Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γιωτα μου μην σε απογοητευσω ολο τον 9ο με πονακια περιοδου ειμαι κ ..τζιφος!!!

Λες??? Για να ειμαι ειλικρινης θελω να παρει 1-2 εβδομαδες ακομα... να πλησιασουμε στην πητ, να νοιωσω μεγαλυτερη ασφαλεια... οποτε δεν βιαζομαι!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalimera koritsia !!!!

litsaki ,ninia me to kaloooooooooooooooo!!!!

paros,ki emena mou kanei to stithos mou pipila kai me ponaei poly !!!emeis thilasame apo xtes stis 19:00_21:00_1:00_3:00_5:00_7:00_10:00 kai apo ekini tin ora koimomaste ...

na sas po oti kathe thilasmos krataei 45 lepta kai 15 lepta pipila .

tha paro tin maia mou na tin rotiso gia to aima ..

ta kila tis foufoulas mou mou eipe i maia prepei tin parskevi na einai sta kila pou genithike ...den tin exo zigisei opos mou ipate...

antitheta ego zigizome kathe mera ...exasa allo ena kilo ...eimai 58 apo 64 pou eixa ftasei ...kseprizome !!!!!!i kitaritida mou exei minei mono ston popo!akous ramonitsa;alla olo to soma zele !!!!ypomoni tha ksanasfiksoume !!!!

koritsia mas epese o afalos simera !!!!!!!!

angie ,genika eimai poly eyxaristimeni apo to mitera !!!!ego emina se monoklino den ksero na sou po gia oles tis times ...mipos na pareis tilefono na rotiseis .

me tis maies eixa kali epikinonia an kai eixa kai tis maies tou giatrou mou !!!eixa zitisei apoklistiko thilismo kai eixa to moraki syxna dipla mou ..alla koritsia ...pistevo oti kati tou dinane...zaxaronero isos ...den ksero ...alla me to zori thilazame kai fonaza tis kopeles na me voithisoun...me to pou ftasame spiti ..otan me koitaei i beba glifete apo tin pina !!!!

angie an kaneis fisiologiko toketo na zitiseis na tin thilaseis amesos ...kai na zitas oti theleis na mi drepese ..


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ από την άλλη με το που ήρθαν τα πονάκια την άλλη μέρα γέννησα, βιαζόταν ο κύριος...σας διαβάζω και θυμάμαι τα δικά μου...αχ συγκινήθηκα πάλι

μίλησα με την καρδούλα και χθες και σήμερα (ζούλεια γιώτα!)

είναι μια χαρά, ταλαιπωρήθηκε αρκετά αλλά τα ξέχασε όλα, είναι ερωτευμένη με τον παίδαρο, ο οποίος μοιάζει με μωρό 2 μηνών μου είπε, ακόμη δεν έχει κατεβάσει γάλα (στις πρωτότοτες κατεβαίνει την τρίτη μέρα συνήθως) αλλά ο μικρός φαίνεται πεινάλας οπότε δε θα χει πρόβλημα

γιώτα το καλό που σου θέλω περίμενε να γυρίσουν οι καρδούλα και η μαρία σπίτι και μετά γεννάς...με ποιον θα μιλάω στο msn εγώ μου λες;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ από την άλλη με το που ήρθαν τα πονάκια την άλλη μέρα γέννησα, βιαζόταν ο κύριος...σας διαβάζω και θυμάμαι τα δικά μου...αχ συγκινήθηκα πάλι

μίλησα με την καρδούλα και χθες και σήμερα (ζούλεια γιώτα!)

είναι μια χαρά, ταλαιπωρήθηκε αρκετά αλλά τα ξέχασε όλα, είναι ερωτευμένη με τον παίδαρο, ο οποίος μοιάζει με μωρό 2 μηνών μου είπε, ακόμη δεν έχει κατεβάσει γάλα (στις πρωτότοτες κατεβαίνει την τρίτη μέρα συνήθως) αλλά ο μικρός φαίνεται πεινάλας οπότε δε θα χει πρόβλημα

γιώτα το καλό που σου θέλω περίμενε να γυρίσουν οι καρδούλα και η μαρία σπίτι και μετά γεννάς...με ποιον θα μιλάω στο msn εγώ μου λες;;

Ναι καλε θα περιμενω... Εξαλλου ειπαμε.. θελω να μεγαλωσει κ'αλλο η μπουμπου!! Οποτε με βλεπω να μενω μεσα να λες εσυ για πανες και εγω για πονακια περιοδου!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω μίλησα με την καρδουλα!!! Την άκουσα τοσο ευτυχισμένηηηηηη!!! Πολύ το χάρηκα γιατι μετα την επωδυνη γέννα της ανησυχουσα!!! Ο μπέμπης κουκλος και μοιαζει στον μπαμπα του προς το παρον!!!

Κοριτσια τι γινεται με τα μωρα Φεβρουαρίου; Μήπως να κανουμε κανένα γκαλοπ να δουμε που μοιαζουν τα περισσότερα;;

Αντζυ απ' οσο μου ειπε η καρδουλα που ειναι στο μητέρα ειναι πολυ καλα και της προσφεραν τα παντα, επιθέματα στήθους, αντισυπτικο, εσώρουχα μιας χρήσεως καθώς και σερβιέτες λοχείας!! Απ' οσο θυμάμαι ομως η Καρδουλα ειναι σε δικλινο δωμάτιο!!

Σου γράφω τις τιμές που πηρα απο το μητέρα για το 2010!!

Οικονομικό 3κλινο φυσ.τοκετός (4μέρες διαμονή) 2000? (ειναι μαζι με επισκληρίδιο)

Οικονομικό 3κλινο καισαρ.τομή (5μέρες διαμονή) 2200?

Κανονικό 3κλινο φυσ.τοκετός (4μέρες διαμονή) 2600? (+438? η επισκληρίδιος)

Κανονικό 3κλινο καισαρ.τομή (5μέρες διαμονή) 2800?

2κλινο φυσ.τοκετός (4μέρες διαμονή) 3750? (+510? η επισκληρίδιος)

2κλινο καισαρ.τομή (5μέρες διαμονή) 4050?

1κλινο φυσ.τοκετός (4μέρες διαμονή) 5150? (+670? η επισκληρίδιος)

1κλινο καισαρ.τομή (5μέρες διαμονή) 5750?

Lux φυσ.τοκετός (4μέρες διαμονή) 6750? (+670? η επισκληρίδιος)

Lux καισαρ. τομή (5 μέρες διαμονή) 7450?

Suite φυσ. τοκετός (4μέρες διαμονή) 10000? (+670? η επισκληρίδιος)

Suite καισαρ. τομή (5μέρες διαμονή) 10500?

Οι τιμές αφορούν μόνο την μητέρα και δεν συμπεριλαμβάνουν τα έξτρα φάρμακα-εξετάσεις και επιπλοκές της γέννας, Καθώς και τις εξετάσεις του νεογνού οι οποίες κυμαίνονται γυρω στα 170 ευρω οι βασικές και αλλα 170 ευρω΄οι οπτοακουστικές.

Η συλλογή βλαστοκυττάρων ανεξαρτητως δωματίου κοστίζει 325?. Για τιμές φυλαξης βλαστοκυτάρων δεν ρωτησα γιατι εμεις δεν θα κάνουμε. Ξέρω ομως πως αν αποφασίσεις να τα αφησεις στο μητέρα σου κανουν καποια εκπτωση.

Σημειωτέων η μαία μου μου ειπε πως για τον τοκετό μου ειτε γινει φυσιολογικά ειτε γίνει με καισαρική να υπολογίζω αλλα 200 ευρω περίπου για κάποια εξτρα πραγματα που μου δινουν και δεν ειναι μεσα στο πακέτο. Πχ υπόθετα βολταρέν κτλ!!

Αα κορίτσια επίσης οταν με το καλο (οοοοοτανννννν λεω!!) κάνουμε δεύτερο παιδάκι!! για κάθε εξέταση πουι θα κάνουμε στο μητέρα θα εχουμε 20% έκπτωση, αλλα οχι και στον τοκετο!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο εμας!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Αχ Jend μου ευχαριστω πολυ για τον ορο που μου ειπες....πηγα κ πηρα τωρα....αλλα ρε γαμωτο οταν το βαζω στην μυτη το καταπινω κιολας κ με ενοχλει καπως...δεν πειραζει ε;

Παντως η αληθεια ειναι οτι με ανακουφιζει...

Λιτσακι με το καλο να υποδεχτεις το μεμπαααααααακιιιιιιιιι!!!!!!!!!;)

με το καλο κ η Νινια..παιδευτηκε το κοριτσακι τοσο καιρο στο νοσοκομειο..

Γιωτα με το εγκαυμα πως εισαι; καλυτερα;

παντως πονακια περιοδου κ εγω εχω συχνα...αλλα ακομα κραταμε...;)

νεα απο την καρδουλα εχουμε;

Σας διαβαζω που λετε για θηλασμο κ τα λοιπα κ μου φαινονται κινεζικα ολα αυτα...

Για να δουμε εμεις θα τα καταφερουμε;

κ με το μωρακι μου...που θα ειναι τοσο μικρουλι ....

Μαρακι καλο δρομο να εχετε....κ θα δεις κ μπεμπα αυριο;;;;;;; αχ τελεια:D

μαμικουλ να σου στειλω ενα κομματακι-αρα γαλακτομπουρεκακι;;)

Huida φωναξε καποια φιλη στο σπιτι για παρεουλα....οχι ομως κοντα στο μωρο ε;

Κ υπομονη κοριτσακι θα περασει γρηγορα ο καιρος κ θα μεγαλωσετε....

κ μετα θαα ακουτε τα δικα μας παραπονα...:D

Κατερινακι..κουκλα η μπουμπουκα σου....:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Πάρος μάλλον κάτι γίνεται με την παραγωγή σου..έχε τον συνέχεια στο στήθος...το έχω ακούσει και απο μια γνωστή μου που ξεκινούσε καλά και μετά μειωνόταν το γάλα με αποτέλεσμα να τα παρατάει....μην τα παρατάς..θέλει λίγο καιρό να παιδευτείς μέχρι να μπει το νερό στ αυλάκι...

Λίτσα πας και συ να γίνετε 3;;;Άντε με το καλό!!!

Εγώ είμαι χάλια..θα πάω σε πνευμονολόγο το απόγευμα ή θα την καλέσω σπίτι.Ο λαιμός έλεισε για τα καλα΄και το αφτί μου το ίδιο..έχω και δέκατα γμτ!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Φελια τοσο πολυ;

το αυτι γιατι; μηπως εχεις παθει καμια ωτιτιδα; κ σου τα κανει αυτα;

το κοιταξες καθολου;

για το αυτι ξερω οτι βαζουν μια δυο σταγονες καθαρο οινονπνευα..αλλα αν ειναι καμια ωτιτιδα να το κοιταξεις....

Περαστικουλια ρε κοριτσι...οταν ερθει ο γιατρος μπες να μας πεις τι σου ειπε..

Κ εγω μια απο τα ιδια χαλια...κομαρες μουκωμα τρομερο...δεν μπορω να αναπνευσω...κ το βραδυ ζοριζομαι στον υπνο...ευτυχως μου περασε ο λαιμος...

για να δουμε κ το μπουκωμα τωρα με τον ορο..

παντως οτι κ να σου πει ο πνευμονολογος..καλο θα ειναι να ενημερωσεις κ τον γυναικολογο σου ε;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα με το εγκαυμα πως εισαι; καλυτερα;

παντως πονακια περιοδου κ εγω εχω συχνα...αλλα ακομα κραταμε...;)

Eυτυχως ειναι πολυ - πολυ καλυτερα!! Δεν ποναω αλλα εχει βελτιωθει πολυ και το αισθητικο κομματι!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φελια οταν ειχε κλεισει ο λαιμος μου , μου ειπε ο γιατρος να κανω γαργαρες με τσαι που μεσα να εχω ριξει μελι, λεμονι και ουισκι... Ακουγεται κουφο αλλα με βοηθησε παρα - παρα πολυ!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μας.

Νινια και Λιτσακι με το καλο τα μωρακια σας αυριο.

Περαστικα στις αρρωστουλες.

Εμεις ειχαμε παει σημερα στο γιατρο. 2338 ο μικρουλης μας, λιγο αμνιακο υγρο, γερασμενος πλακουντας, θα παω για NST την Παρασκευη και μαλλον Δευτερα Τριτη θα μου το παρει.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Eυτυχως ειναι πολυ - πολυ καλυτερα!! Δεν ποναω αλλα εχει βελτιωθει πολυ και το αισθητικο κομματι!!!!!

Μπραβο ρε συ Γιωτουλα...το καλο ειναι να μην πονας...τωρα το αισθητικο...θα φτιαξει....κ αυτο....δεν ειναι κ τοσο πολυ..;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες μπεμπακια και μελουσσες μανουλες, τι κανετε?

Λιτσακι, με το καλο κοριτσακι ολα να πανε καλα!!!!!!!!! Και μετα δε θα θυμασαι τπτ

οπως ολες μας!!

Κοριτσια τελικα δε πρεπει ποτε να κατεβηκε γαλα στο στηθος μου, πλεον κατι σταγονες εχω στενοχωριεμαι πολυ για τι θεμα τελος πατων ας ειναι γερη η μικρουλα μου, δε θελω τπτ αλλο!

και μενα μου τελιωσανε τα λοχεια απο προχτες εχω υπολεμματα, και με ποναει λιγοτερο η τομη!!Η κοιλια μου εχει μαζεψειαρκρτα αλλα σωμα και στηθος σα ζελες όπως λει και η ινκα

Η επιδερμιδα μου εχει αλλαξει κοριτσια εχει γινει πιο λεπτη και περισσοτερο απαλη εσεις παρατηρητε τπτ τετοιο?

Ο Χρηστος με ρωταει "ποτε θα μικρυνει παλι το στηθος σου?" χαχαααα του λεω τπτ δε θα ναι οπως πριν δε χαιρεσαι θα ναι μια αλλαγη δε με χεις βαρεθει, ειδες πως αναννεώνω τη σχεση μας!!!

Καλα παρεπιπτωντος ξεχασα να ρωτησω το γιατρο ποτε μπορω να κανω sex, εχω ξεχασει και πως γινετε 9 μηνες αποχη πως περασανε!!!

katerinaki, mummycool, και μενα η μικρη κανει το μπουκαλι πιπιλα, κατα συνεπεια κανουμε μια ωρα να φαμε ! Εν το μεταξυ μερικες φορες δε κοιμαται και θελει κι αλλο και της φκιαχνω τρωει πολυ λιγο αλλα δε θελω να της βαλω πιπιλα μωρε κριμα μου ρχεται!!!!Να φανταστειτε ετρωγε πριν απο τις 11:30 μεχρι 12:30 και λιγο που παιξαμε μεχρι τις 1:00 τη βαζω μετα για υπνο και δε κοιμοταν εκλαιγε και εψαχνε φαγητο της εφκιαξα και εφαγε μονο 20 γρ.και τωρα κοιμαται!!! Βαζω μια φωτο στο αλμπουμ, αν τα καταφερω να τη δειτε!!!

Φιλακια!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μας.

Νινια και Λιτσακι με το καλο τα μωρακια σας αυριο.

Περαστικα στις αρρωστουλες.

Εμεις ειχαμε παει σημερα στο γιατρο. 2338 ο μικρουλης μας, λιγο αμνιακο υγρο, γερασμενος πλακουντας, θα παω για NST την Παρασκευη και μαλλον Δευτερα Τριτη θα μου το παρει.

τι ειναι αυτο το NST που λετε;

Δηλαδη θα εχουμε κ αλλο μωρακι;

Ολα καλα θα ειναι Νατασουλα....:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...