Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 16 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Μην μπεις στην διαδικασία να μαζέψεις αν δεν υπάρχει κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα. Μπορεί να πετύχεις με την πρώτη..  γιατί να μπεις στην διαδικασία εξτρά διεγερσεων?

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Η προηγούμενη γυναικολόγος που πήγαινα μου είπε ότι λόγω ΣΠΩ τα ωάρια μου μετά τα 35 θα είναι πολύ χειρότερης ποιότητας από μια κοπέλα που δεν έχει ΣΠΩ και έχω τρομοκρατηθεί κάπως έκτοτε, σκέφτομαι μήπως από τώρα έχουν πάρει την κάτω βόλτα.

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καρδούλα μου, αύριο με το καλό να γνωρίσεις επιτέλους τον πρίγκηπά σου!! Ευχομαι να τον κρατήσεις αγκαλιά πολύ γρήγορα και εύκολα χωρίς κανένα πόνο...

Η σκέψη μας θα είναι μαζί σου!!!

Νατάσα, να χαίρεσαι τη ζουζουνίτσα σου! Πολύχρονη και ευτυχισμένη να ειναι!!

Κορίτσια, εμείς σήμερα απολαύσαμε την μερα μας (αφού έκανα κάποιες δουλίτσες το πρωι) πηγαίνοντας για φαγητό και καφεδάκι έξω... ήταν πολύ ωραία!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια εβγαλα τη μπεμπουλα και το μπεμπη με το κινητο και τις εβαλα στο αλμπουμ του προφιλ μου. Δυστυχως οταν τα βγαζω με φωτογραφικη ολο κλεινουν τα ματια δεν εχω βγαλει μια της προκοπης.

Κατερινα μου καταλαβαινω ειναι πολυ κουραστικο και σιγουρα τρως ωρα πολυτιμη και απο τα δυο σου παιδακια. Βεβαια ξερεις πως εκανες το καλυτερο για το παιδακι μεχρι τωρα και δεν ηταν ευκολο. Και μονο που προσπαθεις σου αξιζουν χιλια μπραβο. Να μην στεναχωριεσαι πρεπει κι εσυ νασαι κλα για να σε χαιρονται και τα δυο σου παιδακια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστουμε Γιωτα μου. Ευχομαι το ιδιο και για σενα και με το καλο να δεχτεις τη μπεμπουλα σου. Κατι τετοιες στιγμες να που τα κοιταζω την ωρα που κοιμουνται σαν αγγελουδια , τα λατρευω και παιρνω δυναμη για να συνεχισω να προσπαθω για αυτα, για ναναι γερα και για ναχουν το καλυτερο!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας, καλό μήνα και καλή εβδομάδα!!!

ξύπνησα στις 7 και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ

σκεφτόμουν και την καρδούλα που θα γεννήσει σήμερα

ευτυχώς ο μπέμπης κοιμάται από τις 12 με ένα μικρό διάλειμμα για φαγητό. Βέβαια ταλαιπωρήθηκε λίγο μέχρι να κοιμηθεί, του βαλα και λαδάκι στην κοιλιά ζεστό όπως πρότεινε η φέλια.

Χθες δοκίμασα να του δώσω πιπίλα...όταν το λέω εγώ βεντούζα κάτι ξέρω...τρόμαξα να του τη βγάλω για να φάει! Του δωσα μια που είναι όλη από καουτσούκ της chicco γέμισε το πρόσωπό του πιπίλα.

Ελίτα είναι Φ Ο Β Ε Ρ Α!!!

κι εγώ ειμαι της γνώμης να κόψεις σιγά σιγά τα μπιμπερό...αφού έχεις ζυγαριά δεν μπορείς να τα ζυγίζεις πριν και μετά το θηλασμό ώστε να βλέπεις πόσο φάγανε;; Αν τρώνε 50-100 ml θα φαίνονται στη ζυγαριά...

Φέλια έχεις δίκιο για την υπερπαραγωγή...δεν το φανταζόμουν. του δωσα 2 φορές από το ίδιο στήθος και ταυτόχρονα προσπαθούσα να βγάζω λίγο με το χερί από το άλλο και ήταν αρκετά διαυγές... Το πρωί ήταν πάλι μουσταρδί.

Κατερίνα δίκιο έχεις, ταλαιπωρήθηκες με το θηλασμό και κατ εμέ χωρίς λόγο, αφού μια χαρά ήταν η μπεμπούλα σου... πριν καταλήξεις στο έτοιμο γιατί δεν τη βάζεις στο στήθος;; μπορεί να της αρέσει..

Το θήλαστρο είναι ταλαιπωρία αλλά το στήθος είναι τρελή ευκολία.

ΥΓ Δε σας είπα...μου φέραν κι άλλο βελουτέ φορμάκι!! Και είναι κ πολύ όμορφο ρε γμτ...

ΥΓ2 Μόλις μισό κιλό μείον αυτήν την εβδομάδα :(

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Σήμερα περιμενουμε την πρώτη original μανούλα Φεβρουαρίου!!! Τα κατάφερε η απίστευτη!!! Με το καλό kardoula!!!

Η πίεσή μου έχει χαζέψει και γι'αυτό κάθομαι στα αβγά μου!!! Αργότερα θα βγω για καναδυό δουλίτσες στη γειτονιά και πάλι σπίτι!!!

Οι κλωτσιές και τα τεντώματα της μπέμπας έχουν αρχίσει και με πονάν ταυτόχρονα παντού, σε όλο μου το σώμα!!! Άντε 18+σήμερα!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα και απο εμας!! mummy και εμεις κοιμηθηκαμε σημερα απο τις 2 μεχρι τις 7!! μια χαρα !! κοιμαται και η μαμα ....

Ρε γμτ δεν εχω προλαβει να ξαναεγκαταστησω το μσν και δεν σας μιλησα εχθες ...εχουμε κανενα νεο απο την καρδουλα ??? την εχω στο μυαλο μου ......

Αντε κοριτσακι μου μ ενα πονο και ολα να πανε καλα και να αντικρισεις τον πριγκιπακο σου και εσυ !! Το ειπε και το εκανε το ατιμο το μπεμπακι ...πρωτη του μηνα !! Η πρωτη γνησια μαμα Φεβρουαριου οπως ειπε και η ιδια !!!

Αληθεια καλο μηνα σ ολες και με το καλο να αντικρισετε οι υπολοιπες τα μωρακια σας !!

Εγω μολις τελειωσα με θηλασμο , αλλαγη πανας και πλυσιματα ..ολα καλα αλλα αυτο με το πλυνε πριν , πλυνε μετα το στηθος εχει αρχισει και με κουραζει χιχι

Οποια εχει νεα αμεσως να μας ενημερωσει ε ??? Θα ειμαι ολη μερα μεσα να τσεκαρω ....

Ελιτακι τελεια τα μωρααααα!!! καλε τι ματαρες ειναι αυτες ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μανουλες και μπεμπακια!! Kαλό μηνα να εχουμε!!!

Σημερα περιμενουμε τον γιοκα της Καρδουλας ε; Το πρώτο επίσημο μωρο του Φεβρουαρίου!!!

Κατερινάκι να κάνεις υπομονη, η μικρή σου παιρνει κάθε φορα οσο χρειάζεται!! Πότε θα έρθει ο παιδιατρος;

Ραμονίτσα νομίζω πως το ξύδι ειναι καλή ιδεα!! Και εγω τα επιπλα της μικρης τα καθαρισα αρχικα με ξύδι και μετα εβαλα προδερμ!! Στα συρταρια δε μέσα και στην ντουλαπα μας

εβαλα και λιγο καθαρο οινοπνευμα και το αφησα να αεριστεί παρα πολυ καλα!!!

Νατάσσα να σου ζησει η κοράκλα σου!! Δυο ετών χθες και την έχετε!!! Οποτε σε πιάνουν οι ασχημες αναμνήσεις της εγκυμοσυνης σου και οι φοβοι για την τωρινή σου εγκυμοσυνη

να κοιτάς την κορουλα σου!! Σε λίγες μερες θα ειστε τεσσερις!! αυτο να σκεφτεσαι μονο και ολα θα πανε καλα!!!

Ελιτάκι τα διδυμα έχουν πολυ κουραση δυστηχώς, αλλα οπως λες και εσυ αξίζει!! Την στιγμή που οι αποψεις σου δεν συμφωνούν με της παιδιατρου σου για εμένα βρες αλλη παιδιατρο.

Τωρα που ειναι νωρίς. Τα διδυμάκια σου ειναι τέλειααα!!!! Ειδικα εκει που τα εχεις και τα δυ ο μαζι και ημικρη τον κοιταει!!!

΅Ελεονόρα να μας πεις τι θα σου πει ο γιατρος σου!!!

mammycool ειναι τέλειος!! ειδικα στην δευτερη φωτογραφία που είναι σαν να εχει το πιο ήρεμο και γλυκο χαμόγελο του κοσμου!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Τζεντ γιατι το πλένεις το στηθος; Θα πληγώσεις τις θηλές σου ετσι!! Να στάξεις λιγο γαλατάκι πρεπει μετα τον θηλασμό μονο!! Και αντε να το σκουπίσεις πριν το θηλασμο, αλλα απ' οσο ξέρω ουτε να σαπουνίσεις τις θηλές σου δεν κανει!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Αντε ανυπομονούμε να μάθουμε τα ευχάριστα για την καρδούλα!!!!! Την πρώτη original μανούλα Φεβρουαρίου!!!!!

Σήμερα είναι 1 του μήνα, όσες φοράνε pampers στα μωράκια παρτε τηλ εδώ για κουπόνια 8001140222 γρήγορα, γιατί εξαντλούντε!!!

Καλό μας μήνα και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

ναι jend ούτε εγώ πλένω τις θηλές....δε χρειάζεται

όταν κάνω μπάνιο ρίχνω νερό και το σώμα το πλένω με το αφρόλουτρο του μπέμπη αλλά τις θηλές μόνο με νεράκι

στην αρχή έβαζα lansihoh και μετά την ξέπλενα με χαμομήλι αλλά τώρα συνήθισα και δε βάζω


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...