Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

Δεν έχω κοιμηθεί ολο το βράδυ..........!!!

Τα κορίτσια μας θα κρατάνε ήδη αγκαλιά τα μωράκια τους!!!Και η Ιωάννα επίσης!!!

Να σας ζήσουν κορίτσια!!!Υγεία και ευτυχία να έχουν πάντα στην ζωή τους!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχουμε νεα απο τα κορίτσια;;

Μάθαμε κατι; αν υπολογίσουμε και την χθεσινή γέννα σημερα πρεπει να εχουμε τρια μωράκια!!!

Φέλια γιατι δεν κοιμήθηκες; πονουσε ο μικρός σου;

Πάρος πως ειναι η κορη σου σημερα;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλήμερα, καλη γεννα σε ολες. Θαχουν ηδη γεννησει ή ΙΝΚΑ και η Ιωαννα.

Εμεις σημερα θα παρουμε την μπεμπουλα.Ηδη χτες καναμε ετοιμασιες, αλλαζαμε τη διαρυθμιση για να χωρεσουν και οι δυο καλαθουνες. Και ο μπεμπης φορεσε τα καλα του. Ετοιμασαμε τα ρουχαλακια της και το καθισματακι του αυτοκινητου.

Οι μαιες μας ειπαν πως στο διωρο εχει ρολοι και αν δεν την ταισουν βαραει σειρινα και σηκωνει τον κοσμο. Για να δουμε. Το αντιθετο απο το μικρο. Οχι οτι δεν το περιμενα.Καλα ο μπαμπας μας μιλαει συνεχεια για την κορη....


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γέννησε η ινκα!!!!!!!!!!! Στις 5μιση ήρθε η φουφούλα στον κόσμο 55 εκατοστά και 2650!!!!!!! να τους ζήσει!!! Ο βεντούζας άρχισε το νιαούρισμα πάω να τον ταίσω και επιστρέφω!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!

Ινκα να σου ζ'ησει το κοριτσάκι σου να ναι γερό και ευτυχισμένο!!!!!

Αντε περιμένουμε νέα και απο την Ιωάννα και τη huida..

Μαρία εμείς τελικά που φοβόμασταν για νωρίτερα βλέπω 17 φεβρουαρίου να γεννάμε....


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι καλά!!!!! Καλως ήρθε η Φουφούλα!!!! Να ειναι παντα γερή και τυχερή στην ζωη της!!

Ελίτα απ' οτι φαινεται τα πνευμονάκια της κόρουλας σου ειναι σε αριστη κατάσταση πλεον!!! χιχι!!! Ελπίζω να μην ξεσηκώνει και τον μικρό απο τώρα!!! Καλως να την δεχτείτε κοριτσάκι μου!! Και νομίζω πως θα πρέπει σιγα σιγα να έρθει και η μανουλα σου για να σε βοηθήσει!! Και να ευχαριστηθει και αυτη τα εγγονάκια της!!!

Σιλβή εμένα δεν με πειράζει καθόλου, θέλω να τον παρω ολο τον μηνα μου μου για να ειμαι σίγουρη πως η μικρή μου θα ειναι γερη!!! Δεν γεννας και στο Μητερα βρε συ, να ειμασταν μαζι!!!

Πάνω που μου αναψε η μανα μου τα λαμπάκια ηρθε το χαρμοσυνο νεο και ηρθα στα ισια μου!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=838

Ειπα να ανοιξω κι εγω μια φορα το ευχητηριο!!!!!Συγχαρητηρια Ειρηνουλα. Περιμενουμε νεα σου. Τωρα θα σου λυθουν ολες οι αποριες. Εφινες μανουλα !!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας και πάλι....ήρθα δουλειά...

Μαρια ο μικρός μια χαρά κοιμήθηκε...ο άντρας μου λύσσαξε δεν βολευόταν πουθενά..σαν γκαστρωμένη έκανε!!!ολη την νύχτα τουαλέτα ,στον Γιώργο γιατί ξεσκεπάζεται ..έχω πρόβλημα και με την αναπνοή μου λόγο βάρους και μπουκώματος...

Ελίτα με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!!!...τώρα αρχίζουν τα δύσκολα(Σάκης :tongue:)

Paros πως είστε σήμερα;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

INKA ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΦΟΥΦΟΥΛΑ !!!

Τι ωραια ολο μωρακια θα σκανε μυτη απο δω και περα συνεχεια!!

Η μικρη μου ειναι βραδινος τυπος ολη μερα ψοφιος κοριοςκαιτα βραδια κανουμε παρτυ

θελω να κοιμηθωωωωωωωωωωωωωω


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΑ 22 ΦΕΒΡ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙ!!!ΚΡΑΤΗΣΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!Να έχω και γω μια παρεούλα!!!

Μην ξεχνατε ειμαι και εγω εδω... Και δεν θα γεννησω μεχρι μεσα Φλεβαρη!! Το αποφάσισα, χιχι..............


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!!! Τι ωραία, 3 νέα μωράκια στην παρέα μας!!!! Να σας ζήσουν κορίτσια!!!!!!!

Εγώ παράπονο με τον ύπνο δεν έχω, φαίνεται υπναράς ο μπεμπούλης! Μόνο μια φορά ξυπνάει κατα τις 5:30 και κοιμάται πάλι μέχρι τις 9:30, αφήστε αναπληρωνω τον ύπνο που έχασα στην εγκυμοσύνη!!!! Η μικρή εχθες δεν έκανε πυρετό και έτσι την έστειλα παιδικό!!! Ο άντρας μου έχει παει σε κατι σεμινάρια, οπότε απολαμβάνω τον μπεμπούλη!!!!!

Επεξεργάστηκαν by paros99

eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κανενα νεο απο huida ή Ινκα δεν εχουμε??? Ελπιζω όλα να ειναι καλα....

Αχ τι καλα που πλεον μονο ομορφα νεα βλεπουμε μεσα στο φορουμ!! Μακαρι να συνεχισουμε ετσι....

Τζενουλα δεν σε βρηκα ακομα στο μσν.... καλως ηρθες στο σπιτακι σου!! Ολα καλα με τον γιο???


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...