Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Sonne είπε:

      3.500 μόνο για την έμβρυομεταφορά. Με την ωοληψια της δοτριας και προκαταβολές προστέθηκαν άλλα 3.650 άρα σύνολο 7.150 με τα φάρμακα μέσα. Δεν το σκέφτομαι βασικά απλά ρώτησα από περιέργεια. 

      Μήπως τόσα σου είπαν στο γεν?? Είναι πάρα πολλά μπορείς και με λιγότερα..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ase kai egw pempth tha ksanapaw an den gennisw mexri tote alla apogoiteutika pou mou eixe pei oti mporei kai mesa sto sk alla akoma edw eimai.

αυτη η αναμονη ειναι πολυ δυσκολη! τιποτα συσπάσεις εχεις??

βαλε love bites ... ο τυπος δεν παιζεται!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

exw alla den einai statheres. na rwtisw prepei na prepei na ponane oi sispasis gia na peis oti arxizei o toketos?

νομιζω αλλο ο πονος αλλο οι συσπασεις..ολα σχετικα πρεπει να ειναι...η διπλα μας ξεκινησε τοκετο μονο με πονο κ λιγο αιμα, δεν ειχε συσπασεις

αλλες εχουν συσπασεις εντονες και μετα πονανε..αλλες δεν πονανε...

ασε κ γω εκει εχω συνεχεια το μυαλο μου...

μπορει δηλαδη να πας με τεχνητους πονους τελος εβδομαδας αν δεν εχεις γεννησει? μεχρι ποτε θα σε κρατησει ο γιατρος?


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

ti kanete bouboudes ;

ego oute ponakia pia oute tipota ...exo mia apistefti nysta kai ta proina ponane ta xeria mou !!!!ta daxtila mou !!!!!i koilia den to sizito me ponaei apistefta san na exo pathei egavma kai ponaei psila pros to stomachi!!!..episis kathe kinisi tis foufoulas einai epodini pia...

avrio tha pao ston giatro na mou valei xeri ...opote tha sas po kai entiposeis ...lete na mou pei pote tha geniso ....


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζω αλλο ο πονος αλλο οι συσπασεις..ολα σχετικα πρεπει να ειναι...η διπλα μας ξεκινησε τοκετο μονο με πονο κ λιγο αιμα, δεν ειχε συσπασεις

αλλες εχουν συσπασεις εντονες και μετα πονανε..αλλες δεν πονανε...

ασε κ γω εκει εχω συνεχεια το μυαλο μου...

μπορει δηλαδη να πας με τεχνητους πονους τελος εβδομαδας αν δεν εχεις γεννησει? μεχρι ποτε θα σε κρατησει ο γιατρος?

ο γιατρός είπε ότι θα το κρατήσουμε μέχρι και 1/2. τη πέμπτη φαντάζομε θα μου πει πιο αναλυτικά. αν φυσικα δεν έχω γεννήσει μέχρι τότε.

ti kanete bouboudes ;

ego oute ponakia pia oute tipota ...exo mia apistefti nysta kai ta proina ponane ta xeria mou !!!!ta daxtila mou !!!!!i koilia den to sizito me ponaei apistefta san na exo pathei egavma kai ponaei psila pros to stomachi!!!..episis kathe kinisi tis foufoulas einai epodini pia...

avrio tha pao ston giatro na mou valei xeri ...opote tha sas po kai entiposeis ...lete na mou pei pote tha geniso ....

inka ο γιατρός μπορεί να δει πόσο μαλάκωσε ο τράχιλος και αν έχεις διαστολή. και ανάλογα πότε περίπου μπορεί να το περιμένεις. πολλές φορές από ότι μου είπε ο δικός μου και το χέρι που σου βάζει μπορεί να προκαλέσει τοκετό. ελπίζω να γυρίσεις με ευχάριστα νέα θα περιμένουμε να μας πεις. τι ώρα θα πας;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!:D

Ποπο ρε συ Γιωτουλα...αν ειναι δυνατον..τι ειναι αυτο που επεαθες;;;;;;;; καλα πως εσκασε αυτο το πραγμα...Ελεος !!!!!!!!!!εισαι λιγο καλυτερα ;

Αυτο το κοριτσακι η Νινια πως την παλευει τοσες μερες στο νοσοκομειο;

ταλαιπωρια κ αυτη...

Ινκα,..αντε με το καλο να το φας κ εσυ το χερακι...ειμαι σιγουρη οτι ο γιατρος δεν θα σε πονεσε...;)

Πήγα κ κουρεψα το σκυλακι μου σημερα ..κ ειναι ενας κουκλος...χαχαχ σαν λουκανικο Φρανκφουρτης ειναι..χααχα...αφηνε πολυ τριχα ρε γαμωτο..κ με τα μαλλακια του ειναι πολυ ομορφος...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΝΑ ΒΑΦΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑΚΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

κ να εχω τον γιοκα μου αγκαλιααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα το χερι δεν μου προκαλεσε τοκετο...

εχω την Πεμπτη ραντεβου μαζι του....δεν θελω να βαλει το χερι του...!!!!!!!

Μπορω να το αποφυγω;;;;;;;;;;;;;;

δεν μπορει να μου ψηλαφισει απλα την κοιλια κ να καταλαβει;;;;;;;;;;;;;;;;

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

ο αρρεν παλι κακους ετοιμαζεται να σκοτωσει..!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

θελω παρεαααααααααααααααααααααααααααα

λεω να παω να κανω ψωνια κ να φτιαξω γαλακτομπουρεκο...

ε; να παω;;;;;;;;;;;;;;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλησπέρα και απο μένα!!!!

Εμάς ο αρρέν είναι γυμναστήριο και εγώ με την μικρή μου καθόμαστε παρεούλα, και ο μικρός είναι επάνω και κοιμάται!!!

giota περαστικά σου, ελπίζω αυριο να είσαι καλύτερα..

Felia μου περαστικά στον μικρούλι και υπομονή.. Εμένα την πήγε ο άντρας μου στο παίδων και έχει αμυγδαλίτιδα, και γιαυτό ανέβασε πυρετό, ας είναι καλά ο σύζυγος που το Σάββατο της έδωσε να φάει παγωτό και γρανίτα!!!!!!!!

ramonitsa στείλε και κανένα κομμάτι και απο δώ!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa πεσταααααα!!!! θελω θελω και εγω τα ιδια!!!!

paros ελεος! παγωτο και γρανιτα στο παιδι χειμωνιατικα??? πως σκεφτονται αυτοι οι αντρες μας???

καρδουλα 5 μερες πιο νωρις απο μενα....αντε να δουμε! λες η inka με το sexaki να μας προλάβει??? παντως εχουμε περιπου την ιδια κοιλια απο οσο μπορω να καταλαβω απο την φωτογραφια τουλαχιστον

παντως inka τα χερια σου αργησανε να σε πιασουν...ουτε τα δαχτυλακια μου δεν μπορω να κουνησω οταν ξαπλωνω συν το μουδιασμα, πονανε τρελα! ασε που εχουν γινει τεραστια !


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια να υποθέσω οτι εγώ είμαι ΠΟΛΥ τυχερή που δεν πονάνε τα χέρια μου και τα πόδια μου? Ούτε πρησμένα είναι... φανταστείτε οτι ακόμα φοράω τη βέρα μου κανονικά...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και από εμένα!!

Πολύ κουραστική ημέρα σήμερα, πήγαμε Ηράκλειο να δώσω αίμα για διασταύρωση, ήρθαν οι δικοί μου, μετά σπίτι, τελευταίες ετοιμασίες..χαμός!Τώρα όμως, πιστεύω ότι όλα είναι έτοιμα και αύριο θα υποδεχτούμε την μπουμπού μας..είμαι νηστική απο το μεσημέρι και αύριο δεν πρέπει ούτε νερό να πιώ..τί να κάνουμε?άλλη μια μικρή θυσία...:)

Θα πώ στον άντρα μου να μπεί να σας ενημερώσει για την γέννα μας, φιλιά σε όλες και όσο θα λείπω...γεννήστε άφοβα!!:D

Καλό βράδυ, εύχομαι αύριο να πάνε όλα κατ' ευχήν!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και από εμένα!!

Πολύ κουραστική ημέρα σήμερα, πήγαμε Ηράκλειο να δώσω αίμα για διασταύρωση, ήρθαν οι δικοί μου, μετά σπίτι, τελευταίες ετοιμασίες..χαμός!Τώρα όμως, πιστεύω ότι όλα είναι έτοιμα και αύριο θα υποδεχτούμε την μπουμπού μας..είμαι νηστική απο το μεσημέρι και αύριο δεν πρέπει ούτε νερό να πιώ..τί να κάνουμε?άλλη μια μικρή θυσία...:)

Θα πώ στον άντρα μου να μπεί να σας ενημερώσει για την γέννα μας, φιλιά σε όλες και όσο θα λείπω...γεννήστε άφοβα!!:D

Καλό βράδυ, εύχομαι αύριο να πάνε όλα κατ' ευχήν!!!

Me to καλο κοπελα μου με ενα πονο.

Ολα καλα θα πανε.Περιμενουμε νεα σου.

Κοριτσια την Τετερτη παιρνουμε τη μπεμπα!!!!!!

Σημερα ηταν ο καλος παιδιατρος ο οποιος καθε φορα που τον βλεπω μου εχει ευχαριστα.Της ειχαν βγαλει τις φωτος που σημαινει πως ειναι να φυγει. Ευσι και στο μικρο ειχαν βαλει τις φωτος στο κουνακι δυο μερες πριν τον παρουμε.

Καρδουλα γεννας?Αντε βρε κοριτσια, πια εχει σειρα?

Ινκακι τι γινεται με το σεξ, το καις το κελεπουρι?

Ραμονιτσα υπομονη τον εφαγες το γαιδαρο εμεινε η φουντα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...