Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσια και εγω θελω να ρωτησω τον γιατρομου για σπιραλ αραγε κανει τωρα μετα την γεννα να βαλω? φοβαμαι πολυ γιατι και τα 2 μου παιδακια εγιναν με μια ελευθερη επαφη και δεν ειμαι για τριτο τουλαχιστον αμεσα:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να 'μαστε κι εμεις. Ειχαμε παει για NST σημερα. Ο μπεμπης με το που ξαπλωσα στο κρεβατι και μου εβαλε τις ζωνες δεν σταματησε να κουνιεται. Αφου ο γιατρος σταματησε να μου μιλαει, γιατι λεει μηπως σε αυτον αντιδραει ετσι..... Γενικα καλα ειμαστε. Την αλλη Τεταρτη παμε ξανα για υπερηχο και να κανονισουμε τελικη ημερομηνια.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λίτσα,μην απελπίζεσαι με τα κιλά, είναι στο χέρι σου να τα χάσεις αν προσπαθήσεις. Στο λέω και από προσωπική πείρα αλλά και από άλλες κοπέλες.... Αυτό που ίσως είναι πιο δύσκολο είναι η κοιλιά η οποία σε μερικές περιπτώσεις δεν επανέρχεται τελείως... Αλλά και πάλι δεν συμβαίνει πάντα. Οσο για το λεύκωμα Καρδούλα δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί με κάτι τέτοια είμαι τρομερά τεμπέλα, να φανταστείς τις φωτογραφίες του γάμου μετά από 11 χρόνια τις έχω στο ίδιο φάκελο που μου τις έδωσε ο φωτογράφος!!!!!

Χα χα και εγω το ιδιο με τις φωτογραφιες του γαμου μου!! Ακομα στον φακελο ειναι!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια..:D

Ηρθαμε κ εμεις απο τον γιατρο μας..ευτυχως χερι δεν επαιξε ....την γλυτωσα...;)

Ο ζυμαρουλακος μου ειναι πολυ καλα....εχει γυρισει αναποδα...δηλάδη κοιταει την πλατη μου πια...εχει εμπεδωθει...μας ειπε μεχρι τις 18-02....ισως ομως κ πιο νωρις ...

ειναι ετοιμος για τον εξω κοσμο..

Τι αγοοοοοοοοοοοοοοορι μου!!!!!!!!!!!!!!

κ εγω τις φωτο του γαμου..τις εχω βγαλει απο τον φακελο..χαχα τις εχω βαλει με την σειρα τους που ειναι για κολλημα..αλλα ακοοοοοοοοοοοομα τις εχω μεσα στο αλμπουμ ...

ουτε καν εχω εμφανισει φιλμ απο διακοπε που εχουμε παει με τον αρρεν...κ προ γαμου..

παρολο που μου αρεσει να τραβαω φωτο....βαριεμαι πολυ ολα τα αλλα....οχι οτι ειναι κ καμια δυσκολη υποθεση...χαχαχαχα;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ραμονίτσα όλα καλά με το αγόρι σου ε? Μπράβο!!

Τυχερούλα, την γλύτωες και εσύ...χαχαχα!!!

Τελικά απο την Ιωάννα είχαμε κανένα νεότερο?? Τι έγινε?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

riaili μια χαρά!! ελπιζω και εγω να τα καταφερω με την μικρη μου γιατι το θέλω πολυ!! Με απογοητευουν ομως με αυτα που μου λενε, αλλα προσπαθω πλεον να τους γραφω και να ακουω μονο εσας!!!

Νατασσα το NST τι ειναι; Ζωηρός ο μικρός σου!!! Τα αποτελέσματα βγηκανα;

Μπηκα να δω τι ειπε ο γιατρος στην Καρδουλα αλλα μάλλον δεν θα γυρισε ακομα ε;

Yδροχοάκι ξέχασα να στο πω πριν. Ουτε εμένα μου ειπε κατι για το μαγνήσιο αλλα επειδη διάβασα εδω πως πολλες το εκοψαν μιας και παιζει ρολο στις συσπάσεις της μήτρας. Πηρα τηλ προχθές και ρωτησα την Φαίη και μου ειπε πως πλεον δεν μου προσφερει κατι και καλο ειναι να το κόψω εφόσον μπηκα στον μηνα μου!! Δεν παιρνεις ενα τηλεφωνάκι και εσυ να ρωτήσεις;

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω Μαρια γι'αυτο μπηκα αλλα δεν την βλεπω εδω.... Μπορει να εχει πλακωθει με τον γιατρο!!

Αντε ρε φιλεναδα, εχουμε αγωνια!! :wink:

Το NST ειναι ο καρδιοτοκογραφος σε συντομια... http://www.gynecologist.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=44&Itemid=55〈=el

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω βρε συ!! Εξάλλου 2 Φεβρουαρίου δεν της εχει δώσει ημερομηνια; Δεν μπορει να την αφησει για τελευταια στιγμή!!! Αντε να δουμε!!! Πάω να ξαπλώσω γιατι εχω πονάκια και θα ξαναμπω να δω τι γινεται!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπηκα κι εγω να σας δω λιγο αργα αλλα ετσι ειναι οι νεες μανουλες. Προσπαθω να εκμεταλλευομαι χρονο για υπνο.Τα μωρα ειναι αγγελουδια δεν εχω παραπονο. Η μπεμπουλα κοιμαται πολυ ησυχα και αν δεν την ξυπνησεις το παει σερι. Ο μπεμπης ειναι λιγο ποιο σταθερος στο ραντεβου του στις 3 με 3μιση ωρες. Εκτος απο το μεσημερι που τα πηραμε στο κρεβατι κκαι κοιμηθηκαν 5 ωρες. Εγω προσπαθω να τα συγχρονοσω. Συνηθως ξυπναει ο μπεμπης και τον αλλαζω τον ταιζω. Η μπεμπα ανοιγει ματακια αλλα δεν μιλαει οποτε δε με αγχωνει και μετα ειναι η σειρα της. Οταν ειναι ο μπαμπας μας τα αλλαζει και ταιζει ενα ο ενας ενα ο αλλος.Απλα εχουμε μερικες ατυχιες που μας καθυστερουν οπως ο λοξιγγας του μπεμπη που βγαζει ρουγουλιες και η μικρουλα που εκανε κακακια τρεις φορες μια πριν το φαγητο, μια κατα και μια μετα.Τελικα τα κοριτσια ειναι πιο ευγενικα με τις πορδιτσες!!!!!Χιχι.

Αυτα απο εμας, το σαββατοκυριακο μαλλον θα παμε ολη μαζι βολτουλα.

Α ξεχασα τη μπεμπα μας τη δωσαν συναχωμενη απτη ΜΕΝ. Η καποια μαια θαταν κρυωμενη, ή μουπε ο αντρας μου πως ειχε ερθει μια μαμα να χαιρετησει χωρις μασκα και ειχε πυρετο. Το θεμα ειναι πως το παιδακι παιδευεται και ολο της βαζουμε ορο.

Καρδουλα τι ευχαριστα ειναι αυτα αντε με το καλο θα εισαι η πρωτη μανουλα Φεβρουαριου.

Κανενα αλλο κοριτσακι?Ολες εχετε καλα νεα.

Εμενα με ειχε πιασει ενα αγχος σημερα αν θα τα βγαλω περα μονη οταν ελειψε ο αντρας μου.Η αληθειςα ειναι πως ειναι τοσο καλα παιδακια και τα δυο.Δυστυχως δεν εβγαλα καμοια καλη φωτο ακομα. Με το φλας ολο κλεινουν τα ματακια.

Αυτα κοριτσακια καλο ξημερωμα και καλη μερα σε ολες σας.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...