Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Οχι βρε δεν κανει οινοπνευμα στο αυτι!! οι ωτρ το απαγορεύουν!!!

Νατάσσα καλα θα κανει αν εχει γερασει ο πλακουντας και εχει μειωθει το υγρο!! Με τεχνιτους πονους θα μπεις ή καισαρικη; Να εισαι ηρεμη!! Το ζουζουνι σου ειναι μια χαρα και θα το σφιξεις στην αγκαλια σου!!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

georgia ποσο τρωει η δικια σου κανονικα ? εμενα σε καθε γευμα απο 60 ml το λιγοτερο ως 100 ml το περισσοτερο και σημερα που την ζυγισα ειναι 2.915 αααχ αγχος και αυτο με το βαρος για εμας που γεννησαμε μικροσκοπικα μωρακια


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καρδιοτοκογραφημα ειναι. Σου βαζουν δυο ζωνες στην κοιλια και μετρανε τους παλμους του μωρου και τις κινησεις του. Και τις συσπασεις αν εχεις εκεινη την ωρα.

Κι εγω χαιρομαι που επιτελους θα γεννησω, αλλα θα ηθελα να ηταν λιγο μεγαλυτερο. Παλι ποντικακι θα κανω....

Με καισαρικη, λογω της μικρης που την ειχα κανει ετσι.

Τωρα μου ειπε απλα μια βδομαδα ξεκουραση, γιατι ειναι ηδη πολυ χαμηλα....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ραμονιτσα το ξέρεις το ρητό δάσκαλε που δίδασκες....ε δεν πρόσεξα καθόλου..ήταν και το νερό της βρύσης αυτές τις μέρς πάγος...

Πήρα τον Γυναικολόγο και μου είπε να πάω σε Ο.Ρ.Λ αλλά επειδή έχω περάσει 2 φορές πνευμονία,εχω μια γιατρό που την εμπιστεύομαι...

Γιώτα και όλη την Σκωτία να πιώ σε ουίσκι δεν νομίζω να γίνει τίποτα...ή μάλλον μπορεί να γεννήσω χωρίς να το καταλάβω και να βγάλω και μπεκρή-παιδί :tongue:

Στις 5 θα πάω γιατρό....εντομεταξύ σήμερα πήγα για αιματολογικές και όλη τη νύχτα έπινα τσάγια με μέλια και λεμόνια....ευτυχώς μετά την καμπύλη ο γιατρός δεν μου βάζει μέτρηση σακχάρου...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

A αυτη η εξεταση εναι Νατασα .;...την εχω κανει...δεν ηξερα οτι ετσι λεγεται...

Μαρακι ετσι εχω ακουσει για το οινοπνευμα ΟΧΙ ομως σε ωτιτιδες..απλα εαν ποναει....κ το εχω δει που το εκανε η γιαγια του πρωην μου..

Φελια..δεν παιζεσαι με την βεντουζα του μπανιου...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το αυτι σου πως σε επιασε...

Αυτο με την πνευμονια ...να το κοιταξεις κ να το προσεξεις..κ να μην βγεις καθολου τωρα με αυτο το κρυο...

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa μακαρι να σε βοηθησα ...ναι μερικες φορες μπορει και να το καταπινεις ..παντως εμενα με βοηθησε , μακαρι να βοηθησει και εσενα..

Φελια απαιχτη με την βεντουζα!!!

Κοριτσακια μου αντε προσεξτε !! τωρα που εμειναν λιγες μερουλες προσεξτε σας παρακαλω πολυ !!! και σας το λεω εγω με ΦΟΒΕΡΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ σε βρογχιτιδες κτλ οπως εχω ξαναπει!!

Μαρακι αντε θα δεις την μπουμπου σου !!! Να μπεις οποτε μπορεσεις να μας πεις νεα!!

Σοφι θα ειμαι εγω στο μσν , οταν αποφασισω να το εγκαταστησω εκ νεου ...αλλα για χαρη σου θα το κανω να μην εισαι μονη ....αλλωστε θα γυρισει και η καρδουλα ...οποτε θα μπαινει και αυτη καπου καπου !!

Εμεις ειμαστε στη φαση τωρα του να ξυονησω να μην ξυπνησω??? και καθεται η μαμα απο πανω μου να με κοιταει μηπως και ξυπνησω και μου εχει σπασει και τα νευρα ...ολο μου μιλαει χαχαχα!! Ειμαι και μονη μου σημερα ολη μερα και τον χαζευωωω σας εχω πει ειμαι τρεληηηη!!

Αληθεια ρε κοριτσια εχει μπολικα σαλακια , να ανησυχησω ?? η ειναι φυσιολογικο ?? Οι πιο εμπειρες τι λετε ???

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ευχαριστω πααααρα πολυ για τις πληροφοριες!!! οσο για το ΜΗΤΕΡΑ πολυ χαρηκα που ειπατε οτι επιτρεπουν τον αποκλειστικο θηλασμο,βεβαια δεν ξερω μη μου κανουν καμια βλακεια τελευταια στιγμη κ πουν οτι λογω οικονομικου 3κλινου δεν γινεται..

τι αλλο να παρω στη βαλιτσα μαζι μου???

με το καλο οι υπολοιπες που μεινατε να αναμενετε τα μπεμπακια σας!!!!!!!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ευχαριστω πααααρα πολυ για τις πληροφοριες!!! οσο για το ΜΗΤΕΡΑ πολυ χαρηκα που ειπατε οτι επιτρεπουν τον αποκλειστικο θηλασμο,βεβαια δεν ξερω μη μου κανουν καμια βλακεια τελευταια στιγμη κ πουν οτι λογω οικονομικου 3κλινου δεν γινεται..

τι αλλο να παρω στη βαλιτσα μαζι μου???

με το καλο οι υπολοιπες που μεινατε να αναμενετε τα μπεμπακια σας!!!!!!!!

na pareis servietes kanonikes giati ekei tha sou forane kati servietares terasties !se periptosi pou exeis ligi roi na mi perpatas san papi!!!!

2 soutien thilasmou emena mou fenonte poly praktika !!!!koimame me ayta !!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

angie να παρεις και επιθεματα στηθους αν θηλασεις θα σου χρειαστουνε για να μην λερωσεις τα σουτιεν σου και απολυμαντικο για τα χερια να δινεις σε οποιον ερχεται για τα μικροβια


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ήρθα και γω απο τη γιατρό....βρογχίτιδα όπως κάθε χρόνο τέτοια εποχή...αντιβίωση εισπνοες και σταγόνες για το αφτάκι μου...ας ελπίσουμε ότι δν θα κάνω πυρετό,αλλίώς την έβαψα...και ας ελπίσουμε ότι θα μας έχει περάσει σε 19 ημέρες που γεννάω...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Felia περαστικαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχομαι να μην χρειαστει να βαλεις το ξεβουλωτηρι του μπανιου!! Εχεις αρκετο καιρο μπροστα σου και προλαβαινεις μια χαρα να γινεις καλα!!

Μummycool μ'αρεσει που λες να τα λεμε στο μσν.... Που εισαι ολη μερα σημερα καλε???? Μην μου πεις πηρες κιολας τον μπεμπη και αρχισες τις βολτες????


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

felia περαστικα να προσεχεις πολυ!!!

Να σε ρωτησω κατι τωρα που σε βρηκα μεσα? Η μικρη σημερα φαινεται οτι αρχιζει να αυξανει τις ποσοτητες που τρωει γυρω στα 100-120 ml το προβλημα ειναι οτι εγω βγαζω με το θηλαστρο και καθε τριωρο βγαζω γυρω στα 80 αν το αφησω 4ωρο βγαζω παραπανω και το πρωι που εχω πιθο πολλες ωρες να βγαλω βγαζω γυρω στα 120 τι να κανω να αυξησω την παραγωγη για να καλυπτω την μικρη προσπαθω και βαζω το θηλαστρο συχνοτερα αλλα οταν το κανω αυτο βγαζω λιγοτερη ποσοτητα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

georgia ποσο τρωει η δικια σου κανονικα ? εμενα σε καθε γευμα απο 60 ml το λιγοτερο ως 100 ml το περισσοτερο και σημερα που την ζυγισα ειναι 2.915 αααχ αγχος και αυτο με το βαρος για εμας που γεννησαμε μικροσκοπικα μωρακια

po,po me agxoses katerina !!!toso poly troei?ego den nomizo oti troei pano apo 60 ml...ektos an se mia evdomada tha troei pio poly!!!!

poso sou pernei tin evdomada ?pantos mia xara dixnei !!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ινκα μου στην αρχη επινε 40 μην ανησυχεις ειναι και 3 εβδομαδων , γεννηθηκε 2.650 μπηκε θερμοκοιτιδα και εχασε βαρος και την πηρα στις 21 Ιανουαριου 2.440 τωρα σημερα ειναι 2.915 αρα εχει παρει 500 γραμμαρια σε 12 μερες καλα νομιζω ειναι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...