένα μισάωρο και μετά ουσιαστικά δεν τραβάει αλλά το κάνει πιπίλα...άσε που κουνάει το κεφάλι του ΄μπρος πίσω και με πονάει, βάζω κόντρα το χέρι μου και αυτός δυσανασχετεί ε δεν είναι παιχνίδι αυτό τώρα;;

σήμερα πάντως κοιμήθηκε πριν από λίγο χωρίς πιπίλα


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ρε συ Φελια....περαστικα...

Μα καλα ρε κοριτσι πως την τσακωσες γτην βρογχιτιδα;

Ενημερωσες τον γυναικολογο σου για τα φαρμακα που σου εδωσε η γιατρος;

καλο νομιζω ειναι να του τα πεις...

Μην ανυσυχεις παντως μεχρι να γεννησεις θα εχει περασει..αρκει να προσεχεις ετσι;

ρευματα κ τετοια...

Τι καλα που μιλατε εσεις οι μανουλες για το ποσο τρωνε τα μωρακια σας..

αντε λιγο μας εμεινε κ μας...

Νια jend μου με ανακουφιζει...αλλα το καταπινω ρε γαμωτο κ με χαλαει...

τι να κανω ομως...τουλαχιστον ξεμπουκωνω...;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πρέπει να φροντίσω να βγάζω γάλα και απο τ΄αφτιά σε αυτή την περίπτωση :lol:

καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φελια γραφεις...χααχχα

ΚΑτερινακι με κανες κ φιλη ε;

καλε μια κουκλιτσα εισια...κουκλαρα δηλαδη..

κ μικρουυυυυυυλαααααααααααααααα...

κ το παληκαρακι σου ειναι πολυ ομορφο...;)

να σου ζησουν κ τα δυο παιδακια :D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ελίτα απλα πρόσεχε τον να μην έχει παλινδρόμηση.

Εγώ θα πήγαινα και σε 2ο παιδίατρο να το δει.

..

Πως θα το καταλαβω?Δεν το κανει συνεχεια. Αν φαει λιγοτερο δε βγαζει και αν τον εχουμε αρκετη ωρα ορθιο στην αγκαλια να ρευτει.

Κοριτσια μιλαμε ο οργανισμος ρολοι. Χτες 40ντησα και μουρθε και περιοδος. Ωασικα απο προχτες αρχισε να κατεβαινει αιματακι και λεω ειναι δυνατον να ξανακατεβηκαν λοχεια?Και μετα αυξηθηκε και τωρα εχω κανονικη ροη περρίοδο. Αληθεια τοσο ρολοι ερχεται ακομα κι οταν θηλαζεις?

Εντομεταξυ νιωθω εξαντληση ακομα κι οταν κοιμαμαι.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ινκα τελικα φευγει τελικα η κυταρριτιδα ε;

παλι καλα....εγω νομιζα οτι κραταει για ποοοοολυ καιρο....

οσο γοα το ζελε που λες καλε....; σιγα ποσο κρεας ειχες επανω σου για να γινεις ζελεδακι.....

ησουνα πολυ αδυνατουλα οταν ξεκινησες την κυηση...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...