Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Sonne είπε:

      3.500 μόνο για την έμβρυομεταφορά. Με την ωοληψια της δοτριας και προκαταβολές προστέθηκαν άλλα 3.650 άρα σύνολο 7.150 με τα φάρμακα μέσα. Δεν το σκέφτομαι βασικά απλά ρώτησα από περιέργεια. 

      Μήπως τόσα σου είπαν στο γεν?? Είναι πάρα πολλά μπορείς και με λιγότερα..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα κορίτσια,

είχαμε πάει με τον αντρούλη μου για φαγάκι και μπυρίτσες και μόλις γυρίσαμε.

ioanna άντε αύριο θα έχεις και εσύ αγκαλιά το μπεμπάκι σου. με ένα πόνο που λένε:)

ελίτα όχι ακόμα εδώ είμαι. είπαμε όταν γεννήσω θα σας ενημερώσω :)

ydroxoaki δεν είναι στο χέρι τους. σύντομα θα γεννήσουμε και εμείς. άντε καμιά βδομαδούλα ακόμα το πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Νωρίς νωρίς μπήκα!!!:tongue:

Σήμερα ο Γιώργος κοιμάται στο δωμάτιο του και είχα συνηθήσει να τον έχω αγκαλιά...αχ το παιδάκι μου ..μου λείπει!!!Απο ίωση καλά πάμε,αύριο θα δείξει..ελπίζω να γλυτώσουμε αντιβίωση.

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!!!

Εντομεταξύ περιμένω να φωνάξει μαμα να τον πάρω αγκαλίτσα το μωρό μου,αλλά παραφυλάει ο σύζυγος και κάθομαι στ αυγά μου.....

Σήμερα κλείνουμε 2 χρόνια κρεμάλα!!!:tongue:

Ιωάννα καλή μου εύχομαι με πόνο κανένα να γεννήσεις!!!Άντε αύριο θα φορέσει τα ροζουλί η μπουμπούκα και θα κοιταχτείτε στα μάτια για πρώτη φορά....

καρδούλα σταθερή αξία εδώ....

Ραμονίτσα όταν θα γεννησεις θα σου λείπει η κοιλιά σου λιγάκι,γι αυτό μην βιάζεσε!!!

Ελίτα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!:D:D:D:D:D:D

Λιτσάκι στην πρώτη μου γέννα με είχαν προειδοποιήσει να βγάλω την βέρα γιατί την ώρα του τοκετού μπορεί να χρειαστεί να την κόψουν....δεν ξέρω αν ισχύει πάντα αυτό βέβαια!!!

ινκα λες το σεξ να έπιασε;;;;;Πάντος το σεξ το 2ο τρίμηνο ήταν απόλαυση!!!Τώρα ,καρβάλια ο πεινασμένος.....τάπα!!!:lol:

...και όπως καταλάβατε το πρωί στη δουλειά πάλι θα.. ΣΕΡΝΟΜΑΙ!!!

ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ!!!ΜΑΚΙΑ!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυούλες και μανούλες,

Είμαι εδώ και μια ώρα ξύπνια και δεν μπορώ να κοιμηθώ. Μου κόλλησε στο μυαλό ότι θα μου σπάσουν τα νερά και δεν θα το καταλάβω. Ποια εγώ που πριν λίγο καιρό μου το έλεγαν και έλεγα αποκλείεται. Μπορεί καμιά από τις παλιές μανούλες να με διαφωτίσει τελικά. Υπάρχει τέτοια πιθανότητα; Και αν ναι τι επιπτώσεις μπορεί να έχει στο μωρό; Μήπως ακολουθούν άλλα συμπτώματα, ή μπορεί να σπάσουν και να μην υπάρξουν μετά συσπάσεις και πόνοι;

Αχ τι κάθομαι και σκέφτομαι και εγώ πρωινιάτικα. Αλλά στην εβδομάδα που είμαι και με το άγχος του πότε επιτέλους θα γεννήσω όλα τα σκέφτομαι. Pls help:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

Βρε Ραμονίτσα!! χαχα!! και εγω τα θέλω αλλα πρώτα θέλω να ξαναπάρω την παλαιά μου μορφή και να αφήσω το φαλαινοκουστούμι!!!

Πάρος παγωτό μέσα στον χειμώνα; πως ειναι σημερα η μικρή;

Ιωάννα αντε με το καλό κοριτσάκι μου και με έναν πόνο!! Θα περιμένουμε νεα σας!!!

Ελιτάκι Τετάρτη Τετάρτη, θα ειστε ακόμα πιο σιγουροι ετσι πως η μικρή είναι καλά!! Επιτέλους την περνετε σπιτάκι σας!! Με το καλό κοριτσάκι μου!!! να την βάλεις λιγο

με τον μικρό οταν την πάρεις, εχω διαβάσει πως τους κάνει καλο!!!!Εσυ πως εισαι;

huida τόσο νωρίς πρέπει να μπεις; Με το καλο αύριο να αγκαλιάσεις τον γιοκα σου!!! Μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις για το πως θα ειστε!!!

Φέλια περαστικά του, κάνε κουράγιο μέχρι να μπεις στον μήνα σου. Να ζήσετε με τον ανδρούλη σου, σας εύχομαι πολλα ακόμα κρεμμασμένα χρόνια γεμάτα ευτυχία!!!

Αχ βρε καρδουλα σε έχουμε αγχώσει και εμεις που συνέχεια σε ρωτάμε αν γέννησες ή οχι!! Μια χαρά θα το καταλάβεις, θα πας στην ώρα σου στο μητέρα και μετα απο λιγες ώρες θα αγκαλιάσεις τον υπέροχο τελειόμηνο γιο σου!!Εξάλλου δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλα μάλλον ο γιοκας σου δικαιώνει τον γυναικολογό σου για την ημερομηνία που σου έδωσε!!! Απο την μήτρα ακόμα οτι θέλουν μας κάνουν, το εχετε καταλάβει; Αυτα αποφασίσουν, που να μεγαλώσουν κιολλας!!! χαχα!! Θα ειναι πολυ δυναμικός ο μικρος και θα έχει τα καλύτερα πνευμόνια ολων μας!!! Θα τον ακούσεις πολύ δυνατά μολις γεννηθει!!!

Θα το καταλάβεις να μην ανησυχείς!! Εξάλλου μεθαύριο δεν θα δεις τον γιατρο;

Εγω σήμερα εχω κλεισει ραντεβού για κούρεμα και για νύχια!! Μιας και πλεον δεν φτάνω με τίποτα να κόψω των ποδιών!!! Ο προβληματισμός μου ειναι αν πρέπει να τα βάψω ή οχι!! Ξέρω πως επιτρέπεται στο μητέρα, αλλα αν συμβει κάτι και μπω με καισαρική τότε θα υπάρχει θέμα με την κυάνωση. Δεν θα μπορούν να δουν αν μελανιάσουν ωστε να προλάβουν καποια πράγματα. Τουλάχιστον ετσι εχω ακουσει.

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!

Καλημέρα εγκυούλες και μανούλες,

Είμαι εδώ και μια ώρα ξύπνια και δεν μπορώ να κοιμηθώ. Μου κόλλησε στο μυαλό ότι θα μου σπάσουν τα νερά και δεν θα το καταλάβω. Ποια εγώ που πριν λίγο καιρό μου το έλεγαν και έλεγα αποκλείεται. Μπορεί καμιά από τις παλιές μανούλες να με διαφωτίσει τελικά. Υπάρχει τέτοια πιθανότητα; Και αν ναι τι επιπτώσεις μπορεί να έχει στο μωρό; Μήπως ακολουθούν άλλα συμπτώματα, ή μπορεί να σπάσουν και να μην υπάρξουν μετά συσπάσεις και πόνοι;

Αχ τι κάθομαι και σκέφτομαι και εγώ πρωινιάτικα. Αλλά στην εβδομάδα που είμαι και με το άγχος του πότε επιτέλους θα γεννήσω όλα τα σκέφτομαι. Pls help:)

Καρδούλα μηπως γέννησες και δεν το έχεις καταλάβει :lol::tongue:

Λοιπόν τα νερά όταν σπάνε είναι σαν να έχεις κάνει τσι. χωρίς να το θές....αισθάνεσαι κάτι ζεστό και άφθονο να τρέχει ανάμεσα στα πόδια με δόσεις δευτερολέπτων...

Ο Γιώργος κάπως καλύτερα...θα δείξει αύριο...

Τελικά μου λύθυκε η απορία γιατί το παιδί μου πεταγόταν τη νύχτα και φώναζε....ροχαλίζω σαν το ΖΩΟΝ..το επιβεβαίωσε ο άντρας μου ,αφού δεν έκλεισε μάτι κι ας πήγε στο άλλο δωμάτιο να κοιμηθεί...έτριζαν τα τοίχια μου κάνει :lol::tongue:

Πρέπει να φτιάξω και γω νύχια...το έσπασα το ένα το πρωί όταν έκανα όπισθεν με το αμάξι :confused:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααα! Τι κάνετε κοριτσια??

Kardoula μην ανυσυχείς και μόλις έρθει η μεγάλη στιγμή θα το καταλάβεις!!! Το μωρό αφού σπάσουν τα νερά μπορεί να μείνει εκεί μέχρι και 3 μέρες!!!

Felia χρόνια σας πολλά, να είστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι και να χαίρεστε την την οικογένειά σας!!!!!!!!!

Ηuida και Ioanna με το καλό να έρθουν τα μικρά σας!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια έφαγα φρίκη πρωί πρωί. Η απορία μου ήταν υπάρχει πιθανότητα να πας τουαλέτα και να κατουράς και να σου σπάσουν και τα νερά και να μην το καταλάβεις χιχι. Αλλά 5 η ώρα το πρωί λειτουργεί το μυαλό και η λογική; Μάλλον όχι. Τώρα συνήλθα και έγινα πάλι ρεαλίστρια χαχα :)

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!

i ioanna gennaei simera?kala katalava ?ante me to kalo !!!!!!kai i huida avriooooooooooooo!!!!!!trela genitouria!!!!!me ena pono koritsia!!!!!!

otan spasoun ta nera kai imaste kato apo to dous tha to katalavoume?gia ti posotita milame ?1 potiri?

karrdoula kouragio koritsi mou kala kaneis kai voltareis !!!!!meta tha klistoume mesa ...

na dosete polla filia sti ninia kai tis eyxes mas na mpei ston 9o!!!!!pote mpenei?

giota pos eisai simera ?piges ston giatro ?perimenoume nea sou !!!!!

ramonitsa !!!!se niothoooooooooooooooooo !!!!ki ego ta thelooooooooooooooooooo ola ayta !!!!!!!!!!

ydroxoaki ,ta xeria mou kathe proi kai tin nyxta pou ksipnao einai toumbana kai kokina kai siga ,siga mexri to mesimeri kseprizonte kai fevgei o ponos ....

thelo piso ta kokaliarika daxtila mou!!!!!!!

felia ,ksipnas to paidi me to roxalito e?xaxxaxxxaxxaaxa!!!!!!ksipnisa ki ego 2 fores me to roxalito mou..malon ayto einai !!!!!!po,po,pos giname etsi!!!!!!

mammycool ,esena nou efigan ola ayta ..roxalita,fleves,priksimo,ponakia...kinise kanonika?

katerina ?esy ?me ta kila ti egine ?posa sou minane ?ti tros kai ta exases toso grigora?

koritsakia mou ego 2:30 exo rdv ...tha sas po ta nea mou!!!!!!

filares!!!!!!na exoume oles mia omorfi mera!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!

Ιωαννα με το καλο!!! Ηρθε η ωρα να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!!

Huida αυριο η σειρα σου !!! Ευχομαι με κανεναν πονο, να πανε ολα τελεια!!!

Φελια να ζησετε ευτυχισμενοι!!!

Ινκα περιμενουμε τα νεα σου!! Ε αν δεν γεννησεις με το sex και τωρα με το χερι τι να πω!!!!

Πολυ κρυο κ σημερα αλλα λεω να βγω λιγο εξω ... χρειαζομαι μια δοση παγωμενου αερα!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά στην ζωή σας και να έχετε κάθε ευτυχία!!!

ινκα σαν φώκιες γίναμε και χειρότερα...

Τώρα για το σπάσιμο των νερών :1ο .Δεν θα πηγαίνεται τουαλέτα παρα μόνο σε μεγάλη ανάγκη και 2ο μην κάνετε ντουζ αν είναι να σας φάει το άγχος!!!!:lol:

Paros μεγάλη κουβέντα είπες ...βόλτες τώρα που μπορείτε.....Α και το φορμάκι του μωρού ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ;;;;;;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...