Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 16 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Μην μπεις στην διαδικασία να μαζέψεις αν δεν υπάρχει κάποιο ουσιαστικό πρόβλημα. Μπορεί να πετύχεις με την πρώτη..  γιατί να μπεις στην διαδικασία εξτρά διεγερσεων?

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Η προηγούμενη γυναικολόγος που πήγαινα μου είπε ότι λόγω ΣΠΩ τα ωάρια μου μετά τα 35 θα είναι πολύ χειρότερης ποιότητας από μια κοπέλα που δεν έχει ΣΠΩ και έχω τρομοκρατηθεί κάπως έκτοτε, σκέφτομαι μήπως από τώρα έχουν πάρει την κάτω βόλτα.

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια κ απο εμας...;)

Αχ ποσο σας ζηλευω που εχετε τα μπεμπακια σας αγκαλιτσα....

θελω κ εγωωωωωωωωωωω...

Αντε να περασουν αυτες οι μερες..αιωνας μου φαινεται!

Κατερινακι ...τι ειναι κ τουτο παλι...Υπομονη..θα περασει ...κ αποτι λες εισια καλυτερα σημερα .....ευτυτχως..να ευχαριστηθεις κ τα παιδακια σου;)

Ρε συ Παρος;;;;; τι απιστευτο φατσονι ειναι αυτο ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; τι γελιο απιθανο;;;;;;;;;;;;;;;;;;

λιωνω σου λεωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Μηπως ξερει να μου καποια κοπελα...με τι να καθαρισω την ντουλαπα του μωρου που εχω παρει; μυριζει πολυ....την εχω καθαρισει με λιγο προδερμ σε μια λεκανιτσα κ μετα την καθαρισα με σκετο νερακι...για να φυγουν τα σαπουνια...την εχω μερα νυκτα ανοιχτη..κ το παραθυρο...κ μυριζει ακομα πολυ...Βεβαια προχτες μου την φεραν...

λεω να την καθαρισω κ με λιγο ξυδι...ε;:confused:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα μανούλες,

εμείς σήμερα αράξαμε κρεβατάκι με τον αντρούλη μου και μετά φάγαμε πρωινό ξενοδοχείου τα δυο μας απολαμβάνοντας τις τελευταίες προσωπικές μας στιγμές. Τώρα θα τακτοποιήσουμε λίγο το σπιτάκι μας για να είναι όλα έτοιμα και μετά άραγμα μέχρι αύριο:)

Φιλάκια σε όλες θα τα πούμε αργότερα.

Καλα κανατε Καρδουλα....:D

Να αραξεις πολυ πολυ πολυ...αγκαλιτσα με τον ανρουλη σου..κ αυριο ειναι η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες,

εμείς σήμερα αράξαμε κρεβατάκι με τον αντρούλη μου και μετά φάγαμε πρωινό ξενοδοχείου τα δυο μας απολαμβάνοντας τις τελευταίες προσωπικές μας στιγμές. Τώρα θα τακτοποιήσουμε λίγο το σπιτάκι μας για να είναι όλα έτοιμα και μετά άραγμα μέχρι αύριο:)

Φιλάκια σε όλες θα τα πούμε αργότερα.

kalimera filenaditsaaa olo mpaino sto msn na se petixo alla kati exei pa8ei i blakeia kai olo den mporo na mpo.... mou fainetai 8a se petixo me to bebi pali mazi xaxaxa ..prepei na milisoume oposdipote prin ton erxomo tou bebi sou !!!! tou polianamenomenou prigkipasou !!!

a re kardoula ..simera ksimeromata gennise i sinifada mou tin beba sas 8imaste pou sas eixa pei pos eimasta stis idies ebdomades kai einai sto mitera ...8a se petixena mesa an pigaina na tin do alla tora kleismeniiiii mesa sto spitaki !!

eipame me tin giota omos 8a kanonisoume na er8ete tokalokairaki na apolausoume mpanaki kai kafedaki sto naupliooooooo!!!!!!!!!!!!

an den se petixo mexri to bradaki me to kalo kardoula mou me to kalo kai m ena pono na antikriseis ton prigkipako sou kai na gemisei tin agkalia sou

aaa kai na mas peis pos na s anoiksoume post xaxaxaxa to aksizeis !!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μας.

Ιωαννα καλη προσαρμογη. Ο μεγαλος πως αντεδρασε?

Καρδουλα με το καλο η αυριανη μερα.

Εμεις σημερα γινομαστε δυο. Χρονια πολλα κοριτσακι μου. Να εισαι παντα καλα κι ευτυχισμενη.

Καναμε χτες το παρτακι μας και το ευχαριστηθηκαμε, καταλαβαινε και περισσοτερα σε σχεση με περσι και τωρα φτιαχνουν με το μπαμπα της τα βιντεακια που τραβηξαμε χτες. Κατα τις 11 ξεμπερδεψαμε, μετα πλυσιμο, πλυντηρια σκουπισμα σφουγγαρισμα (ευτυχως βοηθησαν μαμα και συζυγος) και μετα εννοειται ημουν πτωμα. Ευτυχως ξυπνησαμε οικογενειακως 11:30 σημερα το πρωι. Κοριτσια σε οτι παρτυ κι αν εχουμε παει μεχρι τωρα στη ζωη μας, τιποτα δεν συγκρινεται με το παρτυ του παιδιου σου!!!!!!! Κι οσο σκεφτομαι τι ειχαμε τραβηξει στην εγκυμοσυνη της και μπορει να μην την ειχαμε σημερα........... (αφηστε τα).....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

1378843j0nkir7nwk.gif

Νατασουλα να χαρεσται την ζουζουνα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Χρονια πολλα πααααααααααρα πολλα κ καλα να εχει!!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχισμενη παντα να ειναι...καλοτυχη κ με το αδερφακι της μαζι δεμενα παντα!

Μην σκεφτεσαι τι θα........

σκεψου τι εχεις τωρα....κ τι ερχεται ακομα για να σε κανει μια ακομα υπεροχη ευτυχισμενη μανουλα... :D

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από μένα...

Χθες είχαμε ένα όχι πολύ ήρεμο βράδυ...ο μπέμπης μας γκρίνιαζε και κατάφερε να κοιμηθεί κατά τις 2 μετά από πολύ προσπάθεια... Το μόνο που τον ηρεμούσε ήταν το στήθος και μια ζεστή πάνα με την οποία τον τύλιξα και με αυτήν κατάφερε να κοιμηθεί... Κομμάτια εγώ, είχα και ένα πονοκέφαλο και δεν πήρα κάτι (μέγα λάθος δεν το ξανακάνω) έλεγα θα κοιμηθώ θα περάσει και δεν πέρασε ποτέ.

Ευτυχώς κοιμήθηκε σερί μέχρι τις 7 και στις 7μιση ξανακοιμήθηκε.

Τώρα είναι αρκετά ήρεμος, κάθεται στο ρηλάξ δίπλα μου και ακούμε μουσικούλα.

Λέτε να αρχίσαν οι κολικοί μας;;; Κάπου τώρα δεν αρχίζουν;;

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νατάσα να τη χαίρεσαι τη μικρή σου!!! Και να της κάνεις πάρτυ μέχρι να μεγαλώσει και να κάνει μόνη της και να σε καλεί και εσένα στα πάρτυ της!!!!

Ιωάννα φοβερή η μπουμπού σου.... καλά το παλτουδάκι όλα τα λεφτά σου λέω


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!

Ιωάννα να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!!!!!

Εγω κορίτσια σήμερα είμαι κάπως....θέλω να γεννήσω να πάρω το μωράκι μου αγκαλια..

Χάλια τα νεύρα μου σήμερα.

Επίσης με έχει πιάσει κατι εδω και μια εβδομάδα και τρωω ασταμάτητα τα πάντα θα σκάσω.

Εσεις μανούλες που γεννήσατε για πείτε μας πόσα κιλά χάσατε στο μαιευτήριο μεχρι να πάτε σπίτι;

υπομονή κοριτσάκι κοντεύεις!!

δε μετρήθηκα μόλις γύρισα αλλά μια βδομάδα μετά τη γέννα κ είχα χάσει 8


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ jend έβλεπα το μπέζο σήμερα στο ναύπλιο και σε θυμήθηκα!! Εγώ δεν έχει καφέ με θέα το μπούρτζι;; Ντροπή σας!!! Επειδή είμαι λίγο μακρια;;;;

:wink::wink::wink:

Φιλεναδα καλημερα !! Εννοειτε πως ισχυει και για εσενα η προσκληση χαχα

Και η επομενη θα ειναι στα δικα σου τα μερη με θεα τον Λευκο τον πυργο και εννοειτε με συνοδεια τσουρεκακια και εκεινα τα καταπληκτικα τριγωνα ....ωχ! τι θυμηθηκα παλι πρωι πρωι !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω κ εγω Λευκο Πυργο, τσουρεκια, μπουγατσα, τριγωνα..κ Μπουρτζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!

Μηπως ζηλευω πολυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αχ τι μου θυμησατε! :rolleyes:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsares,

natasaz na sou zhsei na th xerese:)

ioanna ftou ftou koukla montelaki xixi

katerina elpizw sintoma na mhn ponas katholou.

jend enoite kafedaki me thea to mpourtzi kai trigwna panoramatos sth thessaloniki me ta mpempakia mas aggalia auta einai:)

egw exw agxothi ligo gia aurio. 6.30 ora mpainoume gia proklisi. ofeilo na omologisw oti den ta perimena na erthoun etsi ta pragmata. einai ligo kapos na ksereis to pote. elpizw na pane ola kala. sas euxaristw oles gia tis euxes sas.

mexri tora to epeza aneth alla nomizw oti arxizei na me katalavanei krios idrwtas siga siga. ax th trabame kai emeis oi gynaikes.

thelw na sas euxaristw oles gia tis yperoxes stigmes kai th simparastasi pou mou prosferate autous tous 9 mhnes, na euxithw kalh lefteria se oles sas kai sintoma na sizitame oles gia vromikes panes kai thilasmous. enoite oti an gennisi kamia sas oso tha eimai mesa na me idopiisete:)

filakia koritsares

an mporesw tha mpw ksana :)

Link to comment
Share on other sites

καρδούλα....κατάφερες να με αγχώσεις κι εμένα μπράβο....

όλα καλά θα πάνε!! Δεν έχεις ανάγκη!! Δε μασάς που λέγαμε και στο σχολείο!! Η σκέψη μου θα είναι μαζί σου και κάτι μου λέει ότι θα ξενυχτήσω κι εγώ μαζί με εσένα αφού το μπεμπάκι μου και σήμερα ήταν ανήσυχο....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Koritsia καλησπερα μπαινω λιγο σας διαωαζω αλλα δεν εχω και πολυ χρονο γενικα ψαχνω να βρω ωρα να κοιμηθω. Προχτες το βραδυ μας αφησαν αυπνους η μικρη εκλαιγε γιατι πειναγε, ποναγε, μπουκωνε η μυτουλα, γενικα ξυπναγε με τσιριδες. Ο μπεμπης απο την αλλη ξυπναγε για να φαει οταν ηρεμουσε η μπεμπα. Εφτασα να σερνομαι με ποναγαν τα κοκαλά μου. Εχτες ηταν λιγο καλυτερα ξυπναγαν ανα 3 ωρες αλλα και τα δυο ταυτοχρονα τρομερπ ε?Και ο μικρος ακουει τη μπεμπα που κλαιει και εκλαιγε και αυτος. Χωροδια. Αχ βρε κοριτσια μουρχοταν να βαλω τα κλάμματα. Εχω και τοσες ερωτησεις/. Felia ΒΟΗΘΕΙΑ.

Κατερινα σε καταλαβαινω απολυτα με τα θηλαστρα κι εγω εχω κουραστει αλλα θα σας πω πως το βιωνω εγω και τι γνωμη εχω .

Παιρνω μια ανασα κια σας γραφω γιατι εχω πολλα/


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...