Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Sonne είπε:

      3.500 μόνο για την έμβρυομεταφορά. Με την ωοληψια της δοτριας και προκαταβολές προστέθηκαν άλλα 3.650 άρα σύνολο 7.150 με τα φάρμακα μέσα. Δεν το σκέφτομαι βασικά απλά ρώτησα από περιέργεια. 

      Μήπως τόσα σου είπαν στο γεν?? Είναι πάρα πολλά μπορείς και με λιγότερα..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κατερινα λεει μεσα στο σαιτ πως εχουν ενα διαγωνισμο και κερδιζεις ενα τετοιο, αλλα δεν εχω διαβασει λεπτομερεις. Εγω πηρα κρεμουλες λανσινολ, επιθεματα, μπουκαλακια και σακουλακια μεντελα για το γαλα. Και ετσι συμφερουν τα μεταφορικα αλλα εχει και απλη αποστολη με 7 λιρες.Α πηραμε και αποστειρωτη που εχει παρα πολυ καλος και ειχε δωρο 4 μπουκαλακια tomee tipee που ειναι σαν θηλη η πιπιλα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

θα το κοιταξω μηπως το παρω και εγω, εμενα κανει και τοαλλο σηκωνει τον κοσμο για γαλα και μετα τις δινω το μπιμπερο με 70ml πινει τα πρωτα 40 λαιμαργασε 5 λεπτα και μετα ξεραινεται στον υπνο και τα υπολοιπα κανουμε 20 λεπτα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Παντως μερικα πραγματα πιο φτηνα ερχονται απο Αγγλια. Paros και το σαιτ που εγραψες ωραιο Γαλλια ειναι αυτο ε?

Κοιτα πλακα αυτη η κρεμα λανσινολ η ιδια ακριβως

http://www.pumps4mums.co.uk/lansinoh_lanolin_cream.htm

ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΡΕΩΣΑΝ 25 ευρω στο ΜΗΤΕΡΑ. και εχει 8.μιση λιρες.

Μονο που μου πε ο αντρας μου οτι ανεβηκε η λιρα γκρρρ


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

θα το κοιταξω μηπως το παρω και εγω, εμενα κανει και τοαλλο σηκωνει τον κοσμο για γαλα και μετα τις δινω το μπιμπερο με 70ml πινει τα πρωτα 40 λαιμαργασε 5 λεπτα και μετα ξεραινεται στον υπνο και τα υπολοιπα κανουμε 20 λεπτα

Φαγανουλα κι εσενα ε?Κι εμενα το εχεις αυξησει στα 70 και.Τωρα κανει τον ψωφιο κοριο τον πηρε και ο υπνος στο στηθος μου. Σαν αγγελακι ειναι ομως το σκατουλι. Αμα τον βαλω στο πορτ μπεμπε τωρα θα αρχισει να μουγκριζει.χιχι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα κοιμηθηκε και δε μουγκριζει αντε θα την πεσω κι εγω λιγο γιατι το απογευμα θα φερουμε την πεθερα μου να κανει μια γνωριμια με τον μπεμπη γιατι αυριο το πρωι που θα παρουμε τη μπεμπα θα μεινει εδω με τη γιαγια γιατι πρεπει να μαστε και οι δυο με τον αντρα μου για τα διαδικαστικα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντομεταξυ αν εχει φαει ειδικα το πρωι κοιμαται δεν ξυπνει στις 3 ωρες, αλλα αν τον ακουσει η γιαγια να μουγκριζει θα νομιζει πως κατι εχει γιαυτοο θα της κανουμε ενα τουρνε σημερα. χαχα.θαχει αγωνια και αυτη πρωτη φορα με τον τοσο μικροκαμωμενο εγκονο. Εντομεταξυ η οικογενεια ξαδερφια κλπ μας παιρνουν περιμενουν το παρασινο φως για να ερθουν να μας δουν γιατι σε ολους εχουμε πει οταν ερθει και η μπεμπα. Μας εχουν παρει και δωρακια οι ανθρωποι και θελουν να μας τα δωσουν Βλεπεις εμεις στο μαιευτηριο δε δεχτηκαμε πολυ κοσμο, πρωτον γιατι δεν ειχαμε τα μωρα και δευτερον γιατι καποιοι τοτε ειχαν κρυολογησει


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάρος τρομερή φάτσα ο γιοκας σου!!!

Ινκα περιμένουμε νεα σου!!

Κατερινάκι μαλλον ο γιος σου θέλει κανακάρισμα μετα τα εμβολια!!!

Ελίτα για ποιες φώτος λες; Αυτές που βγάζουν και μετα στις πουλάνε; Δεν μπορεις να αρνηθείς να βγάλουν αγνωστοι φωτογραφίες το παιδι σου;

Η Lansinoh κάνει 12,40 ευρω στο φαρμακείο κορίτσια!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Felia χρονια πολλα και ευτυχισμενα!! Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!

Καρδουλα μην αγχωνεσαι τοσο πολυ καλε... Θα ερθει και εσενα η ωρα σου!! Και μην μας ακους και εμας και αγχωνεσαι περισσοτερο... σε πειραζουμε αλλα δεν θελουμε να σε αγχωσουμε...

Εγω σημερα ειμαι καπως καλυτερα.. Εβαλα 3 σωληναρια κρεμας εχθες και αλλο ενα σημερα... Φοβηθηκα μηπως μου αφησει σημαδια το καψιμο, ειναι και προσωπο βλεπετε, αλλα ο πλαστικος μου ειπε δεν εχω κινδυνο... Μακαρι... αλλα σημερα εχω κανει και φουσκαλες.. και εχει αρχισει να μαυριζει το κοκκινο... Αχ σκεφτομαι οταν γεννηθει το μωρακι θα εχουν φυγει τα σημαδια η θα βγαλω φωτογραφιες ετσι??? Εχει να παει το photoshop συννεφο!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα μου, μην αγχώνεσαι για τις φωτογραφίες... όπως λες κι εσυ το photoshop να ειναι καλά!!! Το θέμα είναι να επουλωθεί η πληγή και να μην πονάς!

Ινκα, μην ξεχάσεις να μας πεις νεα απο τον γιατρό!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρος τρομερή φάτσα ο γιοκας σου!!!

Ινκα περιμένουμε νεα σου!!

Κατερινάκι μαλλον ο γιος σου θέλει κανακάρισμα μετα τα εμβολια!!!

Ελίτα για ποιες φώτος λες; Αυτές που βγάζουν και μετα στις πουλάνε; Δεν μπορεις να αρνηθείς να βγάλουν αγνωστοι φωτογραφίες το παιδι σου;

Η Lansinoh κάνει 12,40 ευρω στο φαρμακείο κορίτσια!!!

Οχι βρε συμπληρωσαμε ενα χαρτακι πως θελουμε φωτος ειναι του μαιευτηριου. Εσυ οταν γεννηθηκε ςδε σε βγαλαν?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsakia kalispera!!!!!

den exo poly xrono giati prepei mexri tis 8 na pao sto mitera !!!!!avrio 5-7 to proi tha kano kesariki !!!!!!

to moro einai poly psila(i exei ton krataei o loros i exei megalo kefali i.....) kai logo eksosomatikis pame ek tou asfalous den perimenoume lei o giatros ...eimai poly siginimeni ..tha gino manoula!!!!!!!

to xeri den me ponese .....fisika afou kanena moro den piezei ton traxilo ...!!!!

pies alles bouboudes einai sto mitera?

kardoula ydroxoaki sas perimeno!!!!!!

..pao na gino manaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

smouch!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

koritsakia kalispera!!!!!

den exo poly xrono giati prepei mexri tis 8 na pao sto mitera !!!!!avrio 5-7 to proi tha kano kesariki !!!!!!

to moro einai poly psila(i exei ton krataei o loros i exei megalo kefali i.....) kai logo eksosomatikis pame ek tou asfalous den perimenoume lei o giatros ...eimai poly siginimeni ..tha gino manoula!!!!!!!

to xeri den me ponese .....fisika afou kanena moro den piezei ton traxilo ...!!!!

pies alles bouboudes einai sto mitera?

kardoula ydroxoaki sas perimeno!!!!!!

..pao na gino manaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

smouch!!!!

μπράβο ειρήνη μου!!! όλα καλά να πάνε!!!! Πολλά φιλιά!!! θα σε πάρουμε τηλ αύριο


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

koritsakia kalispera!!!!!

den exo poly xrono giati prepei mexri tis 8 na pao sto mitera !!!!!avrio 5-7 to proi tha kano kesariki !!!!!!

to moro einai poly psila(i exei ton krataei o loros i exei megalo kefali i.....) kai logo eksosomatikis pame ek tou asfalous den perimenoume lei o giatros ...eimai poly siginimeni ..tha gino manoula!!!!!!!

to xeri den me ponese .....fisika afou kanena moro den piezei ton traxilo ...!!!!

pies alles bouboudes einai sto mitera?

kardoula ydroxoaki sas perimeno!!!!!!

..pao na gino manaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

smouch!!!!

ole ole ole!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΙΝΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...