Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Sonne είπε:

      3.500 μόνο για την έμβρυομεταφορά. Με την ωοληψια της δοτριας και προκαταβολές προστέθηκαν άλλα 3.650 άρα σύνολο 7.150 με τα φάρμακα μέσα. Δεν το σκέφτομαι βασικά απλά ρώτησα από περιέργεια. 

      Μήπως τόσα σου είπαν στο γεν?? Είναι πάρα πολλά μπορείς και με λιγότερα..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kalhmera koritsia κι απο μενα. Ιωαννα και Huida κανενα πονο και με το καλο.Ολα καλα θα πανε μανουλες. Εχετε τη θετικη μας σκεψη.

Εμεις ξενυχτισαμε σημερα γιατι ξυπνησε τρεις φορες το βραδυ φαινοταν να πειναει και δε μπορω να καταλαβω παντα τι θελει γιατι δεν κλαει. Αλλα αφου εφαγε τελευταια στις 7 τελικα κοιμηθηκε μεχρι της 11.30. Ξερω τι γινεται ολη μερα κοιμαται και το βραδυ θελει παιχνιδια.

Αυριο παιρνουμε τη μπεμπα.Επιτελους.Κι αρχιζει το τρεξιμο.

Καρδουλα μην αγχωνεσαι θα το καταλαβεις.Και εχεις χρονο οταν σπασουν τα νρα αρκετο. Το πιο σοβαρο ειναι αμα δεις αιμα τοτε δεν εχεις χρονο πρεπει να πας νοσοκομειο αμεσως.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ειχαμε ανησυχη νυχτα καθε 2 ωρες γαλα θελαμε και δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου.

ινκα τα κιλα δεν τα εχασα ολα βεβαια δεν εχω ζυγιστει ακομα αλλα εχασα την κοιλια σχεδον ολη και ξεπρηστηκα πολυ σταματησα και να ροχαλιζω οποτε ολα οκ τρωω κανονικα αν και τις πρωτες μερες δεν ειχα καθολου ορεξη λογω της στεναχωριας μου με την μικρη

καρδουλα τι επαθες πρωι πρωι? Μην ανησυχεις ειναι πολλα τα νερα δεν υπαρχει περιπτωση να μην το καταλαβεις ασε που αν σπασουν μετα τρεχουν συνεχεια δεν σπανε μπαμ και κατω και μετα τιποτα γιατι το αμνιακο ανανεωνεται και ετσι θα φευγουν συνεχεια υγρα

Ιωαννα και Huida με το καλο κοριτσια μου να αντικρυσετε τα μπεμπακια σας

ελιτα αντε επιτελους θα ερθει και το κοριτσακι σου σπιτι να ηρεμησεις!!!

Εσεις οι εγκυουλες βγειτε πολλες πολλες βολτες και κποιμηθειτε πολυ πολυ σας περιμενει τρεξιμο μετα

Ηρθε και η παιδιατρος μας σημερ α ολα καλα η μπουμπου μας , μονο στεναχωρηθηκα λιγο για τον Αλκη 2 εμβολια εκανε το μωρο μου μαντου και ανεμοβλογιας και εφαγε 2 τρυπηματα και εκλαψε πολυ το αγορακι μου


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελιτα μια απο τα ιδια ολη μερα κοιμαται ξερη και τα βραδια ολο πειναει , μουγκριζει και ζοριζεται και ειμαι συνεχεια με το ενα ματι ανοιχτο στην τσιτα

Κι εμενα μουγκριζει ασε. Εφαγε κατι στις 3μετα 4.30 μετα νομιζω 6 και μετα 7.30.Και η πλακα ειναι οτι μουγκριζει και οταν σηκωθω να τον δω μεχρι να ετοιμασω το γαλα σταματαει και κανει τον ψοφιο κοριο.Ευτυχως κομηθηκα 7.30 με 11.30. Και λογικα αφου θα το ριξει στον υπνο ολη τη μερα θα κοιμηθω κι εγωΕιμαι αγχωμενη μηπως η μπεμπα ειναι κλαψιαρα και τον ξεσηκωνει και αυτον


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μη γελασετε πηρα αυτο μου ηρθαν χτες τρομερη εφευρεση βγαζω γαλα κκαι τον ταιζω ταυτοχρονα χωρις να μου φευγουν και να μου τρχουν τα γαλατα

http://www.pumps4mums.co.uk/pumpease.htm


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

paros μας ξεπεράσετε σε γέλιο!!!!!! φοβερός είναι!!!!!!!! τρελαίνομαι όταν χαμογελάει (ναι ξέρω μυικές συσπάσεις είναι αλλά πάλι με τρελαίνει ο μπαγάσας!)

ioanna και huida με το καλό κοριτσάκια...τις ευχές μου για εύκολη γέννα και ακόμη ευκολότερη ανάρρωση

Καλέ εγώ κατάλαβα το σπάσιμο των νερών υπό την επίδραση επισκληριδίου, σίγουρα το καταλαβαίνεις, τώρα αν έχεις μια απλή μικρή διαρροή δεν έγινε και τίποτα...Καρδούλα αφού σου είπα :) μυρίζει σαν σπέρμα!

Κορίτσια πολύ πάνα λέμε... γεύμα και αλλαγή πάει........

Ινκα όντως έχουν φύγει όλα τα συμπτώματα αλλά ούτε βαφόμαστε ούτε ντυνόμαστε...χθες περίμενα τη βαφτισιμιά μου επίσκεψη και έβαλα λίγο ρουζάκι και μάσκαρα. Από κιλά μου χουν μείνει γύρω στα 7 αλλά θα θελα να χάσω γύρω στα 10 για να επανέρθω στα κανονικά μου. Αυτή τη βδομάδα έχασα 2, τρώω καλά αλλά δεν τσιμπολογάω ούτε τρώω γλυκά. Ρούχα φοράω πυζάμες και φόρμες και ένα τζιν εγκυμοσύνης που φορούσα μέχρι τον 8ο. Η κοιλιά έχει πέσει αλλά τα μπουτάκια παρέμειναν...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμενα μουγκριζει ασε. Εφαγε κατι στις 3μετα 4.30 μετα νομιζω 6 και μετα 7.30.Και η πλακα ειναι οτι μουγκριζει και οταν σηκωθω να τον δω μεχρι να ετοιμασω το γαλα σταματαει και κανει τον ψοφιο κοριο.Ευτυχως κομηθηκα 7.30 με 11.30. Και λογικα αφου θα το ριξει στον υπνο ολη τη μερα θα κοιμηθω κι εγωΕιμαι αγχωμενη μηπως η μπεμπα ειναι κλαψιαρα και τον ξεσηκωνει και αυτον

ελίτα εγώ τον κρατάω 1 ώρα το πρωί και 1 ώρα το απόγευμα στο ρηλάξ δίπλα μου, του βάζω και μουσικούλα και έτσι κοιμάται συνεχόμενα το βράδυ.

Κατερίνα κ εμείς σήμερα έχουμε γιατρό! Αχ με τα εμβόλια δεν ξέρω αν θα αντέχω να τα βλέπω...

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημερούδια!!!

Ιωάννα, με το καλό κοριτσάκι μου να πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!

Huida, ετοιμάσου ερχεται η σειρα σου!!! Όλα καλα θα πάνε!!

Ελίτα, τέλεια νέα! Απο αύριο λοιπόν ολοκληρωμενη η οικογένεια στο σπιτάκι σας!! Μπράβο! Εύχομαι να μην σας ξαναχωρίσει ποτέ τίποτα!!

Ινκα, περιμένουμε νέα σου απο τον γιατρό!! Να μας πεις και την δική σου εμπειρία για το... χέρι!

Felia, να ζήσετε!!! Να χαιρεστε τα παιδάκια σας και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!

Κοριτσάκια μου τις τελευταίες μέρες λιώνω στον ύπνο... και νιώθω ενοχές, αλλά σκέφτομαι οτι πρέπει να κοιμάμαι τώρα όσο προλαβαινω....

Καρδούλα, τελικά μάλλον μαζί θα γεννήσουμε!!! Αλλά δεν θα είμαστε στο ίδιο μαιευτήριο ρε γ%$#@το!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ελιτα τι ειναι αυτο πολυ ενδιαφερον φαινεται για την περιπτωσημου απο που μπορω να τοπαρω ειναι βολικο τουλαχιστον να την ταιζω και να βγαζω ταυτοχρονα γαλα ετσι κερδιζω χρονο πολυτιμου υπνου η παιδιατρος μου ειπε οτι τα παιδακια στην μοναδα χανουν λιγο τα ωραρια γιατι εκει εχουν συνεχως φωτα και φασαρια οποτε δεν ξεχωριζουν μερα και βραδυ και ειναι πιο δυσκολα στην προσαρμογη μου ειπε επισης το βραδυ χαμηλο φως και καθολου παιχνιδια για να μαθει την διαφορα

mummycool εμεις εχουμε πανες και για τα δυο ενας χαμος γινεται απο παμπερσ εδω μεσα:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ελιτα τι ειναι αυτο πολυ ενδιαφερον φαινεται για την περιπτωσημου απο που μπορω να τοπαρω ειναι βολικο τουλαχιστον να την ταιζω και να βγαζω ταυτοχρονα γαλα ετσι κερδιζω χρονο πολυτιμου υπνου η παιδιατρος μου ειπε οτι τα παιδακια στην μοναδα χανουν λιγο τα ωραρια γιατι εκει εχουν συνεχως φωτα και φασαρια οποτε δεν ξεχωριζουν μερα και βραδυ και ειναι πιο δυσκολα στην προσαρμογη μου ειπε επισης το βραδυ χαμηλο φως και καθολου παιχνιδια για να μαθει την διαφορα

mummycool εμεις εχουμε πανες και για τα δυο ενας χαμος γινεται απο παμπερσ εδω μεσα:P

Απο το σαιτ το παρειγκιλα. Αν παρεις και αλλα πραγματα σε συμφερει με κουριερ ερχονται σε 7 μερες. Εγω απο δω ειχα παρει και το θηλαστρο. Οντως ειναι βολικο.Τουλαχιστον εμενα με βολεψε.Πατεντα ειναι.

Απλα ειναι 25 λιρες τα μεταφορικα με κουριερ.

Ακου μιλησα με τον αντρα μου και ειπε πως του ειπαν αν θελουμε να την παρουμε το απογευμα σημερα. Αλλα μου ειπε πως μετα θα επρεπε να ανεβει αυριο στο λογιστηριο και πως δεν της ειχαν κανει τις εξετασεις για το θυροειδη.Και γενικα καποιες διαδικασιες που παλι επρεπε να ξαναπαμε αυριο, οποτε ειπε να την παρουμε αυριο. Αλλα ειδες τοπα εγω γιαυτο την βγαλαν φωτος χτες.Φαινεται τους ηρθαν και αλλα παιδακια και θελουν να μας διωξουν χαχα. Τωρα λεει παρακαλανε αυτοι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Mummycool θα δοκιμασω να τον αφηνω ξυπνιο και λιγο. Απλα δυο μερες τωρα τον παιρναμε στο ΜΗΤΕΡΑ με το αμαξι και κοιμοταν του καλου καιρου. Ειναι τρομερο το τι υπνο κανουν στο αυτοκινητο και ετσι μετα το βραδυ ειναι ανησυχος και το ματι γαριδα, Ευτυχως δεν κλαιεει αλλα μουγκριζει και νιωθω ασχημα να τον αφηνω ετσι κια να κοιμαμαι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...