Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Kατερινα και εγω σκεφτομαι συνεχεια πως αυτη η υπεροχη αισθηση που νοιωθω καθε φορα που η μπεμπα κουνιεται μεσα στην κοιλια μου θα μου λειψει τρελα... Οταν κλωτσαει ή γυριζει ή κουνιεται πανω κατω ειναι οτι πιο ομορφο εχω ζησει!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Φελια εμενα θα την παρουν σπιτι τους τα πεθερικα. Μια χαρα περναει η μικρη μαζι τους. Εξαλλου η πεθερα βολευεται καλυτερα σπιτι της, οποτε δεν με πειραζει....

Κατερινα κι εγω αν ειχα ηδη γεννησει δεν θα της εκανα παρτυ, αλλα τωρα αφου προλαβαινουμε... Βεβαια αν μας προκυψει μεχρι αυριο ειπα στην πεθερα να παρει την τουρτα που παραγγειλαμε και να σβησει η μικρη τα κερακια (ενα μικρο παρτακι μεταξυ τους). Οσο για το τριτο παιδι, εισαι πολυ μικρη, εγω στη θεση σου σιγουρα θα το εκανα. Τωρα που ειμαι 34 δεν ξερω αν μετα από κανα δυο χρονια θα θελω. Ο αντρας μου πάντως μου λεει ουτε να το σκεφτομαι.......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Φταίει η λοχεία!!!Το ίδιο ένοιωθα και γω στο πρώτο...με το καιρό όμως μου πέρασε!!!:wink:

παλι καλα γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω για την ψυχικη μου υγεια:P

rialli και εσυ ετσι σκεφτεσαι ε? παλι καλα που με καταλαβαινει καποιος γιατι οα ντρας μου οταν του το λεω με κοιταει με το βλεμμα του τρελου το κοβω να μην με ξαναπλησιαζει ποτε..


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Ο άντρας μου τρώγετε για τρίτο απο τώρα... μου λέει ότι στα 40 μου κοντά θα μου το κάνει το "κακο" :tongue: θέλει άλλο 1 αγοράκι....και του λέω "αν βγει πάλι κορίτσι;" μου κάνει "να πάρεις τι κόρες σου και να πας στην μάνα σου..εγώ θα κρατήσω τον γιό μου κοντά":tongue: "καλά λέω,προκόψατε":lol:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια αυτες η κλωτσιες , η κοιλιτσα που μεγαλωνει, η καρδουλα που ακους δυνατα να χτυπαει στον υπερηχο, τα καρουμπαλακια οταν κουνιεται το μωρακι , η πρωτη αγκαλιτσα μετα και η υπεροχη μωρουδιλα που μυριζουν ειναι ανεπαναληπτες στιγμες οσες ταλαιπωριες και αν υπαρξουν αξιζουν τον κοπο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Κατερινάκι, το πρόβλημα με μας είναι πως και ο άντρας μου σκέφτεται σαν και μένα.... Αυτή τη φορά θα είναι μάλλον πιο εύκολα τα πράγματα για μας (έτσι θέλω να πιστεύω τουλάχιστον!!!!). Τώρα ο μικρότερος της οικογένειας θα είναι 5 χρονών ενώ την προηγούμενη φορά ζήσαμε ένα "δράμα".... Η μεγάλη ήταν 4,5 και ο μεσαίος 16 μηνών .... Μπορείτε να φανταστείτε γάλατα ,πάνες όλα επί 2!!!!! Τώρα πέρα από τα προβλήματα χώρου θα είμαστε μάλλον πιο καλά. Πάντως είναι ωραίο που δεν έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας τώρα πια, έχουν παρέα ο ένας τον άλλον!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς σκεφτόμαστε τον Νοέμβριο να αρχισουμε προσπάθειες για το δευτερο!! Μακάρι να γινοταν πιο νωρίς ωστε να εχω γεννησει στην επόμενη μεταθεση και να μην ειμαι ετοιμογεννη αλλα δεν θα εχω αρκετα ενσημα για τα επιδοματα νωρίτερα!! Δυστηχως το ταμειο ληγει Ιούλιο και εγω μπορω να βρω απογευματινή δουλεια μονο μετα τον Αυγουστο!! Σε ποια δουλεια θα με αφησουν να λειψω μια εβδομαδα τον Μαίο και δυο τον Αυγουστο για την βαπτιση και τον θρησκευτικο;

Ολα αυτα με το δεδομένο πως λογω θηλασμου και συντομης γεννας θα ειναι πιο πολλες οι πιθανοτητες μου για συλληψη ετσι;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελίτακι μια χαρούλα!! Και το σκ θα εχει ανέβει η θερμοκρασία οποτε μπορείς να τα βγάλεις εξω!!Ο παιδιάτρος ποτε θα ερθει για τον τυπικό ελενχο;

Ωραια Μαρακι γιατι περα απο την εισοδο του ΜΗΤΕΡΑ και το παρκινγκ μας δεν εχω παει.Ουφ. Μακαρι να ζεστανει ο καιρος. Η μικρη ηταν καλυτερα σημερα. Το πρωι στις 5 την επιασε μια αναστατωση αλλα δεν ηθελε μπιμπερο με τιποτα μονο στηθος αλλα φοβομουν μηπως δε χορτασε. Γενικως ομως σε αντιθεση με το μπεμπη αν χορτασει δεν ανοιγει το στομα, ο μπεμπης τρωει μεχρι σκασμου μεχρι να το αδειασει.Α και εκανε 37 και 2 το βραδυ η μπεμπα. Σας ειπα μας τη δωσαν σιναχωμενη.Τωρα ειναι καλυτερα ειδες το γαλατακι της μαμας?

Την παιδιατρο θα την παρω σημερα. Πάντως το βραδυ επικρατει χαμος με τα μωρα ευτυχως που ειναι και ο αντρας μου.Δεν ξερω γιατι τη μερα ειναι πιο ηρεμα(ισως επειδη εχουν ξεθεωθει το βραδυ, ποιος ξερει.)Αληθεια πως τους κοβεις το βραδινο γευμα?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...