Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

huida & inkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................

Αντε με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλια!!!

Και μην μας ξεχασετε και εμας.... Να μας πειτε τα νεα σας... Περιμενουμε!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

koritsakia kalispera!!!!!

den exo poly xrono giati prepei mexri tis 8 na pao sto mitera !!!!!avrio 5-7 to proi tha kano kesariki !!!!!!

to moro einai poly psila(i exei ton krataei o loros i exei megalo kefali i.....) kai logo eksosomatikis pame ek tou asfalous den perimenoume lei o giatros ...eimai poly siginimeni ..tha gino manoula!!!!!!!

to xeri den me ponese .....fisika afou kanena moro den piezei ton traxilo ...!!!!

pies alles bouboudes einai sto mitera?

kardoula ydroxoaki sas perimeno!!!!!!

..pao na gino manaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

smouch!!!!

Ινκακι με το καλο. Αντε βρε συ. Μπραβο τι εφχαριστα ειναι αυτα. Συντομα θαχεις τη μπεμπουλα σου αγκαλιτσα. Μην ανησυχεις ολα καλα δε θα καταλαβεις τιποτα. Επισκληρηδιο θα σου κάνει?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Ινκα, με το καλό κοριτσάκι μου να κρατήσεις τη φουφούλα σου αγκαλιά!!!

Αχ τι συγκινητικό!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Πολλά φιλιά! Η σκέψη μας μαζί σου!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καρδούλα ετοιμάσου να ενημερώσεις τη λίστα..

Μέχρι αυριο το βράδυ θα έχουμε 3 νέα μωράκια (προγραμματισμένα) και βλέπουμε... μπορεί να προκύψουν κι άλλα εκτός προγράμματος!!!

Αλήθεια απο την Ιωάννα είχαμε κανένα νεότερο... τι έγινε?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτα μου, μην αγχώνεσαι για τις φωτογραφίες... όπως λες κι εσυ το photoshop να ειναι καλά!!! Το θέμα είναι να επουλωθεί η πληγή και να μην πονάς!

To ξερω βρε Λιτσα... πλακα κανω και παιζω με τον πονο μου, γιατι αλλιώς μου φαινεται θα σαλταρω.... Αχ ποτε θα μπω στον μηνα μου επιτελους να ηρεμησω και εγω λιγακι???

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ!!!

Ο γιώργος έφαγε μια γερή τούμπα πριν λίγο ...ανέβηκε και έπεσε απο το πάσο της κουζίνας και τωρα μπήκε στο τζάκι (σβησμένο) και έχει γεμίσει στάχτες...ο άντρας μου έξω και με έχει βαρέσει εγκεφαλικό....πάω γιατί σώριασε τις κατσαρόλες κατω


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

To ξερω βρε Λιτσα... πλακα κανω και παιζω με τον πονο μου, γιατι αλλιώς μου φαινεται θα σαλταρω.... Αχ ποτε θα μπω στον μηνα μου επιτελους να ηρεμησω και εγω λιγακι???

Υπομονή, 6 μερούλες ακόμα... Αν είναι σωστό το τικερακι σου...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπεραααααα!!!!!

ειμαστε πια σπιτακι μας !! σημερα το μεσημερακι φυγαμε αποτο Μητερα και τωρα ειμαστεμε το μικροσκοπικο ανθρωπακι μας αγκαλιτσα!!!

Εγω νιωθω παρα πολυ καλααααααα!!!!!!!

Θα μπω να δω τα νεα σας!!!Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας ( οσες προλαβα να δω χιχιχιχι)))

Ο μπεμπακος ειναι καλα και κουκλακι !!!!!!!!(κουκουβαγιαα )

Φιλιαααααααα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπεραααααα!!!!!

ειμαστε πια σπιτακι μας !! σημερα το μεσημερακι φυγαμε αποτο Μητερα και τωρα ειμαστεμε το μικροσκοπικο ανθρωπακι μας αγκαλιτσα!!!

Εγω νιωθω παρα πολυ καλααααααα!!!!!!!

Θα μπω να δω τα νεα σας!!!Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας ( οσες προλαβα να δω χιχιχιχι)))

Ο μπεμπακος ειναι καλα και κουκλακι !!!!!!!!(κουκουβαγιαα )

Φιλιαααααααα

Καλώς ήρθατε σπιτάκι σας!!!! Να είστε καλά και να χαίρεστε τον μπομπιράκο σας!!!!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Inka, huilda με το καλό αυριο να αγκαλιάσετε τα μωρά σας!! Περιμένουμε νεα σας!!!

Φέλια χτύπησε ή απλα λερώθηκε;

Τζένακι καλως ήρθατε σπιτάκι σας!!!

Κοριτσακια μου εχω εναν εντονο συνεχή πόνο χαμηλά, δεν εννοω την κοιλιά μου, εννοω χαμηλά στα οργανά μου, δεν πιστευω να σημαίνει κατι αυτο ε; Θέλω να πάρω και αλλες μέρες απο τον μηνα μου, αφου της το εχω εξηγήσει της μικρης μου!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια αυριο θα εχουμε 2 καινουρια μωρακια!!!!

jend καλως γυρισατε στο σπιτακι σας!!!

Μαρακι μην φοβασαι ειναι γιατι μετατοπιζονται ολα τα οργανα απο το μωρο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

καλέ τι είναι αυτά που διαβάζω; Inka με το καλό κοπέλα μου να κρατήσεις τη μπέμπα σου. Huidaki μου και σε σένα εύχομαι να σου πάνε όλα καλά.

Η ioanna δεν γέννησε ακόμα; Δεν έχουμε κανένα νέο;

Link to comment
Share on other sites

Απλα δεν θέλω να έρθει ακόμα!! Θέλω να μεγαλώσει κι αλλο!!! Δεν κατάλαβα κατι ομως, τι σχέση εχουν τα οργανα με τον πόνο πολυ χαμηλά στα γεννετικά μου οργανα. Ειναι κατι που δεν εχω βιώσει ξανα!!! Μάκάρι να εμπεδώνει η μικρη μου!!

Ο γιατρός μου μου ειπε πως μεχρι 3 Φεβρουαρίου που εχουμε ραντεβου δεν γενναω και πιθανόν να παρω ολο τον μηνα μου!!! Θέλω να ελπισω πως θα ισχυσει και η μικρή μου θα ειναι ενα τελειομηνο μωρο!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...