Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 16 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Μην μπεις στην διαδικασία να μαζέψεις αν δεν υπάρχει κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα. Μπορεί να πετύχεις με την πρώτη..  γιατί να μπεις στην διαδικασία εξτρά διεγερσεων?

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Η προηγούμενη γυναικολόγος που πήγαινα μου είπε ότι λόγω ΣΠΩ τα ωάρια μου μετά τα 35 θα είναι πολύ χειρότερης ποιότητας από μια κοπέλα που δεν έχει ΣΠΩ και έχω τρομοκρατηθεί κάπως έκτοτε, σκέφτομαι μήπως από τώρα έχουν πάρει την κάτω βόλτα.

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βρε ελίτα μπιμπερό γιατί δίνεις;;;;;;;

Μummy πιθανόν ,αλλά σύνηθες φαινόμενο..κάνε του ασκησούλες και μασάζ στη κοιλίτσα με ζεστό λαδάκι...

Γιατι?Κια καλα για να βλεπουμε ποσο τρωει μεχρι να παρει κιλα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσι μου κόψε τη ταλαιπωρία!!!Τα μωράκαι τρώνε όσο θέλεουν απο το στήθος...το ξέρω έχεις άγχος με το βάρος,περισσότερο απο όλες μας γιατί είναι μικρά,αλλά δεν υπάρχει λόγος!!!Αφού τρώνε στο στήθος και κοιμούνται αρκετά τι άλλο να ζητήσει κανείς;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!

Μου λείψατε!!!! Έτρεχα να ετοιμαστώ μια και λόγω δουλειάς δεν προλάβαινα...

Πολλά μωράκια ε???? Να μας ζήσουν!!!!! Αχ πλησιάζει και η ώρα μου...

Αύριο πάω γιατρό... να δω τι θα μου πει....

Πριν 10 ημέρες μπυ είπε πως μάλλον θα πάρω όλα τον μήνα μου... Ανυπομονώ και αγχώνομαι.....


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αληθεια ειναι πως καμοια φορα ανησυχω μηπως και δεν εχει δυναμη να τραβηξει αρκετο. Felia μου εγω αν ειχα ακουσει τους γιατρους μεγαλοκαθηγητες τωρα θα ημουν χωρις περιοδο για ενα χρονο και χωρις αυτα τα πανεμορφα πλασματακια στην αγκαλια μου!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως καμοια φορα ανησυχω μηπως και δεν εχει δυναμη να τραβηξει αρκετο. Felia μου εγω αν ειχα ακουσει τους γιατρους μεγαλοκαθηγητες τωρα θα ημουν χωρις περιοδο για ενα χρονο και χωρις αυτα τα πανεμορφα πλασματακια στην αγκαλια μου!

Ο γυναικολόγος μου μου είπε κάτι στην αρχή,"δεν είμαστε θεοί και κάνουμε και λάθη"

Αν δεν έχουν δύναμη σταματάνε,ξεκουράζονται λίγο και συνεχίζουν...απλά όταν αποκοιμούνται στο στήθος,χάιδεψε λίγο το προσωπάκι τους ή το αφτάκι ,τη μυτούλα (εγώ είχα βρει το κόλπο και του χάιδευα τις βλεφαρίδες) ώστε να ξυπνήσουν και να θηλάσουν λίγο ακόμα...όταν ξεραίνονται στον ύπνο τότε σταματάς.

Επεξεργάστηκαν by Felia

line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι κανετε?

μπκα βασικα να ευχηθω στην καρδουλα

Καρδουλα με κανεναν πονο σου ευχομαι να αντικρυσεις τον γιο σου , μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα κοιτα να απολαυσεις το τελευταιο σου βραδυ σαν εγκυουλα ξαπλωσε χαιδεψε την κοιλιτσα σου και νιωσε τις κλωτσιες του μπεμπη κρατα τα σαν γλυκιες αναμνησεις και αυριο κοιτα να πας με χαμογελο να γνωρισεις τον γιοκα σου και πανω απο ολα να το ΖΗΣΕΙΣ θα ειναι η αρχη της καινουριας σου ζωης!!!!

ελιτα κανε αυτο που λεει το ενστικτο σου και μην ακους κανεναν οι γιατροι δεν ειναι θεοι και εγω κουραστηκα απιστευτα με το θηλαστρο περιμενω να τελειωσει η μαστιτιδα και να την βαλω στο στηθος αν δεχτει εχει καλως αλλιως θα το σταματησω δεν αντεχω αλλο νιωθω οτι δεν εχω και καθολου χρονο για τον γιο μου και στεναχωριεμαι

Νατασα να σου ζησει η μικρουλα να τα εκατοστησει!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια σας ευχαριστω πολύ για τις ευχές σας.

Καρδούλα ευχομαι αυριο να ειναι η πρωτη μέρα μιας ζωης γεμάτη ευτυχια και παιδικα χαμόγελα.

Κατερινα καθε μανουλα κανει αυτό που νομιζει ότι ειναι καλύτερο για τα παιδακια της. Σημασια εχει να μην στεναχωριεσαι και να προσφερεις ότι μπορεις με τον καλυτερο δυνατό τρόπο.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν μπηκαμε προκληση αλλα οταν μου ειπε στο μαιευτηριο που με εξετασε να παω για εναν καφε και να με ξαναεξετασει μετα γιατι η μπεμπα ηταν ψηλα τον ρωτησα αν μπορω να πιω εναν καφε και μου ειπε οκ αρκει να μηνπιω και πολλα νερα και να μην φαω τιποτα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...