Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!

mummycool τουλαχιστον κοιμασαι το εξαωρακι σου εμεις παλι στο τριωρο εχουμε καταπιει ξυπνητηρι οπως λεει και ο μπαμπας μας εχω και ενδιαμεσα το θηλαστρο που με κουραζει απιστευτα, εντωμεταξυ εχθες παθαμε και το αλλο ενω εκανε κακα σε καθε γευμα περασαν 3 γευματα χωρις τιποτα καποια στιγμη το βραδυ η καημενη αρχισε και σφιγγοταν μουγκριζε σαν να προσπαθουσε να τα κανει αλλα τιποτα , την λυπηθηκα την πηρα στο κρεβατι μου και της εκανα μασαζ στην κοιλιτσα της σηκωνα τα ποδαρακια τιποτα παλι κοιμοταν για λιγο ξανα τα ιδια ευτυχως κατα τις 7 που ξυπνησε να φαι εκανε τελικα και ηρεμησε το κοριτσι μου και κοιμαται ξερη, και σκεφτομουνα μηπως εφαγα κατι εγω και της προκαλεσε δυσκοιλιοτητα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι κ εγώ είχα πάρει μια της πλάκας και το σκυλομετάνιωσα, όχι ότι δεν τραβάει αλλά είναι πολύ δύσκολο να τη σύρεις στο σπίτι, βέβαια ευτυχώς τώρα είναι μικρό το σπίτι αλλά μου χει σπάσει τα νεύρα και λέω να πάρω καμιά καλή τώρα... ευχαριστώ :P

τώρα για τους μαραθώνιους θηλασμούς αφού το κάνει κι ο δικός σου πάρος μάλλον κάτι ξέρουν τα μωρά και η φύση... τι να πω

εκτός αν το έχουν το στήθος για πιπίλα οπότε υπομονή μέχρι να δώσει ο γιατρός το πράσινο φως για πιπίλα...

κατερίνα μια χαρά είναι το τρίωρο, το θήλαστρο βέβαια είναι ταλαιπωρία...

να ρωτήσω δεν μπορείς να βάζεις στο ένα το μωρό και στο άλλο το θήλαστρο;; κάπου έγραφε μια κοπέλα ότι είχε το μωρό από τη μιά σε στάση ράγκμπι (πλευρική στάση θηλασμού) και από την άλλη το θήλαστρο

http://www.thilasmos.gr/staseis%20thilasmou.htm


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέραααααααααααα!!!!

ελιτακι καλωσορισατε σπιτι σας!! αντε να ημερησεις και εσυ με τα πηγαινε - ελα

εμεις πηγαμε γιαρο χτες! χερι δεν εφαγα!!! υπερηχο κανονικα και με ψηλαφισε λιγο..μου ειπε οτι το κεφαλι ειναι πολύ χαμηλα ηδη..ανα πασα στιγμη μπορει να γεννησω..παμε για κανονικο τοκετο κ βλεπουμε..ο μπεμπακος μου ειναι περιπου 3500 kg. αν δεν εχω γεννησει μεχρι την πεμπτη τοτε παρασκευη η σαββατο μπαινω με τεχνητους! μια βδομαδουλα εμεινε το πολύ!!! δεν το πιστευω!!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

μπράβο υδροχοάκι, τελειώνεις κι εσύ

κατερίνα ο καφές δεν πειράζει 1 γαλλικός ή 1 ελληνικός τη μέρα ξέρω ότι είναι οκ αλλά ακόμη δεν έχω πιει... φοβάμαι μη δεν κοιμάται το βράδυ αλλά κάποια στιγμή θα πιω δε θα αντέξω..... αν κοιμάται η μικρή σου όλα καλά


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα και από μας,

μπράβο βρε ydroxoaki σε σκεφτόμουνα χθες. Σου έκοψε το μαγνήσιο;

Elita καλώς τη δεχτήκατε τη μπέμπα σου. Ολοκληρωθήκατε τώρα σαν οικογένεια ;)

Mummycool εγώ πείρα μια της Philips δεν θυμάμαι τώρα το μοντέλο και είναι πολύ καλή και σχετικά αθόρυβη.

Εμείς έχουμε ραντεβού με το γιατρό σήμερα το βράδυ στις 9. Για να δούμε τι θα μας πει:)

Link to comment
Share on other sites

εγω πινω εναν cappucino δεν μπορω να αντισταθω..παντως μια χαρα κοιμαται οποτεμαλλον δεν υπαρχει προβλημα

αντε καρδουλα να δουμε τι θα σου πει και εσενα πιθανον να σου κανονισει και ραντεβου για τεχνιτους ε?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!

Elita, καλώς την δέχτηκες την μικρούλα σου!! Ολοκληρωμένη οικογένεια πια! Μπράβο! Περιμένουμε νέες φωτογραφίες!

Mummycool, κι εγώ σκούπα της Miele έχω και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη... στο πατρικό μου είχα αυτή που σου πρότεινε η Mariamg (λόγω του σκυλου που είχαμε)

Σήμερα είμαι πάλι λίγο αναστατωμένη... λόγω ονείρων!! Λέτε να είναι απο την αγωνία?

Ydroxoaki είσαι τυχερούλα! Πάλι γλίτωσες το χερι, ε? Είσαι όμως έτοιμη πια!! Άντε με το καλό!!!!

Kardoula, για να δούμε τι θα σου πει κι εσενα σημερα ο γιατρός σου...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πίνω εναν cappuccino ή έναν γαλλικό! Και πιπίλα του δίνω, αν και δεν την πολυ θέλει..

Αύριο θα βγούμε και βολτούλα γιατι δεν την παλεύω άλλο!!!

ydroxoaki αντε με το καλό!!!! Να δούμε πιο bebe θα είναι το επόμενο!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερίνα είδα αυτό που σου είπε η παιδιατρός σου και θα τον βγάλω!!! Δεν ξέρω ακόμα που θα πάμε μάλλον σε κανένα Starbucks που δεν έχει πολύ κόσμο και δεν καπνίζουν!! Θα τον ντύσω καλά, θα του βάλω και τον ποδόσακο και θα είναι μια χαρά!!!! Απο το αμάξι στο μαγαζί θα μπεί κατευθείαν!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

ναι η παιδιατρος μου ηταν πολυ θετικη μου ειπε οτι θα της κανει πολυ καλο να βγει στον καθαρο αερα ακομα και με αυτο τον καιρο τι να πω δισταζω λιγο ακομα αλλα εγω θα βγω τοαλλο Σαββατο εχει ο γιος μου γενεθλια 8 φεβρουαριου και θελω να τονπαω στους mazoo and the zoo και μετα καπου να φαμε την μπεμπε θα την αφησω στον μπαμπα της για πρωτη φορα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...