Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τζενακι με περιπολικο στην Αττικη οδο??? Κορυφαιο....

Παλι καλα που δεν σε ειδαμε στα μεσημεριανα!! χαχα.. Τελος καλο, όλα καλα..

Αληθεια ο αντρας σου προλαβε? Δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να ειμαι στην θεση του αδερφου σου!!

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζενακι με περιπολικο στην Αττικη οδο??? Κορυφαιο....

Παλι καλα που δεν σε ειδαμε στα μεσημεριανα!! χαχα.. Τελος καλο, όλα καλα..

Αληθεια ο αντρας σου προλαβε? Δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να ειμαι στην θεση του αδερφου σου!!

Ο αδελφος μου να δεις χαχα....αλλα οκ κανει προβα για τα δικα του παιδια ...το χει πια , το χει !! Ο ανδρας μου ηρθε οταν πια μας εβγαλαν να μας δειξουν (εμενα και το σκαθαρακι μας!!) Αφου φωναζαν το ονομα του και απαντουσε ο αδελφος μου χαχα!!!

Η αληθεια παντως ειναι πως ετσι ακριβως ειχα γεννηθει και εγω ...σας το ειχα πει στο μσν θυμασαι ????

Link to comment
Share on other sites

φοβερός τοκετός τζένη!!!!!!!!!!!!!

στο 2ο μάλλον πρέπει να βγάλεις τον 9ο στην Αθήνα αλλιώς δε σε βλέπω να προλαβαίνεις!!!

Μην σου πω σοφι πως θα πρεπει να ειμαι και στο μαιευτηριο !!!!

Αυτο παντως μου το ειπε και η μαιαααα!!! Λες κατι να ξερει ???:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε Τζενάκι. Άλλα βιάζονται να γεννηθούν και άλλα δεν θέλουν και θα τα βγάλουμε με το ζόρι χαχαχα. Πρέπει να απόλαυσες γέννα. Θα έχεις να του λες όταν μεγαλώσει.

Εμείς σήμερα πήγαμε κέντρο για τα τελευταία ψώνια. Αγοράσαμε επιτέλους τα αυτοκόλλητα για το δωμάτιο του μπέμπη και το απόγευμα η αύριο θα τα βάλουμε. Είχαν πορεία οι πυροσβέστες στην επιστροφή και κάναμε 2 ώρες να γυρίσουμε. Τζένη αν έπεφτες σε αυτή τη κίνηση στο αμάξι θα γεννούσες σίγουρα χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε Τζένη τι Χολλυγουντιανή γέννα ήταν αυτή;;Εγώ θα είχα πάρει την κάμερα μαζί...γμάτο ε;;;:tongue:

Κατερίνα μηπως βιάζεσε λιγάκι;;;Τα λόχεια μπορεί να κρατήσουν και 2 μήνες...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ρε Τζενάκι. Άλλα βιάζονται να γεννηθούν και άλλα δεν θέλουν και θα τα βγάλουμε με το ζόρι χαχαχα. Πρέπει να απόλαυσες γέννα. Θα έχεις να του λες όταν μεγαλώσει.

Εμείς σήμερα πήγαμε κέντρο για τα τελευταία ψώνια. Αγοράσαμε επιτέλους τα αυτοκόλλητα για το δωμάτιο του μπέμπη και το απόγευμα η αύριο θα τα βάλουμε. Είχαν πορεία οι πυροσβέστες στην επιστροφή και κάναμε 2 ώρες να γυρίσουμε. Τζένη αν έπεφτες σε αυτή τη κίνηση στο αμάξι θα γεννούσες σίγουρα χαχαχα.

kardoula akoma den gennises ee???:o


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια εσεις που εσετε γεννησει εχετε ακομα λοχεια εμενα δεν μου εχει σταματησει ακομα το αιμα?

εγώ έχω ελάχιστο καφέ και τη βγάζω με σερβιετάκι γιατί άναψα με τις σερβιέτες. εγώ νόμιζα ότι κρατάνε κοντά 40 μέρες αλλά η μαμά μου μου πε ότι δεν της κράτησαν τόσο πολύ


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,

me peire i eirhnh prin apo ligo. prospathei leei na mpei sto forum alla den ta katafere. einai poly kala poly eutixismenh an kai ponaei ligo apo th kaisariki. tha vgei th kiriaki kai tha mpei na mas pei leptomeries:)

egw phga kai mou peiran th piesi sto farmakeio prin apo ligo kai htan ligo psili kai anisixo. tha paw se ligo pali na th metrisw na dw pws paei. gia na doume.

Link to comment
Share on other sites

στον γιο μου μου ειχαν κρατησει μονο 10 μερες στις 40 μερες αδιαθετησα, δεν αντεχω αλλες σερβιετες

Κατερινα εμενα σχεδον μηνα. Και τωρα βγαζω αραια και που κατι καφε μαζι με βλεννα. Αληθεια λες να αδειαθετησω?Πωπω?Πριν μια βδομαδα εκοψα τις σερβιετες αλλα αν ξεχαστω και δε βαλω σερβιετακι λερωνεται με σκουρο υγρο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...